Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (12 μέλη και 43 επισκέπτες)

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
μασάζ καλό και μια μαλάκια στο τέλος δεν κάνει κάτι άλλο... Αλλά από ομορφιά δεν βλέπεται
Σιγουρα ομως ειναι δραστηρια και με πολλες καταχωρησεις παντου.Αφου εψαχνε δουλεια ως καθαριστρια και σε σουβλατζιδικα το γυρισε στο μασαζ και τη βγαζει μια χαρα αφου φαινεται εχει δουλεια.Ομως με 10 ευρω βρισκεις σκετο μασαζ και σε αξιοπρεπη χωρο στις τοσες εταιριες που υπαρχουν στο χωρο του μασαζ.Αυτη ζηταει 25.Και δεν ειναι δυνατον να βαζει αγγελια σε λοβλιστ,κανεσεξ και τετοια που σε προιδεαζουν για κατι παραπανω και μετα να λεει οχι πονηρα,οχι βιζιτα.Τουλαχιστον στο δωματιο που εχουν αναφερει παλιοτερα οτι εχει ενα στρωμα στο πατωμα και μια καρεκλα,εχει και καμια θερμαστρα η παθαινεις κρυοπαγηματα απ το κρυο;Ολοι παντως συνηγορουν οτι δυστυχως δεν αφηνει πολλα πολλα οποτε θελει να τα βγαλει τα 25 ανωδυνα.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
Σιγουρα ομως ειναι δραστηρια και με πολλες καταχωρησεις παντου.Αφου εψαχνε δουλεια ως καθαριστρια και σε σουβλατζιδικα το γυρισε στο μασαζ και τη βγαζει μια χαρα αφου φαινεται εχει δουλεια.Ομως με 10 ευρω βρισκεις σκετο μασαζ και σε αξιοπρεπη χωρο στις τοσες εταιριες που υπαρχουν στο χωρο του μασαζ.Αυτη ζηταει 25.Και δεν ειναι δυνατον να βαζει αγγελια σε λοβλιστ,κανεσεξ και τετοια που σε προιδεαζουν για κατι παραπανω και μετα να λεει οχι πονηρα,οχι βιζιτα.Τουλαχιστον στο δωματιο που εχουν αναφερει παλιοτερα οτι εχει ενα στρωμα στο πατωμα και μια καρεκλα,εχει και καμια θερμαστρα η παθαινεις κρυοπαγηματα απ το κρυο;Ολοι παντως συνηγορουν οτι δυστυχως δεν αφηνει πολλα πολλα οποτε θελει να τα βγαλει τα 25 ανωδυνα.
μασάζ με 10 που ρε Μαν?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
μασάζ με 10 που ρε Μαν?
Συναδελφος κοπελα στη δουλεια που κανει συχνα μασαζ μου ειπε οτι εκανε με 10 ευρω στο λεμασαζ στο Περιστεριαλυσιδα μασαζ χωρις προσφορες απ το ιντερνετ και τετοια.Και οταν της ειπα για πλακα,κανουν και τιποτα αλλο η μονο μασαζ,γελαγε η γυναικα.Γι αυτο λεω για τα 25 ευρω.Τωρα,ολα υπαρχουν,οταν εχουν συνηθισει μερικοι να δινουν 50,80 η και παραπανω.Εγω ειμαι του 20αρικου γι αυτο ειχα ενδιαφερθει για τη συγκεκριμενη.
 

karaflo velos!!!

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
10
Κριτικές
6
Like
36
Πόντοι
0
χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε,στη καισαριανη στο παπαδιαμαντη 8 πας με καποιο συνθηματικο γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει???

ευχαριστω και αν γνωριζει καποιος κανα καλο μασαζιδικο και φθηνο μεχρι 40 ευρο ας ενημερωσει
 

spiros1111

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τίποτα καλό μέχρι 50 κοντά Καλλιθέα έχετε καμία πρόταση
 

masseurathens

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
Σιγουρα ομως ειναι δραστηρια και με πολλες καταχωρησεις παντου.Αφου εψαχνε δουλεια ως καθαριστρια και σε σουβλατζιδικα το γυρισε στο μασαζ και τη βγαζει μια χαρα αφου φαινεται εχει δουλεια.Ομως με 10 ευρω βρισκεις σκετο μασαζ και σε αξιοπρεπη χωρο στις τοσες εταιριες που υπαρχουν στο χωρο του μασαζ.Αυτη ζηταει 25.Και δεν ειναι δυνατον να βαζει αγγελια σε λοβλιστ,κανεσεξ και τετοια που σε προιδεαζουν για κατι παραπανω και μετα να λεει οχι πονηρα,οχι βιζιτα.Τουλαχιστον στο δωματιο που εχουν αναφερει παλιοτερα οτι εχει ενα στρωμα στο πατωμα και μια καρεκλα,εχει και καμια θερμαστρα η παθαινεις κρυοπαγηματα απ το κρυο;Ολοι παντως συνηγορουν οτι δυστυχως δεν αφηνει πολλα πολλα οποτε θελει να τα βγαλει τα 25 ανωδυνα.


Κάποιοι κάναμε καταδρομική, γράψαμε εντυπώσεις και παρ'όλα αυτά συνεχίζετε να ρωτάτε τι και πως. Άβυσσος η ψυχή....

ΥΓ: δε ξέρω αν έχει θερμάστρα, είχα πάει καλοκαίρι  :2funny:
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
με 10 ευρο κανεις μασαζ(αυστηρα μασαζ)στο lemassage που εχει 6 7 μαγαζια στην αθηνα(googlare to)
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε,στη καισαριανη στο παπαδιαμαντη 8 πας με καποιο συνθηματικο γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει???

ευχαριστω και αν γνωριζει καποιος κανα καλο μασαζιδικο και φθηνο μεχρι 40 ευρο ας ενημερωσει
στην παπαδιαμαντη φιλε μου πας μονο αν σε ξερει η κυρια που εχει τον οικο η' αν πας με καποιον που τον ξερει γενικος η ατζεντα της ειναι αυστηρη...και εγω δεν το ηξερα και εφαγα πορτα !!!μην ζητησεις τηλεφωνο γιατι δουλευει με ακριβως τον ιδιο τροπο .......
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
κατι καλο για σημερα μεχρι 50ε
 

tmxedosgeorge

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2015
Μηνύματα
32
Like
16
Πόντοι
0
η μαγιά ειναι αλλά πρέπει εδώ και καιρό να εχει εγκαταλείψει την ενεργό δράση το τηλέφωνο της ειναι συνεχώς κλειστό!!
συναγωνιστές καλησπέρα γνωριζει καποιος το τηλ τησ μαγια?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.142
Πόντοι
456

ξέρω έχει ξααναφερθει αλλα δεν θυμαμαι ακριβως,πηγα τρεις φορες ,μετριο μασαζ ,αλλα ωραια τα μωρα,αν υπαρχει κανα συνθηματικο για κατι παραπανω αναμενω π.μ απο τον συναγωνιστη,γιατι για αυτα τα μαγαζια δεν γραφετε τιποτα δημοσιως απο οτι καταλαβα γιατι καιγονται!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

ξέρω έχει ξααναφερθει αλλα δεν θυμαμαι ακριβως,πηγα τρεις φορες ,μετριο μασαζ ,αλλα ωραια τα μωρα,αν υπαρχει κανα συνθηματικο για κατι παραπανω αναμενω π.μ απο τον συναγωνιστη,γιατι για αυτα τα μαγαζια δεν γραφετε τιποτα δημοσιως απο οτι καταλαβα γιατι καιγονται!
...ε βεβαια φιλε μου υπαρχει συνθηματικο!!!.δινω τοσα για αυτο και αυτο που θελω.και αναλογως τι θα κανει η θεραπευτρια κινεισαι. ;)
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
189
Like
13
Πόντοι
1

ξέρω έχει ξααναφερθει αλλα δεν θυμαμαι ακριβως,πηγα τρεις φορες ,μετριο μασαζ ,αλλα ωραια τα μωρα,αν υπαρχει κανα συνθηματικο για κατι παραπανω αναμενω π.μ απο τον συναγωνιστη,γιατι για αυτα τα μαγαζια δεν γραφετε τιποτα δημοσιως απο οτι καταλαβα γιατι καιγονται!

Το συγκεκριμένο ίδρυμα είναι το αδελφάκι του [URL unfurl="true"]http://nurumassage.gr/[/url], αλληλεπιδρούν προωθώντας πελάτες το ένα στο άλλο.
Εκεί μέσα δεν προσφέρουν τίποτε άλλο,, ίσως κατ οίκον , ίσως από την 3η ή 4η συνεδρία , ίσως φραπέ κλπ..

Αυτό που δε καταλαβαίνω με μερικούς είναι το γεγονός ότι ενώ υπάρχουν ιδρύματα που προσφέρουν ακριβώς αυτά που ζητάτε κ σε όλη την έκταση, επιμένετε να ζητάτε πληροφορίες για ιδρύματα αμφιβόλου υπηρεσιών.
Είναι εποχή για πειραματισμούς ??? :think:

Κορόϊδα ψάχνουν, δε το έχετε αντιληφθεί ακόμα??? Καμία σχέση δεν έχουν με φυσιοθεραπείες οι εν λόγω κορασίδες, ρωτήστε τις που βρίσκεται η ωλένη να δούμε τι θα απαντήσουν.. Ένα απλό μασάζ της συμφοράς κάνουν...

Επιπρόσθετα οι τιμές του ιδρύματος είναι τσουχτερές μόνο για μασάζ.. Με 10 κ 15 € προσφέρουν το ίδιο , ίσως κ καλύτερο αρκετά "καθαρά" από άποψη υπηρεσιών, ιδρύματα με coupons... Φυσικά κ αυτά ανήκουν στη ίδια κατηγορία, απλώς είναι φθηνότερα.

Μια πανσπερμία από τα ιδρύματα κ τις προσφορές τους με coupons υπάρχει www.dealsafari.gr/prosfores/masaz]εδώ.[/url]
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Το συγκεκριμένο ίδρυμα είναι το αδελφάκι του [URL unfurl="true"]http://nurumassage.gr/[/url], αλληλεπιδρούν προωθώντας πελάτες το ένα στο άλλο.
Εκεί μέσα δεν προσφέρουν τίποτε άλλο,, ίσως κατ οίκον , ίσως από την 3η ή 4η συνεδρία , ίσως φραπέ κλπ..

Αυτό που δε καταλαβαίνω με μερικούς είναι το γεγονός ότι ενώ υπάρχουν ιδρύματα που προσφέρουν ακριβώς αυτά που ζητάτε κ σε όλη την έκταση, επιμένετε να ζητάτε πληροφορίες για ιδρύματα αμφιβόλου υπηρεσιών.
Είναι εποχή για πειραματισμούς ??? :think:

Κορόϊδα ψάχνουν, δε το έχετε αντιληφθεί ακόμα??? Καμία σχέση δεν έχουν με φυσιοθεραπείες οι εν λόγω κορασίδες, ρωτήστε τις που βρίσκεται η ωλένη να δούμε τι θα απαντήσουν.. Ένα απλό μασάζ της συμφοράς κάνουν...

Επιπρόσθετα οι τιμές του ιδρύματος είναι τσουχτερές μόνο για μασάζ.. Με 10 κ 15 € προσφέρουν το ίδιο , ίσως κ καλύτερο αρκετά "καθαρά" από άποψη υπηρεσιών, ιδρύματα με coupons... Φυσικά κ αυτά ανήκουν στη ίδια κατηγορία, απλώς είναι φθηνότερα.

Μια πανσπερμία από τα ιδρύματα κ τις προσφορές τους με coupons υπάρχει www.dealsafari.gr/prosfores/masaz]εδώ.[/url]
Σωστός ο Αλεπουδέλης!
Βάλε μιά λίστα και με τα κανονικά ιδρύματα (δηλαδη φούλ πρόγραμμα) γαι να  κοπιάσουμε!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Αυτή η Εύα ρε παιδιά του nurumassage αξίζει εμφανισιακα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom