Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.753
Πόντοι
9.095
γιατι πουλαει το λατιν στοιχειο ρε συ andy.γνωριζω αρκετα αλλα τι να λεμε τωρα.το ουσιαστικο ειναι να τη χυνουμε κ να περναμε καλα!  :dancing:
Οντως,δεν εχει σημασία απο που είναι καποια.......αλλά γιατι να μην το λέει ξεκάθαρα και να ισχυρίζεται αλλα? τελος πάντων,ο pilofori έχει κανει διδακτορικό στο θέμα και γνωρίζει τα πάντα........ :2funny:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.753
Πόντοι
9.095
  Δεν  εχει  θεμα  απλα  ειναι ακομα στο  γαφειο της στη Νουδου ,  παρτην αν θες πιο μετα το  απογευμα , εκτος αν  εχει πεσει πολυ  δουλεια στο γραφειο ....
για την Ιννα λεω γαμω! πανε γυμναστηριο να σου φυγουν τα υγρα ρε πορνομπουμπη
 

Θησέας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
366
Πόντοι
281
Νομίζω ότι είναι μεγάλη μαλακία αυτό που κάνετε, πρώτα από σεβασμού στην προσωπική της ζωή και κατά δεύτερον γιατί θα πετάξει το πουλάκι
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
 Το  οτι οσο μπορει κλεβει  παντως  στο  γαμησι αυτο  οσοι την  ξερουν το γνωριζουνε ,  στο  γαμησι οποτε μπορει κλεβει ,  στην πιπα  ομως  οχι μονο  δεν κλεβει  μπορει να  πιπωνει πανω  απο 40λεπτο  και χωρις  διαλλειματα ,  το  πιπετο της  Καρολινας  με το μπολικο  σαλιο ειναι το  δυνατο της  χαρτι αυτα να τα λεμε τουλαχιστον περα της  πλακας  :hi: :hi: :hi:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Οντως,δεν εχει σημασία απο που είναι καποια.......αλλά γιατι να μην το λέει ξεκάθαρα και να ισχυρίζεται αλλα? τελος πάντων,ο pilofori έχει κανει διδακτορικό στο θέμα και γνωρίζει τα πάντα........ :2funny:
όπως οι Αλβανίδες που λένε ότι είναι από Ιταλία
ποτέ δεν θα σου πουν Αλβανία θα σου πουν Κοριτσα Φιέρι Τεπελένι κλπ

ένα κόμπλεξ το δείχνει η Κατερίνα ενώ θα μπορούσε να λέει ξεκάθαρα ότι είναι από Νιγηρία
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Νομίζω ότι είναι μεγάλη μαλακία αυτό που κάνετε, πρώτα από σεβασμού στην προσωπική της ζωή και κατά δεύτερον γιατί θα πετάξει το πουλάκι

εχεις απόλυτο δίκιο,εγω τα είχα ξαναπεί παλαιότερα,αλλά με γραψανε στα τετοια τους.......είναι ντροπή κοτζαμ αντρες να φερονται σαν τις τελευταίες Κατίνες......
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.753
Πόντοι
9.095
εγω πρωτος το ειχα πει αλλα αποτι βλεπω η αγγελια συνεχιζει κ αυτη απτοητη...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Επιπλέον, η λέξη Αφρική ναι μεν προσελκύει (προκαλεί +), αλλά φοβίζει κιόλας.... θα μού πεις το ίδιο παίζει και για αλλού....
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
μάλλον η ίδια δεν ενδιαφέρεται να προστατέψει την προσωπική της ζωή
μου κάνει εντύπωση ότι από όσους την έχουν πάρει δεν βρέθηκε ένας να της πει για το ακάλυπτο τηλέφωνο
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.753
Πόντοι
9.095
μάλλον η ίδια δεν ενδιαφέρεται να προστατέψει την προσωπική της ζωή
μου κάνει εντύπωση ότι από όσους την έχουν πάρει δεν βρέθηκε ένας να της πει για το ακάλυπτο τηλέφωνο
εκει ειναι που θα πεταξει το πουλι...βρε λες να το πω εγω μπας κ μου κατσει?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
όπως οι Αλβανίδες που λένε ότι είναι από Ιταλία
ποτέ δεν θα σου πουν Αλβανία θα σου πουν Κοριτσα Φιέρι Τεπελένι κλπ

ένα κόμπλεξ το δείχνει η Κατερίνα ενώ θα μπορούσε να λέει ξεκάθαρα ότι είναι από Νιγηρία
 Δεν  ειναι  κακο  που λεμε  για  Ριο  και Μπραζιλιες ,  αλλωστε αυτο ειναι  ενα  εσωτερικο  αστειο για να καταλαβενομαστε  καποιοι απο εδω μεσα ,  το  νικ  της Καρολινας απο  Βραζιλια  αλλωστε της κολλησε απ την  αρχη  οταν  πρωτοξεκινησε  στην Βουλιαγμενη και σε αλλα ιδρυματα , διοτι  οι  σεριφισσες οπως και τα περισοτερα  ιδρυματα  τις  μουλατες  τις παρουσιαζουν για  Βραζιλιανες  και τις Φιλιπιννο  για  Κινεζες η  Ταιλανδες ,  αυτο αλλωστε ειναι  γνωστο  διαφημιστικο  τρικ .... το  γνωριζουμε  ολοι και γι αυτο  το λατρευουμε  αλλωστε  :hi: :hi: :hi:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
λιγο το πρωτο,πιο πολυ το δευτερο
σε μια χώρα μπάχαλο δεν θα ασχοληθεί κανείς αν κάνει βίζιτες η τάδε
είχε όμως σήμερα την τιμητική της

είναι πολλές γκόμενες που αδιαφορούν και δεν προσέχουν τα προσωπικά τους δεδομένα
με μια αγγελία που είχα βάλει το καλοκαίρι έφρηξα με την επιπολαιότητα που έχουν
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.753
Πόντοι
9.095
απλα το κολπακι με τον αριθμο του κινητου δε το γνωριζουν...λοιπον! παμε παρακατω? η κυρα Ιννα εξακολουθει να μη το σηκωνει...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
απλα το κολπακι με τον αριθμο του κινητου δε το γνωριζουν...λοιπον! παμε παρακατω? η κυρα Ιννα εξακολουθει να μη το σηκωνει...
θα έφτιαχνε φραπέ την ώρα που πήρες

εγώ δε θα ασχοληθώ παρόλο που είναι τούμπανο
είναι και καναδυό μεθεόρτιες περιπτώσεις που χρήζουν διερεύνηση
θα γράψω πάραυτα
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
κι εγώ το ίδιο, όσο δεν το σηκώνει, τόσο με πορώνει και θέλω να το πιτσιλήσω.....
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
κι εγώ το ίδιο, όσο δεν το σηκώνει, τόσο με πορώνει και θέλω να το πιτσιλήσω.....
μα δε σε αφήνει να το πιτσιλίσεις
εδώ πήγε ο συνάδελφος και με το ζόρι έβγαλε το μπουφάν
να δεις που στο φραπέ θα βάζει στολή γάντια μάσκα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.753
Πόντοι
9.095
μα δε σε αφήνει να το πιτσιλίσεις
εδώ πήγε ο συνάδελφος και με το ζόρι έβγαλε το μπουφάν
να δεις που στο φραπέ θα βάζει στολή γάντια μάσκα
πιστευω θελει τροπο,οχι κοπο.....να βλεπω που λενε κ τα ρωσιδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom