Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Μπορεί να είναι και το δόλωμα φίλε Guru για πελατάκια...Αν της κάτσουν και μερικοί αγαπούληδες...μια χαρά θα είναι το κορίτσι.
δολωμα ειναι σιγουρα!!..το θεμα ειναι εμεις,θα φαμε το δολωμα,η θα την στειλουμε...?
Υ.Γ.οι αγαπουληδες ειναι σαν τα πυροτεχνηματα...σβηνουν γρηγορα... :hi:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.628
Like
28.128
Πόντοι
5.006
δολωμα ειναι σιγουρα!!..το θεμα ειναι εμεις,θα φαμε το δολωμα,η θα την στειλουμε...?
Υ.Γ.οι αγαπουληδες ειναι σαν τα πυροτεχνηματα...σβηνουν γρηγορα... :hi:
ελα λιγο σεβασμος κοτζαμ αντρας
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.817
Πόντοι
41.443
δολωμα ειναι σιγουρα!!..το θεμα ειναι εμεις,θα φαμε το δολωμα,η θα την στειλουμε...?
Υ.Γ.οι αγαπουληδες ειναι σαν τα πυροτεχνηματα...σβηνουν γρηγορα... :hi:

καλα. εχει εδω μεσα μερικους που ειναι ασβεστοι.
κολλανε σαν τη μυγα στο σκ....  :happy: :happy: :happy: :hi: :hi:

ελα λιγο σεβασμος κοτζαμ αντρας

:hi: :hi:
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
342
Like
756
Πόντοι
81
Αφου γραφει αισθησιακό μασάζ.. Τι άλλο να πει το κορίτσι...
 

goku2778

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Όντας πάντα έτοιμος να "διωξω" την οποιαδήποτε έρχεται στο σπίτι και δεν μου κάνει, είτε εμφανησιακά, είτε στο οικονομικό, είτε στην προσυμφωνία για το εκάστοτε πρόγραμμα, μόλις έκανα το βήμα σαν σωστός καταδρομέας να κλείσω ραντεβου με ΑΡΙΑΔΝΗ και αφου ερθει αυριο με το καλο, να ενημερωωσω και ολους τους συναγωνιστες εδω. Αφου ενημερωθηκα πως οντως εφυγε απο τη ζωη εκεινη η κοπελα και γι αυτο εκλεισε το osmose, ζητησα πληροφοριες για εκεινη και μου ειπε οτι ερχεται απο σεπολια, για 1 ωρα μασαζ 40 ευρω και συζηταμε απο κοντα για οτιδηποτε εξτρα. Προφανως και τα κανει ολα απλα θελει να τσεκαρει αν θα γουσταρει και εκεινη τη φαση. το ιδιο εχω ζησει και με στεφανια. θα προσπαθησω να παρω αυριο τη τιμη που εγραψε το παλικαρι πιο πανω δηλαδη 30+10, αλλα θα δουμε. Στα συν οτι δεχτηκε να μου στειλει εξτρα φωτο της στο viber. Ες αυριον τα σπουδαια!   :cum:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
2
Like
772
Πόντοι
96
Καλημερα. Μαλλον λες για την agelikh masakh στο fb. Πιο παλια μελος ειχε γραψει πως κανει μονο μασαζ και στο τελος εκτονωση. Δεν ξερω αν ισχυει.

Ειναι Full απο τις 9 το πρωι μεχρι οτι ωρα δουλευει το βραδυ, γενικα θελει τουλαχιστο μια μερα νωριτερα ραντεβου, δεν νομιζω να γινεται τετοιος πανικος χωρις να εχει κατι εξτρα στο μενου.

Τελος παντων, θα παρω και θα δωσω αναφορα οσο πιο συντομα μπορεσω.

Ευχαριστω για την βοηθεια!
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
2
Like
772
Πόντοι
96

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.181
Πόντοι
2.257
Αγνή Μασάζ. Συνάντηση με την κορασίδα μετά από τις πολύ καλές κριτικές που διάβασα. Κατ'αρχάς πρόκειται για ένα φρέσκο κορίτσι, καθημερινό, με χαμόγελο και θετική ενέργεια. Μπαίνει στο χώρο χωρίς τουπέ και με φιλικότητα. Στα θετικά η καθαριότητα (μπάνιο πριν και μετά). Στα του μασάζ, το κατέχει πολύ καλά. Διάρκεια αρκετή, με όση πίεση χρειάζεται. Στο κυρίως πιάτο δοτική, παθιάρα με πολύ καλή συμμετοχή και όρεξη. 2 ώρες 80 ευρώ.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Όντας πάντα έτοιμος να "διωξω" την οποιαδήποτε έρχεται στο σπίτι και δεν μου κάνει, είτε εμφανησιακά, είτε στο οικονομικό, είτε στην προσυμφωνία για το εκάστοτε πρόγραμμα, μόλις έκανα το βήμα σαν σωστός καταδρομέας να κλείσω ραντεβου με ΑΡΙΑΔΝΗ και αφου ερθει αυριο με το καλο, να ενημερωωσω και ολους τους συναγωνιστες εδω. Αφου ενημερωθηκα πως οντως εφυγε απο τη ζωη εκεινη η κοπελα και γι αυτο εκλεισε το osmose, ζητησα πληροφοριες για εκεινη και μου ειπε οτι ερχεται απο σεπολια, για 1 ωρα μασαζ 40 ευρω και συζηταμε απο κοντα για οτιδηποτε εξτρα. Προφανως και τα κανει ολα απλα θελει να τσεκαρει αν θα γουσταρει και εκεινη τη φαση. το ιδιο εχω ζησει και με στεφανια. θα προσπαθησω να παρω αυριο τη τιμη που εγραψε το παλικαρι πιο πανω δηλαδη 30+10, αλλα θα δουμε. Στα συν οτι δεχτηκε να μου στειλει εξτρα φωτο της στο viber. Ες αυριον τα σπουδαια!  :cum:
αναμενουμε κριτικη,παιχτη...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Αγνή Μασάζ. Συνάντηση με την κορασίδα μετά από τις πολύ καλές κριτικές που διάβασα. Κατ'αρχάς πρόκειται για ένα φρέσκο κορίτσι, καθημερινό, με χαμόγελο και θετική ενέργεια. Μπαίνει στο χώρο χωρίς τουπέ και με φιλικότητα. Στα θετικά η καθαριότητα (μπάνιο πριν και μετά). Στα του μασάζ, το κατέχει πολύ καλά. Διάρκεια αρκετή, με όση πίεση χρειάζεται. Στο κυρίως πιάτο δοτική, παθιάρα με πολύ καλή συμμετοχή και όρεξη. 2 ώρες 80 ευρώ.

Ωραιος
 

antonis14576

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Δύο φορές είχα προλάβει από osmose και είχα περάσει πολύ καλά. Δεν μιλάω για σεξ. Δεν παρεχοταν κάτι τέτοιο αλλά δεν το είχα προχωρήσει και τόσο γιατί δεν με ενδιέφερε.  Μακάρι να βρεθούν πάλι τα κορίτσια.
 

goku2778

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Μέχρι να έρθει η ώρα της ενημέρωσης για Αριάδνη ηθελα να ρωτήσω αν παίζει καμία ανεξάρτητη Περιστεριωτισσα που να γνωρίζει κάποιος λύκος εδω μεσα, θα το εκτιμούσα πολύ. Με φτιάχνει η σκέψη ότι μπορεί να τη πετύχω σε κανένα cafe ή bar εδω και να σκέφτομαι τα κρυφά ανώμαλα πραγματάκια που κανει στην εκάστοτε συνάντηση.. ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom