Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Κατσε ρε αδερφε τωρα μπηκα στο fb της και εχει πανω απο 40 ψευτικες φωτο τι εννοεις;
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
εμένα πάλι με προβληματίζει ο κύριος προϊστάμενος
που βγάζει φωτό ανήμερα καμαρωτός, έχει και στο προφίλ άλλη μία
αλλά στα μουνοκωλό-ανοίγματα απάνω στη σουλήνα δεν βγάζει κιχ


είναι διεθνώς αποδεκτό ότι χωρίς πατρόνα πουτάνα δεν στεργιώνει
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Ο προϊστάμενος ποιος ειναι παλι;
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Οι φωτο που εχει στο fb στο μεγαλυτερο μερος τους ειναι μουφα...μηπως  ειναι κ αυτη μουφα;? λεεωωω εγω τωρα..γιατι αυτα τα ποδια δε πολυταιριαζουν σε μιλφονι οπως ειναι η ινα βεβαια ποτε δε ξερεις...

φιλε για κανε μια πασα το φβ
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Κωστακη ασχημε πολυ κακομαθημενο εισαι για κανε μας τη χαρη
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
κάτι ξέρεις εσύ και δεν λές.....
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
ληξη συναντησης με Ιννα πριν ενα τεταρτο, φατσα οπως η φωτο συμπαθητική, κοντοπουτανο 1,55 το πολύ, ήρθε απλα ντυμενη με τζιν και μπουφανακι. Σωματακι ωραιο οπως στις φωτο και με εφτιαξε λογω του οτι ειμαι φαν των κοντοπουτανων. κουβεντα αρκετα για να γνωριστουμε καλυτερα και να την κανω να νοιωσει καλυτερα μπας και καταφερω κατι. Στο μασαζ τωρα ψιλοαδιαφορο, εκανε στην αρχη πλατη και μετα γυρισα οπου μου εκανε και μπροστα. Στο τέλος με ρώτησε αν θέλω φραπε , της εγνεψα καταφατικα και της ειπα να βγαλει κανα ρουχα για να ειναι καλυτερα, εκει τινάχτηκε σα να τη χτυπησε ρευμα ..."και εγω δεν κάνω τετοια" "και εγω κάνω μονο μασαζ και χαρη σου κανω που σου κανω εκτονωση", οταν της ειπα να αρχισει καλαμακι μονο που δεν σηκωθηκε να φυγει.. εκει την καλμαρισα της λεω δεν ήθελα να σε προσβαλω μια ερωτηση εκανα και καπως ετσι ηρεμισε και τελειωσε η συνεδρια. Κοστος μιας ωρας 30 +10 πηγαινελα το ταξι απο το μετρο μεχρι το σπιτι μου συνολο 40!!! με αλλα 10 επαιρνα Μαρια Σλουρπ και ευχαριστιομουν διπλη μπριζολα, αλλα ετσι ειναι αυτα τα κασκαντεριλικια πληρωνονται!!!
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
της πληρωσες και το ταξί??
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Δεν φαίνεται και τόσο BBW στις φωτογραφίες. Δώσε μας περισσότερες λεπτομερειες εσύ που την επισκεφτηκες... Πως είναι το μασαζ της; Πως είναι στο β' γύρο;; Ο χώρος μέσα πως είναι; Το μπάνιο; Ρούχα βγάζει;; Διάρκεια προγράμματος; Οι φωτογραφίες είναι πραγματικές;; Από ηλικία πόσο την έκοψες; κλπκλπ... ....
Καλημερα
Οι φωτο σε ξεγελανε. Συναντηση μαζι της το καλοκαρι. Τηλεφωνο για ραντεβου, οπου μου ειπε οτι θα καθυστερηση λιγο επειδη πηγαινει σε σχολη αισθητικης.
Με υποδεχθηκε γορωντας ενα φορεμα στυλ οριενταλ. Συντομη κουβεντα οπου μου προσφερε εμφιαλωμενο νερο, πριν περασουμε στο "καυλοδωματιο" οπως το αποκαλει.
Λιγο πριν μπουμε στο δωματιο , προσεξα οτι διαθετει και διαδρομο γυμναστικης.
Μπανακι σε κανει η ιδια. Κατοπιν βαζει βιντεο πορνο και σε αρχιζει στο γλυψιμο απο την κορυφη μεχρι τα νυχια, στην κυριολεξια.
Μετα το γλυψιμο και το υποτιθεμενο "μασαζ" που προσφερει, περναει στον 2ο γυρο οπου τα πραγματα ειναι απλα συμπαθητικα.
Αφου τελειωσεις σε ξανακανει μπανακι η ιδια.

Το "καυλοδωματιο" διακοσμημενο με ριχταρια, σε στυλ λιγο τσιγγανικο.

Κοστος συνευρεσης 50ευρω και πρεπει να καθυησα γυρω στην μιαμιση ωρα.

Ελπιζω να ημουν κατατοπιστικος.

Καλημερα και Καλη Χρονια σε ολους
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
Το δινει στα 90 αερα με τη πρωτη, αλλα δεν τρελαθηκα...

μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο?? την ίννα απο γλυφάδα ,που ο dxounia της είπε να βγάλει κανένα ρούχα και τινάχτηκε σαν να την χτύπησε ρεύμα????
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο?? την ίννα απο γλυφάδα ,που ο dxounia της είπε να βγάλει κανένα ρούχα και τινάχτηκε σαν να την χτύπησε ρεύμα????
μαλλον τα ευρω δεν ειναι καλος αγωγος του ρευματος οποτε δεν ειχε θεμα φιλε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom