Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

minas1985grm

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κ καλή χρονιά σε όλους κ από εμένα. Επειδή αναφέρεται συχνά η Μαρία (σλουρπ) να πω κ εγώ την γνώμη μου: Πολύ πρόσφατη συνάντηση και μάλλον στάθηκα τυχερός που την πέτυχα διαθέσιμη αυθημερόν. Θα συμφωνήσω με τους περισσότερους ότι πρόκειται για πολύ ενδιαφέρον περίπτωση. Σίγουρα vfm στα 50 που ζητά με εξαιρετική την σλουρπ πίπα της. Αυτό όμως που με εντυπωσίασε ειναι η πολύ απαλή επιδερμίδα της. Δεν χόρταινα  να την χαϊδεύω, και μάλλον εγώ θα της κάνω μασάζ την επόμενη φορά παρά αυτή σε εμένα αφού έτσι και αλλιώς  δεν το κατέχει το σπορ).
Ps. Ευχαριστώ, αν δεν κάνω λάθος, τον gari για την ανακάλυψη.
Ps.2 Αν μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει το τηλ της Καρολίνας ειναι αυτό με τελευταία ψηφία 75 ?


Μαρία Σλουρπ ? εχουμε κανένα ινφο να τσεκάρω?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Είχα δοκιμάσει Καρολίνα, λίγο πριν τα Χριστούγεννα, συνάντηση κέντρο σε χοτέλ, πίπα άπαιχτη, την μπούκωσα με τα φλόκια κ τις δυο φορές στο στοματάκι, τα φτύνει κ επανέρχεται με πρόταση για μασάζ που δεν με ενδιέφερε.
Ξανά πίπα κ πέρασμα προφυλακτικού, της έγλειφα το μουνάκι, είχε υγρανθεί το καυλάκι, την πήρα σε αρκετές εναλλαγές, έχυσε το μουνάκι της κ μούσκεψε τα πάντα..όσο σκέφτομαι τις χειλάρες και την πιπάρα της, βεντούζα τα χείλη κ τρομπόνι ασταμάτητο...λείπει μέρες από τα δρώμενα κ ας ελπίσουμε να επιστρέψει σύντομα.
Κόστος συνάντησης 60.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Είχα δοκιμάσει Καρολίνα, λίγο πριν τα Χριστούγεννα, συνάντηση κέντρο σε χοτέλ, πίπα άπαιχτη, την μπούκωσα με τα φλόκια κ τις δυο φορές στο στοματάκι, τα φτύνει κ επανέρχεται με πρόταση για μασάζ που δεν με ενδιέφερε.
Ξανά πίπα κ πέρασμα προφυλακτικού, της έγλειφα το μουνάκι, είχε υγρανθεί το καυλάκι, την πήρα σε αρκετές εναλλαγές, έχυσε το μουνάκι της κ μούσκεψε τα πάντα..όσο σκέφτομαι τις χειλάρες και την πιπάρα της, βεντούζα τα χείλη κ τρομπόνι ασταμάτητο...λείπει μέρες από τα δρώμενα κ ας ελπίσουμε να επιστρέψει σύντομα.
Κόστος συνάντησης 60.
δεν το πηδηξες bro?
καλη χρονια κιολας.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Είχα δοκιμάσει Καρολίνα, λίγο πριν τα Χριστούγεννα, συνάντηση κέντρο σε χοτέλ, πίπα άπαιχτη, την μπούκωσα με τα φλόκια κ τις δυο φορές στο στοματάκι, τα φτύνει κ επανέρχεται με πρόταση για μασάζ που δεν με ενδιέφερε.
Ξανά πίπα κ πέρασμα προφυλακτικού, της έγλειφα το μουνάκι, είχε υγρανθεί το καυλάκι, την πήρα σε αρκετές εναλλαγές, έχυσε το μουνάκι της κ μούσκεψε τα πάντα..όσο σκέφτομαι τις χειλάρες και την πιπάρα της, βεντούζα τα χείλη κ τρομπόνι ασταμάτητο...λείπει μέρες από τα δρώμενα κ ας ελπίσουμε να επιστρέψει σύντομα.
Κόστος συνάντησης 60.
ε ε ερχεται!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καλα εσυ εισαι εντελως για τα jordan 42 1/2 ε! αφου λεει τη πηρε σε διαφορες στασεις γαμωωωωωωω  :headbang: :headbang:
λες να μην το ειδα ρε αφεντικος?..σε περιμενα γιαυτο σχολιασα.ξουτ+σκασε=200 ευρω για 2,30 λεπτα με το χερακι.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
δεν το πηδηξες bro?
καλη χρονια κιολας.
εννοείται την παλούκωσα, στο δεύτερο πιστόλι έπεσε δυνατός πήδουλος ιεραποστολικά, στα τέσσερα, από πάνω και στα πλάγια, γλύφοντας τις καυλοβυζάρες. Vfm απλά και χαλαρό τυπάκι, ωραίο ραντεβού.
Καλή χρονιά κ σε σένα αλάνι!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
εννοείται την παλούκωσα, στο δεύτερο πιστόλι έπεσε δυνατός πήδουλος ιεραποστολικά, στα τέσσερα, από πάνω και στα πλάγια, γλύφοντας τις καυλοβυζάρες. Vfm απλά και χαλαρό τυπάκι, ωραίο ραντεβού.
Καλή χρονιά κ σε σένα αλάνι!
πιλο κανε κατι,ΑΜΕΣΑ!!!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
ρε το κοριτσι μου ρε! πτηση απο Δουβλινο στις 13.50 σημερα οποιος θελει να το παιξει αγαπουλης κ να της κανει το σωφερ... Α!!!!! ξεχασα! η κυρα ινα απο γλυφαδα θελει οντως τροπο αλλα κ ποοοοοολυ κοπο!επισης οι συνηθεις μαλακορουφιανοαγαπουληδες απο δω σιγουρα της ειπαν οτι το κινητο της αντιστοιχει στο προφιλ της στο fb.δεν το προχωρησα.ολες οι αναφορες των παικτων ειναι περα ως περα αληθεις(κοντουλα,ντυσιμο αστακου,απομακρη κλπ).θελει πρωτα κοπο κ μετα λεφτα το λοιπον.για μενα προσπεραστε...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε το κοριτσι μου ρε! πτηση απο Δουβλινο στις 13.50 σημερα οποιος θελει να το παιξει αγαπουλης κ να της κανει το σωφερ... Α!!!!! ξεχασα! η κυρα ινα απο γλυφαδα θελει οντως τροπο αλλα κ ποοοοοολυ κοπο!επισης οι συνηθεις μαλακορουφιανοαγαπουληδες απο δω σιγουρα της ειπαν οτι το κινητο της αντιστοιχει στο προφιλ της στο fb.δεν το προχωρησα.ολες οι αναφορες των παικτων ειναι περα ως περα αληθεις(κοντουλα,ντυσιμο αστακου,απομακρη κλπ).θελει πρωτα κοπο κ μετα λεφτα το λοιπον.για μενα προσπεραστε...
βαλε μουστακι και πηγαινε.πιανει τον τελευταιο καιρο.
 

minas1985grm

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ωπ...παιδες οταν εχουμε νεοτερα για καρολινα (καμια αγγελια πχ) ριξτε ενα φωνήεν!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
σημερα ερχεται το κοριτσι μου! μη σου πω εχει προσγειωθει ηδη η μουναρα της
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
σημερα ερχεται το κοριτσι μου! μη σου πω εχει προσγειωθει ηδη η μουναρα της
Το ειδες κι  εσυ ρε ρεμαλι  απ την  φωτο που  ανεβασε στο Insta  πριν  κανα 5ωρο απ το αεροδρομιο ??? Εισαι  μεγαλη λερα  τελικα  :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom