Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (5 μέλη και 79 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
καλο μηνα να εχουμε μαγκες και καλο βολι γενικα  :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
καλημερα αντρεα φιλε...καλο μηνα και σε εσενα και σε ΟΛΑ τα υπολοιπα ρεμαλια.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.639
Πόντοι
746
ζαντρεν , χωρις να διαφωνω με αυτα που γραφεις , απλα να πραρατηρησω οτι οταν το κοστος και οι υπηρεσιες υπερισχυουν του παρουσιαστικου (στην περιπτωση της Ολγας ισχυει αυτο) , τοτε η πελατεια αυξανεται , πραγμα που επισης συνεβη με την Ολγα.Το ποσοι ζητησαν το τηλ. της εδω και με πμ , το ξερουμε.Αρα ενα κομματι πιτας που της αναλογουσε , λογω κοστους μεγαλωσε.Αρα δεν θα μου εκανε εντυπωση οντως να της την πεσανε λογω τιμης.Βλεπεις η προσφορα ειναι πολυ μεγαλη και η οποια απωλεια πελατειας σε καποιες , ισως να τις χαλασε πολυ.Με τις καλημερες μου
συμφωνώ και εγώ πρέπει όλοι μας να υπό στηρίξουμε τις χαμηλές τιμές και αυτά τα κορίτσια δυστυχώς ο χώρος που κινούνται δεν είναι πάντοτε καθαρός.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
εδω κοντευουμε να βρωμισουμε εμεις ρε φιλε που μονο τις γαμαμε και παμε σπιτια μας μετα, φανταζεσαι αυτες που μονο γαμιουνται και μετα το τελος της ημερας μενουν και για αλλο ενα?
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
εδω κοντευουμε να βρωμισουμε εμεις ρε φιλε που μονο τις γαμαμε και παμε σπιτια μας μετα, φανταζεσαι αυτες που μονο γαμιουνται και μετα το τελος της ημερας μενουν και για αλλο ενα?

τα κακα του επαγγελματος (επιλογη τους ειναι βεβαια).Απλα πρεπει να φερεσαι ανθρωπινα σε καποιον που σου προσφερει αυτο που ΕΣΥ ζητας.Τη καβλα σου ικανοποιεις , οχι τη δικη της
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.639
Πόντοι
746
τα κακα του επαγγελματος (επιλογη τους ειναι βεβαια).Απλα πρεπει να φερεσαι ανθρωπινα σε καποιον που σου προσφερει αυτο που ΕΣΥ ζητας.Τη καβλα σου ικανοποιεις , οχι τη δικη της
1000 και από εμένα η λέξη ανθρωπιά που ειπες
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
τα κακα του επαγγελματος (επιλογη τους ειναι βεβαια).Απλα πρεπει να φερεσαι ανθρωπινα σε καποιον που σου προσφερει αυτο που ΕΣΥ ζητας.Τη καβλα σου ικανοποιεις , οχι τη δικη της

Καλημέρα και καλό μήνα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

εδω κοντευουμε να βρωμισουμε εμεις ρε φιλε που μονο τις γαμαμε και παμε σπιτια μας μετα, φανταζεσαι αυτες που μονο γαμιουνται και μετα το τελος της ημερας μενουν και για αλλο ενα?
μην το κάνεις και θα είσαι καθαρός. ... :dancing:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
τα κακα του επαγγελματος (επιλογη τους ειναι βεβαια).Απλα πρεπει να φερεσαι ανθρωπινα σε καποιον που σου προσφερει αυτο που ΕΣΥ ζητας.Τη καβλα σου ικανοποιεις , οχι τη δικη της
ΕΥΓΕ
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
τα κακα του επαγγελματος (επιλογη τους ειναι βεβαια).Απλα πρεπει να φερεσαι ανθρωπινα σε καποιον που σου προσφερει αυτο που ΕΣΥ ζητας.Τη καβλα σου ικανοποιεις , οχι τη δικη της


Φιλε εισαι σωστος
Αν κ καποιοι αν φερεσαι ωραια κ σωστα σε λενε αγαπουλιτσα μαλακα κ αλλα πολλα
Εγω ειπα καποτε οτι πρωτα ειμαι ανθρωπος κ μετα ανδρας
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Φιλε εισαι σωστος
Αν κ καποιοι αν φερεσαι ωραια κ σωστα σε λενε αγαπουλιτσα μαλακα κ αλλα πολλα
Εγω ειπα καποτε οτι πρωτα ειμαι ανθρωπος κ μετα ανδρας
Ολο σωστός πρέπει να έχουμε σεβασμό και όντος να είμαστε  πρώτα άνθρωποι και μετά είμαστε άνδρες. .....
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Βρε τύποι συνέλθετε πιά, δεν βαρεθήκατε να το ξεχειλώνετε το θέμα με την Ολγα;
Πόσες ακόμη σελίδες ρε γμτ;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
και εγω την εχω πατησει ετσι απο αλλο συναγωνιστη...δεν μου εκανε εντυπωση αυτο ομως...αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι πολλοι μαλακες αρχισαν τα προσκηνυματα  :kneel: με το σχολιο του...και ολα αυτα επειδη ειπα σε κριτικη οτι περασα καλα με μια πουτανα!! :jerking: :jerking:

αλλα στην τελικη, καλυτερα να σε πουν αγαπουλη παρα προμοτορα...
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26

Γνωρίζει κάποιος καμιά ζωτική λεπτομέρεια? Μου είπε στο τηλέφωνο ότι είναι 35 χρονών, αφού ρώτησα 2-3 φορές. Για φράπα δε ρώτησα γιατί με έσπασε τα νεύρα που ρώταγα για την εμφάνιση της και επέμενε, ευγενικά μεν, στο "ότι λέει η αγγελία, εμφανίσιμη". Πολύ καλά ελληνικά με γλυκειά φωνή, θεωρώ πως ήταν όμως παραπάνω από 35. Η 1μιση ώρα, €30

Με την τιμη που αναφερει μαλλον μονο μασαζ κανει, αλλα μπορει να κανω και λαθος, δεν εχω δοκιμασει
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
τα κακα του επαγγελματος (επιλογη τους ειναι βεβαια).Απλα πρεπει να φερεσαι ανθρωπινα σε καποιον που σου προσφερει αυτο που ΕΣΥ ζητας.Τη καβλα σου ικανοποιεις , οχι τη δικη της

Ολοσωστος! Αλλωστε πρεπει να ειμαστε και υπερ της ελευθερης αγορας. Αυτα τα ολιγοπολια που θελουν κατι νταβατζηδες να επιβαλλουν για να κρατανε τις τιμες ψηλα, γιατι οι τιμες δεν εχουν πεσει αρκετα σε σχεση με το εισοδημα μας, πρεπει να σταματησουν. Πληρωνουμε αυτο που θεωρουμε λογικο γι αυτα που περνουμε και η κοπελα χρεωνει αυτο που θεωρει λογικο γι αυτα που προσφερει και για να μπορεσει να προσελκυσει πελατεια. Ελευθερια παντου!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Με την τιμη που αναφερει μαλλον μονο μασαζ κανει, αλλα μπορει να κανω και λαθος, δεν εχω δοκιμασει
μιλησα πριν μαζι της και μου ειπε η μιαμιση ωρα 40  :rockon: γιατι ολες νομιζουν οτι εχουν να κανουν με μαλακες :think: θα μου εξηγησει καποιος??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom