Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (5 μέλη και 81 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
τα έχουν ξανακάνει κ σε ανεξάρτητες..κάποιες λυράτες κότες βέβαια επιλέγουν να την κοπανάνε όταν κάνει η άλλη μπάνιο...τα έχουν γράψει άλλωστε εδώ μέσα...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ασε κ εμενα μου χει κοπελα του χωρου για 2 μαλακες που δεν την πληρωσαν με το ετσι θελω >:( >:(
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
μην μου ζητατε τηλεφωνα,δεσμευομαι απο το απορρητο του πνευματικου-εξομολογου ασε που ειμαι κ παρτακιας
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.976
Πόντοι
506
υπαρχει περιπτωση μετα απο αυτο η ολγα να σταματησει να εργαζεται?
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Είναι αδιανόητο για δυο ή τρεις γελοίους να σταματήσουμε οι υπόλοιποι να είμαστε δεμένοι και αλληλέγγυοι. Λυπάμαι για τους γελοίους και το λιγότερο που έχω να πω είναι μια συγνώμη στα θύματά τους....
 

randolf

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Είναι αδιανόητο για δυο ή τρεις γελοίους να σταματήσουμε οι υπόλοιποι να είμαστε δεμένοι και αλληλέγγυοι. Λυπάμαι για τους γελοίους και το λιγότερο που έχω να πω είναι μια συγνώμη στα θύματά τους....

+1
επισης να ενημερώσω οτι η δημοσιοποιηση στοιχειων με την συνοδεια δυσφημησης ακομα και αν δεν ειναι συκοφαντικη ειναι παρανομη..... κριμα για την κοπελα παντως και για ολεσ τις κοπελες που εχουν παθει τα ιδια
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
έχει προφίλ εδώ η Όλγα; ποιος μπορεί να επικοινωνήσει κάποιος μαζι της;
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Η Όλγα είναι 45 χρόνων Κοντούλα γεματούλα με οικογένεια άντρα και 3 παιδιά δεν είναι χωρισμένη αλλά λόγω κρίσης ο άντρας της είναι πολύ καιρό άνεργος και η γυναίκα αναγκάστηκε να βγείτε στη βίζιτα ξεκίνησε στο Ομήρου στο Κολωνάκι αλλά επειδή εκεί δεν τη διαλέγανε πρότιμούσαν τις νεότερες και καλύτερες έφυγε και πήγε στου Γιώργου το μασατζίφικο Σόλωνας και Πινδάρου παράλληλα άρχισε και τις επισκέψεις κατ´οικον και σε χοτέλ από το Γιώργο σταμάτησε αρχές Αυγούστου συνεχίζει μόνη της κατα οίκον παίρνει 40e κάνει τα πάντα και δέχεται τα πάντα είναι πολύ τίμια και πολλοί την εκμεταλέυονται επειδή τα δέχεται όλα παρτούζες λαχνείες σφαλιάρες δεν λέει σε τίποτα όχι και πολλοί το εκμεταλλεύονται αυτό και της έχουν τύχει διάφορα συμβάντα είναι ίσως η μοναδική που τιμάει και σέβεται τα λεφτά που τις δίνουμαι και πόλοι από εμάς φέρονται εντελώς μσλακισμένα εκμεταλευόμενοι την ανάγκη και το χαρακτήρα της γυναίκας

Σωστος!
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Σε τέτοιες περιπτώσεις θα πρότεινα να δημοσιοποιούνται από την κοπέλα όλα τα στοιχεία του τύπου που διαθέτει. (τηλέφωνο και όνομα που χρησιμοποίησε για να κλείσει το ραντεβού, ενδεχομένως nick name εδώ μέσα και ότι άλλο έχει στην κατοχή της. Δεν λέω ότι θα λυθεί το πρόβλημα αλλά και να περιοριστεί λίγο κέρδος είναι. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν επιτρέπεται κάτι τέτοιο, αν κάποιος γνωρίζει ας μας πεί.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλη εβδομάδα σε ολους  , εχει δοκιμασει καποιος feet massage ?  αν θελει ας μου πει εδω η  πμ... ευχαριστω..
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Η Όλγα είναι 45 χρόνων Κοντούλα γεματούλα με οικογένεια άντρα και 3 παιδιά δεν είναι χωρισμένη αλλά λόγω κρίσης ο άντρας της είναι πολύ καιρό άνεργος και η γυναίκα αναγκάστηκε να βγείτε στη βίζιτα ξεκίνησε στο Ομήρου στο Κολωνάκι αλλά επειδή εκεί δεν τη διαλέγανε πρότιμούσαν τις νεότερες και καλύτερες έφυγε και πήγε στου Γιώργου το μασατζίφικο Σόλωνας και Πινδάρου παράλληλα άρχισε και τις επισκέψεις κατ´οικον και σε χοτέλ από το Γιώργο σταμάτησε αρχές Αυγούστου συνεχίζει μόνη της κατα οίκον παίρνει 40e κάνει τα πάντα και δέχεται τα πάντα είναι πολύ τίμια και πολλοί την εκμεταλέυονται επειδή τα δέχεται όλα παρτούζες λαχνείες σφαλιάρες δεν λέει σε τίποτα όχι και πολλοί το εκμεταλλεύονται αυτό και της έχουν τύχει διάφορα συμβάντα είναι ίσως η μοναδική που τιμάει και σέβεται τα λεφτά που τις δίνουμαι και πόλοι από εμάς φέρονται εντελώς μσλακισμένα εκμεταλευόμενοι την ανάγκη και το χαρακτήρα της γυναίκας

:thumbsup: :thumbsup:  ειναι γνωστο οτι το χειροτερο ζωο ειναι ο ανθρωπος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom