Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Rene Goldfinger

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
λοιπον επισκεψη εδω βαζω αυτο το λινκ γιατι το αλλο που ειχε στη χ.ε. δε δουλευει,μαλλον εχει κατεβει. το ειχε βαλει και καποιος αλλος εδω πιο πισω.απο κει κρατησα το τηλ.

το ονομα της μεγαλοκοπελλας Ειρηνη,απο Ρωσια κι οχι Δημητρα που ειχε γραφτει.ο χωρος στο κολωνακι στη Μαντζαρου.προγραμμα μου ειπε στο τηλ εχει ή μονο μασαζ ή μασαζ-εκτονωση(με το χερι) ή μασαζ και σεξ.εγω πηρα το τριτο με 60 ευρω με διαρκεια 50'.
το μασαζ η κοπελλα το κατεχει πολυ καλα,ειναι επαγγελματιας μου ειπε και πρεπει να λεει αληθεια.ξεκιναει απο τα ποδια κι ανεβαινει προς τα πανω.αφου γυρισα ανασκελα μου εκανε μασαζ μεχρι και στην κοιλια κι απο μπροστα στα ποδια.
στην κουβεντα κατα τη διαρκεια του μασαζ πολυ καλη και επικοινωνιακη και πραγματικα χαλαρωνεις.

στο δευτερο μερος τωρα.
μολις τελειωσε το μασαζ φευγει για 3 λεπτα παει γδυνεται,ερχεται κι αρχιζει το δευτερο μερος με μια φραπεδια.περναει σκουφι για στοματικο.μετριο στοματικο και μετα απο λιγο σεξ σε δυο στασεις.εδω φαινεται οτι δεν ειναι και τοσο καλη ή ισως επειδη ηταν πρωτη φορα δικια μου εκει δεν υπηρχε ανεση.τελος παντων τελειωσα εστω κι ετσι.δεν κανει στοματικο ακα,δεν κανει πρωκτικο,δεν φιλαει και γενικα ηταν καπως μαγκωμενη στο β μερος.

συμπερασματικα θα ελεγα οτι αξιζει πραγματικα για το μασαζ και μονο που το κατεχει πολυ καλα κι ανακουφιζεσαι.προτεινεται για οσους δεν τους ενδιαφερει και τοσο το β μερος και σε οσους επιθυμουν μονο φραπεδια. ο χωρος αρκετα καλος με τα απαραιτητα κομφορ,καλο μασαζοκρεββατο,μαλακο κι οχι σα τα γνωστα στα αλλα μαγαζια,μπανιο κλπ.ισως  της ξαναδωσω μια ευκαιρια για να δω αν υπαρξει βελτιωση στο β μερος.

σε ευχαριστω παρα πολυ για τη δωρεαν διαφήμιση που μου εκανες... οτι αφορα το θεμα μασαζ περιέγραψες πολυ σωστα με καθε λεπτομερεια. οτι αφορα το μερος Β που λες, ειναι θεμα γουστου... δικου σου γουστου και μονο. μονη σφαλμα που εκανες ειναι οτι ανεφερες τα προσωπικα μου στοιχεια χωρις να με ρωτησεις. δεν ειναι τυχαια που δεν εβαλα καποια στοιχεια στην αγγελια μου.  αμα εισαι τζέντλεμεν κανε τροποποιηση του σχολειου σου και σβησε απο εκει το ονομα μου και διευθηνση. αμα δεν εισαι τζέντλεμεν... αλλα ελπιζω οτι εισαι.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Το bou το διαβάζουν ΟΛΟΙ...  :grin:
 

Rene Goldfinger

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
σε ευχαριστω παρα πολυ για τη δωρεαν διαφήμιση που μου εκανες... οτι αφορα το θεμα μασαζ περιέγραψες πολυ σωστα με καθε λεπτομερεια. οτι αφορα το μερος Β που λες, ειναι θεμα γουστου... δικου σου γουστου και μονο. μονη σφαλμα που εκανες ειναι οτι ανεφερες τα προσωπικα μου στοιχεια χωρις να με ρωτησεις. δεν ειναι τυχαια που δεν εβαλα καποια στοιχεια στην αγγελια μου.  αμα εισαι τζέντλεμεν κανε τροποποιηση του σχολειου σου και σβησε απο εκει το ονομα μου και διευθηνση. αμα δεν εισαι τζέντλεμεν... αλλα ελπιζω οτι εισαι.

Λαμβανω παρα πολλα μηνυματα στο e-mail, αλλα δυστυχως δεν εχω καμια δυνατοτητα να απαντήσω προσωπικα σε ολους που θελουν να επικοινωνησουν μαζι μου. Στο προφιλ μου εχει το τηλ. επικινονιας. Σας ευχαριστω.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
ανεφερες τα προσωπικα μου στοιχεια χωρις να με ρωτησεις. δεν ειναι τυχαια που δεν εβαλα καποια στοιχεια στην αγγελια μου.  αμα εισαι τζέντλεμεν κανε τροποποιηση του σχολειου σου και σβησε απο εκει το ονομα μου και διευθηνση. αμα δεν εισαι τζέντλεμεν... αλλα ελπιζω οτι εισαι.
Έγραψε πουθενά το ΑΜΚΑ σου, το ΑΦΜ  σου, τον αριθμό ταυτότητας ή διαβατηρίου σου? Κάποιο Ε9 μήπως; Ή το πραγματικό σου ρώσικο όνομα;
Για μια Ειρήνη στην Ματζάρου έγραψε, αόριστα. Τρέχα γύρευε δηλαδή. Αφού όλοι ξέρουμε ότι δουλεύετε με ψευδώνυμα. Η μήπως νομίζεις ότι είσαι η μοναδική Ειρήνη στο Κολωνάκι?
Πιο ευαίσθητο είναι σαν δεδομένο το κινητό τηλέφωνο που υπάρχει στην αγγελία παρά ένα αόριστο όνομα σε μια περιοχή της Αθήνας
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Έγραψε πουθενά το ΑΜΚΑ σου, το ΑΦΜ  σου, τον αριθμό ταυτότητας ή διαβατηρίου σου? Κάποιο Ε9 μήπως; Ή το πραγματικό σου ρώσικο όνομα;
Για μια Ειρήνη στην Ματζάρου έγραψε, αόριστα. Τρέχα γύρευε δηλαδή. Αφού όλοι ξέρουμε ότι δουλεύετε με ψευδώνυμα. Η μήπως νομίζεις ότι είσαι η μοναδική Ειρήνη στο Κολωνάκι?
Πιο ευαίσθητο είναι σαν δεδομένο το κινητό τηλέφωνο που υπάρχει στην αγγελία παρά ένα αόριστο όνομα σε μια περιοχή της Αθήνας

Σωστότατος ο συναγωνιστής  :s&m_1:
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
σε ευχαριστω παρα πολυ για τη δωρεαν διαφήμιση που μου εκανες... οτι αφορα το θεμα μασαζ περιέγραψες πολυ σωστα με καθε λεπτομερεια. οτι αφορα το μερος Β που λες, ειναι θεμα γουστου... δικου σου γουστου και μονο. μονη σφαλμα που εκανες ειναι οτι ανεφερες τα προσωπικα μου στοιχεια χωρις να με ρωτησεις. δεν ειναι τυχαια που δεν εβαλα καποια στοιχεια στην αγγελια μου.  αμα εισαι τζέντλεμεν κανε τροποποιηση του σχολειου σου και σβησε απο εκει το ονομα μου και διευθηνση. αμα δεν εισαι τζέντλεμεν... αλλα ελπιζω οτι εισαι.
:headbang: :huh: :headbang:
 

sonog

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
σε ευχαριστω παρα πολυ για τη δωρεαν διαφήμιση που μου εκανες... οτι αφορα το θεμα μασαζ περιέγραψες πολυ σωστα με καθε λεπτομερεια. οτι αφορα το μερος Β που λες, ειναι θεμα γουστου... δικου σου γουστου και μονο. μονη σφαλμα που εκανες ειναι οτι ανεφερες τα προσωπικα μου στοιχεια χωρις να με ρωτησεις. δεν ειναι τυχαια που δεν εβαλα καποια στοιχεια στην αγγελια μου.  αμα εισαι τζέντλεμεν κανε τροποποιηση του σχολειου σου και σβησε απο εκει το ονομα μου και διευθηνση. αμα δεν εισαι τζέντλεμεν... αλλα ελπιζω οτι εισαι.
Μόνο το ευχαριστώ για τη διαφήμιση θα ήταν αρκετό... "Ειρήνη" ημίν!!  :orchestra:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.821
Πόντοι
4.365
Λαμβανω παρα πολλα μηνυματα στο e-mail, αλλα δυστυχως δεν εχω καμια δυνατοτητα να απαντήσω προσωπικα σε ολους που θελουν να επικοινωνησουν μαζι μου. Στο προφιλ μου εχει το τηλ. επικινονιας. Σας ευχαριστω.

Από τη διαφήμιση που σου έγινε εδώ μέσα, η δουλειά σου πήρε την ανιούσα.. Αλλά από το πρώτο σου ποστ διακρίνω ύπαρξη γιουρο-κεντρικού κωλοχαρακτήρα.
Από αυτό και μόνο εγώ απέχω..  :hi:
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
Από τη διαφήμιση που σου έγινε εδώ μέσα, η δουλειά σου πήρε την ανιούσα.. Αλλά από το πρώτο σου ποστ διακρίνω ύπαρξη γιουρο-κεντρικού κωλοχαρακτήρα.
Από αυτό και μόνο εγώ απέχω..  :hi:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Έγραψε πουθενά το ΑΜΚΑ σου, το ΑΦΜ  σου, τον αριθμό ταυτότητας ή διαβατηρίου σου? Κάποιο Ε9 μήπως; Ή το πραγματικό σου ρώσικο όνομα;
Για μια Ειρήνη στην Ματζάρου έγραψε, αόριστα. Τρέχα γύρευε δηλαδή. Αφού όλοι ξέρουμε ότι δουλεύετε με ψευδώνυμα. Η μήπως νομίζεις ότι είσαι η μοναδική Ειρήνη στο Κολωνάκι?
Πιο ευαίσθητο είναι σαν δεδομένο το κινητό τηλέφωνο που υπάρχει στην αγγελία παρά ένα αόριστο όνομα σε μια περιοχή της Αθήνας

Μου αρέσει που κάθεσαι και απαντάς σε κάτι αυτονόητο.  :hi:
 

alexandros-x6-

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, γνωρίζω οτι έχει ειπωθεί οτι δεν γίνεται κάτι απο αυτά τα 2 σαιτ Yourmassage.gr και athensmassage.gr αλλα μου φαίνεται ύποπτο στο πρώτο να δουλεύει η Ντάρια που έχει ειπωθεί οτι δούλευε σε μπριζολάδικο παλιά και στο δεύτερο να έχει μασάζ μέχρι τη 1 το βράδυ. Γνωρίζει κανείς αν με 2πλάσια τιμη γίνεται κάτι?
 

alexandros-x6-

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Νταρια οντως παλια μπριζολα στο city gold spa στη σκουφα..αν παιξεις τα τριπλα κατι γινεται..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom