Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
για πέ, γιατί μου διέφυγε !
τι σου διέφυγε?
Το αγαπημένο γραφείο με τους κλώνους εδώ μέσα, είχε βγάλει ανακοίνωση ότι ουδε μια σχέση έχει με το osmose και ότι όποιος το διαδίδει θα έχει να κάνει με τον νόμο...γράψανε οι νόμιμοι!:jerking:
Ε τελικά παρατηρούμε κοπέλες, αρκετές πλέον που παίρνουν μεταγραφή απο το osmose στο deluxe.
:2funny::2funny::2funny:
Κοίτα να δεις που ο alpula είχε δίκιο κάποτε....
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.000
Κριτικές
4
Like
3.403
Πόντοι
456
Ιωαννα και νικολετα απο art εχει κανεις εμπειρια ? αλλα ονοματα γραφει η επικεφαλιδα της σελιδας αλλα απο κατω.... https://artmassage.gr/therapeutes-massage/
Για Νικολέτα δεν ξέρω...αλλά μια Ιωάννα (viber - ξανθιά) όχι αυτή στην φωτό δεν αξίζει...Δεν προχωράει και ξενέρωτο εως ανύπαρκτο μασάζ..
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Καλησπερα, καθως νεος και εντελως ασχετος στο θεμα του μασαζ στο σπιτι καποιες αποριες και οποιος μπορει ας βοηθησει..

1. Στα site που αναφερρονται (deluxe, osmose, joy, art κτλ) ολες οι κοπελες το φτανουν ως μπριζολα ή μονο καποιες?
2. Αν οχι ολες, πως μαθαινουμε ποιες το πανε all-the-way? Ρωταμε στο Viber στα ισια ή θα μας παρουν με τις πετρες?
3. Επισης ολα να συνενοηστε απο πριν στο Viber ή εκεινη την ωρα με την κοπελα?
4. Ποιο ειναι ενα νορμαλ ποσο για να δωσεις εξτρα για να φτασεις μπριζολα?

Σορυ αν εχουν γινει ηδη οι ερωτησεις παλιοτερα αλλα δεν εχω κουραγιο να διαβασω 1.800 σελιδες thread
 

Kastano676

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Δύο γρήγορες ερωτήσεις έχω για δύο... "masseuse" που δεν μπορώ να εντοπίσω.

1. Μια Καρολίνα που ήταν στο osmose, ξέρουμε αν τη βρίσκουμε κάπου?

2. Μια Ολυμπία που κυκλοφορούσε και σαν Αμαρυλλίς?

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αδέρφια, έχω διαβάσει κριτικές και ξέρω τι περιμένω, που να τις βρω δεν ξέρω.

Φχαριστώωωω.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλησπερα, καθως νεος και εντελως ασχετος στο θεμα του μασαζ στο σπιτι καποιες αποριες και οποιος μπορει ας βοηθησει..

1. Στα site που αναφερρονται (deluxe, osmose, joy, art κτλ) ολες οι κοπελες το φτανουν ως μπριζολα ή μονο καποιες?
Κάποιες δίνουν φραπέ, κάποιες καλαμάκι, κάποιες μπριζόλα. Κάποιες δεν δίνουν τίποτα. Εξαίρεση το osmose που τα δίνουν όλα.

2. Αν οχι ολες, πως μαθαινουμε ποιες το πανε all-the-way? Ρωταμε στο Viber στα ισια ή θα μας παρουν με τις πετρες?
Διαβάζεις εδώ μέσα και δοκιμάζεις. Οι ερωτήσεις σου στο Viber δε θα απαντηθούν.
3. Επισης ολα να συνενοηστε απο πριν στο Viber ή εκεινη την ωρα με την κοπελα?
Εκείνη την ώρα. Πρέπει επίσης να γνωρίζεις ότι κάποιες κοπέλες έχουν διαφορετική συμπεριφορά στον εκάστοτε πελάτη με διαφορετικές υπηρεσίες και τιμές.
4. Ποιο ειναι ενα νορμαλ ποσο για να δωσεις εξτρα για να φτασεις μπριζολα?
Αυτό εξαρτάται από το βάρος που έχει το πορτοφόλι σου. Βέβαια η «μανιέρα» λέει:
Πέραν των χρημάτων του γραφείου, τίποτα έως +20€ για φραπέ, 30€-40€ για καλαμάκι και έως 40€-80€ για μπριζόλα. Κάποιες χρεώνουν και το γδύσιμο.
Για τα πιο περίπλοκα δεν υπάρχει τιμολόγηση.
 

sssniper

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
32
Like
53
Πόντοι
0
Ωρα να μαζεψω τις εμπειριες καταδρομικες και κασκαντεριλικια για ολους εσας μπας και ξυπνησουμε λιγο γιατι έχουμε πεσει.

1. Βελβετ

Ηρώ. Σταματησε πια αλλα οσο δουλευε πηγε μεχρι καλαμακι. Αν κανεις ξέρει που έχει παει πλιζ πμ. 8/10
50Ε

Ελινα. Πανεμορφο Λιβανεζικο κομματι. Καλαμακι με δυσκολία χυσιμο στομα ή μαπα σχετικα ευκολα. Δεν παει μπριτζολα. 8/10 70Ε


Ριτα. Καλαμακι ευκολο παει και τερμα αλλα δεν ψηθηκα. Ωραιο σωμα ψευτικο βυζι αλλα καυλακι πετιτ. Επισης μενει με εσώρουχα απ το καλημερα.
7/10 70Ε

Λενα. Ευχάριστο μικροσωμο κοριτσι φτανει μεχρι φραπέ με χυσιμο οπου θες εκτος απο στομα. (Λεει ναι σε πρόσωπο). Παρακαλεσα για καλαμακι δεν τον ρουφαγε με τίποτα.
6/10 70Ε

Μαριάννα. Παχουλη παει μεχρι φραπέ. 4/10 50Ε

Μαρίνα. Άγνωστο αν δουλεύει ακομα εκανα κασκαντεριλικι πριν δω κριτικες γιατι καυλωσα με φωτος. Ακατάλληλη με γκόμενο φοντο στο κινητο μου ζητησε να βαλω πετσετα προφανως δεν εβαλα αλλα ουτε να μου τον αγγιξει. Κρίμα 1/10 50Ε

Αλίκη. Μαλλον δεν δουλεύει πια. Αδυνατη ψηλή αλλα άχαρη. Εναλλακτική γκομενα. Συμπαθητικό μασάζ φραπε. 5/10 70Ε

Χριστιαννα. Μπαμπατσικη ύπαρξη, μιλαει παραπάνω απ οσο πρεπει εν ωρα μασαζ. Καλαμακι.
5/10 50Ε

Ξένια. Παραπλάνηση στις φωτογραφίες. Πολύ ανοστη. Φτανει καλαμακι αλλα πηρα εναν φραπε της παρηγοριάς. 4/10 70Ε

2. Αρτ

Νινα. Η ναυαρχίδα του Αρτ γνωστη ως Αυστραλέζα. Μουνι δυνατό, φτανει ως μπριζολα, αλλα οχι απ το πρωτο ραντεβού. Τρομερα αισθησιακό μασαζ. Τα κατάπιε ακούραστα. Αξιζει. Ακριβή. 8/10 100Ε

Ελένη. Εχει σταματήσει μαλλον. Ωραιο μωρακι μεγαλο στήθος, στα δεν. Δεν προχωρησε σε μενα.
2/10 60Ε

Ηρώ. Κακη εμφάνιση αλλα φραπιαζει. 3/10 70Ε

3. Deluxe

Λυδία. Τι να πει κανείς για αυτή τη γυναικα. Μιλφακι τον παιζει μονη της δεν ζητας τιποτα. Δεν χρεωνει και εξτρα τιμιοτατη. 7/10 50Ε

Χριστίνα. Ωραιο μουνακι αλλα φτανει μεχρι φραπε και μετριο μάλιστα. 5/10 70Ε

Αγάπη. Στα δεν για εμενα αλλα πολύ καλό μασαζ. 4/10 50Ε

Βικτωρια. Δεν τον επαιζε με τίποτα. Ωραιο μιλφ. 3/10 50Ε

4. Your Massage

Μιρνα. Εχει γκόμενο. Δεν προχωράει. Ωραιο καυλακι. 3/10 60Ε

Έλενα. Εδώ εχω κανει μεταπτυχιακό. Ξεκίνησα με στοχο να μου τον παιξει. Δεν τα καταφερνα. Χαρη σε γνωστό μέλος του μπου που με εμψυχωσε να προσπαθήσω , κατάφερα και πηρα μπριτζολα με κατάποση μετα απο αρκετές συνεδριες. Πολύ δύσκολη αλλα αξιζει. 9/10 60Ε

5. Joy

Μαίρη. Όμορφο αδύνατο πιπίνι. Ευχάριστη παρουσία με το καλημέρα αρχισε να μου μιλαει για τον γκόμενο της. Με ξενερωσε δεν ζητησα παραπάνω. 3/10 60Ε

Άννα. Ψηλή τιμια παρουσια. Μέχρι φραπέ. 6/10 80Ε

6. Αttica

Δημητρα. Ατμοσφαιρική συνεδρία με δικό της φωτισμό. Σοβαρή παρουσία δείχνει να γουστάρει αυτό που κάνει. Φτάνει μέχρι φραπέ. 7/10 80Ε

Ruby. Μιλφακι. Καλοδιατηρημενο. Ζήταγε τρελα ποσα για φραπε. Δεν ακολουθησα. 3/10 60Ε

Κρίστι. Κακη εμπειρία. Μου το παιζε οτι ελα ξερω τι θες θες να στον παιξω ζήτησε εξτρα αλλα λογω εμφάνισης δεν συνεχισα. Οταν ειπα οχι διεκοψε το μασαζ και εφυγε στο μισαωρο. Απαράδεκτη. 1/10 60Ε

7. Osmose

Γενικό σχόλιο σαν να παίρνεις πουτανες δεν αξιζει.

ΥΓ. Αυτά ειναι προσωπικες εμπειρίες. Δεν θα ναι ίδιες σε όλους. Να περνάτε καλά και να ενημερώνετε. Ολοι για εναν και ενας για ολους.

Με αγάπη,
Ο Γαμηστερος σας

Πολύ κατατοπιστικό ποστ, έγραψες Γαμηστερός! Μου κέντρισε το ενδιαφέρον η Λυδία από Deluxe (το παραδέχομαι, είμαι Μιλφάκιας). Φωτό στη σελίδα του Deluxe όμως δε βλέπω, έχει κανείς συναγωνιστής να πει κάτι σχετικό με την εμφάνιση της συγκεκριμένης, πχ ύψος, κιλά, μελαχρινή/ξανθιά κλπ ?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
363
Like
1.997
Πόντοι
201

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Πριν κανενα 3βδομαδο, ήθελα να παρω απο το Osmose και στο Viber μου εδειξε αυτη και μια άλλη, ως διαθεσιμες. Αυτη δεν μου αρεσε καθολου, ειδικα στο προσωπο οποτε διαλεξα την άλλη, που φαινοταν βυζοπούλα. Τι το ήθελα το μασαζ ο τυπος. Μου εσκασε σκυλί πανω απο 80-85 κιλά, με βυζαρες ομως, αλλα ρε παιδια, δεν μπορουσα να την κουμανταρω. Όπως ημουν μπρούμυτα, ευκολα, αν ήθελε, μου τον φέρμαρε.

Αλλα, ναι... Λογικά θα πηγαινει μακριά, όπως και με ολα τα κοριτσια του osmose, αλλα περι ορεξεος :)
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Δεν ξέρω αν γράφτηκε σε προηγούμενη σελίδα αλλά η Tantra Zoe έφυγε από deluxe... και παίζει αλλιώς μπάλα ίσως ήδη έχετε ενημερώσει
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.144
Πόντοι
456
Πολύ κατατοπιστικό ποστ, έγραψες Γαμηστερός! Μου κέντρισε το ενδιαφέρον η Λυδία από Deluxe (το παραδέχομαι, είμαι Μιλφάκιας). Φωτό στη σελίδα του Deluxe όμως δε βλέπω, έχει κανείς συναγωνιστής να πει κάτι σχετικό με την εμφάνιση της συγκεκριμένης, πχ ύψος, κιλά, μελαχρινή/ξανθιά κλπ ?
Κοντούλα ,κανονικά κιλά ,μέτριο πρόσωπο και σώμα, σκούρα μαλλιά αλλά όχι κλασσική μελαχροινή.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Πριν κανενα 3βδομαδο, ήθελα να παρω απο το Osmose και στο Viber μου εδειξε αυτη και μια άλλη, ως διαθεσιμες. Αυτη δεν μου αρεσε καθολου, ειδικα στο προσωπο οποτε διαλεξα την άλλη, που φαινοταν βυζοπούλα. Τι το ήθελα το μασαζ ο τυπος. Μου εσκασε σκυλί πανω απο 80-85 κιλά, με βυζαρες ομως, αλλα ρε παιδια, δεν μπορουσα να την κουμανταρω. Όπως ημουν μπρούμυτα, ευκολα, αν ήθελε, μου τον φέρμαρε.

Αλλα, ναι... Λογικά θα πηγαινει μακριά, όπως και με ολα τα κοριτσια του osmose, αλλα περι ορεξεος :)
Και το όνομα της " τυχερής " ? Ποια ήταν ? Τουλάχιστον πέρασες καλά παρά τα κιλα της ?
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Για Νικολέτα δεν ξέρω...αλλά μια Ιωάννα (viber - ξανθιά) όχι αυτή στην φωτό δεν αξίζει...Δεν προχωράει και ξενέρωτο εως ανύπαρκτο μασάζ..
Ευχαριστω παντως η ιωαννα στην φωτο δειχνει ωραιο πιπινι
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Και το όνομα της " τυχερής " ? Ποια ήταν ? Τουλάχιστον πέρασες καλά παρά τα κιλα της ?
Θα σε γελάσω... Τις συνομιλιες στο viber τις σβήνω και δεν συγκρατησα ονομα. Θυμαμαι απλα οτι στη φωτογραφια φοραει ενα ασπρο top με πολυ βαθυ ντεκολτε, ενω εχει τα μαλλιά της λιγο σαν την ποκαχοντας, κοτσιδακι αριστερα δεξια. Η φωτογραφια ειναι αρκετα "ανοιχτή" σαν καμενη απο φλας, ξερεις...

Κοιτα, πολυ μετρια περασα. Μονο τα βυζια της αξιζαν, αλλά γενικα, φάση "σακούλα". Συν το γεγονος οτι πιεζε συνεχεια να κανουμε σεξ, για να παρει το εξτραδακι, με το ζορι μου σηκωθηκε στην βυζοπιπα.
 

opeokratoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
152
Πόντοι
0
Ωρα να μαζεψω τις εμπειριες καταδρομικες και κασκαντεριλικια για ολους εσας μπας και ξυπνησουμε λιγο γιατι έχουμε πεσει.

1. Βελβετ

Ηρώ. Σταματησε πια αλλα οσο δουλευε πηγε μεχρι καλαμακι. Αν κανεις ξέρει που έχει παει πλιζ πμ. 8/10
50Ε

Ελινα. Πανεμορφο Λιβανεζικο κομματι. Καλαμακι με δυσκολία χυσιμο στομα ή μαπα σχετικα ευκολα. Δεν παει μπριτζολα. 8/10 70Ε


Ριτα. Καλαμακι ευκολο παει και τερμα αλλα δεν ψηθηκα. Ωραιο σωμα ψευτικο βυζι αλλα καυλακι πετιτ. Επισης μενει με εσώρουχα απ το καλημερα.
7/10 70Ε

Λενα. Ευχάριστο μικροσωμο κοριτσι φτανει μεχρι φραπέ με χυσιμο οπου θες εκτος απο στομα. (Λεει ναι σε πρόσωπο). Παρακαλεσα για καλαμακι δεν τον ρουφαγε με τίποτα.
6/10 70Ε

Μαριάννα. Παχουλη παει μεχρι φραπέ. 4/10 50Ε

Μαρίνα. Άγνωστο αν δουλεύει ακομα εκανα κασκαντεριλικι πριν δω κριτικες γιατι καυλωσα με φωτος. Ακατάλληλη με γκόμενο φοντο στο κινητο μου ζητησε να βαλω πετσετα προφανως δεν εβαλα αλλα ουτε να μου τον αγγιξει. Κρίμα 1/10 50Ε

Αλίκη. Μαλλον δεν δουλεύει πια. Αδυνατη ψηλή αλλα άχαρη. Εναλλακτική γκομενα. Συμπαθητικό μασάζ φραπε. 5/10 70Ε

Χριστιαννα. Μπαμπατσικη ύπαρξη, μιλαει παραπάνω απ οσο πρεπει εν ωρα μασαζ. Καλαμακι.
5/10 50Ε

Ξένια. Παραπλάνηση στις φωτογραφίες. Πολύ ανοστη. Φτανει καλαμακι αλλα πηρα εναν φραπε της παρηγοριάς. 4/10 70Ε

2. Αρτ

Νινα. Η ναυαρχίδα του Αρτ γνωστη ως Αυστραλέζα. Μουνι δυνατό, φτανει ως μπριζολα, αλλα οχι απ το πρωτο ραντεβού. Τρομερα αισθησιακό μασαζ. Τα κατάπιε ακούραστα. Αξιζει. Ακριβή. 8/10 100Ε

Ελένη. Εχει σταματήσει μαλλον. Ωραιο μωρακι μεγαλο στήθος, στα δεν. Δεν προχωρησε σε μενα.
2/10 60Ε

Ηρώ. Κακη εμφάνιση αλλα φραπιαζει. 3/10 70Ε

3. Deluxe

Λυδία. Τι να πει κανείς για αυτή τη γυναικα. Μιλφακι τον παιζει μονη της δεν ζητας τιποτα. Δεν χρεωνει και εξτρα τιμιοτατη. 7/10 50Ε

Χριστίνα. Ωραιο μουνακι αλλα φτανει μεχρι φραπε και μετριο μάλιστα. 5/10 70Ε

Αγάπη. Στα δεν για εμενα αλλα πολύ καλό μασαζ. 4/10 50Ε

Βικτωρια. Δεν τον επαιζε με τίποτα. Ωραιο μιλφ. 3/10 50Ε

4. Your Massage

Μιρνα. Εχει γκόμενο. Δεν προχωράει. Ωραιο καυλακι. 3/10 60Ε

Έλενα. Εδώ εχω κανει μεταπτυχιακό. Ξεκίνησα με στοχο να μου τον παιξει. Δεν τα καταφερνα. Χαρη σε γνωστό μέλος του μπου που με εμψυχωσε να προσπαθήσω , κατάφερα και πηρα μπριτζολα με κατάποση μετα απο αρκετές συνεδριες. Πολύ δύσκολη αλλα αξιζει. 9/10 60Ε

5. Joy

Μαίρη. Όμορφο αδύνατο πιπίνι. Ευχάριστη παρουσία με το καλημέρα αρχισε να μου μιλαει για τον γκόμενο της. Με ξενερωσε δεν ζητησα παραπάνω. 3/10 60Ε

Άννα. Ψηλή τιμια παρουσια. Μέχρι φραπέ. 6/10 80Ε

6. Αttica

Δημητρα. Ατμοσφαιρική συνεδρία με δικό της φωτισμό. Σοβαρή παρουσία δείχνει να γουστάρει αυτό που κάνει. Φτάνει μέχρι φραπέ. 7/10 80Ε

Ruby. Μιλφακι. Καλοδιατηρημενο. Ζήταγε τρελα ποσα για φραπε. Δεν ακολουθησα. 3/10 60Ε

Κρίστι. Κακη εμπειρία. Μου το παιζε οτι ελα ξερω τι θες θες να στον παιξω ζήτησε εξτρα αλλα λογω εμφάνισης δεν συνεχισα. Οταν ειπα οχι διεκοψε το μασαζ και εφυγε στο μισαωρο. Απαράδεκτη. 1/10 60Ε

7. Osmose

Γενικό σχόλιο σαν να παίρνεις πουτανες δεν αξιζει.

ΥΓ. Αυτά ειναι προσωπικες εμπειρίες. Δεν θα ναι ίδιες σε όλους. Να περνάτε καλά και να ενημερώνετε. Ολοι για εναν και ενας για ολους.

Με αγάπη,
Ο Γαμηστερος σας
Συναδελφε ωραία κριτική αλλά έχω κάποιες απορίες. Για Έλενα (Your Massage) για πόσες συνεδρίες πάλεψες έως το γκολ; Η Νίνα (Αρτ) σε πόσα ραντεβού πήγε για μπριζόλα; H Ελίνα (Βέλβετ) όταν λες με δυσκολία καλαμάκι εννοείς ήθελε πολλά ραντεβού; Αν ναι πόσα; Ρωτάω ώστε να προετοιμαστεί σωστά το budget.
 

Snadier

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
9
Like
842
Πόντοι
300

Έχουμε καθόλου εικόνα;
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360

Έχουμε καθόλου εικόνα;
Μακρια μακρια μακρια.. εχει κανει βολτα ολα τα γραφεια. Ειχα την ατυχια να την παρω οταν ηταν στο senses η στο best (δεν θυμαμαι κιολας) ψιλο βρωμικο κοριτσι ουτε για στουντιο. Μασαζ 0 εννοειται.. τουλαχιστον απο μενα τεραστιο χ. Ταιριαζει στο οσμοσε 100% ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom