Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (12 μέλη και 49 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1

Ώρα για ενημέρωση...

καλώ στον αριθμό της αγγελίας και απαντάει ανδρική φωνή. Με ενημερώνει για τις ώρες λειτουργίας, τις υπηρεσίες και την περιοχή. Μου ανέφερε ότι η κοπέλα δεν κάνει φουλ πρόγραμμα, αλλά θα μείνω πολύ ευχαριστημένος. Ρωτάω τιμή και μου απαντάει 36 ευρώ. Ναι, μην γελάτε, πράγματι στο τέλος πλήρωσα 36 γιούρια. Όχι 35, όχι 40, αλλά 36. Δε γαμιέται λέω, πάμε για το κασκαντεριλίκι.  (την ημέρα που πήγα είχε 36 ευρώ)

Το μαγαζί είναι Κολωνάκι, πολύ κοντά στην πλατεία. Είναι διαμερισματάκι, που το ένα του δωμάτιο έχει διαμορφωθεί σε μασαζοδωμάτιο, με δυο κρεβάτια και αιρ κοντισιον και χαμηλό φωτισμό.

Πάμε στα βασικά. Το μασάζ το κάνει η Όλγα, μια κοντόχροντρη πενηντάρα απαξιωμένη Ελληνίδα. Η ποιότητα του μασάζ κάτω του μετρίου και στο τέλος, κατόπιν απαίτησης του πελάτη, η Όλγα γδύνεται και σε μαλακίζει. Μπορείτε να χουφτώσετε, να τρίψετε τη μούνα της, αλλά δεν προχωράει παρακάτω. Βέβαια και να προχωρούσε, μάλλον δεν θα προχωρούσα εγώ.

Ωράριο λειτουργίας μέχρι αργά το βράδυ, ανάλογα και με τα ραντεβού.
                                                                                                               
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
Λοιπόν η συγκεκριμένη κοπέλα ειναι 45 χρόνων οικογενιάρχισα με 3 παιδιά από την ηλιούπολη που τη χτύπησε η κρίση και βγήκε στη βίζιτα τους τελευταίους 6 μήνες μπορείται να τη δείτε και στο Facebook δουλέυει και ανεξάρτητα κατ´οικον η ξενοδοχείο με 40e από υπηρεσίες κάνει τα πάντα δεν λέει σε τίποτα όχι ευγενέστατη αλλά από εμφάνιση χάλια
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Λοιπόν η συγκεκριμένη κοπέλα ειναι 45 χρόνων οικογενιάρχισα με 3 παιδιά από την ηλιούπολη που τη χτύπησε η κρίση και βγήκε στη βίζιτα τους τελευταίους 6 μήνες μπορείται να τη δείτε και στο Facebook δουλέυει και ανεξάρτητα κατ´οικον η ξενοδοχείο με 40e από υπηρεσίες κάνει τα πάντα δεν λέει σε τίποτα όχι ευγενέστατη αλλά από εμφάνιση χάλια
σε ξενοδοχειο αμα την παρετε την ακουει ολο το ξενοδοχειο. την εχω παρει στο lacoba. αυτο που κανει το γουσταρει και ειναι νυμφο
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
286
Κριτικές
7
Like
369
Πόντοι
21
Λοιπόν η συγκεκριμένη κοπέλα ειναι 45 χρόνων οικογενιάρχισα με 3 παιδιά από την ηλιούπολη που τη χτύπησε η κρίση και βγήκε στη βίζιτα τους τελευταίους 6 μήνες μπορείται να τη δείτε και στο Facebook δουλέυει και ανεξάρτητα κατ´οικον η ξενοδοχείο με 40e από υπηρεσίες κάνει τα πάντα δεν λέει σε τίποτα όχι ευγενέστατη αλλά από εμφάνιση χάλια

σε ποια αναφερεσαι συναγωνιστη?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Σε αυτο το λινκ μιλαει για 19 ευρώ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
αν κρινω απο τη βιβλιογραφια οχι :headbang:
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά είμαι νέος. Μπορείτε να με βοηθήσετε για τίποτα γκαραντί για κατ΄οικον μασαζ και φραπεδιά; Ευχαριστώ.
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά έχουμε πληροφορίες για Βίκυ / Στεφανία που ήταν στις προηγούμενες σελίδες;
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
μιασ κ καταλαβεσ

αυτό
Λοιπόν η συγκεκριμένη κοπέλα ειναι 45 χρόνων οικογενιάρχισα με 3 παιδιά από την ηλιούπολη που τη χτύπησε η κρίση και βγήκε στη βίζιτα τους τελευταίους 6 μήνες μπορείται να τη δείτε και στο Facebook δουλέυει και ανεξάρτητα κατ´οικον η ξενοδοχείο με 40e από υπηρεσίες κάνει τα πάντα δεν λέει σε τίποτα όχι ευγενέστατη αλλά από εμφάνιση χάλια
σε ξενοδοχειο αμα την παρετε την ακουει ολο το ξενοδοχειο. την εχω παρει στο lacoba. αυτο που κανει το γουσταρει και ειναι νυμφο

Είναι γι αυτό ???



 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
σε ξενοδοχειο αμα την παρετε την ακουει ολο το ξενοδοχειο. την εχω παρει στο lacoba. αυτο που κανει το γουσταρει και ειναι νυμφο
Καλησπερα τι κανουμε? Που μπορω ν βρω πληροφοριες και τποπο εποικοινωνιασ  για την συγκεκριμενη ?
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
47
Like
17.437
Πόντοι
7.135
Τελικά υπάρχει καποιο τηλ. για να μιλησεις μαζί της?................. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
αν λες το λινκ της χρυσης ευκαιριας..δεν ανοιγει..ισχυει τι fb? αν ειναι να της στειλω εκει?
  Ανοίγει αλλα πρέπει να κάνεις copy και τα μαυρα γράμματα. Για το facebook δε  ξέρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom