Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
παντως εμενα δεν το σηκωνε το τηλεφωνο ολοκληρο το καλοκαιρι...στα 70 παιζει απ'οτι ξερω...Αλλα και πιο πολλα να ζητησει, αν το βρω το σεντονιαζω χωρις 2η σκεψη... ;)
:rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
η κυρα κατερινα βαπτιστηκε ρενα  
την δοκιμασε καποιος τελικα?
Ακου εδω τωρα για την καριολα αυτη...

Εχει και τα 2 τελεφωνα. Δηλαδη τα απανταει και τα 2. Εγω την Τριτη ειχα λυσσαξει να την σεντονιασω και πηρα τηλεφωνο. Πηρα στον πρωτο αριθμο. Πηρα και ξαναπηρα αλλα δεν το επιανε. Μετα απο λιγο με παιρνει απο τον 2ο αριθμο και μου λεει οτι βρηκε αναπαντητη κλπ, κλπ....Την ρωταω για ραντεβου, μου λεει 45 ΜΟΝΟ μασαζ. Της απαντω οτι "ο Πανταζης τραγουδουσε αλλα, διαφορετικα τραγουδια για σενα" Μου απανταει , τα υπολοιπα θα τα πουμε στο δωματιο. Με ρωταει ποσο χρονων ειμαι και της απαντω (οσοι με ξερετε-ξερετε και την ηλικια μου) Μου λεει οτι αυτη ειναι 40χρ με ωραιο σωμα κλπ. Την ξαναρωταω για ραντεβου μου λεει τι ωρα? Της λεω 4μμ. Μου λεει τι δουλεια κανω, της απαντω φυλακας μουσειου. Γελαει και την ρωτω γιατι? Μου απαντα οτι εμεις οι φυλακες εχουμε σταθερο ωραριο και σχολαμε νωρις. Της απαντω οτι δεν σχολαω νωρις , αλλα αν ειναι για κανενα καλο γαμησι, τοτε ΝΑΙ. Μου λεει οτι 4 δεν μπορει. Τις λεω τοτε 5μμ. Μου λεει, οκ. Με ρωταει που και της λεω κουτουκι Βαγγελα, Μεταξυ. Μου λεει οκ. Και βγαινω να παρω κελεμπιες, γιατι οπως ξερετε το κουτουκι δεν εχει κελεμπιες(πολυ μαλακας ο Βαγγγελας. Ολα καλα ,  αλλα οι κελεμπιες και οι τσοντες ειναι σκετη χλωρινη). Απο το περιπτερο, παω πισω στο μουσειο και αρχιζω παλι την εργασια μου. Παει η ωρα 230, με παιρνει και μου λεει. "Μην το δενεις οτι για σημερα ειναι σιγουρο γιατι εχω δουλιτσες και δεν ξερω ακομα." Της λεω, οκ. Και ρωταω τι συνεχεια εχει το τραγουδι. Μου απαντα οτι θα με παρει κατα τις 3μμ να μου πει. Οσο πηρε ολους εσας ,  πηρε και εμενα.
Δεν θα πω ας παει να γαμηθει, γιατι θελω να την πηδιασω αυτη τη χοανη. Οταν το κανω ομως θα σας πω. Προς το παρον επειδη λογω αυτης της ακυρωσης συναντησα την ιδια μερα την αλλη φολα(ξερετε ποια) της κραταω μουτρα...Καποια μερα θα γινει ομως...Ελπιζω να βοηθησα....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
zadren,μιλάς με πολλούς κωδικούς και υπονοούμενα......δεν είναι όλοι γνώστες........δώσε info στον λαό..... :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
zadren,μιλάς με πολλούς κωδικούς και υπονοούμενα......δεν είναι όλοι γνώστες........δώσε info στον λαό..... :rockon:
πες μου ρε φιλε τι δεν καταλαβες να σου πω ευχαριστως....για να μην τα ξαναγραφω ρε γμτ... :hi: :hi:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
μα διαβάζω για χοάνες,κελεμπίες,για άλλη φόλα........μπερδεύτηκα!!!!! :2funny: :2funny:

Μην μου πείς ότι ξαναπήρες το πακοτίνι......... :s&m_2: :s&m_2:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
μα διαβάζω για χοάνες,κελεμπίες,για άλλη φόλα........μπερδεύτηκα!!!!! :2funny: :2funny:

Μην μου πείς ότι ξαναπήρες το πακοτίνι......... :s&m_2: :s&m_2:
εγω φιλε με τις φολες εχω κανει το αγροτικο μου.  :2funny:
εχω κολλησει πολλα παξιμαδια στο πετο μου... ;) αν δεν καταλαβες τα παξιμαδια ειναι τα αστερια του στρατηγου :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
εγω φιλε με τις φολες εχω κανει το αγροτικο μου.  :2funny:
εχω κολλησει πολλα παξιμαδια στο πετο μου... ;) αν δεν καταλαβες τα παξιμαδια ειναι τα αστερια του στρατηγου :2funny:

κι εγώ φίλε μου.......αλλά πρόσεχε.....πάντα υπάρχει χώρος για άλλο ένα παξιμάδι...... :tickedoff:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
και οι φολες φιλε, εμπειρια ειναι...ασε τους γαμαντερμαν εδω μεσα να λενε φολες και τις καλες...το εχω ξαναγραψει .To προβλημα είναι οτι οι παντελωνατοι ειναι γεματοι αμφιβολιες, ενω οι ψωλαρμπεες  μαλακες ειναι γεματοι αυτοπεποιθηση. :hi:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
το κοριτσι απο τη βενεζουελα

εχω ξαναμιλησει μαζι της το καλοκαιρι
χρησιμοποιουσε αλλο τηλ

ειχαμε κλεισει ραντεβου το οποιο ακυρωσε
παιζει ενα κρυφτουλι κανω-δεν κανω σεξ κανω μονο μασαζ κλπ
ειναι 28 χρ

 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
το κοριτσι απο τη βενεζουελα

εχω ξαναμιλησει μαζι της το καλοκαιρι
χρησιμοποιουσε αλλο τηλ

ειχαμε κλεισει ραντεβου το οποιο ακυρωσε
παιζει ενα κρυφτουλι κανω-δεν κανω σεξ κανω μονο μασαζ κλπ
ειναι 28 χρ
βενεζουελα οντως??? :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom