Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Νέες παρουσίες και επανεμφανίσεις στο cityluxmassage. Καμιά πληροφορία?
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Νέες παρουσίες και επανεμφανίσεις στο cityluxmassage. Καμιά πληροφορία?

Ωραία φαίνεται η Λένα αλλά δεν πιστεύω σε αυτά τα sites. Είναι πεταμένα λεφτά. Παρεπιπτόντως, ο φωτοσοπάς του συγκεκριμένου site, το μόνο που φαίνεται να ξέρει είναι να μεγαλώνει τα βυζιά. Σε λίγο θα βάλει βυζιά και στο Φαίδωνα.
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Ωραία φαίνεται η Λένα αλλά δεν πιστεύω σε αυτά τα sites. Είναι πεταμένα λεφτά. Παρεπιπτόντως, ο φωτοσοπάς του συγκεκριμένου site, το μόνο που φαίνεται να ξέρει είναι να μεγαλώνει τα βυζιά. Σε λίγο θα βάλει βυζιά και στο Φαίδωνα.
Η συγκεκριμένη πιτσιρίκα μάζι με μερικές άλλες το καλοκαίρι ήταν στην Μύκονο για μασάζ κατ' οίκον. Βγάζουμε κανένα συμπέρασμα απ' αυτό;
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Η συγκεκριμένη πιτσιρίκα μάζι με μερικές άλλες το καλοκαίρι ήταν στην Μύκονο για μασάζ κατ' οίκον. Βγάζουμε κανένα συμπέρασμα απ' αυτό;

Δεν ξέρω, ίσως. Money talks and bullshit walks.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Η συγκεκριμένη πιτσιρίκα μάζι με μερικές άλλες το καλοκαίρι ήταν στην Μύκονο για μασάζ κατ' οίκον. Βγάζουμε κανένα συμπέρασμα απ' αυτό;
αμε, βγαζουμε οτι εισαι μεγαλος προμοτορας και καραγκιοζακος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Νέα συνάντηση με τη Μαρία τη Μολδαβή το απόγευμα. Τελικά, η τιμή έκλεισε στα 50 με 2 εκτονώσεις. Τη ρώτησα για το μπέρδεμα και μου είπε ότι θα το πάει σταθερά στα 50 για μία ώρα με 2 φορές. Βλέπω να γίνεται στάνταρ για μένα...
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπέρα παιδιά, τις προηγούμενες ημέρες βρέθηκα με τη Μαρία που ανακάλυψε ο φίλος ο Gari και με τη Βίκυ-Στεφανία. Έχουμε και λέμε:

1) Μαρία
Συνεννόηση εύκολη και συνάντηση σε χοτέλι του κέντρου την περασμένη Δευτέρα. Η κοπέλα ξανθιά, μικρή, φαίνεται λίγο κάτω από τα 30, καλό σωματάκι και πλαστικό στήθος. Στο πρόσωπο για τα δικά μου γούστα είναι όμορφη, και ήταν θετική έκπληξη γενικά η παρουσία της όταν άνοιξα την πόρτα.
Στα του αγώνα γδύθηκε αμέσως και ξεκίνησε με πίπα, κάπως βιαστικά, που προσωπικά με χάλασε. Η πίπα μέτρια προς καλή αλλά με χάλασε που έκανε θορύβους σαν τον Καμπαμαρού όταν ρουφούσε μακαρόνια. Τελείως ψεύτικο και για εμένα τελείως αντιαισθητικό. Γενικά πολύ ξεπετέ φάση. Το ίδιο και στο σεξ, που αλλάξαμε δύο στάσεις αλλά η συμμετοχή της μικρή, αν και προσπαθούσε με βογγητά κλπ.
Τελειώσαμε και περάσαμε στο μασάζ. Εκεί ασχολήθηκε κανένα μισάωρο με πλάτη, πόδια κλπ. Χαΐδεμα δεν το λες, αλλά ούτε και κάτι το ιδιαίτερο. Την ώρα του μασάζ χτύπησε και 3-4 φορές το τηλέφωνο και τη μία μάλιστα το σήκωσε και κανόνισε ραντεβού με συναγωνιστή την ώρα που με έτριβε.
Τεσπα, μετά από το μασάζ γύρισμα, ξανά πίπα με ήχους ρουφήγματος, γύρισμα στα τέσσερα όπου στήνεται καλά και ύστερα από λίγο σφυροκόπημα έβγαλα την καπότα, την γύρισα και κατάθεσα στο στήθος της.
Στα της τιμής μου ζήτησε 60 ευρώ, της είπα πως ξέρω πως παίρνεις 50, τα μάσησε λίγο αλλά το δέχτηκε. Σε γενικές γραμμές δεν τρελάθηκα, πιο πολύ γιατί έβγαζε το όλο θέμα της ξεπέτας αλλά σε συνδυασμό εμφάνισης, χρημάτων και δύο εκτονώσεων το σίγουρο είναι ότι δεν τα κλαίω τα λεφτά, όμως δύσκολα θα την ξαναπάρω.

2) Βίκυ - Στεφανία
Με τη συγκεκριμένη κοπέλα προσπαθώ να βρεθώ κανένα μήνα καθώς είχα διαβάσει πολύ καλά σχόλια για το μασάζ της. Απλά κάτι ότι ο χώρος της είναι στο Ψυχικό, κάτι ότι οι ώρες δουλειάς μου περίεργες, την είχα ακυρώσει 2-3 φορές. Τελικά μου έκατσε ένα έκτακτο ρεπό πριν από μιάμιση εβδομάδα και πήρα την ευκαιρία να πάω στο χώρο της. Εύκολη συνεννόηση και γενικά πολύ ευχάριστη και πρόθυμη στο τηλέφωνο, δε σε αποπαίρνει.
Πήγα εκεί και είδα μια κοπέλα μικρή, γύρω στα 23-24, με πιασιματάκια (προσωπικά δε με ενοχλούν), πρόσωπο αδιάφορο αλλά προς το γλυκό και γενικά πρόσχαρη συμπεριφορά που σε έκανε να νιώσεις άνετα. Με ενημέρωσε για πρόγραμμα με εκτόνωση με το χέρι στα 40, είπα ναι, μπήκα έκανα μπανάκι και ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο.
Το μασαζάκι της φοβερό, σε όποιο σημείο και αν έπιασε έκανε θαύματα, μου θύμιζε πολύ σε τέχνη τη Ζωή (με εξαίρεση αυτό με τον κώλο  :grin: ). Με έτριψε για σχεδόν μια γεμάτη ώρα, μετά με γύρισε, με περιποιήθηκε γύρω-γύρω και στη συνέχεια έπιασε χειρονακτική εργασία η οποία ήταν απίστευτη. Της έβγαλα εκεί το σουτιέν, πετάχτηκαν έξω τα μεμέ της, μεγάλα αλλά πεσμένα, όμως με άφησε να παίξω μαζί τους μέχρι την κατάθεση.
Μετά, παρά την κατάθεση, συνέχισα να έχω ορέξεις και δεδομένου ότι μιλήσαμε αρκετά την ώρα του μασάζ και είχε σπάσει ο πάγος, της έκανα νύξη για αν κάνει κάτι παραπάνω. Είπε ότι κάνει, αλλά με έξτρα 50 ευρώ (σύνολο 90). Δέχτηκα και πήγαμε στο κρεβάτι. Εκεί ξεκίνησε φιλιά και μια πιπούλα συμπαθητική. Στη συνέχεια πήρα τη γύρισα, ξεκινήσαμε σεξάκι και μετά από αλλαγή δύο στάσεων ήρθε η κατάθεση. Στα του αγώνα ήταν τελείως παθητική, τα περίμενε όλα από εσένα, όμως δεν είπε σε τίποτα όχι. GFE φάση.
Στο σύνολο 90 ευρώ λοιπόν. Είναι πολλά κατά την άποψή μου. Αν ήταν 20 λιγότερα θα ήμουν ικανοποιημένος δεδομένου ότι δεν πληρώνεις χοτέλι, συν ότι έχεις δύο εκτονώσεις και ένα πάρα πολύ καλό μασάζ, το οποίο για εμένα μετράει. Πάντως δε με χάλασε σαν συνολική εικόνα.
Δεν ξέρω αν θα την ξανασυναντήσω, αν το κάνω πάντως, μάλλον με κόβω για το απλό πρόγραμμα με την απλή εκτόνωση χεριού, μιας και προτιμώ στο σεξ να παίρνει και η κοπέλα κάποιες πρωτοβουλίες (βλέπε Ζωή).

Αυτά από εμένα, ελπίζω να μην σας κούρασα.

Σωστος φιλε! Ευχαριστουμε
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
η μικρή ξεπέρασε τις 5000 επισκέψεις απνευστί
πάει ολοταχώς για το 20χίλιαρο πριν τα χριστούγεννα

εξελίσσεται σε μεγάλη χοάνη μαθαίνω από συναδέλφους
θα την ξαναπάρω 6 μήνες μετά την τελευταία μας συνεδρία για εντυπώσεις και καλιμπράρισμα
το τηλ για τη μαρια που λετε αυτο ειναι?
 

Chaniotis36a

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
47
Like
44
Πόντοι
0
Νέα συνάντηση με τη Μαρία τη Μολδαβή το απόγευμα. Τελικά, η τιμή έκλεισε στα 50 με 2 εκτονώσεις. Τη ρώτησα για το μπέρδεμα και μου είπε ότι θα το πάει σταθερά στα 50 για μία ώρα με 2 φορές. Βλέπω να γίνεται στάνταρ για μένα...
σκετο μασαζακι;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Θεός φυλάξοι... Εδώ μας ενδιαφέρει να αναφέρεται απλώς η λέξη μασάζ, κατά τα άλλα μας ενδιαφέρει να προμοτάρουμε κοινές πουτ...  :tickedoff:
Ενώ εσύ που προμοτάρεις wannabe πουτάνες σε τι διαφέρεις;
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Ενώ εσύ που προμοτάρεις wannabe πουτάνες σε τι διαφέρεις;

Στο ότι σκάει μια περιουσία για να του τραβήξουν μια μαλακία μετα από μερικά ραντεβού, κανα γαμήσι μετά από άλλα τόσα και νομίζει οτι πήρε καμιά παρθένα που πρώτη φορά τσιμπουκώνει πελάτη. "Αγοράζει" περιπέτεια και σασπένς με την αγωνία του αν θα του την παίξει σήμερα ή την άλλη φορά. Τον έχεις παρεξηγήσει, δεν τον ενδιαφέρει το γαμήσι όπως εμάς, τον ενδιαφέρει το "ταξίδι". Σαν βγείς στον πηγαιμό για το μασάζ να εύχεσαι η καύλα να κρατήσει πολλά ραντεβού.

Πω πω ποιος τον ακούει τώρα με αυτά που έγραψα. Θα ποστάρει κανα κατεβατό από εδώ μέχρι τα Γιάννενα για να ηρεμήσει ότι με έβαλε στην θέση μου :)
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Στο ότι σκάει μια περιουσία για να του τραβήξουν μια μαλακία μετα από μερικά ραντεβού, κανα γαμήσι μετά από άλλα τόσα και νομίζει οτι πήρε καμιά παρθένα που πρώτη φορά τσιμπουκώνει πελάτη. "Αγοράζει" περιπέτεια και σασπένς με την αγωνία του αν θα του την παίξει σήμερα ή την άλλη φορά. Τον έχεις παρεξηγήσει, δεν τον ενδιαφέρει το γαμήσι όπως εμάς, τον ενδιαφέρει το "ταξίδι". Σαν βγείς στον πηγαιμό για το μασάζ να εύχεσαι η καύλα να κρατήσει πολλά ραντεβού.

Πω πω ποιος τον ακούει τώρα με αυτά που έγραψα. Θα ποστάρει κανα κατεβατό από εδώ μέχρι τα Γιάννενα για να ηρεμήσει ότι με έβαλε στην θέση μου :)
  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:  ειρηνη  υμιν  τεκνα  μου ,, ειρηνη  υμιν  :woldman: :woldman: :woldman:
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Στο ότι σκάει μια περιουσία για να του τραβήξουν μια μαλακία μετα από μερικά ραντεβού, κανα γαμήσι μετά από άλλα τόσα και νομίζει οτι πήρε καμιά παρθένα που πρώτη φορά τσιμπουκώνει πελάτη. "Αγοράζει" περιπέτεια και σασπένς με την αγωνία του αν θα του την παίξει σήμερα ή την άλλη φορά. Τον έχεις παρεξηγήσει, δεν τον ενδιαφέρει το γαμήσι όπως εμάς, τον ενδιαφέρει το "ταξίδι". Σαν βγείς στον πηγαιμό για το μασάζ να εύχεσαι η καύλα να κρατήσει πολλά ραντεβού.

Πω πω ποιος τον ακούει τώρα με αυτά που έγραψα. Θα ποστάρει κανα κατεβατό από εδώ μέχρι τα Γιάννενα για να ηρεμήσει ότι με έβαλε στην θέση μου :)
Μπααα, δεν έχει νόημα να προσπαθήσω να αντιπαρατεθώ με κάποιους που παίζουν συγκεκριμένο ρόλο εδώ, έτσι κι αλλιώς τα νταβατζηλίκια, τα χαρτζηλίκια και τα free fucks είναι υπεράνω κριτικής...
Υ.Γ. Στην Φυλής, κοντά στη διασταύρωση με Αγ.Μελετίου είδα κάτω από μια κόκκινη λάμπα να γράφει ΜΑΣΑΖ, μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω να μας διαφωτίσεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom