Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (7 μέλη και 52 επισκέπτες)

emporas30

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτη η vip υπηρεσια του athensmassage μπας κ εχει κανα παρελκομενο;;;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.969
Like
29.004
Πόντοι
5.006
μια χαρα ειναι και καλη στο μασαζ..
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
MIA επισκεψη θα μας πεισει..
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
έχει γραφτεί παλαιότερα για την Αθηνά. Περιοχή Ελληνορώσων, κοντά στο μετρό Κατεχάκη.
Εχω πάει μερικές φορές. Πολύ καλό μασάζ αλλά μέχρι εκεί.
Κάποιοι εδώ που είναι γνωστό οτι έχουν το χρυσό πούτσο θα πουν οτι εκτός απο μασάζ κεράστηκαν και φραπέ ή κλαρίνο. Δεν έχει σημασία αν είναι αλήθεια ή οχι. Πηγαινε συνηδητοποιημένος οτι θα σου κάνει ενα πολύ καλο μασάζ και μην περιμένεις κάτι άλλο και θα φύγεις μάλλον ικανοποιημένος. Αν γίνεις συνδρομητής ενδεχομένος να κεραστείς και τίποτα μετά από κάποιες καταθέσεις.
Δεν νομίζω να ξέχασα κάτι σημαντικό. Έχει υπολογίσιμα βυζιά αλλά είναι για κοίταγμα μόνο οπότε...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.969
Like
29.004
Πόντοι
5.006
έχει γραφτεί παλαιότερα για την Αθηνά. Περιοχή Ελληνορώσων, κοντά στο μετρό Κατεχάκη.
Εχω πάει μερικές φορές. Πολύ καλό μασάζ αλλά μέχρι εκεί.
Κάποιοι εδώ που είναι γνωστό οτι έχουν το χρυσό πούτσο θα που οτι εκτός απο μασάζ κεράστηκαν και φραπέ ή κλαρίνο. Δεν έχει σημασία αν είναι αλήθεια ή οχι. Πηγαινε συνηδητοποιημένος οτι θα σου κάνει ενα πολύ καλο μασάζ και μην περιμένεις κάτι άλλο και θα φύγεις μάλλον ικανοποιημένος. Αν γίνει συνδρομητής ενδεχομένος να κεραστείς και τίποτα μετά από κάποιες καταθέσεις.
Δεν νομίζω να ξέχασα κάτι σημαντικό. Έχει υπολογίσιμα βυζιά αλλά για είναι για κοίταγμα μόνο οπότε...
ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι...για μασαζ ειναι εξαιρετικη αλλα μεχρι εκει...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Επίσης ο ιδιαίτερης αρχιτεκτονικής υπερπολυτελής χώρος.....θα πω απλώς οτι είναι ενα ΟΚ σπίτι γύρω στην εικοσαετία και ο χαρακτηρισμός είναι γελοίος. Μόνο σε σύγκριση με τα περισσότερα χαμόσπιτα/μασαζοκαταστήματα μπορεί να χαρακτηριστεί υπερπολυτελής ενώ για το ιδιαίτερης αρχιτεκτονικής δεν εχω ιδέα πως προκύπτει. Σε λίγο θα λέει οτι έχει και θέα θάλασσα.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.969
Like
29.004
Πόντοι
5.006
Επίσης ο ιδιαίτερης αρχιτεκτονικής υπερπολυτελής χώρος.....θα πω απλώς οτι είναι ενα ΟΚ σπίτι γύρω στην εικοσαετία και ο χαρακτηρισμός είναι γελοίος. Μόνο σε σύγκριση με τα περισσότερα χαμόσπιτα/μασαζοκαταστήματα μπορεί να χαρακτηριστεί υπερπολυτελής ενώ για το ιδιαίτερης αρχιτεκτονικής δεν εχω ιδέα πως προκύπτει. Σε λίγο θα λέει οτι έχει και θέα θάλασσα.
:grin:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.830
Πόντοι
9.095

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom