Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (5 μέλη και 82 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.527
Πόντοι
2.756
Θα συμπληρώσω και ότι επίσης [size=10pt]"συγγρου29αρίζει"[/size] με όλα αυτά τα emoticons που ποστάρει σαν απάντηση στην κάθε ανάρτηση.
φιλε...εννοεις κατι? δεν καταλαβα τι εννοεις με την φραση αυτη...μου εξηγεις?
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21

Γνωρίζει κάποιος καμιά ζωτική λεπτομέρεια? Μου είπε στο τηλέφωνο ότι είναι 35 χρονών, αφού ρώτησα 2-3 φορές. Για φράπα δε ρώτησα γιατί με έσπασε τα νεύρα που ρώταγα για την εμφάνιση της και επέμενε, ευγενικά μεν, στο "ότι λέει η αγγελία, εμφανίσιμη". Πολύ καλά ελληνικά με γλυκειά φωνή, θεωρώ πως ήταν όμως παραπάνω από 35. Η 1μιση ώρα, €30
Ηλικία εκεί γύρω.Εμφάνιση αρκετά καλή εως πολύ καλή (το γούστο είναι πάντα υποκειμενικό).Μασαζ πάνω του μετρίου αλλά...μόνο μασαζ.
 

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Ηλικία εκεί γύρω.Εμφάνιση αρκετά καλή εως πολύ καλή (το γούστο είναι πάντα υποκειμενικό).Μασαζ πάνω του μετρίου αλλά...μόνο μασαζ.

θενξ φίλος. Για €30 η μιαμιση ώρα μάλλον θα δοκιμάσω και βλέπουμε, θα ενημερώσω για κάτι διαφορετικό..
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
φιλε...εννοεις κατι? δεν καταλαβα τι εννοεις με την φραση αυτη...μου εξηγεις?

Για τον gepap λέω επειδή στα περισσότερα ποστ απαντάει με emoticons όπως ο sygrou29. Καλοπροαίρετα πάντα φίλε gepap. Μη νπαρεξηγηθείς.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.527
Πόντοι
2.756
Για τον gepap λέω επειδή στα περισσότερα ποστ απαντάει με emoticons όπως ο sygrou29. Καλοπροαίρετα πάντα φίλε gepap. Μη νπαρεξηγηθείς.
καλημερες...οκ φιλε απλα ρωτησα γιατι νομζα οτι κατι εκανα λαθος, αν και προσπαθω παντα να μην...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
καλημερες...οκ φιλε απλα ρωτησα γιατι νομζα οτι κατι εκανα λαθος, αν και προσπαθω παντα να μην...
Καλημερα αρχηγέ.  Όχι δεν έκανες κάτι λάθος. Ένα φιλικό πείραγμα στον gepap έκανα επειδή τον "έκοψα" cool τύπο που έχει χιούμορ.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.527
Πόντοι
2.756
Καλημερα αρχηγέ.  Όχι δεν έκανες κάτι λάθος. Ένα φιλικό πείραγμα στον gepap έκανα επειδή τον "έκοψα" cool τύπο που έχει χιούμορ.
ενταξει ρε φιλε γιατι δεν μου αρεσουν οι ηλεκτρονικες παρηξηγησεις (ιδιως οταν φταιω εγω) και ο φιλος IANNAI που χρησιμοποιησε τη λεξη "ζαρτενιζεις" πιστευω το ιδιο να μην εννοουσε κατι κακο...(αν τον πειραζουν τα emoticons τοσο πολυ ωστε να το αναφερει ετσι, τοτε τα σταματαμε και αυτα) Παντως οπως και να εχει...ευχαριστω terry...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καλημερα και απο εμενα...εγω δεν μιλησα για e-motions αλλα για τις συνεχεις παραθεσεις....
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.639
Πόντοι
746
Αυτο που εγινε στην ολγα εχει γινει κ σε ελληνιδα cg
Την απειλισαν ανοιχτα δηθεν κοπελες του χωρου οτι ειναι πολυ φθηνη κ κανει κακο σε αυτες >:(
συμβαίνει συχνά όταν κάποια ανεξάρτητη σπάει το κόστος κάτω των 70 έως 80 ευρω προς μεγάλο όφελος μας βέβαια πέφτει σχεδόν όλη η πιάτσα πάνω να την καταστρέψει. ...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.527
Πόντοι
2.756
φιλοι μου κανω αναρτηση χωρις παραθεση μιας και μαλλον τις παραθεσες τις θεωρειτε καπως...

αναφερομαι ειδικα στον φιλο που λεει οτι συμβαινει συχνα να την πεφτουν σε κυριες που τιμολογουν κατω του συνηθισμενου κλπ.και γενικα αναφερομαι σε ο,τι τετοιο εχει γραφτει τις τελευταιες μερες.

Αυτη τη στιγμη μου ηρθαν στο μυαλο μου μανι μανι 12 κυριες που εχουν ταριφα 40+50+60 ευρω (εκτος θειας) και ειναι στην πιατσα για περισσοτερο απο 5 η 6 χρονια. Και συνεχιζουν την ιδια τιμολογιακη πολιτικη ακομα και σημερα. Δεν φαινεται να την εχει πεσει κανενα φαντασμα να τις εχουν μιλησει για αυτο. Αντιθετως βλεπω ολο και περισσοτερες νεες στο χωρο κυριες να αρχιζουν με την πολιτικη αυτη. Φιλοι μου κατι τετοιο δεν συμβαινει, κανενας δεν πηγε στην Ολγα να της πει να δινει ο,τι δινει τελως παντων σε υψηλοτερη τιμε γιατι χαλαει την πιατσα....Αληθεια πια πιατσα? Των 40 ευρω?  Μα η θεια αναλογα με τα looks μια χαρα λεφτα παιρνει. Τα 70 και τα 80 η ακομα και τα 100 ολοι ξερετε τι αλλο ειδος κυρια μπρειτε να εχετε στο μαγαζι σας. Δηλαδη η θεια θα αρχισει απο αυριο η μεθαυριο να ζηταει 70? Μα θα παει στο σπιτι της την ιδια στιγμη!
Δεν εχει γινει κατι τετοιο...πολλοι απο εδω ΞΕΡΟΥΜΕ τι εχει γινει με τον φτωχομπινε...γιατι μονο αυτο ειναι, τιποτε αλλο. Και αργοτερα αν ειναι και την ιστορια αυτη τα αφεντικα μας εδω θελουν να την εξετασουν βαθυτερα, εχω μια ιδεα πως μπορουμε να σιγουρευτουμε ποιοι απο εμας ΔΕΝ ειναι ο φτωχομπινες και με το φιλτρακι αυτο θα δουν ποιο μενουν απ'εξω. Αφου γινει αυτο τοτε οι 4-5 που θα εχουν μεινει θα ειναι πανευκολο να καταλαβουμε ποιος απο αυτους ειναι. Οταν ερθει η ωρα ας ερωτηθω και βλεπουμε, γιατι πιστευω οτι μαλλον ακομα δεν ξερουμε τιποτα για τον μαλακα και επισης πιστευω οτι αυτος ξερει παρα μα παρα πολλα γιατι απλως, μας διαβαζει

καλημερα σε ολους...

 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
ζαντρεν , χωρις να διαφωνω με αυτα που γραφεις , απλα να πραρατηρησω οτι οταν το κοστος και οι υπηρεσιες υπερισχυουν του παρουσιαστικου (στην περιπτωση της Ολγας ισχυει αυτο) , τοτε η πελατεια αυξανεται , πραγμα που επισης συνεβη με την Ολγα.Το ποσοι ζητησαν το τηλ. της εδω και με πμ , το ξερουμε.Αρα ενα κομματι πιτας που της αναλογουσε , λογω κοστους μεγαλωσε.Αρα δεν θα μου εκανε εντυπωση οντως να της την πεσανε λογω τιμης.Βλεπεις η προσφορα ειναι πολυ μεγαλη και η οποια απωλεια πελατειας σε καποιες , ισως να τις χαλασε πολυ.Με τις καλημερες μου
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.527
Πόντοι
2.756
γεια σου ρε μοχα... ;)
καλο μηνα φιλε μου
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.527
Πόντοι
2.756
αν της την πεφτανε για τον λογο αυτο, δεν θα το κανανε με τετοιο τροπο φιλε μου...και παλι ετσι νομιζω εγω...μπορει και να εχεις δικιο εσυ....παντως με την ερευνα αυτων που μπορουν να την κανουν (θα θελουν?) το ζητηματακι αυτο λυνεται αμεσως...παιδικη ασθενεια ειναι...τοτε θα δουμε ποιος παπας ψελνει. Προσωπικα δεν με ενδιαφερει αν ειναι οπως το λες απο νταβα κλπ ...αυτοι οι νταβαδες με τις πουτανες το ιδιο διαβατηριο εχουν, απο τα ιδια ταξιδια ερχονται, εμενα δεν με ενδιαφερει αρκει το προιον που πλασσαρουν να ειναι καλο και αφθονο για να πεφτουν οι τιμες και να ειμαστε και εμεις ευχαριστημενοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom