Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.753
Πόντοι
9.095
Βρήκες fb ρε θηρίο;
 

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
:vomit:Λοιπον.ραντεβου με ινα προ 10 ημερου περιπου,αφου ειχαμε αφηση την κουβεντα στο τηλ. Λιγο στον αερα.Μετα απο ευκολη συνεννοηση ραντεβου το μεσημερι.Ηρθε με ντυμενη με ενα κολαν που τονιζονταν τα ωραια της κολομερια κ ενα πουλοβερ.Αφου αρχισαμε λιγο μπουρου to break the ice.αρχισε ενα μασαζ αρκετα καλο το κολαν το φοραγε το πουλοβερ το εβγαλε κ εμεινε με ενα μπλουζακι. Μετα το μασαζακι γυρισα. Κ τις ζητησα να γδυθει για περαιτέρω με ρωτησε περα του μασαζ δεν κανει αλλα πραγματα.Κ τις λεω βρε μπουμπου μπορεις να βαλεις κατι απλο περα του μασαζ σε στυλ φραπε αντε κ κανενα κλαρινακι σε καποιον που γουσταρεις με το καταληλλο αντίτιμο. Αφου το σκεφτηκε λιγο την ειδα.αρχισε το πανω κατω με το χερι της κ εκει που με εχει φτιαγμεμο την προτρεπω. Να με να με γλυψει λιγο.Εκει συναγωνιστες εγινε φουλ του ασσου με ρηγαδες τελειο τσιμπουκι κανενα 10 λεπτο οπου κ τελειωσα.Εν ολιγης αν την καταφερετε παιδια ειναι καλη.Κ για να μην το ξεχασω της 60 για το κατι παραπανω που εκανε.

Ωραία ενημέρωση συναγωνιστή.
Με εμένα δυστυχώς το σκηνικό περιορίστηκε σε μια σχετικά καλή φραπεδιά δίχως να γίνω αρκετά πιεστικός για κάτι παραπάνω αλλά σε μια νύξη που της έκανα στο τέλος δεν την έκοψα να είναι αρνητική.

Οπότε καταλήγουμε ότι πράγματι θέλει τον κατάλληλο τρόπο.
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
για το μασάζ που υποτίθεται κάνει, εμφανίστηκες κατευθείαν χωρίς ρούχα η τα έβγαλες στην πορεία???
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
τώρα βεβαια 60 για ενα κλαρίνο αν βάλεις και το χοτέλ, ε δεν τα λες και λίγα οταν υπάρχει η σκούπα χούβερ με 50 και κανονικό πρόγραμμα...
δεν είναι και λίγα τα 60
όμως οφείλουμε ένα μπράβο στο Χάρη
 

dim63

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
336
Like
48
Πόντοι
1
Τελικά, η Έλενα κάνει η δεν κανει φραπε;

Είχε αναφερθεί παλαιότερα οτι προσφέρει απο συναδερφο
Δεν ξέρω και ούτε την έχω πάρει μονο στο τηλεφωνο που στο ξεκοβει απο την αρχή
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
είναι καθαρό, γιατι τα μαυρούκια......κουβαλάνε διάφορα...
Αυτο σκεφτομαι και εγω, αν και αυτη φαινεται μεγαλωμενη εδω, σε αντιθεση με τις αλλες μαυρουλες

παντως το κολπο με το τηλ σε εμενα ακομα δεν δουλυει, οποτε μπορει να την εχει πατησει και αυτη ετσι. Να ειναι καλα το google ομως και την βρηκα απο α σχολια σας, οπως μου επιβεωαιωσε ο φιλος iuakoya
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Είχε αναφερθεί παλαιότερα οτι προσφέρει απο συναδερφο
Δεν ξέρω και ούτε την έχω πάρει μονο στο τηλεφωνο που στο ξεκοβει απο την αρχή
Που υπάρχει η αναφορά για φραπέ από την 'Ελενα; Μπορείς να βοηθήσεις λίγο γιατί με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
εχουμε ξαναπεί ότι προσωπικές λεπτομέρειες δεν βάζουμε!!!!! για πολλούς λόγους....
  Ποσες  φορες θα το πουμε να μην αναρτουντε προσωπικες  λεπτομερειες , εκει αυτοι  :think: :think: :think:
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
οπότε καταλάβατε αγαπητοί....το πουλάκι η πέταξε η θα το κάνει σύντομα......
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
τα μυνηματα,διαγραφηκαν.καλη συνεχεια σε ολους.
Υ.Γ.λιγη περισσοτερη προσοχη,με αυτα που γραφουμε,για τις κοπελες.θα ξαναπουμε οτι το μονο που μας ενδιαφερει ειναι ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.τα υπολοιπα,οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom