Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (10 μέλη και 21 επισκέπτες)

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
την πετυχα στο τηλ.τελικα.....συγγρου 40-42 στον 6ο....
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
χθες οποιος παρακολουθησε τον αγωνα με την κροατια 2-3 λεπτα πριν το τελος που περασαμε μπροστα εδειξε κερκιδες...ηταν η χρυσαγη ο δρακουλας που λεμε και πανηγυριζε με το εθθνοσημο... 2 φορες την εδειξε... ο δρακουλας ειναι κροατια για οσους ενδιαφερονται...!!!
 

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα..... αν καποιος συναγωνιστης εχει δοκιμασει τη Μαγια απο harmonyhomme massage  ας μου πει μια γνωμη εδω η πβ , μηπως και κανω μια δοκιμη
 

ex-saliv1

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
χθες οποιος παρακολουθησε τον αγωνα με την κροατια 2-3 λεπτα πριν το τελος που περασαμε μπροστα εδειξε κερκιδες...ηταν η χρυσαγη ο δρακουλας που λεμε και πανηγυριζε με το εθθνοσημο... 2 φορες την εδειξε... ο δρακουλας ειναι κροατια για οσους ενδιαφερονται...!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
προσωπικα δε το ειδα, αλλα μια που αναφερθηκε αυτη....το πιο σουρεαλ ονομα vs εμφανισης ever!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
χθες οποιος παρακολουθησε τον αγωνα με την κροατια 2-3 λεπτα πριν το τελος που περασαμε μπροστα εδειξε κερκιδες...ηταν η χρυσαγη ο δρακουλας που λεμε και πανηγυριζε με το εθθνοσημο... 2 φορες την εδειξε... ο δρακουλας ειναι κροατια για οσους ενδιαφερονται...!!!
...xaxa έκανε την εμφάνιση της την πλέον κρίσιμη στιγμή...λες να την είδαν οι Κροάτες;;;
 

mr kavlon

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι εχω ωραιες εμπειριες από ΧΕ.  Μασαζ και σεξ επιτυχια κατά 99%. Μου εχει τυχει κανα δυο φορες να ερθει μπαζο,ειδικα μια λατερνα ανω των 55,ανοιγω την πορτα...που πας τις λεω...που πας..εκλεισε η πορτα...Αλλα κατά πλειοψηφια σου ερχονται καλα κορίτσια, και σαραντάρες+ ωραια κορμια, καθαρες, περιποιητικες,μια χαρα...Και αυτές -μου εχει τυχει- σου λενε συνηθως μονες  τους να φερουν και μια φιλη τους επιτοπου...Ακουστε...το Α είναι η αρχη...Από το τηλεφωνο αμα μιλησεις διακριτικα, δηλαδή πεις για το μασαζ, ειμαι πχ σε ξενοδοχειο, για το μασαζ, περιλαμβανει και εκτονωση η τα λεμε από κοντα?... Κλεινεις...Ανοιγοντας την πορτα και σε δει γελαστο και προσχαρο η κοπελα, να την κερασεις κατι, της πεις κανα ποτακι, εχεις φαει, να παραγγειλω?...Μην γελασει καποιος..Εχει μεγαλη σημασια αυτό θα οικοιοποιηθει αμεσως μαζι σου κι ας εισαι παχυς, μουσατος, ότι...Θα περασεις πολύ καλυτερα...Οι περισοτερες εχουν ανεση χρονου, οποτε θα ευχαριστηθείς...Και κανουν και ικανοποιητικο μασαζ,θα ξεκουραστείς...Αν ερθει καμια κοπελα και δεν γδυθεί τελειως η δεν σου κανει ουτε φραπε, μην πιεσεις , θα σου κανει ευχαριστο μασαζ...Μου ετυχε τετοια...Στο τριτο ραντεβού,-στο προηγουμενο της ειπα γδυσου κι εσυ,εμεινε με τα εσωρουχα,αλλα γελαστη,-στο τριτο ραντεβού λοιπον με ξαπλωσε στο κρεβατι λεγοντας μου, θελεις παιχνιδακια ε? Ε, αυτό ηταν...Ο επιμενων συνηθως νικα οποτε ναι... ΧΕ...Εχει και θελει τον τροπο...
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
Μίλησα για ραντεβού στο τηλέφωνο που τελειώνει σε 01370.

Ξέρει κάτι κανείς..? Μάλλον ελληνίδα μου έκανε, ή μιλά άριστα ελληνικά...

Αναμένω μνμ της για λεπτομέρειες, από την φωνή έδειχνε υποσχόμενο.....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μίλησα για ραντεβού στο τηλέφωνο που τελειώνει σε 01370.

Ξέρει κάτι κανείς..? Μάλλον ελληνίδα μου έκανε, ή μιλά άριστα ελληνικά...

Αναμένω μνμ της για λεπτομέρειες, από την φωνή έδειχνε υποσχόμενο.....

για ποια λες;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Αγαπητοι εχω ωραιες εμπειριες από ΧΕ.  Μασαζ και σεξ επιτυχια κατά 99%. Μου εχει τυχει κανα δυο φορες να ερθει μπαζο,ειδικα μια λατερνα ανω των 55,ανοιγω την πορτα...που πας τις λεω...που πας..εκλεισε η πορτα...Αλλα κατά πλειοψηφια σου ερχονται καλα κορίτσια, και σαραντάρες+ ωραια κορμια, καθαρες, περιποιητικες,μια χαρα...Και αυτές -μου εχει τυχει- σου λενε συνηθως μονες  τους να φερουν και μια φιλη τους επιτοπου...Ακουστε...το Α είναι η αρχη...Από το τηλεφωνο αμα μιλησεις διακριτικα, δηλαδή πεις για το μασαζ, ειμαι πχ σε ξενοδοχειο, για το μασαζ, περιλαμβανει και εκτονωση η τα λεμε από κοντα?... Κλεινεις...Ανοιγοντας την πορτα και σε δει γελαστο και προσχαρο η κοπελα, να την κερασεις κατι, της πεις κανα ποτακι, εχεις φαει, να παραγγειλω?...Μην γελασει καποιος..Εχει μεγαλη σημασια αυτό θα οικοιοποιηθει αμεσως μαζι σου κι ας εισαι παχυς, μουσατος, ότι...Θα περασεις πολύ καλυτερα...Οι περισοτερες εχουν ανεση χρονου, οποτε θα ευχαριστηθείς...Και κανουν και ικανοποιητικο μασαζ,θα ξεκουραστείς...Αν ερθει καμια κοπελα και δεν γδυθεί τελειως η δεν σου κανει ουτε φραπε, μην πιεσεις , θα σου κανει ευχαριστο μασαζ...Μου ετυχε τετοια...Στο τριτο ραντεβού,-στο προηγουμενο της ειπα γδυσου κι εσυ,εμεινε με τα εσωρουχα,αλλα γελαστη,-στο τριτο ραντεβού λοιπον με ξαπλωσε στο κρεβατι λεγοντας μου, θελεις παιχνιδακια ε? Ε, αυτό ηταν...Ο επιμενων συνηθως νικα οποτε ναι... ΧΕ...Εχει και θελει τον τροπο...
...σωστά όλα αυτά που λες αλλά κάνε και την πρόταση σου...πχ για αυτή που αναφέρεις.. ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom