Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (9 μέλη και 43 επισκέπτες)

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
189
Like
13
Πόντοι
1
Για τους μερακλήδες που αναζητούν κάτι περισσότερο στα ιδρύματα με coupons..

Ας ρίξουν μια ματιά σε www.groupon.gr/deals/athens/spa-12/54059070?p=1&nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_11&a=1329&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=3c9b5778-002b-46cc-b79f-2ac72dc1d6e0&division=athens&uh=83ac325b-0973-4564-bb35-9a57eb252640&date=20151101&sender=rm&s=body&c=deal_button&d=deal-page&utm_campaign=spa-12-54059070]αυτό[/url]

Τους ενδιαφέρει..

Θα σας ενημερώσω κ για άλλα ιδρύματα που λειτουργούν με επαγγελματική κάλυψη, φυσικά με το ανάλογο "δωράκι"..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.874
Like
28.798
Πόντοι
5.006
Για τους μερακλήδες που αναζητούν κάτι περισσότερο στα ιδρύματα με coupons..

Ας ρίξουν μια ματιά σε www.groupon.gr/deals/athens/spa-12/54059070?p=1&nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_11&a=1329&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=3c9b5778-002b-46cc-b79f-2ac72dc1d6e0&division=athens&uh=83ac325b-0973-4564-bb35-9a57eb252640&date=20151101&sender=rm&s=body&c=deal_button&d=deal-page&utm_campaign=spa-12-54059070]αυτό[/url]

Τους ενδιαφέρει..

Θα σας ενημερώσω κ για άλλα ιδρύματα που λειτουργούν με επαγγελματική κάλυψη, φυσικά με το ανάλογο "δωράκι"..
εισαι σίγουρος οτι τρως?
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
189
Like
13
Πόντοι
1
Βλέπω είναι πολλοί οι μερακλήδες, έχω λάβει ήδη 6 π.μ.

Παίδες εγώ θα σας λέω τα ιδρύματα που μπορείς να φας χωρίς να λέω κ τα συνθηματικά που μου ζητάτε, ο καθένας έχει τον τρόπο του.

Έχει δυο ελληνίδες εκεί μέσα που σερβίρουν μέχρι κ μπριζόλα αρκεί να τις ξεκλειδώσεις..

Οι έμπειροι καταλαβαίνουν αμέσως τη γυναίκα που δύναται για περισσότερα από εκείνη που δεν δύναται...


Στην δεύτερη δική μου επίσκεψη μετά από την οικειότητα που υπήρξε, η λαδοκόρη προχώρησε σε λάδωμα αργό και απολαυστικό ανάμεσα στα πόδια, μέχρι και ρουφηχτά φιλιά στην πίσω περιοχή. Η χρήση της γλώσσας της συνεχόμενη και υγρή, κυριολεκτικά με απογείωσε , όταν γύρισα μπροστά,  δέχτηκα ενα καλαμωτό χωρίς σκούφο με τελείωμα στο στόμα της.. Κόστος 15 coupon + 40 στη λαδοκόρη..

Αυτή την περίοδο ψάχνω 2-3 ακόμα , θα ενημερώσω..

Για όσους ρωτάνε για την κυρα_Λένη στο κολωνακι σίγουρα τρως καλά αλλά υπό προϋποθέσεις , πρέπει να σε ξέρει, να έχεις στάξει αρκετό χρήμα ως πελάτης για να σου στείλει μια "διαβασμένη" , αλλιώς μπορεί να κάνεις μασάζ με αντρα. όθεν το κόστος είναι μεγαλύτερο από το όφελος.. δε συμφέρει..

Γενικά να ξέρετε ότι τα περισσότερα με coupons είναι "κρυφά" ιδρύματα , ειδικά αν είσαι γνωστός τρως καλά...

Δοκιμάστε τα , άλλωστε το κόστος είναι πολύ μικρό , αν δεν κάτσει πάμε στο επόμενο..

Άλλη μια λίστα για τους συναγωνιστές  www.dealguide.gr/categories/31/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-Massage]εδώ[/url]
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
@alepoudelis

μπράβο!!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
Βλέπω είναι πολλοί οι μερακλήδες, έχω λάβει ήδη 6 π.μ.

Παίδες εγώ θα σας λέω τα ιδρύματα που μπορείς να φας χωρίς να λέω κ τα συνθηματικά που μου ζητάτε, ο καθένας έχει τον τρόπο του.

Έχει δυο ελληνίδες εκεί μέσα που σερβίρουν μέχρι κ μπριζόλα αρκεί να τις ξεκλειδώσεις..

Οι έμπειροι καταλαβαίνουν αμέσως τη γυναίκα που δύναται για περισσότερα από εκείνη που δεν δύναται...


Στην δεύτερη δική μου επίσκεψη μετά από την οικειότητα που υπήρξε, η λαδοκόρη προχώρησε σε λάδωμα αργό και απολαυστικό ανάμεσα στα πόδια, μέχρι και ρουφηχτά φιλιά στην πίσω περιοχή. Η χρήση της γλώσσας της συνεχόμενη και υγρή, κυριολεκτικά με απογείωσε , όταν γύρισα μπροστά,  δέχτηκα ενα καλαμωτό χωρίς σκούφο με τελείωμα στο στόμα της.. Κόστος 15 coupon + 40 στη λαδοκόρη..


ok  συνολο 55  ευρω ομως?

ποιο ειναι το οφελος?

να πω οτι κανεις μασαζι καλο 60 λεπτα με 10-15 ευρω και δινεις κανα 20 ρικο και κανεις εξτρα οκ(ΕΧΕΙΣ ΟΦΕΛΟΣ)

ΑΚΟΥΣΑ φιλους που δινουν 120 και 150 ευρω σε τετοια κρυφα για να καωουν ολα ΓΙΑΤΙ?

ΟΤΑΝ ΑΠΟ 50-80 βρισκεις τα πανατ πλεον και χωρις συνθηματικα  



Αυτή την περίοδο ψάχνω 2-3 ακόμα , θα ενημερώσω..

Για όσους ρωτάνε για την κυρα_Λένη στο κολωνακι σίγουρα τρως καλά αλλά υπό προϋποθέσεις , πρέπει να σε ξέρει, να έχεις στάξει αρκετό χρήμα ως πελάτης για να σου στείλει μια "διαβασμένη" , αλλιώς μπορεί να κάνεις μασάζ με αντρα. όθεν το κόστος είναι μεγαλύτερο από το όφελος.. δε συμφέρει..

Γενικά να ξέρετε ότι τα περισσότερα με coupons είναι "κρυφά" ιδρύματα , ειδικά αν είσαι γνωστός τρως καλά...

Δοκιμάστε τα , άλλωστε το κόστος είναι πολύ μικρό , αν δεν κάτσει πάμε στο επόμενο..

Άλλη μια λίστα για τους συναγωνιστές  www.dealguide.gr/categories/31/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-Massage]εδώ[/url]


ποιο το οφελος σου?

να πω οτι εκανες μασαζ με 10-15 ευρω και εδινες και 20 στην λαδοκορη να πω οκ

οταν με 50-80 βρισκεις τα παντα και χωρις συνθηματικα
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
@jamescot

επειδή ρωτάς γιατί να το κάνει κάποιος, γιατί δηλαδή να προσπαθεί να ξεκλειδώσει ενώ μπορεί να τα έχει όλα έτοιμα, η απάντηση είναι απλή:

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΤΟΥ! :)


όσο για εσάς που ρωτάτε συνθηματικά και τα ρέστα, μην τα θέλετε όλα έτοιμα. Δεν είστε μικρά παιδάκια. Πηγαίνετε, παίξτε μπάλα, αν δείτε ότι υπάρχει παιχνίδι καλώς, αλλιώς πάμε παρακάτω. Θα χάσετε μόνο τα λεφτά του κουπονιού και θα πάρετε ένα καλό μασαζάκι. Not bad...


 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
189
Like
13
Πόντοι
1
@jamescot

επειδή ρωτάς γιατί να το κάνει κάποιος, γιατί δηλαδή να προσπαθεί να ξεκλειδώσει ενώ μπορεί να τα έχει όλα έτοιμα, η απάντηση είναι απλή:

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΤΟΥ! :)


όσο για εσάς που ρωτάτε συνθηματικά και τα ρέστα, μην τα θέλετε όλα έτοιμα. Δεν είστε μικρά παιδάκια. Πηγαίνετε, παίξτε μπάλα, αν δείτε ότι υπάρχει παιχνίδι καλώς, αλλιώς πάμε παρακάτω. Θα χάσετε μόνο τα λεφτά του κουπονιού και θα πάρετε ένα καλό μασαζάκι. Not bad...

Απόλυτα σωστή ερμηνεία από τον Ivan  :thumbsup:, δε φαντάζεσαι πόσο μεγάλη είναι η καύλα στο πρόκριμα της στιγμής...
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
ok  απλα δεν ειναι κακο να ανταλασουμε εμπιστευτικα μεταξυ μας πληροφοριες(δεν αοαντησες στο μυνημα?)

επισης ολα και ολες εχουν την τιμη τους
ακομα και μια που κανει μονο μασαζ  αν της δωσεις πολλα λεφτα θα την ξεκωλιασεις

και δεν μιλαω για 50 και 100 ευρω

αλλα αν υποθετικα μπορουσε να δωσεις οποιο ποσο θα γαμουσες το 99,99% των γυναικων
ποσο μαλλον καποια που ασχολειται και χαιδευει το ανδρικο σωμα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.142
Πόντοι
456
Απόλυτα σωστή ερμηνεία από τον Ivan  :thumbsup:, δε φαντάζεσαι πόσο μεγάλη είναι η καύλα στο πρόκριμα της στιγμής...
Aπολύτως σωστός ετσι αλλωστε ξεκινησαν τα μασαζ την δεκαετια του '90 και ειχαν απιστευτη καυλα με τις ελληνιδες τοτε κυριως,μετα πλακωσαν οι ανατολικες και γιναν στουντιο ,εμεις οι μασαζιαρηδες ειμαστε και λιγο της ανωμαλιας και της δυσκολιας ,τοχουμε ξαναγραψει αυτο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.874
Like
28.798
Πόντοι
5.006
@jamescot

επειδή ρωτάς γιατί να το κάνει κάποιος, γιατί δηλαδή να προσπαθεί να ξεκλειδώσει ενώ μπορεί να τα έχει όλα έτοιμα, η απάντηση είναι απλή:

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΤΟΥ! :)


όσο για εσάς που ρωτάτε συνθηματικά και τα ρέστα, μην τα θέλετε όλα έτοιμα. Δεν είστε μικρά παιδάκια. Πηγαίνετε, παίξτε μπάλα, αν δείτε ότι υπάρχει παιχνίδι καλώς, αλλιώς πάμε παρακάτω. Θα χάσετε μόνο τα λεφτά του κουπονιού και θα πάρετε ένα καλό μασαζάκι. Not bad...
:rockon: :rockon: :thumbsup:
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
189
Like
13
Πόντοι
1
Aπολύτως σωστός ετσι αλλωστε ξεκινησαν τα μασαζ την δεκαετια του '90 και ειχαν απιστευτη καυλα με τις ελληνιδες τοτε κυριως,μετα πλακωσαν οι ανατολικες και γιναν στουντιο ,εμεις οι μασαζιαρηδες ειμαστε και λιγο της ανωμαλιας και της δυσκολιας ,τοχουμε ξαναγραψει αυτο.

Τώρα που έκανες λόγο για δεκαετία '90 μου θύμησες το Βικάκι στην Καλλιθέα, στη Θησέως λίγο πριν το Κωτσόβολο ήταν σε μια πολυκατοικία κατεβαίνοντας δεξιά, στο 3ο όροφο, νούμερο δε θυμάμαι,  εν έτη 91- 92 τότε πρωτοξεκινούσαν αυτά τα μαγαζιά , θυμάμαι όμως οτι μου έκανε μασάζ με το κυλοτάκι της κατεβασμένο στο γόνατο από το φόβο της κ της χάιδευα το νινάκι της όλη την ώρα,, το τι δάχτυλο της είχα βάλλει στις 2 τρυπίτσες της δε λέγεται, μετά από 2-3 φορές κάναμε κ σεξ. Το κόστος ήταν 5000 δραχμές τότε. Όσοι έχουν επισκεφθεί το ίδρυμα θα το θυμούνται με νοσταλγία. Λεπτή , μελαχρινή με μακριά μαλλιά 27-28 ετών εκείνη την εποχή..

Η καύλα όμως η μεγάλη παίδες είναι πάντα το απαγορευμένο, όταν χτυπούσε το κουδούνι ανέβαζε αμέσως το κυλοτάκι της λες κ θα έμπαινε κάποιος στο δωμάτιο μας, κοιτούσε με τουρλωμένο το κωλί της από το ματάκι μήπως πλάκωσαν  :police:.  , όταν περνούσε ο κίνδυνος κατέβαζε μόνο της πάλι το κυλοτάκι - πάλι μέχρι το γόνατο - κ ερχόταν κοντά μου να την δαχτυλοσκοπήσω.. Πολλές φορές της έκανα κ εγώ μασάζ, το δεχόταν με ευχαρίστηση..

Πιτσιρικάς κ εγώ τότε, έχυνα αμέσως, καθώς το όλο σκηνικό μου δημιουργούσε ανείπωτη καύλα...

Αυτά για όσους ρωτάνε γιατί δε πάμε εμείς οι ψαγμένοι σε χώρους με προκαθορισμένες υπηρεσίες.. ακριβώς γι αυτό τον λόγο.. γιατί όλα είναι γνωστά από πριν,, δεν υπάρχει καμία πιθανότητα για το απρόοπτο , το διαφορετικό για σένα , μια συνεδρία απόλυτα τυποποιημένη για όλους..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.874
Like
28.798
Πόντοι
5.006
Τώρα που έκανες λόγο για δεκαετία '90 μου θύμησες το Βικάκι στην Καλλιθέα, στη Θησέως λίγο πριν το Κωτσόβολο ήταν σε μια πολυκατοικία κατεβαίνοντας δεξιά, στο 3ο όροφο, νούμερο δε θυμάμαι,  εν έτη 91- 92 τότε πρωτοξεκινούσαν αυτά τα μαγαζιά , θυμάμαι όμως οτι μου έκανε μασάζ με το κυλοτάκι της κατεβασμένο στο γόνατο από το φόβο της κ της χάιδευα το νινάκι της όλη την ώρα,, το τι δάχτυλο της είχα βάλλει στις 2 τρυπίτσες της δε λέγεται, μετά από 2-3 φορές κάναμε κ σεξ. Το κόστος ήταν 5000 δραχμές τότε. Όσοι έχουν επισκεφθεί το ίδρυμα θα το θυμούνται με νοσταλγία. Λεπτή , μελαχρινή με μακριά μαλλιά 27-28 ετών εκείνη την εποχή..

Η καύλα όμως η μεγάλη παίδες είναι πάντα το απαγορευμένο, όταν χτυπούσε το κουδούνι ανέβαζε αμέσως το κυλοτάκι της λες κ θα έμπαινε κάποιος στο δωμάτιο μας, κοιτούσε με τουρλωμένο το κωλί της από το ματάκι μήπως πλάκωσαν  :police:.  , όταν περνούσε ο κίνδυνος κατέβαζε μόνο της πάλι το κυλοτάκι - πάλι μέχρι το γόνατο - κ ερχόταν κοντά μου να την δαχτυλοσκοπήσω.. Πολλές φορές της έκανα κ εγώ μασάζ, το δεχόταν με ευχαρίστηση..

Πιτσιρικάς κ εγώ τότε, έχυνα αμέσως, καθώς το όλο σκηνικό μου δημιουργούσε ανείπωτη καύλα...

Αυτά για όσους ρωτάνε γιατί δε πάμε εμείς οι ψαγμένοι σε χώρους με προκαθορισμένες υπηρεσίες..
τι θυμηθηκες.. :rockon:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Τώρα που έκανες λόγο για δεκαετία '90 μου θύμησες το Βικάκι στην Καλλιθέα, στη Θησέως λίγο πριν το Κωτσόβολο ήταν σε μια πολυκατοικία κατεβαίνοντας δεξιά, στο 3ο όροφο, νούμερο δε θυμάμαι,  εν έτη 91- 92 τότε πρωτοξεκινούσαν αυτά τα μαγαζιά , θυμάμαι όμως οτι μου έκανε μασάζ με το κυλοτάκι της κατεβασμένο στο γόνατο από το φόβο της κ της χάιδευα το νινάκι της όλη την ώρα,, το τι δάχτυλο της είχα βάλλει στις 2 τρυπίτσες της δε λέγεται, μετά από 2-3 φορές κάναμε κ σεξ. Το κόστος ήταν 5000 δραχμές τότε. Όσοι έχουν επισκεφθεί το ίδρυμα θα το θυμούνται με νοσταλγία. Λεπτή , μελαχρινή με μακριά μαλλιά 27-28 ετών εκείνη την εποχή..

Η καύλα όμως η μεγάλη παίδες είναι πάντα το απαγορευμένο, όταν χτυπούσε το κουδούνι ανέβαζε αμέσως το κυλοτάκι της λες κ θα έμπαινε κάποιος στο δωμάτιο μας, κοιτούσε με τουρλωμένο το κωλί της από το ματάκι μήπως πλάκωσαν  :police:.  , όταν περνούσε ο κίνδυνος κατέβαζε μόνο της πάλι το κυλοτάκι - πάλι μέχρι το γόνατο - κ ερχόταν κοντά μου να την δαχτυλοσκοπήσω.. Πολλές φορές της έκανα κ εγώ μασάζ, το δεχόταν με ευχαρίστηση..

Πιτσιρικάς κ εγώ τότε, έχυνα αμέσως, καθώς το όλο σκηνικό μου δημιουργούσε ανείπωτη καύλα...

Αυτά για όσους ρωτάνε γιατί δε πάμε εμείς οι ψαγμένοι σε χώρους με προκαθορισμένες υπηρεσίες..
Αλεπουδελη απο κατω ειχε μαγαζι με μηχανες;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.142
Πόντοι
456
Είχε ναι ,, αλλά όχι ακριβώς από κάτω, πρέπει να ήταν καμια 20αριά μέτρα πριν..
Δεν το γνωρισα αυτο ,θυμαμαι ομως οπως κατεβαιναμε αριστερα πολυ κοντα στην γεφυρα, μια μεγαλουτσικη συμπαθητικη που εφαιρνε και πιτσιρικες,αλλα για αυτα ας παμε στις αναμνησεις μην χαλαμε την ροη
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
κοντα σε αυτο το σπιτι που προυπηρχε υπαρχει αλλο καλλυτερο εδω και 2 χρονια περιπου...δεν ανοιγει καθε μερα και δουλευει με συγκεκριμενο κοσμο!!!
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
177
Πόντοι
1
Είχε ναι ,, αλλά όχι ακριβώς από κάτω, πρέπει να ήταν καμια 20αριά μέτρα πριν..
suzuki κληρονόμος το λέγανε το μαγαζί που την θυμήθηκε τότε οι μασαζούδες λειτουργούσαν εντελώς ερασιτεχνικά χωρίς οργανωμένα μασατζίδικα και είχαν άλλη καύλα απο στόμα σε στόμα λειτουργούσε το σύστημα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Βλέπω είναι πολλοί οι μερακλήδες, έχω λάβει ήδη 6 π.μ.

Παίδες εγώ θα σας λέω τα ιδρύματα που μπορείς να φας χωρίς να λέω κ τα συνθηματικά που μου ζητάτε, ο καθένας έχει τον τρόπο του.

Έχει δυο ελληνίδες εκεί μέσα που σερβίρουν μέχρι κ μπριζόλα αρκεί να τις ξεκλειδώσεις..

Οι έμπειροι καταλαβαίνουν αμέσως τη γυναίκα που δύναται για περισσότερα από εκείνη που δεν δύναται...


Στην δεύτερη δική μου επίσκεψη μετά από την οικειότητα που υπήρξε, η λαδοκόρη προχώρησε σε λάδωμα αργό και απολαυστικό ανάμεσα στα πόδια, μέχρι και ρουφηχτά φιλιά στην πίσω περιοχή. Η χρήση της γλώσσας της συνεχόμενη και υγρή, κυριολεκτικά με απογείωσε , όταν γύρισα μπροστά,  δέχτηκα ενα καλαμωτό χωρίς σκούφο με τελείωμα στο στόμα της.. Κόστος 15 coupon + 40 στη λαδοκόρη..

Αυτή την περίοδο ψάχνω 2-3 ακόμα , θα ενημερώσω..

Για όσους ρωτάνε για την κυρα_Λένη στο κολωνακι σίγουρα τρως καλά αλλά υπό προϋποθέσεις , πρέπει να σε ξέρει, να έχεις στάξει αρκετό χρήμα ως πελάτης για να σου στείλει μια "διαβασμένη" , αλλιώς μπορεί να κάνεις μασάζ με αντρα. όθεν το κόστος είναι μεγαλύτερο από το όφελος.. δε συμφέρει..

Γενικά να ξέρετε ότι τα περισσότερα με coupons είναι "κρυφά" ιδρύματα , ειδικά αν είσαι γνωστός τρως καλά...

Δοκιμάστε τα , άλλωστε το κόστος είναι πολύ μικρό , αν δεν κάτσει πάμε στο επόμενο..

Άλλη μια λίστα για τους συναγωνιστές  www.dealguide.gr/categories/31/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-Massage]εδώ[/url]

:rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom