Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Εχω την εντυπωση οτι κανεις λαθος. Η συνεδρεια εκει κοστιζει 20 ευρω. Πως ο αλλος εδινε 60 τη συνεδρεια; Μηπως το μπερδευεις με το yournassage η κατι παρομοιο?
Mπορει ο αρχοντας να ηθελε τον  φραπε ντελιβερι σπιτι του...
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτό Έχω δοκιμάσει με Μικαέλα και Lucy (μαυρούλα), πολύ δυνατά μωρά και οι 2. Μασάζ στα 20 ευρώ αλλά όταν έκανα νύξη για extra υπηρεσίες με extra χρέωση αρνήθηκαν. Αξίζει να συνεχίσω την προσπάθεια? Εννοώ αν γίνω πελάτης παίζει τίποτα? Και pm ευπρόσδεκτα!
Φιλε μου νομίχω οτι δεν θα κάνουν ποτέ τιποτα αυτές γιατι δουλευουν σε ενα nuru massage και αδφαλώς θελουν να τραβηξουν τους πελάτες εκεί για κάτι περισσοτερο.
Ειχα πάρει κι εγω μια που δεν θυμαμαι το ονομά της και μου το ειπε.
Με καυλωσε με το μασαζ αλλά στο τελος μου ειπε αν θέλεις κατι περισσοτερο εχουμε και nuru massage.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Τι εκπλήσεστε ρε σεις; Δεν το θυμάστε καθόλου;
Πηαίνετε στη σελίδα 854 στην απάντηση #12798 και διαβάστε..

Στα λογια μου ερχεσαι. Αναφερεται στα γραφεια τυπου yourmassage κτλ που ερχονται αποκλειστικα στο χωρο σου και οχι στο mymassage που ειναι στο κολωνακι
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Στο nuru δηλαδή προχωράνε και παραπάνω? Γιατι τα 100 δεν είναι άσχημη τιμή σε σχέση με τα 2500  :happy: :happy: :happy: Έχει πάρει κανείς? Μάγκες sorry για την εμμονή αλλά έχω ψηθεί, ειδικά με τη μαυρούλα!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095
Στο nuru δηλαδή προχωράνε και παραπάνω? Γιατι τα 100 δεν είναι άσχημη τιμή σε σχέση με τα 2500  :happy: :happy: :happy: Έχει πάρει κανείς? Μάγκες sorry για την εμμονή αλλά έχω ψηθεί, ειδικά με τη μαυρούλα!
απο μαυρουλα παιζει φωτο,κατι?
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
Στο nuru δηλαδή προχωράνε και παραπάνω? Γιατι τα 100 δεν είναι άσχημη τιμή σε σχέση με τα 2500  :happy: :happy: :happy: Έχει πάρει κανείς? Μάγκες sorry για την εμμονή αλλά έχω ψηθεί, ειδικά με τη μαυρούλα!
πηγαινε τερμα πατησιων με 20 ευρω να κανεις το κεφι σου...μετα τις 11 το βραδυ
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Στα υπ'όψην. Φορτώνεις με αμάξι και πας χοτέλι?
Μπαμπη τα μαυρακια είναι για καλτ καταστάσεις, να τα τσιμπουκωσεις και να τα πάρεις στα όρθια στο παρκάκι, να τα πας βόλτα με το αμάξι και να σε τσιμπουκωνουν όπως οδηγείς....
Δεν είναι για 5στερα,το πολύ κάνα χοτελ στην βάθη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

panos1062017

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα

κανενασ συναγωνιστης να γνωριζει για την Χαρα απο Μπακνανα .

Εχω ψαξει παντου αλλα πουθενα . Εχω μαθει δουλευει σολο αλλα δεν εχω λεπτομεριες.

Εχω φαει σκαλωμα . αμα γνωριζει κανεις θα το εκτιμουσα .

Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
την εχεις δει ζωντανά ή μόνο απο φωτό;
Έκανα το μασάζ των 20 μαζί της. Με καύλωσε και μ'άφησε... Ήταν ανένδοτη για παραπάνω αλλά όλο το πακέτο χώρου-υπηρεσιών αφήνει υπόνοιες! Θα πρέπει μάλλον να το σκάσω το 100άρι για να μάθω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom