Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
για καλο πραγματικο δε νομιζω οτι ειναι λιγες

ισως εχεις μεγαλυτερη εμπειρια
εγω παντως γυρω στις 10  οπου χω δοκιμασει απο
μασατζιδικα κ αγγελιες μονο 2-3  εκαναν πραγματικο μασαζ
κ κορυφαιο κατα την ταπεινη μου γνωμη βικυ-στεφανια
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
ισως εχεις μεγαλυτερη εμπειρια
εγω παντως γυρω στις 10  οπου χω δοκιμασει απο
μασατζιδικα κ αγγελιες μονο 2-3  εκαναν πραγματικο μασαζ
κ κορυφαιο κατα την ταπεινη μου γνωμη βικυ-στεφανια
οποτε δε μιλαμε για πραγματικο μασαζ και παλι, λεμε για μασαζ και μαλακιαη πιπα κτλ. φιλε σε πραγματικο μασαζ εχω κανει πολυ ανωτερα απο της στεφανιας.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
ισως εχεις μεγαλυτερη εμπειρια
εγω παντως γυρω στις 10  οπου χω δοκιμασει απο
μασατζιδικα κ αγγελιες μονο 2-3  εκαναν πραγματικο μασαζ
κ κορυφαιο κατα την ταπεινη μου γνωμη βικυ-στεφανια
ποια είναι η Βίκυ στεφάνια? Για πες που έχεις κάνει καλό μασάζ
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.159
Πόντοι
5.006
οποτε δε μιλαμε για πραγματικο μασαζ και παλι, λεμε για μασαζ και μαλακιαη πιπα κτλ. φιλε σε πραγματικο μασαζ εχω κανει πολυ ανωτερα απο της στεφανιας.
ακριβώς μάλλον δεν θα έχει κάνει με καμία άλλη προφανώς.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
να γαμησεις οχι αλλα μια πιπα καλη ειναι κατι φορες χαχαχα
καλή η πιπα η ή μαλακια αλλά η Ειρήνη στο Μαρνης θέλει 30 για μαλακια και μασάζ γιατί να μη πάω στο le massage 3 φορές χωρίς μαλακια?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
ποια είναι η Βίκυ στεφάνια? Για πες που έχεις κάνει καλό μασάζ
πολυ καλο μασαζ ειχα κανει στη λενορμαν, κουρητες λεγεται, πολυ δυνατο και πολυ φτηνα, εχω καιρο να παω ομως, μονο μασαζ ομως με πετσετα κ εσωρουχο αν θυμαμαι καλα, ειχα αραξει κατι 2ωρα και λιγο ειχε λειψει να με παρει ο υπνος χαχαχ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Ηταν μια αγγελία στην ΧΕ (δεν την βρίσκω για να την βάλω), όπου με 30Ε έκανε καλή πίπα όπως μου είχε πει τηλεφωνικά. Στην οδό Θήρας έμενε αλλά δεν με βόλευε η ώρα που μπορούσε.Εχουμε κάποια καλύτερη πληροφόρηση;

γλιτωσες τα 30...Βουλγάρα πετιτ ξεπέτα...μανικιουριστα....αρχιδια πιπα.
 

johnpapasp

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
ισως εχεις μεγαλυτερη εμπειρια
εγω παντως γυρω στις 10  οπου χω δοκιμασει απο
μασατζιδικα κ αγγελιες μονο 2-3  εκαναν πραγματικο μασαζ
κ κορυφαιο κατα την ταπεινη μου γνωμη βικυ-στεφανια
Η Στεφανία - Βίκυ δεν έχει ιδέα από μασάζ φίλε. Οταν την ρώτησα που έμαθε μασάζ μου είπε ότι ένας Ινδός γκουρού της έμαθε, κοινώς παπαριές. Τώρα αν εσένα σου αρέσει, σεβαστό, αλλά όχι μασάζ.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Η Στεφανία - Βίκυ δεν έχει ιδέα από μασάζ φίλε. Οταν την ρώτησα που έμαθε μασάζ μου είπε ότι ένας Ινδός γκουρού της έμαθε, κοινώς παπαριές. Τώρα αν εσένα σου αρέσει, σεβαστό, αλλά όχι μασάζ.

οπωα ειπα κ πιο πανω
απο ολες που χω κανει μου χειι κανει το καλυτερο
απ την μεχρι στιγμης εμπειρια μου
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
οποτε δε μιλαμε για πραγματικο μασαζ και παλι, λεμε για μασαζ και μαλακιαη πιπα κτλ. φιλε σε πραγματικο μασαζ εχω κανει πολυ ανωτερα απο της στεφανιας.

ε οκ
Σε πραγματικο μασαζ μια φορα εχω παει πριν πολλα χρονια
οντως πολυ καλο
αλλα επαγγελματιες
οπως ειπες
με πετσετα η εσωρουχο
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
καλή η πιπα η ή μαλακια αλλά η Ειρήνη στο Μαρνης θέλει 30 για μαλακια και μασάζ γιατί να μη πάω στο le massage 3 φορές χωρίς μαλακια?

Le Massage κάπου στο Παλιο Φάληρο ....έχει εκεί φραπέ. ?  Περνώ απέξω καμιά φορά το καλοκαίρι και έχω κόψει κάτι καλά τεμάχια να έχουν αράξει και να φουμαρουν μαζί με το καφέ τους περιμένοντας προφανώς την πελατεία
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
γλιτωσες τα 30...Βουλγάρα πετιτ ξεπέτα...μανικιουριστα....αρχιδια πιπα.

προσεχε τωρα με τον αερα μην σου φυγει η περουκα και πεταξει περουκοφορε ιπποτη της σαπιλας  :2funny:

%CE%B2%CE%B1%CF%88%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CF%82+pekkarinen2.jpg
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Ηταν μια αγγελία στην ΧΕ (δεν την βρίσκω για να την βάλω), όπου με 30Ε έκανε καλή πίπα όπως μου είχε πει τηλεφωνικά. Στην οδό Θήρας έμενε αλλά δεν με βόλευε η ώρα που μπορούσε.Εχουμε κάποια καλύτερη πληροφόρηση;
Δεν εχω παει, αλλα θα βαλω μια κριτικη απο συναδελφο που συνευρεθει μαζι της.
Συγνωμη αλλα δεν θυμαμαι το ονομα του φιλου. Ασ με συγχωρεσει.

"
Η συγκεκριμενη δασκαλα (χαχαχα) διατηρει δικο της χωρο στο κεντρο της Αθηνας . Κοντή με μεγαλους βυζους και ετών περιπου 50+ μάλλον ρωσιδα, βουλγαρα δεν ρωτησα. Φοαραει ποδια ασπρη κοντη μεχρι το μουνι και απο μεσα στριγκ μαυρο (δασκαλα ειπαμε)Ο χωρος μετριος αλλα υποφερτος. Το μασαζ μετριο οχι κακό, γυμνος με πετεσετα  η οποια μετα το μπρουμητα και γυρνωντας μπροστα την εβγαλε η ιδια. Ξεκινησε ενα φραπε, αφου ανοιξε την μλπουζα και χυθηκαν εξω 5αρια βυζια. Με συνεχες φραπεδιαρισμα ηρθε η καταθεση την οποια οφείλω να ομολογησω η εν λογω κυρια ζητουσε επιμονα να δει να ξεχυνεται μπροστα της. Η καταθεση εγινε παντου χερια βυζια και οτι αλλο υπηρχε γυρω. Το κοστος της συναντησης 25 ευρω με προταση μαλιστα απο την ιδια να μειωθει στις επομενες συνεδριες. Μπορει να ξαναπαω λογω της υπαρξης χωρου, φθηνης τιμης και σχτικα μετριου μασαζ."

Η αγγελια πλεον εχει κατεβει.
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Καλεσα την Καρολινα, και μου ειπε οτι παλιοτερα είχε αγγελία, αλλα τώρα όχι, δεν ισχύει... Αυτα απο μενα , γνωριζει καποιος συναγωνιστής κατι αλλο?

μια απ'τα ιδια η απαντηση της τ κ σε μενα..λογικα οποιος προλαβε προλαβε..θα το γυρισε σε κλειστο κυκλο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom