Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (9 μέλη και 31 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.415
Πόντοι
41.443
Έκανα το κασκαντεριλίκι και πήγα.

Επικοινωνία εύκολη, χώρος στο κέντρο δύο στενά πιο πάνω από τη διεύθυνση που αναφέρει στην αγγελία.

Η φωτογραφία στην αγγελία είναι πραγματική . Ωραία πόδια, μεγάλο φυσικό στήθος σφιχτό, ρώγες μεγάλες που όταν καυλώσουν γίνονται σαν ρώγες απο σταφύλι και πέτρα σφιχτές (κυριολεκτικά). Πλαδαρή κοιλιά και από φάτσα....χμμ γούστα είναι αυτά.. εμένα δεν μου άρεσε. Πρόσχαρη, έξω καρδιά χαρακτήρας. Ο τύπος της μου θύμισε την Κατερίνα που δούλευε παλιά στην Τζόντι την Ινδή (για όσους από τους παλιούς τη θυμούνται). Στην ηλικία κλέβει λίγο, είναι 37 όχι 30. Ζώδιο, συχγωρέστε με, αλλά δεν ρώτησα.

Η γκαρσονιέρα σε ισόγειο παλαιάς πολυκατοικίας. Ο χώρος υποδοχής είναι το ίδιο το μασαζοδωμάτιο όπου περιλαμβάνει διπλό κρεβάτι με αμφιβόλου καθαριότητας σεντόνια. Σηκώνει το πανωσέντονο και ξαπλώνεις στο κατωσέντονο. Όλοι εκεί ξαπλώνουν φαντάζομαι δεν είδα να τα αλλάζει ούτε να βάζει έστω κάποια πετσέτα ενδιάμεσα.
Στο μπάνιο σιχαίνεσαι να πατήσεις. Δεν έχει κουρτίνα με αποτέλεσμα να γεμίζει ο χώρος νερά. Κόντεψα να σκοτωθώ γιατί πριν από μένα υπήρχε άλλος συναγωνιστής και είχε γίνει λίμνη το μωσαϊκό κάτω. Αν δεν σκοτωθείς, θα κολλήσεις σίγουρα μύκητες διότι η νεαρά δεν διαθέτει παντόφλες για τους επισκέπτες.

Η πετσέτα δεν διαφέρει από το υπόλοιπο σύνολο. Είχε δε, αυτή τη χαρακτηριστική οσμή της "νερουλίλας" όπως συνηθίζω να λέω, οπότε με το που θα σκουπιστείς, θα κολλήσει η μυρωδιά επάνω σου.

Στα του αγώνος.. Ξεπετάδικο το κατ'οίκον ίδρυμα. Μασάζ ανύπαρκτο. Όπως είσαι μπρούμητα ξαπλωμένος, καβαλάει πάνω στην πλάτη σου, βάζει λίγο λαδάκι, σε τρίβει κανα 10λεπτο και μετά σου λέει να γυρίσεις για το δεύτερο γύρο. (Αυτό ίσως αρέσει σε κάποιους που δεν γουστάρουν μασάζ και θέλουν απευθείας μπριζόλα).
Για κυρίως πιάτο έχεις δύο επιλογές. Ξεσκούφωτο στοματικό με τελείωμα στο στήθος ή σεξ με προφυλακτικό, όχι όμως πρωκτικό. Τιμές 30€ και 40€ αντίστοιχα. Επέλεξα το δεύτερο.
Η κοπελιά εκεί δίνει φιλότιμο αγώνα, στον "σηκώνει" με πίπα, γλύψιμο αρχιδιών, πιπιλάει ρόγες, δίνει φιλιά στο σώμα μέχρι και λαιμό. Στόμα όχι.
Αφήνεις να αγγίξεις, να φιλήσει, να βάλεις δάχτυλο, να γλύψεις. Περιποιημένο μουνάκι, ξυρισμένο, πολύ καθαρή.
Δεν δυανασχετεί δεν είναι με το ρολόϊ στο χέρι. Σε γενικές γραμμές κοιτάζει να ικανοποιηθεί ο πελάτης.

Πάντως δεν θα ξαναπήγαινα αν με ρωτήσετε. Μπορεί να είναι χαμηλό το κόστος, αλλά  αφήνει αλγεινές εντυπώσεις.

πληρεστατη ενημερωση.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
δεν θα διαφωνήσω ότι ορισμένες εξελίχθηκαν σε αστέρια απλά έχω θέμα με την καθαριότητα
τι να το κάνω άμα γαμιέται καλά και οικονομικά εάν κολλήσω μύκητες ή άλλο

σωστος :respect:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.925
Πόντοι
4.365

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε παιδια εδω ειναι για κατ οικον μασαζ αυτο το νήμα η κανω λάθος; Με συγχωρείτε δηλαδή.
Γιατι αναφερόμαστε εδω μέσα σε μπουρδελάκια;
Που τα είδες τα μπουρδελάκια...;;;
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Που τα είδες τα μπουρδελάκια...;;;

Καλά εν τάξει..οταν ενα νήμα με τίτλο μασαζ κατ οικον αναφέρεται σε studios δεν είναι μπουρδελάκια.Συγγνώμη.

Εάν λοιπόν κάποιος έχει εμπειρία θετική η αρνητική από κοπέλες από γραφεία μασάζ κατ οίκον ας στείλει μέσω προσωπικού μηνύματος.Οχι εδώ δημόσια εννοείται.
Η αρνητική εμπειρία θα βοηθήσει να αποφύγουμε κάποια πού δεν προχωράει σε κάτι πέραν του μασάζ και η θετική εμπειρία θα βοηθήσει να ξέρουμε ποιές να προτιμήσουμε.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλά εν τάξει..οταν ενα νήμα με τίτλο μασαζ κατ οικον αναφέρεται σε studios δεν είναι μπουρδελάκια.Συγγνώμη.
Που τα είδες τα studio???

Εάν λοιπόν κάποιος έχει εμπειρία θετική η αρνητική από κοπέλες από γραφεία μασάζ κατ οίκον ας στείλει μέσω προσωπικού μηνύματος.Οχι εδώ δημόσια εννοείται.
Η αρνητική εμπειρία θα βοηθήσει να αποφύγουμε κάποια πού δεν προχωράει σε κάτι πέραν του μασάζ και η θετική εμπειρία θα βοηθήσει να ξέρουμε ποιές να προτιμήσουμε.

Όλες οι πληροφορίες γράφονται δημόσια προς πληροφόρηση των άλλων μελών. Pm και λοιπές πληροφορίες σαν αυτές που ψάχνεις θα έρθουν με τον καιρό όταν θα αρχίσεις κι εσυ να προσφέρεις βοήθειες μέσω των κριτικών σου από τις επισκέψεις σου στα μαατζίδικα
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Που τα είδες τα studio???

Όλες οι πληροφορίες γράφονται δημόσια προς πληροφόρηση των άλλων μελών. Pm και λοιπές πληροφορίες σαν αυτές που ψάχνεις θα έρθουν με τον καιρό όταν θα αρχίσεις κι εσυ να προσφέρεις βοήθειες μέσω των κριτικών σου από τις επισκέψεις σου στα μαατζίδικα
Φίλε μου πληροφορίες εχω δώσει σε pm.
Δεν επισκέπτομαι μασαζάδικα και εάν ειχες διαβάσει θα καταλάβαινες οτι δεν με ενδιαφέρουν τα μασαζάδικα.Ουτε αυτο το νήμα είναι για μασαζάδικα.Ειναι για κατ οικον.Και αυτο με ενδιαφέρει.
Μασαζάδικα δεν με ενδιαφέρουν ούτε επισκέπτομαι.
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
καλημερα μπουρδελιαριδες! :hi:

ρε παιδες,την αγνη,παλιοτερα αναφερονταν συχνα..
μπορει καποιος που εχει παρει να μας πει 2 πραγματακια?
λενε κοντουλα,γουσταρο..
λενε χοντρουλα?στα κυβικα της βικης?
σερβις?
δεχομαι και προτασεις για κατι αλλο. :hi:
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
καλημερα μπουρδελιαριδες! :hi:

ρε παιδες,την αγνη,παλιοτερα αναφερονταν συχνα..
μπορει καποιος που εχει παρει να μας πει 2 πραγματακια?
λενε κοντουλα,γουσταρο..
λενε χοντρουλα?στα κυβικα της βικης?
σερβις?
δεχομαι και προτασεις για κατι αλλο. :hi:

Εχω να την δω περιπου ενα χρονο
Κοντουλα, γυρω στο 1,60 και κατι.
Χοντρουλα δεν θα την ελεγα , στρουμπουλη ισως με ομοιομορφο σωμα σε σχεση με τη Βικυ -Στεφανια(αν λες αυτη) και με μεγαλυτερο στηθος.
Σερβις, μασαζ συμπαθητικο, η Στεφανια καλυτερο, αλλα το υπολοιπο προγραμμα μια χαρα(gfe)
Απο εμενα συστεινεται  
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Ο τύπος της μου θύμισε την Κατερίνα που δούλευε παλιά στην Τζόντι την Ινδή (για όσους από τους παλιούς τη θυμούνται).

Terry, η κατερίνα είχε αρκετά φαρδύ κόλο και μικρό βυζί ενώ έκανε καλό μασάζ. Με μπέρδεψες κάπως τώρα.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Terry, η κατερίνα είχε αρκετά φαρδύ κόλο και μικρό βυζί ενώ έκανε καλό μασάζ. Με μπέρδεψες κάπως τώρα.
ναι εχεις δικιο, εννοούσα  σαν φατσα και χαρακτήρα (συμπεριφορά), όχι σωματότυπο..
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
ναι εχεις δικιο, εννοούσα  σαν φατσα και χαρακτήρα (συμπεριφορά), όχι σωματότυπο..

Οκ, και εγω αυτό υπέθεσα. Θετικό πάντως αυτό γιατί από όσο θυμάμε ήτανε εύθυμη και φιλική
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Οκ, και εγω αυτό υπέθεσα. Θετικό πάντως αυτό γιατί από όσο θυμάμε ήτανε εύθυμη και φιλική

Η αγνή κάνει καλο μασάζ; Είναι δεκτική σαν χαρακτήρας; Δηλαδή το προσπαθεί ο πελάτης να περάσει καλά;
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Όλα τα κορίτσια σε αυτό το επάγγελμα ειναι καλα και μεγαλα και μικρά. Απλα τα περισσότερα ειναι πολυ συναισθηματικά δηλαδή απαιτούν απο εμασς σεβασμό προσοχή κατανόηση και ξεκάθαρες καταστάσεις.
Αυτο απο μένα.
Καλο σας βραδύ. :hi: :hi: :hi:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Οπότε κύριοι, όπως καταλαβαίνετε, να εχετε μαζί σας ενα πακέτο χαρτομάντηλα για τα δάκρυα
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτό Έχω δοκιμάσει με Μικαέλα και Lucy (μαυρούλα), πολύ δυνατά μωρά και οι 2. Μασάζ στα 20 ευρώ αλλά όταν έκανα νύξη για extra υπηρεσίες με extra χρέωση αρνήθηκαν. Αξίζει να συνεχίσω την προσπάθεια? Εννοώ αν γίνω πελάτης παίζει τίποτα? Και pm ευπρόσδεκτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom