Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281

Το τηλέφωνο μου θυμίζει το γιαπί στο Π. Φάληρο, κοντά στα Μακ Ντόναλντς, που σε έβαζε στον πάνω όροφο και είχε όλες κι όλες δύο πετσέτες για όλους με ένα αερόθερμο να τις στεγνώνει. Αν είναι όντως αυτό ήθελε 30 ευρώ με ένα πολύ παθητικό και ξινό φραπέ.
Αν είναι αυτό θυμάμαι πως ενώ στο τηλ η τύπισσα που κανόνιζε τα ραντεβού σου υπόσχονταν στοματικό και φουλ, η κοπέλα στο κατάστημα σε ξέκοβε. Βέβαια, όταν είχα πάει, δεν είχε τελειώσει από τον προηγούμενο και με είχε βάλει να περιμένω στο υπόγειο. Τότε θυμάμαι είχα ακούσει περίεργους θορύβους και τριξίματα! :P
Σε γενικές γραμμές δεν άξιζε, μακριά. Έχει αναφερθεί και από άλλους συναγωνιστές ότι είναι απαράδεκτο.

Ορίστε και η κριτική μου από τότε:

 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
  Συνηθως Πεμπτες και ΠουΣουκου  δουλευει η Καριολινα μας , αν  την  καταφερεις  και το κανεις  το Κασκαντεριλικι  για  γραψε  2  λογακια ,  ητανε οκει ??? μαχιμη ??? Επαιξε  καλα  στο  Μαρακανα  η  το  εσωσε  στις καθυστερησεις , περα απ την πλακα αν ανταμωσετε  γραψε  2  λογακια αν θες  :hi: :hi: :hi:

Ναι φίλε εννοείται, αρκεί να μπορέσουν να συμπέσουν τα ωράριά μας, γιατί μου έχει ρίξει δυο φορές άκυρο που δούλευε στα Βόρεια. Βλέπεις ο Κούλης τη στέλνει σε καλές γειτονιές! :P
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Καλλιθεα ,  Ταυρο ,  Μοσχατο , Νεα  Σπυρνη  αντε και καμοια  Γλυφαδα  βαρια βαρια ,  εκει ειναι  η  εδρες της κι εκει παιζει  μπαλιτσα ,  Βορεια με τετοιο  ψωλοκρυο χλωμη  την  κοβω  μεχρι να  πιασουμε  Μαρτη  :hi: :hi: :hi:
 

summer

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
0
Έχω διαβάσει το νήμα πάνω κάτω και δεν βλέπω κατι ιδιαιτερο για μασαζ κατ οικον εκτος από καρολίνα αν έχω κατλάβει καλα και Ινα που είναι "κλειστή" . Επικοινωνία με Καρολίνα πως κάνουμε; Όποιος γνωρίζει ας ενημερώσει, ευχαριστώ.
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
221
Like
173
Πόντοι
1
[quote author=Minas L notid=125631 link=topic=812.msg7347115#msg7347115.    Έυα από παλαιολόγου νέα Σμύρνη η απατεώνισσα που έχει ανοίξει μια τρίπα στο παλαιό Φάληρο στο τράμ τώρα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
σου εκανε body to body η στεφανια????? αρασε ή ζετε???? 
τελος παντων προσπερναωωωω
αφου σου κανε body to body γιατι δεν της το εδωσες στο στομα και στον επαιξε???

γουστα ειναι αυτα μεγαλε
ηθελα απλα πολυ καλο μασαζ με χειροεκτονωση
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
6
Like
634
Πόντοι
96
Το τηλέφωνο μου θυμίζει το γιαπί στο Π. Φάληρο, κοντά στα Μακ Ντόναλντς, που σε έβαζε στον πάνω όροφο και είχε όλες κι όλες δύο πετσέτες για όλους με ένα αερόθερμο να τις στεγνώνει. Αν είναι όντως αυτό ήθελε 30 ευρώ με ένα πολύ παθητικό και ξινό φραπέ.
Αν είναι αυτό θυμάμαι πως ενώ στο τηλ η τύπισσα που κανόνιζε τα ραντεβού σου υπόσχονταν στοματικό και φουλ, η κοπέλα στο κατάστημα σε ξέκοβε. Βέβαια, όταν είχα πάει, δεν είχε τελειώσει από τον προηγούμενο και με είχε βάλει να περιμένω στο υπόγειο. Τότε θυμάμαι είχα ακούσει περίεργους θορύβους και τριξίματα! :P
Σε γενικές γραμμές δεν άξιζε, μακριά. Έχει αναφερθεί και από άλλους συναγωνιστές ότι είναι απαράδεκτο.

Ορίστε και η κριτική μου από τότε:


Συμφωνώ και επαυξάνω! Από τις χειρότερες εμπειρίες. Μεγάλη μούφα η τύπισσα. Όλο φύκια έλεγε. Το έχω διαγράψει από τη μνήμη μου. Προσπεράστε χωρίς δεύτερη σκέψη!!
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
συνχαρητηρια σε ολους για την ενημερωση
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
η κυρία Έφη που ανέφερα χτες, το πρωί άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο να πιπάρει χωρίς καπότα αν είμαι καθαρός
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
βλεπω για την Ιννα δεν εχει γίνει καμία αναφορά μετα τη δική μου κριτική!! τι έγινε δεν την πήρε και κανενας αλλος να μας πει τη γνωμη του αν πήρε κατι παραπάνω ?
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
πάντως σε σμς δεν απαντάει.....
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Τι παραπάνω δηλαδή; πίτσα μαργαρίτα δεν ειναι αρκετή; ήθελες κ καμία αντζούγια; κανα μανιταρακι;
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
εγώ pilo αναρωτιέμαι, είναι δυνατόν όταν πάει σε χοτέλια, κανένας πάνω στην καύλα του να μην τη στρίμωξε για το κατιτις παραπάνω???
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
βλεπω για την Ιννα δεν εχει γίνει καμία αναφορά μετα τη δική μου κριτική!! τι έγινε δεν την πήρε και κανενας αλλος να μας πει τη γνωμη του αν πήρε κατι παραπάνω ?
Η κριτική σου μας βοήθησε να αποφυγουμε τις "κακοτοπιές" Γιατι να δώσουμε τόσα λεφτά για μέτριο μασαζ και φραπέ με το ζόρι; Τόσες επιλογές υπάρχουν.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
ρε το κοριτσι μου ρε! πτηση απο Δουβλινο στις 13.50 σημερα οποιος θελει να το παιξει αγαπουλης κ να της κανει το σωφερ... Α!!!!! ξεχασα! η κυρα ινα απο γλυφαδα θελει οντως τροπο αλλα κ ποοοοοολυ κοπο!επισης οι συνηθεις μαλακορουφιανοαγαπουληδες απο δω σιγουρα της ειπαν οτι το κινητο της αντιστοιχει στο προφιλ της στο fb.δεν το προχωρησα.ολες οι αναφορες των παικτων ειναι περα ως περα αληθεις(κοντουλα,ντυσιμο αστακου,απομακρη κλπ).θελει πρωτα κοπο κ μετα λεφτα το λοιπον.για μενα προσπεραστε...
η δικη μου εμπειρια...πλεον λεφτα για πιτσα ΔΕΝ δινω!μου ειπε η κοπελα να γνωριστουμε καλυτερα κ κατι παραπανω θα κανει! αμ δεν ειναι ετσι κουκλα μου! της ειπα να της δωσω κ κατι παραπανω αλλα να περασουμε καλα τωρα,τιιιιιιιποτα!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
η δικη μου εμπειρια...πλεον λεφτα για πιτσα ΔΕΝ δινω!μου ειπε η κοπελα να γνωριστουμε καλυτερα κ κατι παραπανω θα κανει! αμ δεν ειναι ετσι κουκλα μου! της ειπα να της δωσω κ κατι παραπανω αλλα να περασουμε καλα τωρα,τιιιιιιιποτα!
σωστός  :thumbsup:

το ρωσσάκι ψάχνει για κορόιδα
 

Συνημμένα

  • φ.jpg
    φ.jpg
    60,2 KB · Εμφανίσεις: 25

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Α! Κ η φάση με το προϊστάμενο ειναι όπως το περίμενα κλασική περίπτωση για την άδεια παραμονής
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Α! Κ η φάση με το προϊστάμενο ειναι όπως το περίμενα κλασική περίπτωση για την άδεια παραμονής
ρε τον κύριο προϊστάμενο ..  :grin:
λες να τον έχει πήξει στους φραπέδες και αυτόν?
 

summer

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
0
Έχω διαβάσει το νήμα πάνω κάτω και δεν βλέπω κατι ιδιαιτερο για μασαζ κατ οικον εκτος από καρολίνα αν έχω κατλάβει καλα και Ινα που είναι "κλειστή" . Επικοινωνία με Καρολίνα πως κάνουμε; Όποιος γνωρίζει ας ενημερώσει, ευχαριστώ.

Οχι ε;
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
Η κριτική σου μας βοήθησε να αποφυγουμε τις "κακοτοπιές" Γιατι να δώσουμε τόσα λεφτά για μέτριο μασαζ και φραπέ με το ζόρι; Τόσες επιλογές υπάρχουν.
γιατι καποιοι ισχυρίζονται οτι πηραν κατι περισσότερο και έλεγα μηπως εμενα δεν ηθελε να δωσει κατι παραπανω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom