Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (5 μέλη και 76 επισκέπτες)

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Μπα ,,, αφού είναι πουτάνες δεν αξιζει να κρατας μυστικά τα δικά τους.  Ολα στη φόρα να τις μαθουνε ολοι τι κουμάσια είναι μια πουτάνα

Υποθέτω ότι κι εσύ συνευρίσκεσαι με "κουμάσια". Κάνω λάθος; Αν όχι, αυτός που συνευρίσκεται με "κουμάσια" τι είναι;
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
286
Κριτικές
7
Like
369
Πόντοι
21
για να τα βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους και να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη η ολγα γαμιεται και ακαπελα,... και οσοι βιαστουν να μου πουν οτι θελω να την σαμποταρω κανουν λαθος τεραστιο... εγω απλα ενημερωνω και ας ψαχτουν.... οταν την πηρα πριν κανα μηνα πηγα να της τον βαλω ακαπελα (το κανω αρκετα συχνα για να κοψω κινηση)της λεω να μπω ετσι... και μου λεει πανω στην καβλα μπες.... στματησα γιατι ξεκαβλωσα αμεσως... της λεω δεν μπορω ντυσου... την ππληρωσα και εφυγε...!!! αυτα !!!!πειτε και τα αρνητικα,... βεβαια για καποιους ισως ειναι θετκο και τρεξουν!!!!

η φημη και η δυσφημιση ειναι παντα διαφημιση!!!!!!!!!!!!!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Στελιος συστηθηκε ο τσιπης κ το κινητο του ληγει σε 70741.
Εμπολα να παθεις ξεφτιλοπουστα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ακόμα χειρότερα......"με έστειλε ο ......,είναι φίλος μου".Επειδή σε ξέρει η κοπέλλα η η υπεύθυνη του μαγαζιού,κοιτάει να τον εξυπηρετήσει όσο μπορεί καλύτερα.....Αυτός φέρεται είτε πουστικα,είτε άνανδρα και μετά φυσικά εκτίθεσαι εσύ......εγω δεν ξαναδίνω πληροφορίες και στοιχεία σε κάποιον που δεν ξέρω προσωπικά,η που δεν έχει δείξει εδώ μέσα καλά δείγματα συμπεριφοράς......

:rockon: :rockon: :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Συγκινηθηκα !!! Παμε καλα με την Αγια Τερεζα που εχει 3 παιδια αντρα που τον δουλευει και κανει παρτουζες ακαποτα σφαλιαρες και απο τις περιγραφες ολων το ευχαριστιεται και με το παραπανω, και εμεις την εχουμε αγιοποιηση ? δηλαδη αν τα εκανε ολα αυτα η μανα μας η αδερφη μας η γυναικα μας θα ειμασταν υπερηφανοι για τον καλο της χαρακτηρα και τον ιδρωτα που χυνει σε καθε οργασμο της της για να μας μεγαλωσει φροντισει ? Ας παει να καθαρισει σκαλες για 3 ευρω την ωρα οχι 40 αν θελει να τιμαει τον εαυτο της και την οικογενεια της. Αλιμονο αν οι [size=10pt][size=10pt][size=10pt]αξιες της μεσης ελληνιδας η γυναικας[/size][/size][/size] γενικα ηταν σαν τις δικες της......Ας δουμε τα πραγματα με το ονομα τους μην τρελαθουμε κιολας....
φιλε μου μαλλον δε λαθος μερος εισαι και διαβαζεις...εμας εδω περα δεν μας ενδιαφερουν αυτα που γραφεις (αξιες ελληνιδας κτλ-ειδαμε και τις ΑΛΛΕΣ πουτανες που το κανουν και πληρωνονται διαφορετικα. Μας ενδιαφερουν οι γυναικες χωρις αξιες, οι γυναικες που τα παιρνουν και τα  δινουν ολα στο κρεββατι, κανουν καλο ταχυδρομειο, και γενικα αυτες που ξεπατωνονται...Για τις γυναικες αυτες εχει ανοιξει αυτη η συζητηση και αν τυχει  και βρεθει και μια πιο δεκτικη και "καλη" που κανει τη διαφορα (πχ Ολγα) τοτε απλα την τιμουμε περισσοτερο! Αυτα φιλε μου και μην ξεχναμε ΠΟΤΕ οτι "η μεγάλη διαφορά ανάμεσα στο σεξ επι χρήμασι και στο τζάμπα σεξ είναι ότι συνήθως το τζάμπα σεξ κοστίζει πολύ ακριβότερα". (Brendan Francis) :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Το πηγαδι δεν εχει πατο.
Για συνεχιστε τον αυτοξεφτιλισμο.
Καλα το πατε.
αυτο καταλαβαινω και εγω...αρχισαν τα οργανα για την ολγα, τωρα. Και για κατι αλλες καριολες που πραγματικα εχουν "κανει" πεφτει σιωπη...

και μετα παραπονιουνται που κατι καλα κομματια μενουν στα πμ (και πολλες φορες ουτε καν-μονο με τηλεφωνο μαθαινεις) και δεν βγαινουν εδω. Ετσι πρεπει ομως  γιατι ειδαμε τι παει να γινει εδω περα τωρα. Τωρα και κατι αλλο. Επειδη εχω παρατηρησει καινουργια μελη να κριτικαρουν τις γυναικες οτι ειναι μπαζα, θα πω οτι δεν μου αρεσει εμενα προσωπικα να δεχομαι πουτσοφυλακες γυρω μου. Οποια θελω γαμαω και δεν δινω και λογαριασμο σε κανεναν. Εχουμε γυναικες, παιδια και οικογενειες και ξαφνικα θα εχουμε και πουτσοφυλακες? Να πανε να γαμηθουν, λοιπον. Και κατι τελευταιο...Μην πει κανεις οτι ειμαι προμοτορας (οι πιο παλιοι ξερουν τα ποστς μου για διαφορα πραγματα) γιατι την ολγα και καθε ολγα τις εχω γραμμενες στ'αρχιδια μου κανονικοτατα. Ειτε τις γαμησουμε ειτε οχι...

ΥΓ1 Απαντησεις με πμ για τηλεφωνα που ζητουν διαφορα μαλακισμενα εδω μεσα που το παιζουν και μπατσοι για να γαμησουν τζαμπε, απο εμενα κομμενα. Στελνω μονο σε μελη που ξερω πανω κατω τι ανεμους βγαζουν...
ΥΓ2 Καριολακο μην νομιζεις οτι εισαι και κανενας πηθικαλωπηξ. Ενας  λεχριος και κυντερος-κοινος κλασομπανιερας εισαι...Και να ξερεις οτι ειναι πανευκολο να βρεθεις και να δημιουργηθει εδω ακομα και ΘΕΜΑ για να διαβαζουμε εμεις οι νεοι τι αρχιδι εισαι...
Αυτα...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
αυτο καταλαβαινω και εγω...αρχισαν τα οργανα για την ολγα, τωρα. Και για κατι αλλες καριολες που πραγματικα εχουν "κανει" πεφτει σιωπη...

και μετα παραπονιουνται που κατι καλα κομματια μενουν στα πμ (και πολλες φορες ουτε καν-μονο με τηλεφωνο μαθαινεις) και δεν βγαινουν εδω. Ετσι πρεπει ομως  γιατι ειδαμε τι παει να γινει εδω περα τωρα. Τωρα και κατι αλλο. Επειδη εχω παρατηρησει καινουργια μελη να κριτικαρουν τις γυναικες οτι ειναι μπαζα, θα πω οτι δεν μου αρεσει εμενα προσωπικα να δεχομαι πουτσοφυλακες γυρω μου. Οποια θελω γαμαω και δεν δινω και λογαριασμο σε κανεναν. Εχουμε γυναικες, παιδια και οικογενειες και ξαφνικα θα εχουμε και πουτσοφυλακες? Να πανε να γαμηθουν, λοιπον. Και κατι τελευταιο...Μην πει κανεις οτι ειμαι προμοτορας (οι πιο παλιοι ξερουν τα ποστς μου για διαφορα πραγματα) γιατι την ολγα και καθε ολγα τις εχω γραμμενες στ'αρχιδια μου κανονικοτατα. Ειτε τις γαμησουμε ειτε οχι...

ΥΓ1 Απαντησεις με πμ για τηλεφωνα που ζητουν διαφορα μαλακισμενα εδω μεσα που το παιζουν και μπατσοι για να γαμησουν τζαμπε, απο εμενα κομμενα. Στελνω μονο σε μελη που ξερω πανω κατω τι ανεμους βγαζουν...
ΥΓ2 Καριολακο μην νομιζεις οτι εισαι και κανενας πηθικαλωπηξ. Ενας  λεχριος και κυντερος-κοινος κλασομπανιερας εισαι...Και να ξερεις οτι ειναι πανευκολο να βρεθεις και να δημιουργηθει εδω ακομα και ΘΕΜΑ για να διαβαζουμε εμεις οι νεοι τι αρχιδι εισαι...
Αυτα...


:hi:
την καλημερα μου
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
αυτο καταλαβαινω και εγω...αρχισαν τα οργανα για την ολγα, τωρα. Και για κατι αλλες καριολες που πραγματικα εχουν "κανει" πεφτει σιωπη...

και μετα παραπονιουνται που κατι καλα κομματια μενουν στα πμ (και πολλες φορες ουτε καν-μονο με τηλεφωνο μαθαινεις) και δεν βγαινουν εδω. Ετσι πρεπει ομως  γιατι ειδαμε τι παει να γινει εδω περα τωρα. Τωρα και κατι αλλο. Επειδη εχω παρατηρησει καινουργια μελη να κριτικαρουν τις γυναικες οτι ειναι μπαζα, θα πω οτι δεν μου αρεσει εμενα προσωπικα να δεχομαι πουτσοφυλακες γυρω μου. Οποια θελω γαμαω και δεν δινω και λογαριασμο σε κανεναν. Εχουμε γυναικες, παιδια και οικογενειες και ξαφνικα θα εχουμε και πουτσοφυλακες? Να πανε να γαμηθουν, λοιπον. Και κατι τελευταιο...Μην πει κανεις οτι ειμαι προμοτορας (οι πιο παλιοι ξερουν τα ποστς μου για διαφορα πραγματα) γιατι την ολγα και καθε ολγα τις εχω γραμμενες στ'αρχιδια μου κανονικοτατα. Ειτε τις γαμησουμε ειτε οχι...

ΥΓ1 Απαντησεις με πμ για τηλεφωνα που ζητουν διαφορα μαλακισμενα εδω μεσα που το παιζουν και μπατσοι για να γαμησουν τζαμπε, απο εμενα κομμενα. Στελνω μονο σε μελη που ξερω πανω κατω τι ανεμους βγαζουν...
ΥΓ2 Καριολακο μην νομιζεις οτι εισαι και κανενας πηθικαλωπηξ. Ενας  λεχριος και κυντερος-κοινος κλασομπανιερας εισαι...Και να ξερεις οτι ειναι πανευκολο να βρεθεις και να δημιουργηθει εδω ακομα και ΘΕΜΑ για να διαβαζουμε εμεις οι νεοι τι αρχιδι εισαι...
Αυτα...


:hi: :hi: :hi: :hi:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
φιλε κανας  μηνας περασε και δεν πολυμπαινω... τωρα πουυ μπηκα κοιτα ποτε εκανα συνδεση και ποτε εγραψα το μηνυμα...!!! η γκομενα ειναι μητρομανα που το γαμησι παλιοτερα το εκανε για πλακα με τον οποιοδηποτε... εννοειται χωρις λεφτα... τωρα λογω κρισης το συνδυασε εβαλε χαμηλη τιμη και περναει καλα... σε παρακαλαει να την γαμησεις απο τον κωλο... χυνει σαν γαιδουρι και γαμιεται ακαπελα...!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...κλαιω...!!!
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.976
Πόντοι
506
αυτο καταλαβαινω και εγω...αρχισαν τα οργανα για την ολγα, τωρα. Και για κατι αλλες καριολες που πραγματικα εχουν "κανει" πεφτει σιωπη...

και μετα παραπονιουνται που κατι καλα κομματια μενουν στα πμ (και πολλες φορες ουτε καν-μονο με τηλεφωνο μαθαινεις) και δεν βγαινουν εδω. Ετσι πρεπει ομως  γιατι ειδαμε τι παει να γινει εδω περα τωρα. Τωρα και κατι αλλο. Επειδη εχω παρατηρησει καινουργια μελη να κριτικαρουν τις γυναικες οτι ειναι μπαζα, θα πω οτι δεν μου αρεσει εμενα προσωπικα να δεχομαι πουτσοφυλακες γυρω μου. Οποια θελω γαμαω και δεν δινω και λογαριασμο σε κανεναν. Εχουμε γυναικες, παιδια και οικογενειες και ξαφνικα θα εχουμε και πουτσοφυλακες? Να πανε να γαμηθουν, λοιπον. Και κατι τελευταιο...Μην πει κανεις οτι ειμαι προμοτορας (οι πιο παλιοι ξερουν τα ποστς μου για διαφορα πραγματα) γιατι την ολγα και καθε ολγα τις εχω γραμμενες στ'αρχιδια μου κανονικοτατα. Ειτε τις γαμησουμε ειτε οχι...

ΥΓ1 Απαντησεις με πμ για τηλεφωνα που ζητουν διαφορα μαλακισμενα εδω μεσα που το παιζουν και μπατσοι για να γαμησουν τζαμπε, απο εμενα κομμενα. Στελνω μονο σε μελη που ξερω πανω κατω τι ανεμους βγαζουν...
ΥΓ2 Καριολακο μην νομιζεις οτι εισαι και κανενας πηθικαλωπηξ. Ενας  λεχριος και κυντερος-κοινος κλασομπανιερας εισαι...Και να ξερεις οτι ειναι πανευκολο να βρεθεις και να δημιουργηθει εδω ακομα και ΘΕΜΑ για να διαβαζουμε εμεις οι νεοι τι αρχιδι εισαι...
Αυτα...
δεν εχω λογια zadren ωραιος :thumbsup: :thumbsup:
:hi: :hi: :hi: :hi:
 

IPIROHOS

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα. το τηλεφωνο της ολγας που το βρισκω?
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Στελιος συστηθηκε ο τσιπης κ το κινητο του ληγει σε 70741.
Εμπολα να παθεις ξεφτιλοπουστα

Εντελει τι ακριβως εκανε ο εν λογω "κυριος"?Δεν εχω καταλαβει ακριβως
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
φιλε μου, εσυ που μου εστειλες πμ για το τηλεφωνο της ....ξερεις ποιας εσυ,  εχω 2 πραγματακια να σου πω.

1. Επειδη ειμαι ανθρωπος που δεν ξεχνα τι εχει γινει πιο "πισω", ΕΣΥ την εχεις θαψει στα γαμολογα και εγω που την γαμησα 2 φορες με ειχες αντιμετωπισει περιεργα. Τι εγινε ξαφνικα? Η εχεις αγαμιες και θελεις να την γαμησεις τωρα η μαλλον κατι αλλο θες. Οπως και να εχει... :jerking:

2. Επειδη βλεπω οτι εχεις συμμετοχη εδω μονο για να αρπαξεις κανα τηλεφωνο και πραγματικα δεν ξερω σε τι αερηδες ταξιδευεις, δεν σου στελνω απαντηση σε πμ με το τηλεφωνο της συγκεκριμενης πουτανας. Συγνωμη ,  αλλα.... Μπορεις να προσπαθησεις αλλου.

καλημερα και καλη συνεχεια  :hi:
 

nikos29

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα zadren!θα μπορω μα εχω το τηλ της ολγας?ευχαριστω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom