Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (13 μέλη και 30 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Η κυρα Ίνα πλέον το κλείνει δε το σηκώνει καν! The pizza effect!
με 3000+ αναγνώσεις της αγγελίας
δε θα της τηλεφώνησαν και 150 άτομα τη μέρα?
τα παιξε και πρέπει να ετοιμαστεί για το ρεβεγιον
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
αυτο ομως δε γινεται να συνεχιστει! βρισκει καποιος αστερακι κ πλακωνουν ολοι κ το καιμε!η κυρα Ινα την ειχε τη φραπεδια ανετα η οποια μπορει να εξελισσοταν κ σε μπριζολα δε ξερουμε!τωρα δε σηκωνει καν το κινητο.....λοιπον οι σοβαροι παικτες λιγο πολυ ξερουμε ποιοι ειναι.στο επομενο καλο ειναι να μοιραστει με πμ κ ας μην ειμαι στη λιστα των πμ δε πειραζει.... τα σεβη μου   :hi:
 Πολυ  σωστος ο  pilo ,  Μαγκες  καλο  ειναι στην  αρχη  να  ειμαστε  λιγο  πιο  διακριτικοι  και πιο  κυριοι ,  η  τυπισσα  εκτος  απο  φραπε  αν την στηριζαμε καλα και ομορφα  θα  εδινε  και μπριζολα  μετα απο μερικα  ραντεβου ,  τωρα την  καψαμε  πριν καν ξεκινησει  και δεν εγινε  καλυτερη και λογικα θα να το παρατησει κιολας μετα το πεσιμο  που της  εγινε απο καφρους κι ασχετους ,  οποτε  αυτο που λεει ο pilo  οταν  βρισκουμε  κατι  καινουργιο  στο χαλαρο  και με πμ  να παιζουνε οι ινφος ,  διοτι με το να τα ποσταρουμε ολα  φορα  παρτιδα  ειδατε  τι εγινε ,  αυτα τα ολιγα απο εμε κι ελπιζω  να ξεφρικαρει  η  τυπισσα  διοτι  ειναι  ωραιος  κομματος  :hi: :hi: :hi:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Λοιπόν αγαπητέ gari, παραθέτω εντυπώσεις απο τηλεφωνική επικοινωνία...η τύπισα μιλάμε εχει πολύ μεγάλο τουπέ...εκει που την ρωτούσα αν κανει τίποτα άλλο ξαφνικα κλεινη,την ξαναπαίρνω και ρωτάω έπεσε η γραμμή, και απαντάει όχι εγώ στο έκλεισα, σου είπα μόνο μασάζ και ξανα μασάζ τι άλλο θέλεις να κάνω...με υφάκι του στυλ αντε παράτα μας, μωρή κάρια δηλαδή στο ξενοδοχείο θα πας και θα του πεις του αλλου που θα τον εχει πετάξει έξω,μόνο μασαζ κάνω??? κι αν σε ενοχλεί που μάλλον ολοι ζητάνε και κάτι άλλο,τι βάζεις αγγελια??? το καθε ξεκωλο ανατολικού μπλόκ που το έχουν σπιτώσει και δηλώνει και κάτοικος γλυφάδας!!! [size=10pt]που την ήξερες μωρή την γλυφάδα απο τα βουνά της στέπας που κατέβηκες????? αει σιχτήρ.....[/size]
:2funny:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
αυτο ομως δε γινεται να συνεχιστει! βρισκει καποιος αστερακι κ πλακωνουν ολοι κ το καιμε!η κυρα Ινα την ειχε τη φραπεδια ανετα η οποια μπορει να εξελισσοταν κ σε μπριζολα δε ξερουμε!τωρα δε σηκωνει καν το κινητο.....λοιπον οι σοβαροι παικτες λιγο πολυ ξερουμε ποιοι ειναι.στο επομενο καλο ειναι να μοιραστει με πμ κ ας μην ειμαι στη λιστα των πμ δε πειραζει.... τα σεβη μου   :hi: 

 Πολυ  σωστος ο  pilo ,  Μαγκες  καλο  ειναι στην  αρχη  να  ειμαστε  λιγο  πιο  διακριτικοι  και πιο  κυριοι ,  η  τυπισσα  εκτος  απο  φραπε  αν την στηριζαμε καλα και ομορφα  θα  εδινε  και μπριζολα  μετα απο μερικα  ραντεβου ,  τωρα την  καψαμε  πριν καν ξεκινησει  και δεν εγινε  καλυτερη και λογικα θα να το παρατησει κιολας μετα το πεσιμο  που της  εγινε απο καφρους κι ασχετους ,  οποτε  αυτο που λεει ο pilo  οταν  βρισκουμε  κατι  καινουργιο  στο χαλαρο  και με πμ  να παιζουνε οι ινφος ,  διοτι με το να τα ποσταρουμε ολα  φορα  παρτιδα  ειδατε  τι εγινε ,  αυτα τα ολιγα απο εμε κι ελπιζω  να ξεφρικαρει  η  τυπισσα  διοτι  ειναι  ωραιος  κομματος  :hi: :hi: :hi:

παίδες η κυρία δεν είχε καμιά διάθεση να σερβίρει μπριζολίτσα
από την πρώτη φορά που της μίλησα τουπέ είχε και για κορόϊδα ψάχνει
να τις δίνουν οι συναγωνιστές τα 30αρια και να περιμένουν αν και εφόσον
προσωπικά δεν σκοπεύω να ταϊζω καμία που έχει τέτοια περπατησιά
με υπονοούμενα ότι θα μου κάτσει στο 105ο ραντεβού
είμαι θιασώτης των άμεσων αποτελεσματων δηλαδη μπριζολίτσα άμεση κι αβάδιστη
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.415
Πόντοι
41.443
παίδες η κυρία δεν είχε καμιά διάθεση να σερβίρει μπριζολίτσα
από την πρώτη φορά που της μίλησα τουπέ είχε και για κορόϊδα ψάχνει
να τις δίνουν οι συναγωνιστές τα 30αρια και να περιμένουν αν και εφόσον
προσωπικά δεν σκοπεύω να ταϊζω καμία που έχει τέτοια περπατησιά
με υπονοούμενα ότι θα μου κάτσει στο 105ο ραντεβού
είμαι θιασώτης των άμεσων αποτελεσματων δηλαδη μπριζολίτσα άμεση κι αβάδιστη


:thumbsup: :thumbsup:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
παίδες η κυρία δεν είχε καμιά διάθεση να σερβίρει μπριζολίτσα
από την πρώτη φορά που της μίλησα τουπέ είχε και για κορόϊδα ψάχνει
να τις δίνουν οι συναγωνιστές τα 30αρια και να περιμένουν αν και εφόσον
προσωπικά δεν σκοπεύω να ταϊζω καμία που έχει τέτοια περπατησιά
με υπονοούμενα ότι θα μου κάτσει στο 105ο ραντεβού
είμαι θιασώτης των άμεσων αποτελεσματων δηλαδη μπριζολίτσα άμεση κι αβάδιστη
  Καλα  κι εγω παντα στο μπριζολιασμα  αποσκοπω  δεν ειπα το  αντιθετο ,  απλα  η  συγκεκριμενη  πονηριδου  θα ηθελε  να την παιξεις  λιγο  για να ξεκλειδωσει  και να  δωσει  μπριζολα , εννοειτε  οτι  30αρια  δεν τα δινουμε  μονο  για  φραπε  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
Ειναι στο εξωτερικο μου είπε. Θα αργήσει να γύρισει όταν τη ρώτησα. Μάλλον για Μάρτιο είπε .... άντε γεια !
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αυτή η Αλίκη είναι που κάνει μόνο σκέτο μασαζ και τίποτα παραπάνω; Και της οποίας οι φωτογραφίες στο site, δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom