Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.998
Like
4.923
Πόντοι
1.706
Συναδελφοι δεν ξερω τι να πω..τα θερμα μου συγχαρητηρια!! Ειστε φοβεροι, τετοια αποκαλυψη για το Μαρακι!!..κ εγω που νομιζα οτι ειχε καποιες ατυχιες στη ζωη κ το γυρισε στη βιζιτα!!..))παντως να συμφωνησω με τους προλαλησαντες, ειναι καλος χαρακτηρας, καθαρη, ομορφη, συνεπης, σηκωνει τα τηλ.. κ VFM
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
516
Πόντοι
4.440
Οσον αφορα για την Μαρια και γω αμφιβαλω οτι ειναι το τουμπανο της φωτογραφειας οσο φωτοσοπ και να εχει πεσει δεν μου κολαει ...
Τεσπα αλλο ηθελα, μηπως θα μπωρουσε καποιος να μου στειλη σε πμ το τηλ της Βραζιλανιας γιατι η αγγελια που ειναι καμια 10ρια σελιδες πισω δεν ισχυει πλέων .
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Συναδελφοι δεν ξερω τι να πω..τα θερμα μου συγχαρητηρια!! Ειστε φοβεροι, τετοια αποκαλυψη για το Μαρακι!!..κ εγω που νομιζα οτι ειχε καποιες ατυχιες στη ζωη κ το γυρισε στη βιζιτα!!..))παντως να συμφωνησω με τους προλαλησαντες, [size=20pt]ειναι καλος χαρακτηρας, καθαρη, ομορφη, συνεπης, σηκωνει τα τηλ.. κ VFM[/size]
:2funny:

το τελευταίο που έγραψες είναι αυτό που μας ενδιαφέρει ουσιαστικά
συν ότι πρόκειται για οικονομικό τίμιο γαμήσι με ωραία γυναίκα ή τουλάχιστον με ωραίο κορμάκι
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Οσον αφορα για την Μαρια και γω αμφιβαλω οτι ειναι το τουμπανο της φωτογραφειας οσο φωτοσοπ και να εχει πεσει δεν μου κολαει ...
Τεσπα αλλο ηθελα, μηπως θα μπωρουσε καποιος να μου στειλη σε πμ το τηλ της Βραζιλανιας γιατι η αγγελια που ειναι καμια 10ρια σελιδες πισω δεν ισχυει πλέων .
να στο στείλω αλλά από τότε που έριξε την αγγελία δεν σηκώνει το τηλέφωνο σε αγνώστους
διότι έβαλα τον σμπίρο μου και της τηλεφώνησε για άσχετο θέμα και το σήκωσε
μόλις όμως σωθεί το μαρούλι που μάζεψε θα την ανεβάσει ξανα με το νέο έτος

εκτός αν έχουμε ραγδαίες πολιτικές εξελίξεις και ανατροπές μετά την ορκωμοσία Τραμπ ..
τότε θα την χάσουμε
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.842
Πόντοι
9.095
Οσον αφορα για την Μαρια και γω αμφιβαλω οτι ειναι το τουμπανο της φωτογραφειας οσο φωτοσοπ και να εχει πεσει δεν μου κολαει ...
Τεσπα αλλο ηθελα, μηπως θα μπωρουσε καποιος να μου στειλη σε πμ το τηλ της Βραζιλανιας γιατι η αγγελια που ειναι καμια 10ρια σελιδες πισω δεν ισχυει πλέων .
μα ειναι βραζιλιανα taperman! δε μιλαει ελληνικος
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.842
Πόντοι
9.095
εεεεεεεεεεεεεεετσι!
 

lasme64

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2012
Μηνύματα
210
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
:erection:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=167721.0;attach=557887;image[/img[/URL]]


[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=167721.0;attach=557889;image[/img[/URL]]
[/quote]

καλησπερα 
μια μικρη βοηθεια το τηλ που το βρισκουμε?
ευχαριστω
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Συναδελφοι δεν ξερω τι να πω..τα θερμα μου συγχαρητηρια!! Ειστε φοβεροι, τετοια αποκαλυψη για το Μαρακι!!..κ εγω που νομιζα οτι ειχε καποιες ατυχιες στη ζωη κ το γυρισε στη βιζιτα!!..))παντως να συμφωνησω με τους προλαλησαντες, ειναι καλος χαρακτηρας, καθαρη, ομορφη, συνεπης, σηκωνει τα τηλ.. κ VFM
Πως το βρισκουμε το Μαρακι?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
:erection:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=167721.0;attach=557887;image[/img[/URL]]


[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=167721.0;attach=557889;image[/img[/URL]]
[/quote]


Ποια ειναι αυτη γιγαντα??
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.080
Like
4.507
Πόντοι
1.706
Όταν την είδα, αν κ έχω μνήμη ελέφαντα, τη θυμήθηκα από τα τσιμπουκόχειλα. Μετά περισσότερο από τις πλαστικές βυζάρες. Μισό να βρω φωτό της τότε συνάντησης.

Αυτή όταν της είπα εγώ για φώτο έκανε ολόκληρη ανάλυση για το γιατί δεν δέχεται και δεν πρέπει κτλ κτλ . ...εδώ πόζαρε κιόλας
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
:kissass:
Αυτή όταν της είπα εγώ για φώτο έκανε ολόκληρη ανάλυση για το γιατί δεν δέχεται και δεν πρέπει κτλ κτλ . ...εδώ πόζαρε κιόλας
Αν ειναι η ιδια..... :think:
Γιατι εμενα ισως μονο οι ρωγες της να μοιαζουν.. :hi:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Η συγκεκριμένη φαίνεται τουμπανάκι και είχε αναφερθεί καμια 10ρια σελίδες πιο πριν. Τελικά την δοκίμασε κανείς? Ζητάει 60€ για μια ώρα μασαζ/σεξ

  Ωραιο  καυλακι  φαινεται  η  κυρα  Sylvi και με ωραιο  βυζακι  :tits: :tits: :tits: .... ρε  λετε να ειναι  οντως  αυτη  απο  τις  φωτος  :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom