Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
γιατι καποιοι ισχυρίζονται οτι πηραν κατι περισσότερο και έλεγα μηπως εμενα δεν ηθελε να δωσει κατι παραπανω!!!
ο Χάρης έγραψε ότι του ρούφηξε την πούτσα
άλλος ουδείς
 

johnpapasp

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
[quote author=Minas L notid=125631 link=topic=812.msg7347115#msg7347115.    Έυα από παλαιολόγου νέα Σμύρνη η απατεώνισσα που έχει ανοίξει μια τρίπα στο παλαιό Φάληρο στο τράμ τώρα
Πες με ανώμαλο αν θέλεις αλλά εγώ την έβρισκα μαζί της (αν μιλάς για Εύη και όχι Εύα που συνέχισε το μαγαζί της Δήμητρας). Αν δεν έχεις πολλά μαζεμένα για δαύτην και θελείς να με βοηθήσεις που μπορώ να βρώ αγγελεία της; Σε ευχαριστώ.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ανώμαλε, μια δυο σελίδες παραπίσω είναι η αγγελία υης
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
Σε κληση που εκανα στο γνωστο κινητο της Καρολινα, μου λεει οτι ο συνδρομητης θα ειδοποιηθει για τη κληση μου ......
Τελικα επέστρεψε ??? έχει άλλο κινητο ????  Tι έγινε ???   :think:  Αν ξέρει κάποιος ....please ....
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Σε κληση που εκανα στο γνωστο κινητο της Καρολινα, μου λεει οτι ο συνδρομητης θα ειδοποιηθει για τη κληση μου ......
Τελικα επέστρεψε ??? έχει άλλο κινητο ????  Tι έγινε ???  :think:  Αν ξέρει κάποιος ....please ....
θα έχει κατέβει με τον πρόεδρο στο υπόγειο για κάτι φακέλους
ξαναπάρε αργότερα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλλιθεα ,  Ταυρο ,  Μοσχατο , Νεα  Σπυρνη  αντε και καμοια  Γλυφαδα  βαρια βαρια ,  εκει ειναι  η  εδρες της κι εκει παιζει  μπαλιτσα ,  Βορεια με τετοιο  ψωλοκρυο χλωμη  την  κοβω  μεχρι να  πιασουμε  Μαρτη  :hi: :hi: :hi:
ορισμένες Τρίτες μοιράζει και στα β.π αρκεί να υπάρχει πελατεία
για ένα ραντεβού μόνο δεν έρχεται
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Σε κληση που εκανα στο γνωστο κινητο της Καρολινα, μου λεει οτι ο συνδρομητης θα ειδοποιηθει για τη κληση μου ......
Τελικα επέστρεψε ??? έχει άλλο κινητο ????  Tι έγινε ???  :think:  Αν ξέρει κάποιος ....please ....

Δεν κρατιέσαι τύπε..... θέλεις να γευτείς σοκολατί σάρκα??? Κάνε υπομονή μ@ν!!!
 

Θησέας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
366
Πόντοι
281
Συνεχίζεται να γράψετε προσωπικές πληροφορίες για την Καρολινα, πέρα από το ότι είναι άκρως ανεπίτρεπτο (μου κάνει εντύπωση που δεν τα διαγράφουν οι διαχειριστές) κανονίστε μετά τη διαγραφή της αγγελίας να την χάσουμε τελείως
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
μα ηδη εκανε ενα προφιλ στο διαδικτυο να μην ειναι σε κοινη θεα ενω πριν ηταν...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Συνεχίζεται να γράψετε προσωπικές πληροφορίες για την Καρολινα, πέρα από το ότι είναι άκρως ανεπίτρεπτο (μου κάνει εντύπωση που δεν τα διαγράφουν οι διαχειριστές) κανονίστε μετά τη διαγραφή της αγγελίας να την χάσουμε τελείως
θα χάσεις το κελεπούρι τύπε
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
μην αυτομαστιγωθούμε όμως
εκείνη δεν προσέχει
προσωπικά αν σφυρίξεις λήξη ακολουθώ
κανένα αυτομαστίγωμα. Προσέχει δε προσέχει εμείς δε χρειάζεται αυτά που ξέρουμε να τα λέμε σε φορουμ που διαβάζει κόσμος κ κοσμάκης. Δε σφυρίζω τιποτα μεχρι να της τον σφυρίξω!  :fuck2:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
οκ
συμφωνώ και ακολουθώ
 

minas1985grm

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Εγω δεν ξερω παιδες κ ακομα δν εχω δοκιμασει, απλα πιστευω μπορουμε να αρκουμαστε μονο στο παρατσουκλι που χρησιμοποιει η κοπελα χωρις να λεμε περαιτερω πραγματα προσωπικα. :cheesy:
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Το τηλέφωνο μου θυμίζει το γιαπί στο Π. Φάληρο, κοντά στα Μακ Ντόναλντς, που σε έβαζε στον πάνω όροφο και είχε όλες κι όλες δύο πετσέτες για όλους με ένα αερόθερμο να τις στεγνώνει. Αν είναι όντως αυτό ήθελε 30 ευρώ με ένα πολύ παθητικό και ξινό φραπέ.
Αν είναι αυτό θυμάμαι πως ενώ στο τηλ η τύπισσα που κανόνιζε τα ραντεβού σου υπόσχονταν στοματικό και φουλ, η κοπέλα στο κατάστημα σε ξέκοβε. Βέβαια, όταν είχα πάει, δεν είχε τελειώσει από τον προηγούμενο και με είχε βάλει να περιμένω στο υπόγειο. Τότε θυμάμαι είχα ακούσει περίεργους θορύβους και τριξίματα! :P
Σε γενικές γραμμές δεν άξιζε, μακριά. Έχει αναφερθεί και από άλλους συναγωνιστές ότι είναι απαράδεκτο.

Ορίστε και η κριτική μου από τότε:


Αυτο το τηλ ειναι οντως..ειχα γραψει και εγω αμα ψαξεις για οταν ειχα παει..
Τα σιγουρα ειναι οτι αλλα σου λεει η μια στο τηλ για να σε καυλωσει μιλώντας με υπονοουμενα και εν τελει κανεις μασαζ με αλλη κοπελα η οποια παρεπιπτοντως εχει πολυ σωστο κωλαρακι (το τονιζω κωλαρακι οχι κωλαρα) και μικρο βυζακι.Σου κανει φραπε στο τελος διεκπεραιωτικα και απο μασαζ περισσοτερο χαιδεμα θα ελεγα.Αλλα δεν τα ειχα κλαψει κιολας γιατι απο εμφανιση μ αρεσε .
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Αν μιλαμε για Ινα με +50 και λιγο τροπο τα κανει ΟΛΑ
ναι γι αυτή μιλαμε. Άρα με + 50 φτάνουμε στα 80 σύνολο,σωστά; όπου με 60 παίρνω μαρινάρα τσονταρα κ με τα 80 παίρνω Άντζελα φουλ προγραμμα κ οχι το κοντοπουτανο που θέλει τρόπο.μερσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom