Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (5 μέλη και 61 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.976
Πόντοι
506
λοιπον ειπαμε το τηλ της ολγας και τις καθε ολγας δε θα δινεται σε οποιον να ναι.μετα το σκηνικο που εγινε σιγουρα θα εχει αλλαξει τακτικη στα ραντεβου που κλεινει.αυτο φαινεται ακομα και απο το προφιλ της στο φβ για οσους το εχουν
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Δεν μπορώ να καταλάβω τι τα θένε τα τηλέφωνα αφού δε γαμάνε οι μαλάκες.... μόνο καβλαντίζουν λίγο από το ακουστικό και τίποτε άλλο. Αν όντως γουστάρουν μία κοπέλα τότε ας ψάξουν να βρούν από τα sites το τηλέφωνο....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.523
Πόντοι
2.756
λοιπον ειπαμε το τηλ της ολγας και τις καθε ολγας δε θα δινεται σε οποιον να ναι.μετα το σκηνικο που εγινε σιγουρα θα εχει αλλαξει τακτικη στα ραντεβου που κλεινει.αυτο φαινεται ακομα και απο το προφιλ της στο φβ για οσους το εχουν
εχει αλλαξει κατα πολυ η θεια μας...σε λιγο δεν θα σηκωνει το τηλεφωνο, με αποτελεσμα σε εμας να μην σηκωνονται αλλα πραγματα... :wanker:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.976
Πόντοι
506
εχει αλλαξει κατα πολυ η θεια μας...σε λιγο δεν θα σηκωνει το τηλεφωνο, με αποτελεσμα σε εμας να μην σηκωνονται αλλα πραγματα... :wanker:
ισχυει αρχηγε μου αλλα εδω που τα λεμε δε θα εχει και αδικο :-
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.523
Πόντοι
2.756
Δεν μπορώ να καταλάβω τι τα θένε τα τηλέφωνα αφού δε γαμάνε οι μαλάκες.... μόνο καβλαντίζουν λίγο από το ακουστικό και τίποτε άλλο. Αν όντως γουστάρουν μία κοπέλα τότε ας ψάξουν να βρούν από τα sites το τηλέφωνο....
οποιος θελει να το βρει το βρισκει , ακομα και απο συνογαμιτη φιλο, αρκει να μην ειναι μαλακας.  :jerking: :jerking: :jerking:
 

IPIROHOS

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα .εχεις δικιο. καλημερα και παλι καλημερα. το υπειροχος=υπεροχος ειναι αρχαιο
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.523
Πόντοι
2.756
ρε φιλε δεν μπορει καποιος να μπαινει εδω μεσα με 1 μηνυμα και να ζηταει κατι που ειναι ΠΑΝΤΟΥ. Λιγο να ψαξουν θα δουν οτι τα πραγματα δεν ειναι και τοσο δυσκολα, αλλωστε το λεει και το σαιτ φιλε μου-μπουρδελα.κομ  Δεν νομιζω στα μπουρδελα κανεις μας ,να εχει τετοιες υπαρξιακες δυσκολιες....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
αυτο καταλαβαινω και εγω...αρχισαν τα οργανα για την ολγα, τωρα. Και για κατι αλλες καριολες που πραγματικα εχουν "κανει" πεφτει σιωπη...

και μετα παραπονιουνται που κατι καλα κομματια μενουν στα πμ (και πολλες φορες ουτε καν-μονο με τηλεφωνο μαθαινεις) και δεν βγαινουν εδω. Ετσι πρεπει ομως  γιατι ειδαμε τι παει να γινει εδω περα τωρα. Τωρα και κατι αλλο. Επειδη εχω παρατηρησει καινουργια μελη να κριτικαρουν τις γυναικες οτι ειναι μπαζα, θα πω οτι δεν μου αρεσει εμενα προσωπικα να δεχομαι πουτσοφυλακες γυρω μου. Οποια θελω γαμαω και δεν δινω και λογαριασμο σε κανεναν. Εχουμε γυναικες, παιδια και οικογενειες και ξαφνικα θα εχουμε και πουτσοφυλακες? Να πανε να γαμηθουν, λοιπον. Και κατι τελευταιο...Μην πει κανεις οτι ειμαι προμοτορας (οι πιο παλιοι ξερουν τα ποστς μου για διαφορα πραγματα) γιατι την ολγα και καθε ολγα τις εχω γραμμενες στ'αρχιδια μου κανονικοτατα. Ειτε τις γαμησουμε ειτε οχι...

ΥΓ1 Απαντησεις με πμ για τηλεφωνα που ζητουν διαφορα μαλακισμενα εδω μεσα που το παιζουν και μπατσοι για να γαμησουν τζαμπε, απο εμενα κομμενα. Στελνω μονο σε μελη που ξερω πανω κατω τι ανεμους βγαζουν...
ΥΓ2 Καριολακο μην νομιζεις οτι εισαι και κανενας πηθικαλωπηξ. Ενας  λεχριος και κυντερος-κοινος κλασομπανιερας εισαι...Και να ξερεις οτι ειναι πανευκολο να βρεθεις και να δημιουργηθει εδω ακομα και ΘΕΜΑ για να διαβαζουμε εμεις οι νεοι τι αρχιδι εισαι...
Αυτα...
:hi:
Kαλημερα γιγαντα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
λοιπον ειπαμε το τηλ της ολγας και τις καθε ολγας δε θα δινεται σε οποιον να ναι.μετα το σκηνικο που εγινε σιγουρα θα εχει αλλαξει τακτικη στα ραντεβου που κλεινει.αυτο φαινεται ακομα και απο το προφιλ της στο φβ για οσους το εχουν

Εμ αναμενομενο >:(
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.523
Πόντοι
2.756
με την "κυρια" δεν ξερω τι θα γινει ρε παιδες. Σκεφτομαι να κινησω διαδικασια  παρκαρισματος με αισθητηρα + καμερα. Καθε σχολιο και παρατηρηση (ακομα και βρισιμο) δεκτη (ξερω ξερω, κατι ειπωθηκε προχτες, αλλα οχι αρκετα) Η σελιδα της παντως (μιας και ειμαι ομορφοπαιδο και με δεχτηκε σαν φιλο(ουααααου) εχει πολυ μα παρα πολυ ενδιαφερον...Λινκ δε βαζω κατεθειαν (σε πμ στους συνογαμητες  ΜΟΝΟ)
 

Συνημμένα

  • qq1.jpg
    qq1.jpg
    113,4 KB · Εμφανίσεις: 48

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, ξέρετε για μία Αλεξάνδρα που έχει ελαιοτριβειο στον Αγ Ιωαννη? την βρήκα από το facebook (Alexandra Alexandroy γράφει το profil). Είδα κάτι φωτό αλλά επειδή έχει φοβηθεί το μάτι μου είπα να ενημερωθώ.
Ευχαριστώ!
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
με την "κυρια" δεν ξερω τι θα γινει ρε παιδες. Σκεφτομαι να κινησω διαδικασια  παρκαρισματος με αισθητηρα + καμερα. Καθε σχολιο και παρατηρηση (ακομα και βρισιμο) δεκτη (ξερω ξερω, κατι ειπωθηκε προχτες, αλλα οχι αρκετα) Η σελιδα της παντως (μιας και ειμαι ομορφοπαιδο και με δεχτηκε σαν φιλο(ουααααου) εχει πολυ μα παρα πολυ ενδιαφερον...Λινκ δε βαζω κατεθειαν (σε πμ στους συνογαμητες  ΜΟΝΟ)

Την προσθεσα και εγώ αλλά δεν μου μίλησε ακόμα στο chat!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
με την "κυρια" δεν ξερω τι θα γινει ρε παιδες. Σκεφτομαι να κινησω διαδικασια  παρκαρισματος με αισθητηρα + καμερα. Καθε σχολιο και παρατηρηση (ακομα και βρισιμο) δεκτη (ξερω ξερω, κατι ειπωθηκε προχτες, αλλα οχι αρκετα) Η σελιδα της παντως (μιας και ειμαι ομορφοπαιδο και με δεχτηκε σαν φιλο(ουααααου) εχει πολυ μα παρα πολυ ενδιαφερον...Λινκ δε βαζω κατεθειαν (σε πμ στους συνογαμητες  ΜΟΝΟ)
Λαουρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom