Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
ευγε!
αξιος!
ποσα τις εδωσες τελικα ?


ΥΓ. Η γυναικα μου ειπε ότι καποιος συναθλητης από το bou της ειπε να προσεχει γιατι ειδε την αγγελια της με φωτο εδώ και ότι πρεπει να προσεχει. Επισης ότι θα πρεπει να επικοινωνησει παλι μαζι της για να της προτεινει προτασεις προστασιας. Φωτο παντως εγω ξερω ότι ΔΕΝ υπαρχει στο bou…

Να χαρώ εγώ τους νταβατζήδες προστάτες που έχουμε εδώ μέσα.... Ουστ κοπρόσκυλα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ΥΓ. Η γυναικα μου ειπε ότι καποιος συναθλητης από το bou της ειπε να προσεχει γιατι ειδε την αγγελια της με φωτο εδώ και ότι πρεπει να προσεχει. Επισης ότι θα πρεπει να επικοινωνησει παλι μαζι της για να της προτεινει προτασεις προστασιας. Φωτο παντως εγω ξερω ότι ΔΕΝ υπαρχει στο bou…

Να χαρώ εγώ τους νταβατζήδες προστάτες που έχουμε εδώ μέσα.... Ουστ κοπρόσκυλα
συμβαινουν και αυτα
απ ολα εχει ο μπαξες
προσωπικα δε μου πεφτει λογος
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
συνοπτικα
ολγα : μετριο μασαζ αλλα γαμιεται ακαπελα με συναγωνιστες οποτε κρατω αποσταση, εμφανιση δεν πιανει βαση... το μνο θετικο για τους μερακληδες τηε  αρεσει απο κωλο και χυνει σαν φοραδα...!!
στεφανια/βικη: εχει ξυπνησει και κανει φουλ προγραμμα με συγκεκριμμενους.... μην σας δουλευει ή μην μας δουλευετε εσεις που εχετε φαει.... αφαγα αλλα δεν θα ξαναδοκιμασω γιατι ειναι κουτοπονηρη!! μετριο προς καλο μασαζ ... εμφανιση 4/10 στα λοιπα ερασιτεχνικη κατασταση με συνδιασμο κουτοπονηρου μυαλου για να της δωσεις περισσοτερα...!!
φαιδρα: καλυτερη απο τις 2 πριν και σε εμφανιση και σε μασαζ...
κατερινα : ιδιο στυλ με φαιδρα ... δεχτηκε πολεμο εδω μεσα... εγω προσωπικα δεν πιστεψα τιποτα !!
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
H no.3 συστήθηκε ως Ελίνα με κάτι σημαδάκια - στίγματα 2-3 στο προσωπο ? μια ουκρανίδα πρέπει αν θυμάμαι καλά...


Σωστός έτσι είναι...Λέει ότι παλιά έκανε πολλά μασάζ και έπαιρνε πολλά λεφτά. Πιθανόν να είναι έτσι γιατί είναι αρκετά εμφανίσιμη. Αλλά καλύτερα μείνε σε αυτά που έχω γράψει για να γλιτώσεις χρόνο και χρήμα
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
συνοπτικα
ολγα : μετριο μασαζ αλλα γαμιεται ακαπελα με συναγωνιστες οποτε κρατω αποσταση, εμφανιση δεν πιανει βαση... το μνο θετικο για τους μερακληδες τηε  αρεσει απο κωλο και χυνει σαν φοραδα...!!
στεφανια/βικη: εχει ξυπνησει και κανει φουλ προγραμμα με συγκεκριμμενους.... μην σας δουλευει ή μην μας δουλευετε εσεις που εχετε φαει.... αφαγα αλλα δεν θα ξαναδοκιμασω γιατι ειναι κουτοπονηρη!! μετριο προς καλο μασαζ ... εμφανιση 4/10 στα λοιπα ερασιτεχνικη κατασταση με συνδιασμο κουτοπονηρου μυαλου για να της δωσεις περισσοτερα...!!
φαιδρα: καλυτερη απο τις 2 πριν και σε εμφανιση και σε μασαζ...
κατερινα : ιδιο στυλ με φαιδρα ... δεχτηκε πολεμο εδω μεσα... εγω προσωπικα δεν πιστεψα τιποτα !!
Γιά τήν Κατερίνα flower μιλάς συναγωνιστή?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
συνοπτικα
ολγα : μετριο μασαζ αλλα γαμιεται ακαπελα με συναγωνιστες οποτε κρατω αποσταση, εμφανιση δεν πιανει βαση... το μνο θετικο για τους μερακληδες τηε  αρεσει απο κωλο και χυνει σαν φοραδα...!!
στεφανια/βικη: εχει ξυπνησει και κανει φουλ προγραμμα με συγκεκριμμενους.... μην σας δουλευει ή μην μας δουλευετε εσεις που εχετε φαει.... αφαγα αλλα δεν θα ξαναδοκιμασω γιατι ειναι κουτοπονηρη!! μετριο προς καλο μασαζ ... εμφανιση 4/10 στα λοιπα ερασιτεχνικη κατασταση με συνδιασμο κουτοπονηρου μυαλου για να της δωσεις περισσοτερα...!!
φαιδρα: καλυτερη απο τις 2 πριν και σε εμφανιση και σε μασαζ...
κατερινα : ιδιο στυλ με φαιδρα ... δεχτηκε πολεμο εδω μεσα... εγω προσωπικα δεν πιστεψα τιποτα !!
την κατερινα την εχεις δοκιμασει τυπε?
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
4
Like
3.413
Πόντοι
456
συνοπτικα
ολγα : μετριο μασαζ αλλα γαμιεται ακαπελα με συναγωνιστες οποτε κρατω αποσταση, εμφανιση δεν πιανει βαση... το μνο θετικο για τους μερακληδες τηε  αρεσει απο κωλο και χυνει σαν φοραδα...!!
στεφανια/βικη: εχει ξυπνησει και κανει φουλ προγραμμα με συγκεκριμμενους.... μην σας δουλευει ή μην μας δουλευετε εσεις που εχετε φαει.... αφαγα αλλα δεν θα ξαναδοκιμασω γιατι ειναι κουτοπονηρη!! μετριο προς καλο μασαζ ... εμφανιση 4/10 στα λοιπα ερασιτεχνικη κατασταση με συνδιασμο κουτοπονηρου μυαλου για να της δωσεις περισσοτερα...!!
φαιδρα: καλυτερη απο τις 2 πριν και σε εμφανιση και σε μασαζ...
κατερινα : ιδιο στυλ με φαιδρα ... δεχτηκε πολεμο εδω μεσα... εγω προσωπικα δεν πιστεψα τιποτα !!

Ξέρεις κάτι που θα έπρεπε να ξέρουμε ???  :think:
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Γιά τήν Βίκυ-Στεφανία υπάρχουν άφθονα υπονοούμενα,πώς δέν μένει μόνο στόν φραπέ.Κανένας όμως δέν λέει ευθαρσώς τί πραγματικά συμβαίνει.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.925
Πόντοι
4.365
Ξέρεις κάτι που θα έπρεπε να ξέρουμε ???  :think:

Ξέρει κάτι που ξέρουμε πολλοί. Αν σε κόψει για καλό πελάτη θα σε αφήσει να προχωρήσεις.. Αν δεν της δώσεις εξτραδάκι, την επόμενη φορά θα σου κάνει μαζάζ ντυμένη από την κορφή μέχρι τα νύχια..

Το ερώτημα είναι, εσύ θες να την γαμήσεις? 
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
4
Like
3.413
Πόντοι
456
Ξέρει κάτι που ξέρουμε πολλοί. Αν σε κόψει για καλό πελάτη θα σε αφήσει να προχωρήσεις.. Αν δεν της δώσεις εξτραδάκι, την επόμενη φορά θα σου κάνει μαζάζ ντυμένη από την κορφή μέχρι τα νύχια..

Το ερώτημα είναι, εσύ θες να την γαμήσεις? 

Δε νομίζω ότι πέραν απο φραπέ κάποιος θα έκανε κάτι μαζί της..τι να πώ...τα παρα-έχει τα κιλάκια της.....
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Ξέρει κάτι που ξέρουμε πολλοί. Αν σε κόψει για καλό πελάτη θα σε αφήσει να προχωρήσεις.. Αν δεν της δώσεις εξτραδάκι, την επόμενη φορά θα σου κάνει μαζάζ ντυμένη από την κορφή μέχρι τα νύχια..

Το ερώτημα είναι, εσύ θες να την γαμήσεις? 
Η κάβλα τυφλώνει!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
συνοπτικα
ολγα : μετριο μασαζ αλλα γαμιεται ακαπελα με συναγωνιστες οποτε κρατω αποσταση, εμφανιση δεν πιανει βαση... το μνο θετικο για τους μερακληδες τηε  αρεσει απο κωλο και χυνει σαν φοραδα...!!
στεφανια/βικη: εχει ξυπνησει και κανει φουλ προγραμμα με συγκεκριμμενους.... μην σας δουλευει ή μην μας δουλευετε εσεις που εχετε φαει.... αφαγα αλλα δεν θα ξαναδοκιμασω γιατι ειναι κουτοπονηρη!! μετριο προς καλο μασαζ ... εμφανιση 4/10 στα λοιπα ερασιτεχνικη κατασταση με συνδιασμο κουτοπονηρου μυαλου για να της δωσεις περισσοτερα...!!
φαιδρα: καλυτερη απο τις 2 πριν και σε εμφανιση και σε μασαζ...
κατερινα : ιδιο στυλ με φαιδρα ... δεχτηκε πολεμο εδω μεσα... εγω προσωπικα δεν πιστεψα τιποτα !!
:thumbsup:
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Κάποιο λίνκ γιά τήν Κατερίνα τών νοτίων προαστίων?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ανδρας ειναι αυτος που δοκιμασε την οπισθεν και δεν του αρεσε, εγω παντως θα μεινω μια ζωη με την αποροια.

"Μεγάλη μπουκιά φάε,μεγάλη κουβέντα μην λες"
Οταν έρθει η ώρα για εξέταση προστάτη......
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Μέ υπέρηχο καί εξέταση psa δέν υπάρχει λόγος γιά δάκτυλο από τόν ουρολόγο.Εκτός άν ο ουρολόγος είναι κωλομπαράς!
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Να ενημερωσω και εγω του αγαπητους συναθλητες για τα ακολουθα. Ραντεβου με :

1.
Δεσποινίδα ετών γύρω στα 25 περίπου 80 κιλά!!!! Η πιο χοντρη που μου εχω κανει ποτε. Λεω ας κάνω το κασκαντεριλικι για να δοκιμασω και αυτό το ειδος...Ξανθια με γυαλια και τεραστιους βύζους..Μασαζ μετριο εννοείται γυμνος και χωρις πετσετα. Μπρουμητα με συνεχη επιμονη στα επιμαχα σημεια. Επι 10 λεπτα με ετριβε αναμεσα στα ποδια και στα αρχιδια. Καποια στιγμη δεν αντεξα γυρισα μπροστα οπου με ισπανικη (αξιζει πραγματικα η εμπειρια αυτη) κατεθεσα παντου οπου την πετυχαινε...Τωρα αν ξαναδοκιμασω θα το σκεφτω πολύ και μονο για αυτη την ισπανικη που ειχα καιρο να δωσω. Η συνεδρια ελαβε χωρα σε δικο μου χωρο. Κοστος 30 ευρω

2.
Η συγκεκριμενη δασκαλα (χαχαχα) διατηρει δικο της χωρο στο κεντρο της Αθηνας . Κοντή με μεγαλους βυζους και ετών περιπου 50+ μάλλον ρωσιδα, βουλγαρα δεν ρωτησα. Φοαραει ποδια ασπρη κοντη μεχρι το μουνι και απο μεσα στριγκ μαυρο (δασκαλα ειπαμε)Ο χωρος μετριος αλλα υποφερτος. Το μασαζ μετριο οχι κακό, γυμνος με πετεσετα  η οποια μετα το μπρουμητα και γυρνωντας μπροστα την εβγαλε η ιδια. Ξεκινησε ενα φραπε, αφου ανοιξε την μλπουζα και χυθηκαν εξω 5αρια βυζια. Με συνεχες φραπεδιαρισμα ηρθε η καταθεση την οποια οφείλω να ομολογησω η εν λογω κυρια ζητουσε επιμονα να δει να ξεχυνεται μπροστα της. Η καταθεση εγινε παντου χερια βυζια και οτι αλλο υπηρχε γυρω. Το κοστος της συναντησης 25 ευρω με προταση μαλιστα απο την ιδια να μειωθει στις επομενες συνεδριες. Μπορει να ξαναπαω λογω της υπαρξης χωρου, φθηνης τιμης και σχτικα μετριου μασαζ.

3.
Και τελος σας αφησα το καλυτερο. Καταρχας το μασαζ δεν κοστιζει 25 αλλα 30 ευρω. Η κυρια βρισκεται στον ιδιο δρομο με την γνωστη Ευη. Ο δρομος φαινεται οτι εχει περαση μεγαλη στις μασατζουδες. Η πρωτη εντυπωση ειναι οτι να μια γυναικα ρωσιδα μουναρα. Ψηλη 1,75 ξανθια με γαλανα ματια. Λεω απο μεσα σου εδω ειμαστε. Και μπαινω στο δωματιο που διατηρει..... Εδω αγαπητοι συναγωνιστες αρχιζουν τα ωραια. Για οσους εχουν επισκευφθει την γειτονισσα την Ευη και καταλαβαινουν ο συγκεκριμενος ειναι ακομα χειροτερος. Μυρωδια κλεισουρας, ακαταστασια παντου. Ενας καναπες που εχει γινει κρεβατι με μια κουβερτα επανω. Της λεω εχεις τιποτα να βαλουμε απο πανω. Και μου φερνει μια πετσετα η οποια βρωμαγε. Ευτυχως που ειχα την τσαντα της προπονησης και εβαλα την δικη μου πετσετα. Εν ολίγοις μασαζ ανυπαρκτο, ουτε λογος να προχωρησει παραπερα και ομιλια καργα. Δηλαδη ολα τα συστατικα που σε κανουν να τρεξεις χιλιομετρα. Για αυτο και εγω σε 40 περιπου λεπτα που αντεξα, της ειπα οτι πρεπει να φυγω γιατι κατι ξεχασα.. Τα πιο πεταμενα λεφτα που εχω δωσει στην ζωη μου.. Ελπιζω τουλαχιστον μετα απο αυτη την ενημερωση να μην την πατησει και καποιος άλλος συναγωνιστης.

Αυτα....

Βλέπω είσαι παραγωγικός!
Εύγε, από τις καλύτερες ενημερώσεις τώρα τελευταία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom