Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
feet massage??
Εχω μεινει πισω
Καλημέρα  αυτά είναι γούστα βίτσια τι να πω είναι μασάζ με τα ποδια στη μούρη. Είναι  λίγο παρα τραβηγμένη η υπηρεσία αλλά από ότι έχω ακούσει  είναι πολύ στ μόδα  :2funny: :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
θα παρακαλουσα τα αγαπητα μελη να ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΟΥΝ σελιδες απο το  facebook,που υπαρχουν προσωπικα στοιχεια.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλημέρα  αυτά είναι γούστα βίτσια τι να πω είναι μασάζ με τα ποδια στη μούρη. Είναι  λίγο παρα τραβηγμένη η υπηρεσία αλλά από ότι έχω ακούσει  είναι πολύ στ μόδα  :2funny: :2funny:
..δεν είναι κάτι καινούργιο σε θεραπευτήριο της Σολωμού η "θεραπεία" είχε ξεκινήσει εδώ και 12 χρόνια
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
οπως ΕΜΕΙΣ ζηταμε εχεμυθεια,απο τις κοπελες,ετσι και αυτες,νοιωθουν καλυτερα με κατι αντιστοιχο.φανταστειτε τι θα γινοταν αν η καθει μια, αρχιζε να μιλαει για τα μελη εδω.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
οπως ΕΜΕΙΣ ζηταμε εχεμυθεια,απο τις κοπελες,ετσι και αυτες,νοιωθουν καλυτερα με κατι αντιστοιχο.φανταστειτε τι θα γινοταν αν η καθει μια, αρχιζε να μιλαει για τα μελη εδω.
:2funny:  :thumbsup: θα "κλαίγαμε" όλοι μαζί
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
θα παρακαλουσα τα αγαπητα μελη να ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΟΥΝ σελιδες απο το  facebook,που υπαρχουν προσωπικα στοιχεια.

Ειδικά η Όλγα έχει μέχρι και φωτος από το παιδιά της... αμαρτία!!!!
 

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα  αυτά είναι γούστα βίτσια τι να πω είναι μασάζ με τα ποδια στη μούρη. Είναι  λίγο παρα τραβηγμένη η υπηρεσία αλλά από ότι έχω ακούσει  είναι πολύ στ μόδα  :2funny: :2funny:

ψαχνοντας τωρα ειδα οχι μονο στη μουρη.. αλλα παντου και ποδοεκτονωση χαχαχ  λες να λεει? μμ μαλλον πρεπει να δοκιμασω
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
οπως ΕΜΕΙΣ ζηταμε εχεμυθεια,απο τις κοπελες,ετσι και αυτες,νοιωθουν καλυτερα με κατι αντιστοιχο.φανταστειτε τι θα γινοταν αν η καθει μια, αρχιζε να μιλαει για τα μελη εδω.
Καλο ειναι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom