Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Λοιπόν, προς όλους τους επισκέπτες του νήματος: Εδώ κύριοι λειτουργεί ένα νήμα υπό την ονομασία Μασάζ κατ' οίκον, αυτό σημαίνει ότι γίνονται δεκτές καταχωρήσεις (χωρίς τρολάρισμα από έχοντες οικονομικά συμφέροντα ή και απλώς ηλίθιους) μόνο για περιπτώσεις που αφορούν κοινές και κανονικές πουτάνες (ή call girls κατά το ελληνικότερον) που στην αγγελία τους ή έστω στην καταχώρηση σας, θα αναφέρεται η λέξη μασάζ. Αν αυτές έχουν νοικιάσει και μπουρδέλο (ή studio κατά το ελληνικότερον) δεν επηρεάζει το γεγονός ότι εδώ το νήμα ονομάζεται "Μασάζ κατ' οίκον". Έχει δε πολύ μεγάλη σημασία αν μπορείτε να γαμήσετε ΄και 2η φορά με το 50άρικο που δώσατε. Το αν η εν λόγω κοπέλα κάνει - ξέρει ή ασχολείται καν με το μασάζ στην πράξη, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΡΟΛΟ! Σημασία έχει η λέξη ΜΑΣΑΖ! Μπορειτε να εκφραστείτε ελεύθερα, και αν ενοχληθείτε από κάποιους που γελάστηκαν με τον τίτλο του νήματος, μην ανησυχείτε, ειδικά εκπαιδευμένα τρολς θα αναλάβουν την υπεράσπιση σας.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Επαναλαμβάνω: μην ξεχάσετε να αναφέρετε την λέξη ΜΑΣΑΖ κατά την περιγραφή της διαπραγμάτευσης για το αν δικαιούστε και πισωκολλητό με τα αρχικά χρήματα.
Υ.Γ.: Αν ευλόγως αναρωτιέστε γιατί σε ένα νήμα που τιτλοφορείτε "Μασάζ κατ' οίκον" απαγορεύονται οι αναφορές για υπηρεσίες μασάζ κατ' οίκον, ενώ υπάρχουν αρκετά νήματα που αναφέρονται σε call girls, η απάντηση είναι "έτσι γουστάρουμε, κι από παντού τα παίρνουμε!"
:headbang:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Λοιπόν, προς όλους τους επισκέπτες του νήματος: Εδώ κύριοι λειτουργεί ένα νήμα υπό την ονομασία Μασάζ κατ' οίκον, αυτό σημαίνει ότι γίνονται δεκτές καταχωρήσεις (χωρίς τρολάρισμα από έχοντες οικονομικά συμφέροντα ή και απλώς ηλίθιους) μόνο για περιπτώσεις που αφορούν κοινές και κανονικές πουτάνες (ή call girls κατά το ελληνικότερον) που στην αγγελία τους ή έστω στην καταχώρηση σας, θα αναφέρεται η λέξη μασάζ. Αν αυτές έχουν νοικιάσει και μπουρδέλο (ή studio κατά το ελληνικότερον) δεν επηρεάζει το γεγονός ότι εδώ το νήμα ονομάζεται "Μασάζ κατ' οίκον". Έχει δε πολύ μεγάλη σημασία αν μπορείτε να γαμήσετε ΄και 2η φορά με το 50άρικο που δώσατε. Το αν η εν λόγω κοπέλα κάνει - ξέρει ή ασχολείται καν με το μασάζ στην πράξη, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΡΟΛΟ! Σημασία έχει η λέξη ΜΑΣΑΖ! Μπορειτε να εκφραστείτε ελεύθερα, και αν ενοχληθείτε από κάποιους που γελάστηκαν με τον τίτλο του νήματος, μην ανησυχείτε, ειδικά εκπαιδευμένα τρολς θα αναλάβουν την υπεράσπιση σας.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Επαναλαμβάνω: μην ξεχάσετε να αναφέρετε την λέξη ΜΑΣΑΖ κατά την περιγραφή της διαπραγμάτευσης για το αν δικαιούστε και πισωκολλητό με τα αρχικά χρήματα.
Υ.Γ.: Αν ευλόγως αναρωτιέστε γιατί σε ένα νήμα που τιτλοφορείτε "Μασάζ κατ' οίκον" απαγορεύονται οι αναφορές για υπηρεσίες μασάζ κατ' οίκον, ενώ υπάρχουν αρκετά νήματα που αναφέρονται σε call girls, η απάντηση είναι "έτσι γουστάρουμε, κι από παντού τα παίρνουμε!"
:headbang:
νατος ο sexy ted, συνεχιζει ακαθεκτος  :jerking: :jerking: :jerking: ted στις ποσες μαλακιες εχιες σκοπο να σταματησεις ? :rockon:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
νατος ο sexy ted, συνεχιζει ακαθεκτος  :jerking: :jerking: :jerking: ted στις ποσες μαλακιες εχιες σκοπο να σταματησεις ? :rockon:

Εγω λέω να του κάνουμε δικό του νήμα να τελιώνουμε. Ας απόφασίσει και τον τίτλο.
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Λοιπόν, προς όλους τους επισκέπτες του νήματος: Εδώ κύριοι λειτουργεί ένα νήμα υπό την ονομασία Μασάζ κατ' οίκον, αυτό σημαίνει ότι γίνονται δεκτές καταχωρήσεις (χωρίς τρολάρισμα από έχοντες οικονομικά συμφέροντα ή και απλώς ηλίθιους) μόνο για περιπτώσεις που αφορούν κοινές και κανονικές πουτάνες (ή call girls κατά το ελληνικότερον) που στην αγγελία τους ή έστω στην καταχώρηση σας, θα αναφέρεται η λέξη μασάζ. Αν αυτές έχουν νοικιάσει και μπουρδέλο (ή studio κατά το ελληνικότερον) δεν επηρεάζει το γεγονός ότι εδώ το νήμα ονομάζεται "Μασάζ κατ' οίκον". Έχει δε πολύ μεγάλη σημασία αν μπορείτε να γαμήσετε ΄και 2η φορά με το 50άρικο που δώσατε. Το αν η εν λόγω κοπέλα κάνει - ξέρει ή ασχολείται καν με το μασάζ στην πράξη, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΡΟΛΟ! Σημασία έχει η λέξη ΜΑΣΑΖ! Μπορειτε να εκφραστείτε ελεύθερα, και αν ενοχληθείτε από κάποιους που γελάστηκαν με τον τίτλο του νήματος, μην ανησυχείτε, ειδικά εκπαιδευμένα τρολς θα αναλάβουν την υπεράσπιση σας.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Επαναλαμβάνω: μην ξεχάσετε να αναφέρετε την λέξη ΜΑΣΑΖ κατά την περιγραφή της διαπραγμάτευσης για το αν δικαιούστε και πισωκολλητό με τα αρχικά χρήματα.
Υ.Γ.: Αν ευλόγως αναρωτιέστε γιατί σε ένα νήμα που τιτλοφορείτε "Μασάζ κατ' οίκον" απαγορεύονται οι αναφορές για υπηρεσίες μασάζ κατ' οίκον, ενώ υπάρχουν αρκετά νήματα που αναφέρονται σε call girls, η απάντηση είναι "έτσι γουστάρουμε, κι από παντού τα παίρνουμε!"
:headbang:
Δείτε ποιοι μυγιάζονται από τα γραφόμενα μου για να καταλάβετε - όσοι σας ενδιαφέρει - ποιοι έχουν την μύγα...  :hi:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Δείτε ποιοι μυγιάζονται από τα γραφόμενα μου για να καταλάβετε - όσοι σας ενδιαφέρει - ποιοι έχουν την μύγα...  :hi:

Πήγαινε στη Δίκη στο Σκάϊ να μας ξεμπροστιάσεις τη μασαζοπαράγκα που στήσαμε
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Πωπω μύγες ξαφνικά, παρότι έβαλε και ψύχρα...  :huh:
Ναι? Εμπρός? Μήπως είναι εδώ κανένας ρουφιάνος που γαμάει με έκπτωση τελειωμένες φθηνοπουτάνες? Μπα ιδέα μου θα ήτανε...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Δείτε ποιοι μυγιάζονται από τα γραφόμενα μου για να καταλάβετε - όσοι σας ενδιαφέρει - ποιοι έχουν την μύγα...  :hi:
 Ποποοο ....  ρε εσυ sexy_ted  σορρυ  αλλα  εχεις κουρασει πολυ ρεεσθ μαν ,  αν ξερεις κατι και για καποια απλα γραψε  κατι  η απλα  ενημερωσε ,  αν εισαι  στο  περιπου η  αν δεν γνωριζεις κατι  απλα μην  γραψεις , δεν εχει νοημα , κι αν  μπορεις να αποφευγεις να γραφεις  σεντονια ακομα  καλυτερα ,  αυτα σαν μια  συμβουλη στα λεω ,  καλο απογευμα  και καλα βολια σε αυτους που συνεχιζουν  το  σπορ  :hi: :hi: :hi:
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
 Ποποοο ....  ρε εσυ sexy_ted  σορρυ  αλλα  εχεις κουρασει πολυ ρεεσθ μαν ,  αν ξερεις κατι και για καποια απλα γραψε  κατι  η απλα  ενημερωσε ,  αν εισαι  στο  περιπου η  αν δεν γνωριζεις κατι  απλα μην  γραψεις , δεν εχει νοημα , κι αν  μπορεις να αποφευγεις να γραφεις  σεντονια ακομα  καλυτερα ,  αυτα σαν μια  συμβουλη στα λεω ,  καλο απογευμα  και καλα βολια σε αυτους που συνεχιζουν  το  σπορ  :hi: :hi: :hi:
Thanks ρε μαν για την συμβουλή αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν γράφεις το ίδιο και σ' αυτούς που αισθάνονται την ανάγκη να τρολάρουν όποιον γράψει ή ρωτήσει κάτι σχετικό με μασάζ? όσες φορές έχω κάνει αυτό που με προτρέπεις έχω δεχθεί επίθεση (τόσο εγω όσο και άλλοι), δεν το έχεις δει αυτό? Κι εγώ έχω κουραστεί απ' αυτό, αλλά δεν το έχω προκαλέσει εγώ! Μήπως θα έπρεπε να ξεκαθαρίσουμε τι αφορά το συγκεκριμένο νήμα. Το λέω πολύ σοβαρά.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φίλε sexy ted,το συγκεκριμένο νήμα αφορά αποκλειστικά υπηρεσίες μασαζ που γίνονται είτε σε ξενοδοχείο,είτε στον χωρο της κοπέλλας,είτε σε δικό σου χωρο....οχι σε οργανωμένα μασατζίδικα,υπάρχει αλλο νημα γι' αυτα....και επειδή εδω είναι πορνοσαιτ,εξυπακούεται ότι αφορά μασαζ με....τα παρελκόμενα.....
Εχεις γεμίσει δεκάδες σελίδες με καυγάδες,εντάσεις,διαπληκτισμούς και βρισίδια,με ελάχιστη ενημέρωση..........βεβαιως,για να ειμαι δίκαιος,δεν φταίς μονο εσυ....φταίνε κι αυτοί που σε κοντράρουν και συνεχίζουν τους τσακωμούς.

Καλό θα είναι λοιπόν να περιοριστούν όλα αυτά,γιατι ετσι χανεται ο σκοπός του νηματος.....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Φίλε sexy ted,το συγκεκριμένο νήμα αφορά αποκλειστικά υπηρεσίες μασαζ που γίνονται είτε σε ξενοδοχείο,είτε στον χωρο της κοπέλλας,είτε σε δικό σου χωρο....οχι σε οργανωμένα μασατζίδικα,υπάρχει αλλο νημα γι' αυτα....και επειδή εδω είναι πορνοσαιτ,εξυπακούεται ότι αφορά μασαζ με....τα παρελκόμενα.....
Εχεις γεμίσει δεκάδες σελίδες με καυγάδες,εντάσεις,διαπληκτισμούς και βρισίδια,με ελάχιστη ενημέρωση..........βεβαιως,για να ειμαι δίκαιος,δεν φταίς μονο εσυ....φταίνε κι αυτοί που σε κοντράρουν και συνεχίζουν τους τσακωμούς.

Καλό θα είναι λοιπόν να περιοριστούν όλα αυτά,γιατι ετσι χανεται ο σκοπός του νηματος.....


:thumbsup: :thumbsup: :hi:
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές επειδή σε αυτό τ νήμα μπαίνουμε όλοι για να ενημερωθούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις για κάτι που μας γουστάρει κι όχι για να διαβάζουμε ειρωνείες και τρολαρίσματα, προτείνω να ξεκαθαρίσουμε όλοι τι αφορά αυτό το νήμα και να τελειώνει αυτή η ιστορία. Όλη η ιστορία έχει να κάνει με το τι θεωρεί λάθος και σωστό να αναφερθεί ο καθένας εδώ.
Ξεκινάω εγώ λοιπόν: Αθήνα: Μασάζ κατ' οίκον: όσες αγγελίες, ιστοσελίδες από την Αθήνα προσφέρουν υπηρεσίες ΜΑΣΑΖ (απαραίτητο) στον χώρο μας, και κυρίως αυτές που εκτός από το ΜΑΣΑΖ προσφέρουν και έξτρα ερωτικές υπηρεσίες. τιμές, προϋποθέσεις, υπηρεσίες είναι απαραίτητο να αναφέρονται. Για την συμπαθή ομάδα των κοινών εκδιδόμενων κορασίδων που ενδεχομένως (αν κι όχι πάντα) τιτλοφορούνται ΜΑΣΑΖ χωρίς να υπάρχει καμία σχέση με το άθλημα παρά μόνο στεγνό και απευθείας σεξ, κατά τη γνώμη μου πρέπει να καταχωρούνται στα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ αντίστοιχα νήματα για c.g. και τέτοια, που υπάρχουν στην ιστοσελίδα.
Έτσι το καταλαβαίνω εγώ το νήμα, θα παρακαλούσα και άλλους συναγωνιστές να γράψουν την άποψη τους για να τελειώνουμε. Κι αν ακόμα δημιουργηθεί και νέο νήμα όπως ειπώθηκε, να ξέρουμε τι αφορά το καθένα και να μην "χαλιόμαστε". Το τι "φτιάχνει" τον καθένα: περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...
Σας ακούω..:
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Φίλε sexy ted,το συγκεκριμένο νήμα αφορά αποκλειστικά υπηρεσίες μασαζ που γίνονται είτε σε ξενοδοχείο,είτε στον χωρο της κοπέλλας,είτε σε δικό σου χωρο....οχι σε οργανωμένα μασατζίδικα,υπάρχει αλλο νημα γι' αυτα....και επειδή εδω είναι πορνοσαιτ,εξυπακούεται ότι αφορά μασαζ με....τα παρελκόμενα.....
Εχεις γεμίσει δεκάδες σελίδες με καυγάδες,εντάσεις,διαπληκτισμούς και βρισίδια,με ελάχιστη ενημέρωση..........βεβαιως,για να ειμαι δίκαιος,δεν φταίς μονο εσυ....φταίνε κι αυτοί που σε κοντράρουν και συνεχίζουν τους τσακωμούς.

Καλό θα είναι λοιπόν να περιοριστούν όλα αυτά,γιατι ετσι χανεται ο σκοπός του νηματος.....
Φίλε andy51 ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, συμφωνώ απολύτως μαζί σου, το έγραψα άλλωστε. Ρωτάω λοιπόν: θεωρείς ότι οι αναφορές σε υπηρεσίες μασάζ κατ' οίκον από τα γνωστά ιντερνετικά γραφεία είναι εκτός θέματος, και μάλιστα τόσο ώστε να όποιος τις κάνει να υφίσταται άμεσα τέτοιο τρολάρισμα από κάποιους που έχουν αντίθετη άποψη? Επειδή περί αυτού πρόκειται εγώ απλώς δεν ανέχομαι την ειρωνία σχετικά με το τι με καβλώνει, και δεν υπάρχει περίπτωση να δεχθώ τρολάρισμα από κάποιους που την έχουν δει ιδιοκτήτες του νήματος. Αυτά από μένα και συγγνώμη αν κούρασα. Επίσης λέω σε αυτούς που μου έχουν στείλει π.μ. με συγχαρητήρια, "πες τα" κτλ να πουν την απόψη τους και εδώ.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Προσωπικά συμφωνώ απόλυτα με τον sexy_ted και δεν χρειάζονται αντιπαραθέσεις είναι καθαρά θέμα ορισμού και ο υπάρχων τρόπος απλά δεν βολεύει
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Προσωπικά συμφωνώ απόλυτα με τον sexy_ted και δεν χρειάζονται αντιπαραθέσεις είναι καθαρά θέμα ορισμού και ο υπάρχων τρόπος απλά δεν βολεύει

Διευκρίνισε μας σε παρακαλώ αν συμμερίζεσαι και την άποψη οτι είμαστε προμότορες και μάλιστα του χείριστου είδους? Γιατί λες οτι συμφωνείς απόλυτα οπότε μάλλον συμμερίζεσαι την άποψη
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Διευκρίνισε μας σε παρακαλώ αν συμμερίζεσαι και την άποψη οτι είμαστε προμότορες και μάλιστα του χείριστου είδους? Γιατί λες οτι συμφωνείς απόλυτα οπότε μάλλον συμμερίζεσαι την άποψη
Ή αλλιώς δηλαδή να συμμεριστεί ότι είμαι προμότορας εγώ και καραγκιόζης. ε;
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Ή αλλιώς δηλαδή να συμμεριστεί ότι είμαι προμότορας εγώ και καραγκιόζης. ε;

Έχεις κάψει φλάτζα. Για ξεμπροστιασέ με λοιπόν και πες ποιές προμοτάρω για να ξέρουν οι συναγωνιστές να τις αποφεύγουν και να χάσω τα προνομιά μου.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Διευκρίνισε μας σε παρακαλώ αν συμμερίζεσαι και την άποψη οτι είμαστε προμότορες και μάλιστα του χείριστου είδους? Γιατί λες οτι συμφωνείς απόλυτα οπότε μάλλον συμμερίζεσαι την άποψη
Ξέρεις για πιο πράγμα μιλάω ,για προμότορα δεν μπορώ να κατηγορήσω κανένα χωρίς δυνατα στοιχεία στα χέρια μου.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Ξέρεις για πιο πράγμα μιλάω ,για προμότορα δεν μπορώ να κατηγορήσω κανένα χωρίς δυνατα στοιχεία στα χέρια μου.

Πάλι καλά γιατί ο άλλος έχει αφινιάσει και πετάει τι μαλακία σύννεφο. Όποιος δε συμμερίζεται την άποψη του για την αποστολή του νήματος είναι προμότορας και έχει προνόμια με μερικές.
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Η συγκεκριμένη πιτσιρίκα μάζι με μερικές άλλες το καλοκαίρι ήταν στην Μύκονο για μασάζ κατ' οίκον. Βγάζουμε κανένα συμπέρασμα απ' αυτό;






αμε, βγαζουμε οτι εισαι μεγαλος προμοτορας και καραγκιοζακος  :2funny: :2funny: :2funny:
Έχω πει κι άλλοτε ότι τα γραπτά μένουν...
Εγώ απλώς εξέφρασα μια απορία σχετικά με μια μασαζογκόμενα. Βλέπει κανεις να προκάλεσα κανέναν? Εγώ προκαλώ τις αντεγκλήσεις και την τσακωμάρα? Εγώ κατηγορώ τους άλλους ως ρουφιάνους και προμότορες?
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Πάλι καλά γιατί ο άλλος έχει αφινιάσει και πετάει τι μαλακία σύννεφο. Όποιος δε συμμερίζεται την άποψη του για την αποστολή του νήματος είναι προμότορας και έχει προνόμια με μερικές.
Παρεμπιπτόντως πες μας και την άποψη σου για την αποστολή του νήματος. Προφανώς διαφέρει από αυτή που εξέφρασα εγώ, έτσι δεν είναι; Σ' ακούμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom