Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

sarris

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
2
Πόντοι
0
Τη βοήθεια σας...
Έρχομαι σε λίγη ώρα Αθήνα και θέλω μέχρι Παρασκευή να γλεντήσω τα τελευταία μου 4x60 ευρώ με καλό μασάζ κ ότι προκύψει, φραπα-μπριζο κλπ σε δικό μου χώρο !
Θα εκτιμούσα προτάσεις με pm.

Ευχαριστω κ ψηλά τη "σημαία"! :)
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
δεν ξερω ποσους ανωμαλους εχει το site αλλα εγω οφειλω να ενημερωσω...!! προφανως η περιγραφη της συνεδριας μου αφορα μονο ανωμαλους καθως κανενας φυσιολογικος δεν προκειται στον ποτε να συναντουσε αυτη την κυρια επειτα απο την περιγραφη που θα ακολουθησει... ειπα να κανω τον κασκαντερ και επαιξα μπαλα απο χε... (μην μου ζητησετε λινκ ουτε που θυμαμαι, οποιος ανωμαλος θελει μονο με πμ)... μιλαω που λετε με μια φωνη καβλα.... αφου η πουτσα ορθωθηκε μπρος στο pc. μου λεει κανω ρεικι προγραμμα και κατι αλλες μαλακιες με τα αγγιγματα των δαχτυλων μου το προγραμμα ειναι 1ωρα και 10 λεπτα και κοστιζει 45 ευρω... εκεινη τη στιγμη κανω πραξει 45 +23= 68 δεν γαμιεται λεω... την ρωταω αν παιζει εκτονωση στο τελος και μου λεει εννοειται ειναι μεσα στο προγραμμα... λεω δεν γαμιεται ας παω... κανονιζουμε χοτελ για μετα απο κανα τριωρο και βουρ μετα απο λιγο για το εργο!!!! παιρνω δωματιο στελνω μην κανω μπανακι μες στην καβλα και αναμενω... μετα απο λιγο χτυπαει η πορτα... παναγια μου ο δρακουλας μασερ!!!! εμφανιση 0,4/10 σωμα 0,6/10 λεω να τη διαλοστειλω αλλα κραταγε ενα στερεοφωνικο μαζι της και σκεφτομαι θα πληρωσω που θα πληρωσω το δωματιο ας χυσω με το μπαζο.... ξαπλωνω στο κρεβατι και ξεκιναει... παρε 3 βαθιες ανασες και  κλεισε τα ματια σου... εγω υπακουσα...στη συνεχεια μου εκανε ενα χαιδεμα λεγοντας μου ενα παραμυθακι εισαι σε μια παραλια και τα κυμματα πλατσα πλουτσα πλατσα πλουτσα η νεραιδα ξεπροβαλει μεσα απο τον αφρο κρατωντας ενα κοφινι σταφυλια... σου βαζει μια μια την ρογα μες στο στομα σου... εσυ θες να δαγκωσεις αλλο το τσαμπι αλλα αυτη αντιστεκεται προς το παρων.... το παραμυθι ειχε διαρκεια οσο και η συνεδρια 1 ωρα στο τελος αφου ειχα καβλωσει απο τα χαιδολογηματα βγαζει μια καποτα... της λεω ξαναβαλτην μεσα , θελω να μυ τον παιξεις για ναχυσω... δεν θελω να γαμησω.... οταν ηταν να χυσω την βαζω κατω και της τα ριξα ολα στην σκατοφατσα της οσο και να προσπαθουσε να προστατευτει ο δρακουλας δεν τα καταφερε...!!! της εδωσα 50 ευρω πηρα τα ρεστα και ξεκουμπιστηκε...!!! στο τελος μου ειπε πως με 5 ευρω παραπανω κανεις 2 εκτονωσεις εννοειται στην ωρα....!!! οποιος θελει να γαμησει τον δρακουλα ας στειλει πμ....πρεπει να ψαξω για το λινκ και βαριεμαι.... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
δικε μου κατι τετοια μπαζακια τα πετσωνω αγρια  :2funny: :2funny:,κανει και γαμησι ο δρακουλας η μονο φραπεδια?
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
179
Πόντοι
1
Κάνει και ντουέτο με μια άλλη μαζί στα μέτρα της με μεγαλύτερες βυζάρες
 

AnnaPkn

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλό απόγευμα σε όλους!
Θέλω να ρωτήσω κάτι πολύ γενικό.
Ξέρετε πόσα μπορεί να πάρει κάποια κοπέλα στα κέντρα που κάνουνε μασάζ; Επίσης χρειάζεται να έχεις παρακολουθήσει μαθήματα για το ακριβώς πώς να κάνεις;
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
δεν ξερω ποσους ανωμαλους εχει το site αλλα εγω οφειλω να ενημερωσω...!! προφανως η περιγραφη της συνεδριας μου αφορα μονο ανωμαλους καθως κανενας φυσιολογικος δεν προκειται στον ποτε να συναντουσε αυτη την κυρια επειτα απο την περιγραφη που θα ακολουθησει... ειπα να κανω τον κασκαντερ και επαιξα μπαλα απο χε... (μην μου ζητησετε λινκ ουτε που θυμαμαι, οποιος ανωμαλος θελει μονο με πμ)... μιλαω που λετε με μια φωνη καβλα.... αφου η πουτσα ορθωθηκε μπρος στο pc. μου λεει κανω ρεικι προγραμμα και κατι αλλες μαλακιες με τα αγγιγματα των δαχτυλων μου το προγραμμα ειναι 1ωρα και 10 λεπτα και κοστιζει 45 ευρω... εκεινη τη στιγμη κανω πραξει 45 +23= 68 δεν γαμιεται λεω... την ρωταω αν παιζει εκτονωση στο τελος και μου λεει εννοειται ειναι μεσα στο προγραμμα... λεω δεν γαμιεται ας παω... κανονιζουμε χοτελ για μετα απο κανα τριωρο και βουρ μετα απο λιγο για το εργο!!!! παιρνω δωματιο στελνω μην κανω μπανακι μες στην καβλα και αναμενω... μετα απο λιγο χτυπαει η πορτα... παναγια μου ο δρακουλας μασερ!!!! εμφανιση 0,4/10 σωμα 0,6/10 λεω να τη διαλοστειλω αλλα κραταγε ενα στερεοφωνικο μαζι της και σκεφτομαι θα πληρωσω που θα πληρωσω το δωματιο ας χυσω με το μπαζο.... ξαπλωνω στο κρεβατι και ξεκιναει... παρε 3 βαθιες ανασες και  κλεισε τα ματια σου... εγω υπακουσα...στη συνεχεια μου εκανε ενα χαιδεμα λεγοντας μου ενα παραμυθακι εισαι σε μια παραλια και τα κυμματα πλατσα πλουτσα πλατσα πλουτσα η νεραιδα ξεπροβαλει μεσα απο τον αφρο κρατωντας ενα κοφινι σταφυλια... σου βαζει μια μια την ρογα μες στο στομα σου... εσυ θες να δαγκωσεις αλλο το τσαμπι αλλα αυτη αντιστεκεται προς το παρων.... το παραμυθι ειχε διαρκεια οσο και η συνεδρια 1 ωρα στο τελος αφου ειχα καβλωσει απο τα χαιδολογηματα βγαζει μια καποτα... της λεω ξαναβαλτην μεσα , θελω να μυ τον παιξεις για ναχυσω... δεν θελω να γαμησω.... οταν ηταν να χυσω την βαζω κατω και της τα ριξα ολα στην σκατοφατσα της οσο και να προσπαθουσε να προστατευτει ο δρακουλας δεν τα καταφερε...!!! της εδωσα 50 ευρω πηρα τα ρεστα και ξεκουμπιστηκε...!!! στο τελος μου ειπε πως με 5 ευρω παραπανω κανεις 2 εκτονωσεις εννοειται στην ωρα....!!! οποιος θελει να γαμησει τον δρακουλα ας στειλει πμ....πρεπει να ψαξω για το λινκ και βαριεμαι.... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
εχουμε κανα λινκ της τυπισας η τηλεφωνο κατι?
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
ευχαριστω το ivan για τη κριτικη του
απο εμενα μια 3η θετικη κριτικη. απλα, ειναι vfm. παρουσιαστικα, δε λεει....δε γυρνας να τη κοιταξεις. δε σε αποτρεπει αλλα δε γυρνας..
ευγενικη, χαμογελά, πολυ καλη κοπελλα σιγουρα...
πιθανολογω παιζει και παραπανω, δε ξερω αν το κινητρο ειναι τα λεφτα ή το να σε εμπιστευτει. ισως μετα απο καμποσα ραντεβου..ισως να παιζουν ρολο και οι δυο παραμετροι που ανεφερα..δε ξερω. δε μπηκα στο πειρασμο. δε νομιζω να ξαναδοκιμασω γιατι δε με ενδιαφερει το κατι παραπανω. παντως, επαναλαμβανω, η κριτικη του ''τρομερου'' πολυ ..to the point!! αυτα

Κοιτάς λίγο το Inbox σου.Ευχαριστώ.
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους φίλους συναγωνιστές! Μια κριτική ήρθα να σας δώσω, για την Βίκυ.

Καταρχάς, να πω ότι είναι πραγματικά ευγενική και τυπική. Ήρθε στην ώρα της, μου εξήγησε το πρόγραμμα της καθώς και τις τιμές (είχαν προηγήθει και στο τηλέφωνο φυσικά)και μετά αφού επέλεξα το πρόγρομμα πήγαμε στο κρεβάτι. Να προσθέσω κάτι θετικό ακόμα, πριν ερθει σε επαφή μαζί μου πήγε στο μπάνιο και έπλυνε τα χέρια της, πιστεύω ότι πρέπει να αναφερθεί.

Ξεκίνησε η συνεδρία και ήταν πολύ προσεκτική σε αυτό που έκανε, έψαξε να βρει την κατάλληλη πίεση και μετά συνέχισε έτσι. Δεν έχω πολύ μεγάλη εμπειρία σε αυτό το σπορ, αλλά πιστεύω ότι έκανε πολύ καλό μασάζ, καθώς όπως μου είπε ότι έχει τελειώσει μια τέτοια σχολή. Όπως και να έχει, πολύ ήρεμα τα πράγματα, μιλάγαμε κιόλας κάποιες στιγμές, γενικά είναι πολύ φιλική. Καποια στιγμή γύρισα (να πω ότι το μασαζ έχει αρκετά μεγάλη διάρκεια) και αφού σύνεχισε με το μπροστινό μέρος, φτάσαμε και στο επίμαχο σημείο. Εβάλε λάδι κατευθείαν πάνω του και ξεκίνησε μια πάρα πολύ καλή φραπεδιά, από τις καλύτερες που έχω λάβει ποτέ μου! Αβιάστη, δεν κοιτούσε καθόλου το χρόνο και όταν τελειώσα, δεν με άφησε αμέσως, περίμενε λίγο να ηρεμήσει λίγο ο "μικρός" και μετά πήγε στο μπάνιο να πλυθεί. Αφού ντύθηκα, ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες (δεν βιάστηκε καθόλου να φύγει) και έφυγε.

Εγώ προσωπικά σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω. Μπορεί να μην είναι top model, αλλά είναι μια νέα κοπέλα, πολύ χαριτωμένη και ευγενική και είναι κανονίκη στο βάρος. Αυτά, η συνέχεια στην επόμενη συνεδρία, η οποία θα γίνει πολύ σύντομα!

Τσεκάρεις λίγο το inbox σου;
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

συνάντησα κι εγώ τη Βίκυ/Στεφανία χτες μετά τις πολύ καλές κριτικές που διάβασα, οπότε ας γράψω κι εγώ για να τις επιβεβαιώσω.

Τσεκάρεις λίγο το inbox σου. Ευχαριστώ.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Καλησπέρα και καλό απόγευμα σε όλους!
Θέλω να ρωτήσω κάτι πολύ γενικό.
Ξέρετε πόσα μπορεί να πάρει κάποια κοπέλα στα κέντρα που κάνουνε μασάζ; Επίσης χρειάζεται να έχεις παρακολουθήσει μαθήματα για το ακριβώς πώς να κάνεις;
Καλησπερα, αν τα κεντρα που λες κανουν μονο μασαζ 4-5 κατοσταρικα το πολυ, αν κανουν παραπανω αναλογα το ποσο
παραπανω κανει καποια κοπελα κ την εμφανιση της φυσικα, μεχρι 2-3 χιλιαρικα το μηνα, ΠΡΟ δημοψηφισματος βεβαια...
Οσο για τα μαθηματα στο παραπανω δεν χρειαζοντε, στο καθολου θελουν κατι.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
δεν ξερω ποσους ανωμαλους εχει το site αλλα εγω οφειλω να ενημερωσω...!! προφανως η περιγραφη της συνεδριας μου αφορα μονο ανωμαλους καθως κανενας φυσιολογικος δεν προκειται στον ποτε να συναντουσε αυτη την κυρια επειτα απο την περιγραφη που θα ακολουθησει... ειπα να κανω τον κασκαντερ και επαιξα μπαλα απο χε... (μην μου ζητησετε λινκ ουτε που θυμαμαι, οποιος ανωμαλος θελει μονο με πμ)... μιλαω που λετε με μια φωνη καβλα.... αφου η πουτσα ορθωθηκε μπρος στο pc. μου λεει κανω ρεικι προγραμμα και κατι αλλες μαλακιες με τα αγγιγματα των δαχτυλων μου το προγραμμα ειναι 1ωρα και 10 λεπτα και κοστιζει 45 ευρω... εκεινη τη στιγμη κανω πραξει 45 +23= 68 δεν γαμιεται λεω... την ρωταω αν παιζει εκτονωση στο τελος και μου λεει εννοειται ειναι μεσα στο προγραμμα... λεω δεν γαμιεται ας παω... κανονιζουμε χοτελ για μετα απο κανα τριωρο και βουρ μετα απο λιγο για το εργο!!!! παιρνω δωματιο στελνω μην κανω μπανακι μες στην καβλα και αναμενω... μετα απο λιγο χτυπαει η πορτα... παναγια μου ο δρακουλας μασερ!!!! εμφανιση 0,4/10 σωμα 0,6/10 λεω να τη διαλοστειλω αλλα κραταγε ενα στερεοφωνικο μαζι της και σκεφτομαι θα πληρωσω που θα πληρωσω το δωματιο ας χυσω με το μπαζο.... ξαπλωνω στο κρεβατι και ξεκιναει... παρε 3 βαθιες ανασες και  κλεισε τα ματια σου... εγω υπακουσα...στη συνεχεια μου εκανε ενα χαιδεμα λεγοντας μου ενα παραμυθακι εισαι σε μια παραλια και τα κυμματα πλατσα πλουτσα πλατσα πλουτσα η νεραιδα ξεπροβαλει μεσα απο τον αφρο κρατωντας ενα κοφινι σταφυλια... σου βαζει μια μια την ρογα μες στο στομα σου... εσυ θες να δαγκωσεις αλλο το τσαμπι αλλα αυτη αντιστεκεται προς το παρων.... το παραμυθι ειχε διαρκεια οσο και η συνεδρια 1 ωρα στο τελος αφου ειχα καβλωσει απο τα χαιδολογηματα βγαζει μια καποτα... της λεω ξαναβαλτην μεσα , θελω να μυ τον παιξεις για ναχυσω... δεν θελω να γαμησω.... οταν ηταν να χυσω την βαζω κατω και της τα ριξα ολα στην σκατοφατσα της οσο και να προσπαθουσε να προστατευτει ο δρακουλας δεν τα καταφερε...!!! της εδωσα 50 ευρω πηρα τα ρεστα και ξεκουμπιστηκε...!!! στο τελος μου ειπε πως με 5 ευρω παραπανω κανεις 2 εκτονωσεις εννοειται στην ωρα....!!! οποιος θελει να γαμησει τον δρακουλα ας στειλει πμ....πρεπει να ψαξω για το λινκ και βαριεμαι.... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Την εχω παρει και εγω την λενε χαραυγη  μου ελεγε και μενα αυτες τις παπαριες ειχα κλασει στο γελιο την εχυσα στο στομα και αει στο καλο παλιοπατρονα!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλησπέρα και καλό απόγευμα σε όλους!
Θέλω να ρωτήσω κάτι πολύ γενικό.
Ξέρετε πόσα μπορεί να πάρει κάποια κοπέλα στα κέντρα που κάνουνε μασάζ; Επίσης χρειάζεται να έχεις παρακολουθήσει μαθήματα για το ακριβώς πώς να κάνεις;
30-40 συν τα έξτρα +20για ''δεύτερο γύρο'' ανά ραντεβού, όσο γνωρίζω.
Δεν χρειάζεται να έχεις παρακολουθήσει μαθήματα, αν είσαι καυλιάρα κ παιχνιδιάρα μπορείς να ξεκινήσεις. :wanker:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
30-40 συν τα έξτρα +20για ''δεύτερο γύρο'' ανά ραντεβού, όσο γνωρίζω.
Δεν χρειάζεται να έχεις παρακολουθήσει μαθήματα, αν είσαι καυλιάρα κ παιχνιδιάρα μπορείς να ξεκινήσεις. :wanker:
...μονο τσοντες... :grin: :grin: :grin:
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
δεν ξερω ποσους ανωμαλους εχει το site αλλα εγω οφειλω να ενημερωσω...!! προφανως η περιγραφη της συνεδριας μου αφορα μονο ανωμαλους καθως κανενας φυσιολογικος δεν προκειται στον ποτε να συναντουσε αυτη την κυρια επειτα απο την περιγραφη που θα ακολουθησει... ειπα να κανω τον κασκαντερ και επαιξα μπαλα απο χε... (μην μου ζητησετε λινκ ουτε που θυμαμαι, οποιος ανωμαλος θελει μονο με πμ)... μιλαω που λετε με μια φωνη καβλα.... αφου η πουτσα ορθωθηκε μπρος στο pc. μου λεει κανω ρεικι προγραμμα και κατι αλλες μαλακιες με τα αγγιγματα των δαχτυλων μου το προγραμμα ειναι 1ωρα και 10 λεπτα και κοστιζει 45 ευρω... εκεινη τη στιγμη κανω πραξει 45 +23= 68 δεν γαμιεται λεω... την ρωταω αν παιζει εκτονωση στο τελος και μου λεει εννοειται ειναι μεσα στο προγραμμα... λεω δεν γαμιεται ας παω... κανονιζουμε χοτελ για μετα απο κανα τριωρο και βουρ μετα απο λιγο για το εργο!!!! παιρνω δωματιο στελνω μην κανω μπανακι μες στην καβλα και αναμενω... μετα απο λιγο χτυπαει η πορτα... παναγια μου ο δρακουλας μασερ!!!! εμφανιση 0,4/10 σωμα 0,6/10 λεω να τη διαλοστειλω αλλα κραταγε ενα στερεοφωνικο μαζι της και σκεφτομαι θα πληρωσω που θα πληρωσω το δωματιο ας χυσω με το μπαζο.... ξαπλωνω στο κρεβατι και ξεκιναει... παρε 3 βαθιες ανασες και  κλεισε τα ματια σου... εγω υπακουσα...στη συνεχεια μου εκανε ενα χαιδεμα λεγοντας μου ενα παραμυθακι εισαι σε μια παραλια και τα κυμματα πλατσα πλουτσα πλατσα πλουτσα η νεραιδα ξεπροβαλει μεσα απο τον αφρο κρατωντας ενα κοφινι σταφυλια... σου βαζει μια μια την ρογα μες στο στομα σου... εσυ θες να δαγκωσεις αλλο το τσαμπι αλλα αυτη αντιστεκεται προς το παρων.... το παραμυθι ειχε διαρκεια οσο και η συνεδρια 1 ωρα στο τελος αφου ειχα καβλωσει απο τα χαιδολογηματα βγαζει μια καποτα... της λεω ξαναβαλτην μεσα , θελω να μυ τον παιξεις για ναχυσω... δεν θελω να γαμησω.... οταν ηταν να χυσω την βαζω κατω και της τα ριξα ολα στην σκατοφατσα της οσο και να προσπαθουσε να προστατευτει ο δρακουλας δεν τα καταφερε...!!! της εδωσα 50 ευρω πηρα τα ρεστα και ξεκουμπιστηκε...!!! στο τελος μου ειπε πως με 5 ευρω παραπανω κανεις 2 εκτονωσεις εννοειται στην ωρα....!!! οποιος θελει να γαμησει τον δρακουλα ας στειλει πμ....πρεπει να ψαξω για το λινκ και βαριεμαι.... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Θεικη περιγραφή για το  :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Καλησπέρα και καλό απόγευμα σε όλους!
Θέλω να ρωτήσω κάτι πολύ γενικό.
Ξέρετε πόσα μπορεί να πάρει κάποια κοπέλα στα κέντρα που κάνουνε μασάζ; Επίσης χρειάζεται να έχεις παρακολουθήσει μαθήματα για το ακριβώς πώς να κάνεις;
Συνηθως παει μισα μισα η αμοιβη με το καταστημα,αλλα οχι σε όλα τα μαγαζιά.Καλο ειναι να χεις καποιες βασικες γνωσεις μην σακατεψεις κανεναν,αλλα συνηθως αυτες που πρωτομπαινουν στην δουλεια δεν κανουν μασαζ απλα χαιδευουν.Οι περισσότεροι που πανε με αυτες εχουν κριτηριο το happy ending.
Το σκεφτεσαι να ξεκινησεις;αμα ειναι πες μας,να σου πουμε αν το εχεις  :grin:  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom