Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
zadren  :rockon: συλλεκτικο κομματι  :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
αφου σας εκανα και γαλασατε, ειμαι ευχαριστημενος...Αντε να φυγουν και λιγο τα ματσιλικια απο εδω μεσα γιατι πηζουμε στους ΒλαχοΤραβολτες... :hi:
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
αφου σας εκανα και γαλασατε, ειμαι ευχαριστημενος...Αντε να φυγουν και λιγο τα ματσιλικια απο εδω μεσα γιατι πηζουμε στους ΒλαχοΤραβολτες... :hi:


Κάνε μου ρε μια καλή πρόταση για τρίψιμο γιατί έχω μπερδευτεί.....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Με μπερδεύεις εγώ είμαι ο γαριδάκιας ρε συ!!!!!!!!!!!!!
Εχω και νεωτερα για καριολιτσα Κα Κατερινα/Ρενα...φρεσκα σημερινα απογευματινα!!Ομως αυριο, γιατι εκπεμπω ¨"παρανομα"... :hi: :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756

Από την περασμενη εβδομαδα προσπαθω να της χτυπησω την πορτα. Πολλα τηλεφωνα, πολλες συνενοησεις και στο τελος τιποτα, γιατι απλα την μια ακυρωνε το ραντεβου και την άλλη ακυρωνε το μερος που ειχαμε κλεισει και αλλαζε χαρτη. Σας ειχα πει ότι την τελευταια φορα που τηλεφωνηθηκαμε ειχαμε κλεισει ραντεβου στο Μεταξι και μιση ωρα πριν πηρε και μου ειπε ότι τελικα δεν την βολευει εκει και αν μπορουσα να παω Νοτια. Της ειχα πει ότι το μουσειο που δουλευω φυλακας είναι μακρια, εχω μονο μια ωρα στην διαθεση μου και δεν μπορω να αφηνω τα εκθεματα αφυλακτα για πανω από μια ωρα. Αυτά τοτε.
Χτες, υστερα από αποτυχημενο ραντεβου με άλλη καριολιτσα(βλεπε «ανεξαρτητες call girls»), καθως καθομουν στο δωματιο (αφου ειχε φυγει) σκεφτηκα ότι μιας και εχω κανει μπανιο για τον μηνα Νοεμβριο, δεν παιρνω τηλ την Κα Κατερινα/Ρενα να ερθει να μου γεμισει το τεραστιο κενο που ενιωθα? Ευκαιρια ηταν, ειπα. Οκ, λοιπον χτυπαω τηλεφωνο και το πιανει η κυρια. Της  λεω ότι ειμαι σε πολύ κακη ψυχολογικη κατασταση αφου εφαγα πορτα από πουτανα , πρεπει να χτυπησω οποσδηποτε καμπανα σημερα και ότι είμαι ηδη στο δωματιο πλυμενος και την περιμενω.  Μου λεει που, και της λεω. Μου απαντα ότι θα ηταν καλυτερα καπου νοτια, της λεω αν πληρωσει το δωματιο στα southern εγω ερχομαι. Μου λεει να την παρω σε 10 να δει το προγραμα της(καααααλα).  Βαζω τσοντουλα στην TV (πρεπει να πω εδώ ότι εφερε καινουργιες τσοντες, Hustler κι’ετσι-επιτελους ο μαλακας μας ειχε πρηξει στο GangBus) και μετα από 10 λεπτα την παιρνω τηλ. Μου λεει ότι είναι Βουλα και ότι θα μπορεσει σε 3 ωρες. Ηταν ηδη η ωρα 5 και στις 6 επρεπε να ειμαι πισω στο μουσειο. Θα ηθελα κανα μισαωρο οδηγημα για ένα γαμησι γεματο αγχος. Παρ’ολ’αυτα (για ξεκαρφωμα της λεω ΟΚ!!!) Η αληθεια είναι ότι θα ελεγα όχι αλλα ηθελα να δω τι θα κανει. Τις ειπα, οκ στο Λακομπα στις 8. Μου λεει όχι Λακομπα, δεν βολευει παμε Σαλεμ. Της λεω ότι μαλλον εχει παλαβωσει . Το γυρω της Αθηνας αλα Σκαϊ δεν θα τον κανω. Και μου λεει να το αφησουμε για αυριο (σημερα δλδ).
Με λιγα λογια, είναι πολύ δυσκολο (για μενα  τουλαχιστον-μπορει να ξερει τι είμαι  χαλιαμουτρας) αλλα προσπαθω και σημερα. Θα σας κραταω ενημερους φιλοι μου γιατι όπως εχω ξαναπει κατι μουλεει ότι η συγκεκριμενη μπουζουριερα  είναι μεγαλη σουβλακοφαγα! Στο τελος θα μας ανταποδωσει την παλαβομαρα της. :hi: :hi:
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Πήρα τηλ μου ειπε 60€ για ταντρα της λεω εσυ ρουχα θα φορας και μου λεει ελα απο εδω να τα πουμε αυτα.. Ξερει κανεις κατι;;









την εφαγα την φόλα τελικα.....ηθελα να το παιξω κασκαντερ....η κιουρια δηλωνει κορεατισα, η μαπα της δεν βλεπεται αλλα λογω η καβλα της στιγμης περασα!  μασαζ ψιλοκαλο και στο τελος φραπεδια με βγαλμενη μπλουζα!  πιγα να πιπιλισω λιγο την 'θεορατη' ρογα της και δηλωσε οτι ποναει πολυ....ΟΥ ΣΤ'ΔΙΑΟΛΟ ΣΚΡΟΦΑ.....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
την εφαγα την φόλα τελικα.....ηθελα να το παιξω κασκαντερ....η κιουρια δηλωνει κορεατισα, η μαπα της δεν βλεπεται αλλα λογω η καβλα της στιγμης περασα!  μασαζ ψιλοκαλο και στο τελος φραπεδια με βγαλμενη μπλουζα!  πιγα να πιπιλισω λιγο την 'θεορατη' ρογα της και δηλωσε οτι ποναει πολυ....[size=10pt][size=10pt]ΟΥ ΣΤ'ΔΙΑΟΛΟ ΣΚΡΟΦΑ....[/size][/size].
εεεεπ!!! φιλε δεν μιλανε ετσι για τις γυναικες. Εμεις φταιμε τις περισσοτερες φορες. Αυτη την δουλεια της κανει. Και εγω την εχω πατησει γυρω στις 300 φορες, αλλα ηταν δικο μου λαθος (τις περισσοτερες) :hi:

αντε να σου φυγει ο πονος. Εγω εχω συνηθισει και ειμαι ευτυχισμενος!!!!

 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.409
Πόντοι
4.096

Από την περασμενη εβδομαδα προσπαθω να της χτυπησω την πορτα. Πολλα τηλεφωνα, πολλες συνενοησεις και στο τελος τιποτα, γιατι απλα την μια ακυρωνε το ραντεβου και την άλλη ακυρωνε το μερος που ειχαμε κλεισει και αλλαζε χαρτη. Σας ειχα πει ότι την τελευταια φορα που τηλεφωνηθηκαμε ειχαμε κλεισει ραντεβου στο Μεταξι και μιση ωρα πριν πηρε και μου ειπε ότι τελικα δεν την βολευει εκει και αν μπορουσα να παω Νοτια. Της ειχα πει ότι το μουσειο που δουλευω φυλακας είναι μακρια, εχω μονο μια ωρα στην διαθεση μου και δεν μπορω να αφηνω τα εκθεματα αφυλακτα για πανω από μια ωρα. Αυτά τοτε.
Χτες, υστερα από αποτυχημενο ραντεβου με άλλη καριολιτσα(βλεπε «ανεξαρτητες call girls»), καθως καθομουν στο δωματιο (αφου ειχε φυγει) σκεφτηκα ότι μιας και εχω κανει μπανιο για τον μηνα Νοεμβριο, δεν παιρνω τηλ την Κα Κατερινα/Ρενα να ερθει να μου γεμισει το τεραστιο κενο που ενιωθα? Ευκαιρια ηταν, ειπα. Οκ, λοιπον χτυπαω τηλεφωνο και το πιανει η κυρια. Της  λεω ότι ειμαι σε πολύ κακη ψυχολογικη κατασταση αφου εφαγα πορτα από πουτανα , πρεπει να χτυπησω οποσδηποτε καμπανα σημερα και ότι είμαι ηδη στο δωματιο πλυμενος και την περιμενω.  Μου λεει που, και της λεω. Μου απαντα ότι θα ηταν καλυτερα καπου νοτια, της λεω αν πληρωσει το δωματιο στα southern εγω ερχομαι. Μου λεει να την παρω σε 10 να δει το προγραμα της(καααααλα).  Βαζω τσοντουλα στην TV (πρεπει να πω εδώ ότι εφερε καινουργιες τσοντες, Hustler κι’ετσι-επιτελους ο μαλακας μας ειχε πρηξει στο GangBus) και μετα από 10 λεπτα την παιρνω τηλ. Μου λεει ότι είναι Βουλα και ότι θα μπορεσει σε 3 ωρες. Ηταν ηδη η ωρα 5 και στις 6 επρεπε να ειμαι πισω στο μουσειο. Θα ηθελα κανα μισαωρο οδηγημα για ένα γαμησι γεματο αγχος. Παρ’ολ’αυτα (για ξεκαρφωμα της λεω ΟΚ!!!) Η αληθεια είναι ότι θα ελεγα όχι αλλα ηθελα να δω τι θα κανει. Τις ειπα, οκ στο Λακομπα στις 8. Μου λεει όχι Λακομπα, δεν βολευει παμε Σαλεμ. Της λεω ότι μαλλον εχει παλαβωσει . Το γυρω της Αθηνας αλα Σκαϊ δεν θα τον κανω. Και μου λεει να το αφησουμε για αυριο (σημερα δλδ).
Με λιγα λογια, είναι πολύ δυσκολο (για μενα  τουλαχιστον-μπορει να ξερει τι είμαι  χαλιαμουτρας) αλλα προσπαθω και σημερα. Θα σας κραταω ενημερους φιλοι μου γιατι όπως εχω ξαναπει κατι μουλεει ότι η συγκεκριμενη μπουζουριερα  είναι μεγαλη σουβλακοφαγα! Στο τελος θα μας ανταποδωσει την παλαβομαρα της. :hi: :hi:
εισαι ηρωας!!!γιατι δεν τη γραφεισ στ @@@ σου? :hi:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Καλημερα φιλε ζαντ,μας εστειλες με χθεσινα καμωματα.. :rockon:
Μπορει να χαθω αποτομα ,γιατι εκπεμπω παρανομα.. :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
ναι Βλασση μου ,αλλα αυτη την στιγμη το μολυβακι μου ζηταει την συγκεκριμενη...

Δεν μπορεις να φανταστεις φιλε μου μεχρι που μπορει να φτασει η τρελλα μου σε τετοια θεματα :2funny: :2funny:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
ναι Βλασση μου ,αλλα αυτη την στιγμη το μολυβακι μου ζηταει την συγκεκριμενη...

Δεν μπορεις να φανταστεις φιλε μου μεχρι που μπορει να φτασει η τρελλα μου σε τετοια θεματα :2funny: :2funny:
:rockon:
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.554
Πόντοι
25.700

Από την περασμενη εβδομαδα προσπαθω να της χτυπησω την πορτα. Πολλα τηλεφωνα, πολλες συνενοησεις και στο τελος τιποτα, γιατι απλα την μια ακυρωνε το ραντεβου και την άλλη ακυρωνε το μερος που ειχαμε κλεισει και αλλαζε χαρτη. Σας ειχα πει ότι την τελευταια φορα που τηλεφωνηθηκαμε ειχαμε κλεισει ραντεβου στο Μεταξι και μιση ωρα πριν πηρε και μου ειπε ότι τελικα δεν την βολευει εκει και αν μπορουσα να παω Νοτια. Της ειχα πει ότι το μουσειο που δουλευω φυλακας είναι μακρια, εχω μονο μια ωρα στην διαθεση μου και δεν μπορω να αφηνω τα εκθεματα αφυλακτα για πανω από μια ωρα. Αυτά τοτε.
Χτες, υστερα από αποτυχημενο ραντεβου με άλλη καριολιτσα(βλεπε «ανεξαρτητες call girls»), καθως καθομουν στο δωματιο (αφου ειχε φυγει) σκεφτηκα ότι μιας και εχω κανει μπανιο για τον μηνα Νοεμβριο, δεν παιρνω τηλ την Κα Κατερινα/Ρενα να ερθει να μου γεμισει το τεραστιο κενο που ενιωθα? Ευκαιρια ηταν, ειπα. Οκ, λοιπον χτυπαω τηλεφωνο και το πιανει η κυρια. Της  λεω ότι ειμαι σε πολύ κακη ψυχολογικη κατασταση αφου εφαγα πορτα από πουτανα , πρεπει να χτυπησω οποσδηποτε καμπανα σημερα και ότι είμαι ηδη στο δωματιο πλυμενος και την περιμενω.  Μου λεει που, και της λεω. Μου απαντα ότι θα ηταν καλυτερα καπου νοτια, της λεω αν πληρωσει το δωματιο στα southern εγω ερχομαι. Μου λεει να την παρω σε 10 να δει το προγραμα της(καααααλα).  Βαζω τσοντουλα στην TV (πρεπει να πω εδώ ότι εφερε καινουργιες τσοντες, Hustler κι’ετσι-επιτελους ο μαλακας μας ειχε πρηξει στο GangBus) και μετα από 10 λεπτα την παιρνω τηλ. Μου λεει ότι είναι Βουλα και ότι θα μπορεσει σε 3 ωρες. Ηταν ηδη η ωρα 5 και στις 6 επρεπε να ειμαι πισω στο μουσειο. Θα ηθελα κανα μισαωρο οδηγημα για ένα γαμησι γεματο αγχος. Παρ’ολ’αυτα (για ξεκαρφωμα της λεω ΟΚ!!!) Η αληθεια είναι ότι θα ελεγα όχι αλλα ηθελα να δω τι θα κανει. Τις ειπα, οκ στο Λακομπα στις 8. Μου λεει όχι Λακομπα, δεν βολευει παμε Σαλεμ. Της λεω ότι μαλλον εχει παλαβωσει . Το γυρω της Αθηνας αλα Σκαϊ δεν θα τον κανω. Και μου λεει να το αφησουμε για αυριο (σημερα δλδ).
Με λιγα λογια, είναι πολύ δυσκολο (για μενα  τουλαχιστον-μπορει να ξερει τι είμαι  χαλιαμουτρας) αλλα προσπαθω και σημερα. Θα σας κραταω ενημερους φιλοι μου γιατι όπως εχω ξαναπει κατι μουλεει ότι η συγκεκριμενη μπουζουριερα  είναι μεγαλη σουβλακοφαγα! Στο τελος θα μας ανταποδωσει την παλαβομαρα της. :hi: :hi:
:hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εισαι γιγαντας zad :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom