Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
θα χρειαστουμε τη βοηθεια βιολογου...θυμασαι χτες που στο ειχα πει? παρτα τωρα, φιλε...Εχεις δουλεια να κανεις, αρα γαντακι και ξερεις εσυ.... :2funny:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
Για Εβελινα θα σας ενημερωσω αυριο πρωτα ο Θεος.
Ευλογηcον-Αμην  :hi:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.409
Πόντοι
4.096
θα χρειαστουμε τη βοηθεια βιολογου...θυμασαι χτες που στο ειχα πει? παρτα τωρα, φιλε...Εχεις δουλεια να κανεις, αρα γαντακι και ξερεις εσυ.... :2funny:
απελθετω απ εμου το ποτηριον τουτο....... :S
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
παιδες καλησπερα.καπου εχει αναφερθει μια "γιουλη"απο γλυφαδα αν δε κανω λαθος,μπορει κανεις να δωσει λεπτομερειες,ειναι κοντοπουτανο καλο?ερχετε σπιτι?για πειτε ρε μαγκες,εχω μια ταση στα κοντοπουτανα και ψηνομαι!
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Παντως οταν ειχα μιλησει με Εβελινα μου ζητησε 60 νομιζω με εκτονωση και φυσικα δεν πηρα

Πολλα για 40 +

Η Κατερινα που γραφτηκε παραπανω πρεπει να ειναι 50+ , δεν ειναι κακη στις υπηρεσιες αλλα μεγαλη γιαυτο που ζηταω εγω

Καπου παιζει και μια Ρενα αλλη απο κατερινα ειχε βαλει αγγελιες με 20 ευρω καποια στιγμη . Κανει φραπε αλλα δε .....ειναι του γουστου μου  
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
αλλη μια to-know-us-better

ελινα 40+ μασαζ με πιπα 50Ε λεει οτι ειναι αδυνατη
για σεξ το συζηταει αλλα θελει ασμπετε πρωτα
κανει ραντεβου λακομπα
και καποιες μερες και πριαμο

 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
αλλη μια to-know-us-better

ελινα 40+ μασαζ με πιπα 50Ε λεει οτι ειναι αδυνατη
για σεξ το συζηταει αλλα θελει ασμπετε πρωτα
κανει ραντεβου λακομπα
και καποιες μερες και πριαμο


σε λιγο ολες καφε κ σουβλακι θα θελουν πριν παμε χοτελι :grin: >:(
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
το απλο μασαζ χωρις φραπε ή πιπα δεν εχει παραπανω απο 30Ε στην ακριβοτερη εκδοχη του
οποια ζητα παραπανω απο 30Ε υπονοει το σεξ αλλα θελει τον τροπο της

ολες αυτες με το ασμπετε μην τις τρομαζετε και ρωτατε αμεσως για γαμησι
πιαστε κουβεντουλα απεξω απεξω

φιλικα το λεω προς τους συναδελφους
ωστε να μη τρομαζουμε τα τεμαχια
και να πεφτει και η πουτσα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
μπορει να υπαρχουν και καποιες που εχουν κοστολογησει τις υπηρεσιες τους και στα 80 ή 100Ε
απο μενα τετοιες νοικοκυρες ή παραδουλεφτρες δεν θα παρουν φραγκο
προσωπικα επιμενω αυστηρα στο οριο του πενηνταρικου + το χοτελ
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Αγαπητοι συμφορουμήτες, σήμερα έτυχα μιας πρωτόγνωρης εμπειρίας και είπα να τη μοιραστώ για να επωφεληθώ από τις υπερσοφες γνώσεις σας αντί να το φιλοσοφώ μόνος μου με την πούτσα μου.

Κατά τη διάρκεια Β2Β μασάζ δυσκολευόμουνα πάρα πολύ να τελειώσω, πράγμα ασυνήθιστο καθώς συνήθως μου συμβαίνει το αντίθετο. Η κορασιδα έκανα φιλότιμες και συνεχής προσπάθειες και τελικά μου έβαλε ενα δάχτυλο στον κωλο, κάτι το οποίο δεν μου έχει ξανασυμβεί καθώς με αποστρέφει η ιδέα του να εισέρχεται οτιδήποτε στον κωλο μου. Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι μέχρι να μου το βάλει αρκετά πιο μέσα και να με πονέσει οπότε και τις απομάκρυνα με τρόπο το δάχτυλο, μου άρεσε κάπως.

Προβληματίζομαι αν θα πρέπει να ανησυχώ για το συμβάν. Λέτε να κινδυνεύω να γίνε πισωγλέντης?

Νιώθω μεγάλη αποστροφή για το καραπουσταριό που ζεί αναμεσά μας και πολλαπλασιάζεται συνεχώς και με τρομοκρατει η ιδέα του να δέχομαι  ενα δάχτυλο στον κώλο.

 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Αγαπητοι συμφορουμήτες, σήμερα έτυχα μιας πρωτόγνωρης εμπειρίας και είπα να τη μοιραστώ για να επωφεληθώ από τις υπερσοφες γνώσεις σας αντί να το φιλοσοφώ μόνος μου με την πούτσα μου.

Κατά τη διάρκεια Β2Β μασάζ δυσκολευόμουνα πάρα πολύ να τελειώσω, πράγμα ασυνήθιστο καθώς συνήθως μου συμβαίνει το αντίθετο. Η κορασιδα έκανα φιλότιμες και συνεχής προσπάθειες και τελικά μου έβαλε ενα δάχτυλο στον κωλο, κάτι το οποίο δεν μου έχει ξανασυμβεί καθώς με αποστρέφει η ιδέα του να εισέρχεται οτιδήποτε στον κωλο μου. Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι μέχρι να μου το βάλει αρκετά πιο μέσα και να με πονέσει οπότε και τις απομάκρυνα με τρόπο το δάχτυλο, μου άρεσε κάπως.

Προβληματίζομαι αν θα πρέπει να ανησυχώ για το συμβάν. Λέτε να κινδυνεύω να γίνε πισωγλέντης?

Νιώθω μεγάλη αποστροφή για το καραπουσταριό που ζεί αναμεσά μας και πολλαπλασιάζεται συνεχώς και με τρομοκρατει η ιδέα του να δέχομαι  ενα δάχτυλο στον κώλο.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ,ελιωσα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αγαπητοι συμφορουμήτες, σήμερα έτυχα μιας πρωτόγνωρης εμπειρίας και είπα να τη μοιραστώ για να επωφεληθώ από τις υπερσοφες γνώσεις σας αντί να το φιλοσοφώ μόνος μου με την πούτσα μου.

Κατά τη διάρκεια Β2Β μασάζ δυσκολευόμουνα πάρα πολύ να τελειώσω, πράγμα ασυνήθιστο καθώς συνήθως μου συμβαίνει το αντίθετο. Η κορασιδα έκανα φιλότιμες και συνεχής προσπάθειες και τελικά μου έβαλε ενα δάχτυλο στον κωλο, κάτι το οποίο δεν μου έχει ξανασυμβεί καθώς με αποστρέφει η ιδέα του να εισέρχεται οτιδήποτε στον κωλο μου. Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι μέχρι να μου το βάλει αρκετά πιο μέσα και να με πονέσει οπότε και τις απομάκρυνα με τρόπο το δάχτυλο, μου άρεσε κάπως.

Προβληματίζομαι αν θα πρέπει να ανησυχώ για το συμβάν. Λέτε να κινδυνεύω να γίνε πισωγλέντης?

Νιώθω μεγάλη αποστροφή για το καραπουσταριό που ζεί αναμεσά μας και πολλαπλασιάζεται συνεχώς και με τρομοκρατει η ιδέα του να δέχομαι  ενα δάχτυλο στον κώλο.

Δεν φτάνει που έκανες και τζάμπα εξέταση για προστάτη παραπονιέσαι κιόλας!!  :2funny: :2funny:
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Αγαπητοι συμφορουμήτες, σήμερα έτυχα μιας πρωτόγνωρης εμπειρίας και είπα να τη μοιραστώ για να επωφεληθώ από τις υπερσοφες γνώσεις σας αντί να το φιλοσοφώ μόνος μου με την πούτσα μου.

Κατά τη διάρκεια Β2Β μασάζ δυσκολευόμουνα πάρα πολύ να τελειώσω, πράγμα ασυνήθιστο καθώς συνήθως μου συμβαίνει το αντίθετο. Η κορασιδα έκανα φιλότιμες και συνεχής προσπάθειες και τελικά μου έβαλε ενα δάχτυλο στον κωλο, κάτι το οποίο δεν μου έχει ξανασυμβεί καθώς με αποστρέφει η ιδέα του να εισέρχεται οτιδήποτε στον κωλο μου. Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι μέχρι να μου το βάλει αρκετά πιο μέσα και να με πονέσει οπότε και τις απομάκρυνα με τρόπο το δάχτυλο, μου άρεσε κάπως.

Προβληματίζομαι αν θα πρέπει να ανησυχώ για το συμβάν. Λέτε να κινδυνεύω να γίνε πισωγλέντης?

Νιώθω μεγάλη αποστροφή για το καραπουσταριό που ζεί αναμεσά μας και πολλαπλασιάζεται συνεχώς και με τρομοκρατει η ιδέα του να δέχομαι  ενα δάχτυλο στον κώλο.

Ανδρας ειναι αυτος που δοκιμασε την οπισθεν και δεν του αρεσε, εγω παντως θα μεινω μια ζωη με την αποροια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom