Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
Έχει αναφερθεί πολύ παλαιότερα για Όλγα μακρυά πρέπει να σας το πεί ο Λοβέρδος η γυναίκα ειναι κίνδυνος
 

vizomanis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά.Είναι άδικο νομίζω να κατηγορούμε την ΟΛΓΑ ότι μακριά και έτσι.Αν είναι δυνατόν να επικαλούμαστε τον πιο μαλάκα υπουργό που έχει περάσει (ΛΟΒΕΡΔΟΣ) για να βγάλουμε τα δικά μας κόμπλεξ.Είμαι πολύ καιρό πελάτης της ΟΛΓΑΣ η οποία είναι καθαρότατη και κάνει πράγματα που δεν κάνουν άλλεσ/Αυτό δε σημαίνει ότι είναι βρωμιάρα ή επικίνδυνη.Επειδή ειναι μητέρα είναι για 10 λόγους πιο καθαρή από άλλες.Προσέχει ιδιαίτερα την υγειηνή της και κάνει ιδιαίτερη καθαριότητα και κανόνες υγειινής όταν κάνει κάτι ακραίο.τΑ έχω δει αυτά αλλιώς δεν θα έπαιρνα την ευθύνη να τα πω.Είμαστε άντρες και τιμή μας να γαμάμε αλλά να μαστε άντρεσ και στο γαμήσι ,να τις ξεσκίζουμε αλλά και στα λόγια.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά.Είναι άδικο νομίζω να κατηγορούμε την ΟΛΓΑ ότι μακριά και έτσι.Αν είναι δυνατόν να επικαλούμαστε τον πιο μαλάκα υπουργό που έχει περάσει (ΛΟΒΕΡΔΟΣ) για να βγάλουμε τα δικά μας κόμπλεξ.Είμαι πολύ καιρό πελάτης της ΟΛΓΑΣ η οποία είναι καθαρότατη και κάνει πράγματα που δεν κάνουν άλλεσ/Αυτό δε σημαίνει ότι είναι βρωμιάρα ή επικίνδυνη.Επειδή ειναι μητέρα είναι για 10 λόγους πιο καθαρή από άλλες.Προσέχει ιδιαίτερα την υγειηνή της και κάνει ιδιαίτερη καθαριότητα και κανόνες υγειινής όταν κάνει κάτι ακραίο.τΑ έχω δει αυτά αλλιώς δεν θα έπαιρνα την ευθύνη να τα πω.Είμαστε άντρες και τιμή μας να γαμάμε αλλά να μαστε άντρεσ και στο γαμήσι ,να τις ξεσκίζουμε αλλά και στα λόγια.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
τα ιδια εχω να πω και γω. απλα υπαρχουν ατομα που προσπαθουν να την πολεμησουν
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ε βρε βγηκανε οι αγαπουληδες στην φορα χαχαχαχα
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
Συναντηση προ ημερων με την εν λογω κορασιδα... www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77[/url]
ευκολη συνενοηση και ραντεβου σε ξενοδοχειου των νοτιων προαστιων.ηρθε με κανα τεταρτο καθυστερησης λογω κινησης στο δρομο,καλυτερα γτ αργησα κι εγω δηλαδη..
νεο κοριτσι ελενα οπως μου συστηθηκε γυρω στα 27-28 με ωραιο σωμα μελαχρινη με πλουσιο στηθος...
στα του μασαζ αρκετα καλο μασαζ το κατεχει,κανει και δυνατο και αθλητικο αλλα εγω προτιμησα χαλαρωτικο και στο τελιωμα παρεχεται happy ending δια χειρος χωρις κατι αλλο...
σε ερωτηση μετα την ολοκληρωση αν παιζει κατι αλλο το αρνηθηκε πεισματικα...αν κι ανεφερε οτι χωρις ρουχα μονο(δηλ με τα εσωρουχα) εχει κανει σε πελατες εναντι και της εχουνε δωσει μεχρι και 100...
καλο μασαζ αλλα με εκτονωση χειρος για 50 ευρω νομιζω ειναι too much...και φυσικα δεν συζηταω για τα 100αρια διοτι με τοσα πηδας και σου μενουνε...
θα ξαναπαρω απλα δεν ειναι στις αμεσες επιλογες μου... Αν θέλεις πες σε τι τελειώνει το τηλ γιατί αν είναι μια αδυνατεί με μεγάλο στήθος έχω να γράψω και εγώ εμπειρία
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Καλημέρα παιδιά.Είναι άδικο νομίζω να κατηγορούμε την ΟΛΓΑ ότι μακριά και έτσι.Αν είναι δυνατόν να επικαλούμαστε τον πιο μαλάκα υπουργό που έχει περάσει (ΛΟΒΕΡΔΟΣ) για να βγάλουμε τα δικά μας κόμπλεξ.Είμαι πολύ καιρό πελάτης της ΟΛΓΑΣ η οποία είναι καθαρότατη και κάνει πράγματα που δεν κάνουν άλλεσ/Αυτό δε σημαίνει ότι είναι βρωμιάρα ή επικίνδυνη.Επειδή ειναι μητέρα είναι για 10 λόγους πιο καθαρή από άλλες.Προσέχει ιδιαίτερα την υγειηνή της και κάνει ιδιαίτερη καθαριότητα και κανόνες υγειινής όταν κάνει κάτι ακραίο.τΑ έχω δει αυτά αλλιώς δεν θα έπαιρνα την ευθύνη να τα πω.Είμαστε άντρες και τιμή μας να γαμάμε αλλά να μαστε άντρεσ και στο γαμήσι ,να τις ξεσκίζουμε αλλά και στα λόγια.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

τελικά δεχεται χρυση βροχη στην μουρη ή οχι. εμενα αυτο ενδιαφερει. αν δεν το κάνει να μην την ενοχλω αδικα
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
τελικά δεχεται χρυση βροχη στην μουρη ή οχι. εμενα αυτο ενδιαφερει. αν δεν το κάνει να μην την ενοχλω αδικα
τα παντα ολα αλλα προσοχη σε ολα για σενα το λεω αυτη τα εχει ολα
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά.Είναι άδικο νομίζω να κατηγορούμε την ΟΛΓΑ ότι μακριά και έτσι.Αν είναι δυνατόν να επικαλούμαστε τον πιο μαλάκα υπουργό που έχει περάσει (ΛΟΒΕΡΔΟΣ) για να βγάλουμε τα δικά μας κόμπλεξ.Είμαι πολύ καιρό πελάτης της ΟΛΓΑΣ η οποία είναι καθαρότατη και κάνει πράγματα που δεν κάνουν άλλεσ/Αυτό δε σημαίνει ότι είναι βρωμιάρα ή επικίνδυνη.Επειδή ειναι μητέρα είναι για 10 λόγους πιο καθαρή από άλλες.Προσέχει ιδιαίτερα την υγειηνή της και κάνει ιδιαίτερη καθαριότητα και κανόνες υγειινής όταν κάνει κάτι ακραίο.τΑ έχω δει αυτά αλλιώς δεν θα έπαιρνα την ευθύνη να τα πω.Είμαστε άντρες και τιμή μας να γαμάμε αλλά να μαστε άντρεσ και στο γαμήσι ,να τις ξεσκίζουμε αλλά και στα λόγια.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
μαλλον δεν ξερεις καλα την ολγα που την περνας για νοικοκυρουλα τι ιστορια εχει στο χωρο
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Η Ολγα,για όσους την ξερουν και προσωπικά και σαν πελάτες,είναι μια ιδιόμορφη προσωπικότητα.......Μητέρα,συζυγος και "ψαγμένο" άτομο,με ποικιλόμορφες ευαισθησίες απο την μια,"λυσσασμένη" πουτάνα που τα κανει όλα απο την αλλη........Σύνθετη προσωπικότητα....
Τα χρήματα δεν ειναι η πρωτη της προτεραιότητα.......ούτε χρόνο κοιτάζει,πολλές φορες δε κανει πράγματα που θα επρεπε να τα χρεωνει πανακριβα,και αυτή τα κανει με 40 η 50 ευρω........γουστάρει να πηδιέται,γουστάρει να κανει ακραία πράγματα....

Οπωσδήποτε θέλει προσοχή σε θέματα υγιεινης,γιατι πολλές φορές πάνω στην τρελλα της ξεχνιέται.....εμενα μου ειναι πολύ συμπαθής,είναι καλόψυχη,αλλά οφειλω να πω και τις 2 πλευρες......
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Η Ολγα,για όσους την ξερουν και προσωπικά και σαν πελάτες,είναι μια ιδιόμορφη προσωπικότητα.......Μητέρα,συζυγος και "ψαγμένο" άτομο,με ποικιλόμορφες ευαισθησίες απο την μια,"λυσσασμένη" πουτάνα που τα κανει όλα απο την αλλη........Σύνθετη προσωπικότητα....
Τα χρήματα δεν ειναι η πρωτη της προτεραιότητα.......ούτε χρόνο κοιτάζει,πολλές φορες δε κανει πράγματα που θα επρεπε να τα χρεωνει πανακριβα,και αυτή τα κανει με 40 η 50 ευρω........γουστάρει να πηδιέται,γουστάρει να κανει ακραία πράγματα....

Οπωσδήποτε θέλει προσοχή σε θέματα υγιεινης,γιατι πολλές φορές πάνω στην τρελλα της ξεχνιέται.....εμενα μου ειναι πολύ συμπαθής,είναι καλόψυχη,αλλά οφειλω να πω και τις 2 πλευρες......
το μητερα συζηγος μου αρεσε το κραταω χαχαχαχα
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Κοίτα να δεις που πάλι κάνατε τη θεία Ολγα talk of the town!!! Μπράβο ρε παιδιά... Τελικά, η φτήνια τρώει τον παρά ή το φτηνό κρέας το τρώνε οι σκύλοι...
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Κοίτα να δεις που πάλι κάνατε τη θεία Ολγα talk of the town!!! Μπράβο ρε παιδιά... Τελικά, η φτήνια τρώει τον παρά ή το φτηνό κρέας το τρώνε οι σκύλοι...
το φτηνο κρεας κατι εχει και δεν τους ενημερωσε η κυρια
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Προσέχει ιδιαίτερα την υγειηνή της και κάνει ιδιαίτερη καθαριότητα και κανόνες υγειινής όταν κάνει κάτι ακραίο.

Λοιπόν, επειδή δεν μ' αρέσει να παίζω με τις λέξεις, πες μου σε παρακαλώ τι εννοείς όταν λες "...όταν κάνει κάτι ακραίο". Εγώ να σού πω την αλήθεια, κατάλαβα ότι αναφέρεσαι σε κοπρολαγνεία.

Αν έχω καταλάβει σωστά, τι να τους κάνει η κυρία τους "κανόνες υγιεινής" όταν κάποιος πιο πριν την έχει χέσει; Δε νομίζω να είναι παράλογο αυτό που λέω.
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Η Ολγα,για όσους την ξερουν και προσωπικά και σαν πελάτες,είναι μια ιδιόμορφη προσωπικότητα.......Μητέρα,συζυγος και "ψαγμένο" άτομο,με ποικιλόμορφες ευαισθησίες απο την μια,"λυσσασμένη" πουτάνα που τα κανει όλα απο την αλλη........Σύνθετη προσωπικότητα....
Τα χρήματα δεν ειναι η πρωτη της προτεραιότητα.......ούτε χρόνο κοιτάζει,πολλές φορες δε κανει πράγματα που θα επρεπε να τα χρεωνει πανακριβα,και αυτή τα κανει με 40 η 50 ευρω........γουστάρει να πηδιέται,γουστάρει να κανει ακραία πράγματα....

Οπωσδήποτε θέλει προσοχή σε θέματα υγιεινης,γιατι πολλές φορές πάνω στην τρελλα της ξεχνιέται.....εμενα μου ειναι πολύ συμπαθής,είναι καλόψυχη,αλλά οφειλω να πω και τις 2 πλευρες......

Μητέρα,συζυγος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μην γελάτε και μην κοροιδευετε........ειπαμε,είναι συνθετη,αν οχι διχασμενη προσωπικότητα.......το οτι κανει αυτη τη δουλειά,δεν αναιρει τις προηγούμενες 2 ιδιότητες....

Και ξερετε και κατι ακομα? εγω γνωρίζω πολλές "καθως πρεπει" κυρίες,που πηδιουνται ασύστολα,και κατα τα αλλα είναι υποδειγματικές συζυγοι και μητερες.....η μιση Αθηνα εχει βγει στο κλαρί.......και,αν διαβαζω καλά τα σχόλια ορισμενων,αυτες ακριβως τις "κυρίες" κυνηγάτε.......
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κοίτα να δεις που πάλι κάνατε τη θεία Ολγα talk of the town!!! Μπράβο ρε παιδιά... Τελικά, η φτήνια τρώει τον παρά ή το φτηνό κρέας το τρώνε οι σκύλοι...

αν κανεις μια βολτα και διαβασεις ολα τα νηματα,όλοι ψαχνουν για τιμες γυρω στα 50 η 40 ευρω και θέλουν καλές υπηρεσίες και ωραίες γυναίκες......προφανως αυτό δεν γίνεται,αλλά "κολλαει" στους "σκυλους" που λές....... :rockon: :rockon:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Μην γελάτε και μην κοροιδευετε........ειπαμε,είναι συνθετη,αν οχι διχασμενη προσωπικότητα.......το οτι κανει αυτη τη δουλειά,δεν αναιρει τις προηγούμενες 2 ιδιότητες....

Και ξερετε και κατι ακομα? εγω γνωρίζω πολλές "καθως πρεπει" κυρίες,που πηδιουνται ασύστολα,και κατα τα αλλα είναι υποδειγματικές συζυγοι και μητερες.....η μιση Αθηνα εχει βγει στο κλαρί.......και,αν διαβαζω καλά τα σχόλια ορισμενων,αυτες ακριβως τις "κυρίες" κυνηγάτε.......
Αυτά ακριβώς τα αματούρια έχουν το ενδιαφέρον και έχουν βγεί πολλά τελευταία,ας όψεται η κρίση.
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Αυτά ακριβώς τα αματούρια έχουν το ενδιαφέρον και έχουν βγεί πολλά τελευταία,ας όψεται η κρίση.
τα καινουργια ναι αλλα οχι η ολγα χρονια πουτανα απο το κολωνακι που την διωξανε γιατι τους πιασανε και θα το εκλεινε το μαγαζι του ανθρωπου
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.509
Κριτικές
2
Like
1.416
Πόντοι
216

σε 623  φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom