Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Δοκιμή πρόσφατη με Ρίτα απο Velvet, μιας και αναφέρεται τελευταία, νεαρά πρόσχαρη ομιλητική όπου κάνει ντουζάκι, βγαίνει με πετσέτα και μόλις ξαπλώσεις μένει με εσώρουχο. Έχοντας αυτή την εισαγωγή.. τι να περιμένεις ? Τέσπα σώμα αδύνατη, πλαστικοποίηση στήθους σχετικά καλό αποτέλεσμα, όχι τέλειο, αφήνει αγγίζεις σχετικά εκτός από το μ@3$κι της.. Καλαμάκι - Αερόπιπα χειρότερη από Μαίρης (Joy) αλλά δεν το βάζει κάτω γιατί θέλει να σε ''τελειώσει''. Φοβισμένη μου φάνηκε, τα έχει τα χλμ της, δεν δέχεται και τα πολλά πολλά. Μασάζ εννοείται ανύπαρκτο, δεν περίμενα κιόλας κάτι καλύτερο από velvet. Στα του extra αμοιβή γραφείου + ότι θες, αλλά σαχλο-κούδουνο που δεν θα ξανα-έπαιρνα και παρόλα την φάση δεν μου έβγαζε στο να προχωρήσω σε μπριζόλα, παρόλο που και καλά είναι στα ΔΕΝ...αλλά οκ γούστα είναι αυτά.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Τι να σου πω.. αν στείλεις θα σου πει ήμαστε 4-5 φίλες που κάνουμε μασάζ και θελουμε 100 ευρώ. Είχαν στείλει τις ίδιες φωτογραφίες από αγγελία με βίζιτες σε μένα και είχαν πει ακριβώς τα ίδια
Οι τιμές είναι σίγουρα για βίζιτες. Αν οι κοπέλες είναι όντως αυτές που μας δείχνουν… αμφιβάλλω…
 

mrBonjo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2021
Μηνύματα
7
Like
22
Πόντοι
0
Λοιπόν αφού ειναι της μόδας καταδρομική Βελβετ θα πω κι εγώ συνολικλα γιατί με ρωτανε και σε pm
Ελίνα συμπαθητική 25+/- next door κοπέλα, ωραία ανατολιτικα χαρακτηριστικά, και αρκετά λεπτούλα, ευχάριστη,το πήγε μόνη της στο φραπέ,το μασαζ δεν μ άλλαξε και τη ζωη αλλά το τέλος άξιζε- .Δεν ξέρω μεχρι που αφήνει χουφτωματα γιατί συήθως δεν εμπνεομαι να κάνω κατι στο μασαζ,απλα απολαμβάνω,αλλα από τα αγγίγματα και τη στάση της υποθετω οτι θα ειναι δεκτική ,θα ξαναπάρω κάποτε αναμένοντας κυριως πιάτο.το μόνο που με χάλασε ήταν οτι ζήτησε στο τέλος εξτρα και σαν να στραβωσε που είχα μόνο 20
Ρίτα- παρόμοιο στυλάκι εξωτερικά,κάποιος συναγνωνιστής έγραψε 28 εγώ χωρίς να έχω ρωτήσει έκανα 26 μαξ,παρόμοια αισθησιακό παρά μυοχαλαρωτικό μασαζ με εξαίρεση κάποιες κινήσεις, μαζί μου ούτε τόσο ομιλητική ήταν,ούτε φουλ δέχτηκε οτι κάνει :( Αλλά μπορώ να πω οτι και ο φραπές που πήγαινε αργά και με στάσεις και το ίδιας φάσης αργόσυρτο καλαμάκι ήταν από τα συν για εμένα, σε αντιθεση με το μασαζ. Μήπως κανουν φουλ μόνο με VIP η με "παλιούς";

Μαριάννα-το πολύ 20χρονη πιτσιρίκα, με όμορφο καθαρό πρόσωπο και τζουσι/βυζοπούλα φυσική που για μένα μέγα προσον. Κάποιες κριτικές με είχαν αποτρέψει γιατί διάβαζα οτι είναι εύσωμη,οοκ καταλαβαίνω οτο γούστα ειναι αυτά, εγώ τη βρήκα καμπυλωτή (η έχει αδυνατισει αναμεσα δεν ξέρω.:Ρ)τίμιο μασαζ λίγο όχι δεμένο στο σύμολο αλλα όπου ζήτησα να επιμέινει το έκανε χωρίς πρόβλημα
Καλαμάκι μου είπε στα δεν,φραπές λίγο βιαστικός τακατουκα,αν και είχε ωραία θέα, με δόσεις από λίγο και απρόθυμο ισπανικό με δική μου πρωτοβουλία-,αν βάλει αυτό στις υπηρεσίες της βλέπω να ανεβαίνει
Γενικά από αυτό το γραφείο Ελίνα Ρίτα ψήνω να θα ξαναδοκίμασω μετά το τουρ σε νέα μέρη που ελπίζω αυτό το Σκ,και Κατερίνα /Μαριάνα προς το παρόν όχι άμεσα αλλά αν προσθέσουν βασικές υπηρεσίες που ανέφερα δεν αποκλείω.
Επόμενος στόχος Diamonds ?εχω διαβασει κριτικες αλλα καθε πληροφορία ευπρόσδεκτη
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Σωστά αλλά δεν μας αναγκάζει κανείς να γράψουμε περισσότερα από αυτό που θέλουμε.
Το θεμα ειναι να γραψεις αυτο που θελεις
Οχι αυτο που σου λενε να γραψεις
Γιατι αυτα που εγραψες ειναι η κουβεντα που εκανες στο ραντεβου
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Kalispera mistes m exi dokimasei kanis m ti sigekrimeni milisame me ena mnm sto mesenger k m ipe n tis doso to kinito m n me pari afti opote bori kai ta radevou t klini 2 meres prin … fenete poli oreo exi isxorisi kapios mistis ?
Να σε πάρει εκείνη όποτε μπορεί;;;
Τι λέει το άτομο… μασατζού είναι ή υδραυλικός;; αχαχαχα
 

makmak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
973
Like
1.893
Πόντοι
206
Kalispera mistes m exi dokimasei kanis m ti sigekrimeni milisame me ena mnm sto mesenger k m ipe n tis doso to kinito m n me pari afti opote bori kai ta radevou t klini 2 meres prin … fenete poli oreo exi isxorisi kapios mistis ?
Ελληνικά δεν ξέρεις να γράφεις? φωτό με πρόσωπο γιατί την δημοσιεύεις? ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.604
Πόντοι
1.056
Kalispera mistes m exi dokimasei kanis m ti sigekrimeni milisame me ena mnm sto mesenger k m ipe n tis doso to kinito m n me pari afti opote bori kai ta radevou t klini 2 meres prin … fenete poli oreo exi isxorisi kapios mistis ?
Όταν θα σεβαστείς τους κανόνες του φόρουμ , τότε θα σε σεβαστούμε κι εμείς σαν εγγεγραμμένο μέλος και θα σου απαντήσουμε.
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Παίδες γεια σας,ψάχνομαι γεια ραντεβού και μου στείλανε μια Μαίρη από το λουξ είναι η μόνη που ίσως βλέπεται (σχετικά μικρή και καστανομαλλα στη φωτό),ξέρει κανείς κάτι γιατί δεν βγάζει τπτ η αναζήτηση για αυτήν..

Ευχαριστώ προκαταβολικα
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
380
Πόντοι
21
Συγνώμη έχετε δίκιο , μυστες μου εχει κανονίσει κανενας με τη κοπελα ;
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.123
Πόντοι
366
Ρε παιδιά έστειλα στο Osmose να ρωτήσω ποιες κοπέλες κάνουν φουλ πρόγραμμα και μου απάντησαν "υπηρεσίες μασάζ παρέχουμε μόνο"....

Τι γίνεται??? Το άλλαξαν????
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Ρε παιδιά έστειλα στο Osmose να ρωτήσω ποιες κοπέλες κάνουν φουλ πρόγραμμα και μου απάντησαν "υπηρεσίες μασάζ παρέχουμε μόνο"....

Τι γίνεται??? Το άλλαξαν????
Δεν τα ρωτάνε αυτά στο βιμπερ μαν… αυτά με την κοπέλα από κοντά…
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
380
Πόντοι
21
Λοιπόν ενημέρωση για βιπ μασαζ

Πρωτη φορά πήρα Αγγελική η κοπελα εκανε μασαζ μονο και χειρωνακτική εκτόνωση μεχρη εκει δε πρωραγε με τπτ σε κατι αλο κοστος 50ευρο λογο πρωινής βάρδιας

δευτερη φορά επιλεγω γιωτα : η κοπελα μπαίνει μεσα πιάνουμε κουβεντούλα και αρχίζει κ βγάζει τη μπλούζα της οπα λεω εδω ημαστε και της πετάω αμα θες μπορείς ν κάνεις ενα μπανάκι ν χαλαρώσεις και λεει α πολη ωραία Και μένει τελείως γυμνη μπροστά μ και παει γ μπανακι , να ερθω κ γω μεσα γ μπανακι κ μ λεει ελα παω κ γω χουφτωνόμαστε και γονατίζει και αρχίζει την πιπουλα , μετα απο λιγα λεπτα πάμε κρεβάτι συνεχίζειπιπουλα μετα βαζω προφυλακτικό ακολούθησαν δυο στασεις και ηρθε τ τελος , δεν εκανα αλα ουτε εκανε κινιση γ δευτερο γύρο κοστος συνάντησης 60 ευρο


εκανα κ μια δοκιμή με το γραφείο της τεας
Μια φορα μονο και για πρώτο ραντεβού έκλισα με την νικη εκλησα για μια μιση ωρα με κοστος 100ευρο ήρθε η νικη γδύθηκε με βλέπει τέρμα καυλωμένο με κοιταει κ μ λέει τι θες τρ εσυ αλιθεια ν κάνουμε και της λεω σεχακι και μ λεει ειναι εχτρα συν 30 οπου κ τ εδωσα πιπα με προφυλαξη και μετα σεχακι
 
Τελευταία τροποποίηση:

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Εβγαλε ανακοινωση το deluxe
Οτι θα εχουν δικο τους χωρο
 

Συνημμένα

  • 8E9143AF-9B20-4294-A75D-0FE74D56A98D.png
    8E9143AF-9B20-4294-A75D-0FE74D56A98D.png
    380,7 KB · Εμφανίσεις: 79

Nakos212

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Νομίζω το τελευταίο τετράμηνο που την έχω δ

Πριν μερικές μέρες, ραντεβού με Χριστιάνα-Deluxe, για δεύτερη φορά. Τοπ! Κλάσεις ανώτερη από κάτι άλλες, με πολύ καλές κινήσεις, χαλαρωτικές και τίμιο μασάζ! Όμορφη, άνετη, ευγενική παρουσία, πέρασα πολύ όμορφα μαζί της, για αυτό και την ξανακάλεσα! Την έχω στις προτιμήσεις μου και σίγουρα θα την ξανακαλέσω σύντομα! (Αν και δεν την βρίσκεις και εύκολα)…
Ρε συνάδελφε αν μπορείς πες μας λίγο για Χριστιάνα..είναι μια λεπτή κοντουλα με κολάρα;;
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Λοιπόν ενημέρωση για βιπ μασαζ

Πρωτη φορά πήρα Αγγελική η κοπελα εκανε μασαζ μονο και χειρωνακτική εκτόνωση μεχρη εκει δε πρωραγε με τπτ σε κατι αλο κοστος 50ευρο λογο πρωινής βάρδιας

δευτερη φορά επιλεγω γιωτα : η κοπελα μπαίνει μεσα πιάνουμε κουβεντούλα και αρχίζει κ βγάζει τη μπλούζα της οπα λεω εδω ημαστε και της πετάω αμα θες μπορείς ν κάνεις ενα μπανάκι ν χαλαρώσεις και λεει α πολη ωραία Και μένει τελείως γυμνη μπροστά μ και παει γ μπανακι , να ερθω κ γω μεσα γ μπανακι κ μ λεει ελα παω κ γω χουφτωνόμαστε και γονατίζει και αρχίζει την πιπουλα , μετα απο λιγα λεπτα πάμε κρεβάτι συνεχίζειπιπουλα μετα βαζω προφυλακτικό ακολούθησαν δυο στασεις και ηρθε τ τελος , δεν εκανα αλα ουτε εκανε κινιση γ δευτερο γύρο κοστος συνάντησης 60 ευρο


εκανα κ μια δοκιμή με το γραφείο της τεας
Μια φορα μονο και για πρώτο ραντεβού έκλισα με την νικη εκλησα για μια μιση ωρα με κοστος 100ευρο ήρθε η νικη γδύθηκε με βλέπει τέρμα καυλωμένο με κοιταει κ μ λέει τι θες τρ εσυ αλιθεια ν κάνουμε και της λεω σεχακι και μ λεει ειναι εχτρα συν 30 οπου κ τ εδωσα πιπα με προφυλαξη και μετα σεχακι
Στη Γιώτα έπρεπε να αφήσεις κάτι παραπάνω μιας και το πήγε μέχρι τέλους. Κάνα 80αρι ας πούμε. Γνώμη μου.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.284
Πόντοι
5.646
Εβγαλε ανακοινωση το deluxe
Οτι θα εχουν δικο τους χωρο
Το είδα και εγω :rockon: Για να δούμε...

Ρε συνάδελφε αν μπορείς πες μας λίγο για Χριστιάνα..είναι μια λεπτή κοντουλα με κολάρα;;
Μήπως είναι ξανθιά η Χριστιάνα;;
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Λοιπόν αφού ειναι της μόδας καταδρομική Βελβετ θα πω κι εγώ συνολικλα γιατί με ρωτανε και σε pm
Ελίνα συμπαθητική 25+/- next door κοπέλα, ωραία ανατολιτικα χαρακτηριστικά, και αρκετά λεπτούλα, ευχάριστη,το πήγε μόνη της στο φραπέ,το μασαζ δεν μ άλλαξε και τη ζωη αλλά το τέλος άξιζε- .Δεν ξέρω μεχρι που αφήνει χουφτωματα γιατί συήθως δεν εμπνεομαι να κάνω κατι στο μασαζ,απλα απολαμβάνω,αλλα από τα αγγίγματα και τη στάση της υποθετω οτι θα ειναι δεκτική ,θα ξαναπάρω κάποτε αναμένοντας κυριως πιάτο.το μόνο που με χάλασε ήταν οτι ζήτησε στο τέλος εξτρα και σαν να στραβωσε που είχα μόνο 20
Ρίτα- παρόμοιο στυλάκι εξωτερικά,κάποιος συναγνωνιστής έγραψε 28 εγώ χωρίς να έχω ρωτήσει έκανα 26 μαξ,παρόμοια αισθησιακό παρά μυοχαλαρωτικό μασαζ με εξαίρεση κάποιες κινήσεις, μαζί μου ούτε τόσο ομιλητική ήταν,ούτε φουλ δέχτηκε οτι κάνει :( Αλλά μπορώ να πω οτι και ο φραπές που πήγαινε αργά και με στάσεις και το ίδιας φάσης αργόσυρτο καλαμάκι ήταν από τα συν για εμένα, σε αντιθεση με το μασαζ. Μήπως κανουν φουλ μόνο με VIP η με "παλιούς";

Μαριάννα-το πολύ 20χρονη πιτσιρίκα, με όμορφο καθαρό πρόσωπο και τζουσι/βυζοπούλα φυσική που για μένα μέγα προσον. Κάποιες κριτικές με είχαν αποτρέψει γιατί διάβαζα οτι είναι εύσωμη,οοκ καταλαβαίνω οτο γούστα ειναι αυτά, εγώ τη βρήκα καμπυλωτή (η έχει αδυνατισει αναμεσα δεν ξέρω.:Ρ)τίμιο μασαζ λίγο όχι δεμένο στο σύμολο αλλα όπου ζήτησα να επιμέινει το έκανε χωρίς πρόβλημα
Καλαμάκι μου είπε στα δεν,φραπές λίγο βιαστικός τακατουκα,αν και είχε ωραία θέα, με δόσεις από λίγο και απρόθυμο ισπανικό με δική μου πρωτοβουλία-,αν βάλει αυτό στις υπηρεσίες της βλέπω να ανεβαίνει
Γενικά από αυτό το γραφείο Ελίνα Ρίτα ψήνω να θα ξαναδοκίμασω μετά το τουρ σε νέα μέρη που ελπίζω αυτό το Σκ,και Κατερίνα /Μαριάνα προς το παρόν όχι άμεσα αλλά αν προσθέσουν βασικές υπηρεσίες που ανέφερα δεν αποκλείω.
Επόμενος στόχος Diamonds ?εχω διαβασει κριτικες αλλα καθε πληροφορία ευπρόσδεκτη
Καλησπέρα
Πότε πήρες γιώτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom