Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι παίζει με αυτή ρε παιδιά; Έχει κανείς πληροφορίες;
Αστα φιλε! Τι τιμες που εχει , επρεπε να δουλευε στο Ντουμπαι!!:2funny::2funny::2funny:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Εχει αναλυθει λιγες σελιδες πριν.Ζητα 400-500 για φουλ, κανα 200ρι να στην παιξει λιγο, χωρις να ακουμπησεις
Κακώς απάντησες ,βαριούνται να διαβάσουν λίγο πιό πίσω ή να χρησιμοποιήσουν το ψαχτήρι έστω ,με αποτέλεσμα άμα στίψεις τις χιλιάδες σελίδες το πολύ 10 να έχουν ζουμί!
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
Στον τιμοκατάλογο που μου έστειλε το μαξ ηταν στα 200,μασαζ 45 λεπτά μονο με το στρινκ, να αγγιζω πόδια και στήθος μόνο, και εκτόνωση με κλαρίνο.....δεν μου απάντησε αν είναι δικές της οι φωτογραφίες,αλλά αν ναι είναι πολύ δυνατό μου.........
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
92
Like
280
Πόντοι
20
Εστειλα για υπηρεσιες , μου απαντησε! Μετα παλι για ραντεβου, καμια απαντηση! Παντως, αν ειναι οπως στις φωτο, ειναι αξιαγαμητο!
Για ραντεβού περιμένω ν απάντηση κοντά στους 2 μήνες!
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
4
Like
3.088
Πόντοι
456
Στον τιμοκατάλογο που μου έστειλε το μαξ ηταν στα 200,μασαζ 45 λεπτά μονο με το στρινκ, να αγγιζω πόδια και στήθος μόνο, και εκτόνωση με κλαρίνο.....δεν μου απάντησε αν είναι δικές της οι φωτογραφίες,αλλά αν ναι είναι πολύ δυνατό μου.........
Άμα την πάρεις πες μας
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Σαν την θεία μου είναι και κουτσαίνει και άντε πες γουστάρεις θείες, ζητάει πολλά λεφτά για μέτριο μασάζ.
Το τηλέφωνο της θείας σου; όχι για εμένα για εναν φιλο.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
363
Κριτικές
5
Like
846
Πόντοι
81
Νανα...κινεζακι απο το Χονγκ Κονγκ.Ηλικια απροσδιοριστη,οποιος μπορει να τις καταλαβει αυτες ας το πει και σε εμενα,αλλα σιγουρα πανω απο 30.Λεπτοκαμωμενη κοντη με βυζι 2,5αρι και με ενα θεμα στα δοντια οταν γελαει και γελαει συχνα.Στενο μουνακι και στο καρφωμα φωναζε και ξεσηκωσε το ξενοδοχειο.Που την βρηκε τετοια φωνη αυτη η μινιατουρα.Μασαζ επαγγελματικοτατο,νομιζα οτι ημουν με γκεισα,απο τα δαχτυλα των ποδιων εως τα μηνιγγια.Ειναι η μοναδικη που μου εκανε μασαζ και απο μπροστα και ασχοληθηκε πολυ με την κοιλιακη χωρα.Το αισθησιακο της ξεκιναει με πολυ ρουφηγμα και γλυψιμο απο τα δαχτυλα των ποδιων πιανει κολοτρυπιδα και φτανει μεχρι το λαιμο.Εξαιρετικο τριψιμο του προστατη με πολυ λαδι οπου σου τον κανει τουρμπο χωρις να το καταλαβεις.Μου εκανε εντυπωση πως τετοια παιδικα χερακια και δαχτυλα εχουν τετοια δυναμη και της το ειπα.Απαντησε οτι στην σχολη στο Χονγκ Κονγκ τις βαζανε να κανουνε πους απς με τα δαχτυλα και να σπρωχνουν τον τοιχο με ολη τους την δυναμη.Το Κινεζακι αξιζει πρωτα για το μασαζ και το υπογραμμιζω και μετα μπορειτε να της ριξετε και ενα μανικι ετσι οπως θα σας εχει κανει.Δεν φωναζετε call-girl αλλα μασεζ και πολυ καλη μαλιστα.Καπου εχει αγγελια σε εφημεριδα και γι αυτο θα βαλω το τηλεφωνο της 6997136608 Συνεννοηση στα ελληνοκινεζικα
Επειδή με εξιτάρουν τα κασκαντέρικια, αρχικά θα σας πω ότι το τηλέφωνο ισχύει ακόμα κι ας έχουν περάσει 10 χρόνια. Συνάντηση στον Πριάμο Ηλιουπολη με κλείσιμο ραντεβού αυθημερόν. Συνεννόηση στα ελληνικά και λίγα αγγλικά. Πάρκαρα κοντά και την είδα απέξω με μια βεντάλια στο χέρι και ένα άσπρο φόρεμα. Εμφάνιση μέτρια, κανονικό βάρος, κοντή αρκετά, λευκή επιδερμίδα, βυζακι ωραίο και φάτσα όχι κάτι ιδιαίτερο. Τα δόντια όντως είναι γκρι θαμπά όπως έχει αναφερθεί. Ηλικία κοντά στα 50 αν και μου είπε 35, όπως και μου είπε πως τη λενε Μαρία ενώ εγώ τη φώναξα Νανα. Λεφτά μπροστά 70€ ζητά, Ντουζακι, όχι μαζί και ξάπλα για μασάζ. Το κατέχει το μασάζ και με ρώταγε για την πίεση κτλ. Γύρισμα από την καλή, αισθησιακό χάιδεμα παντού, φιλία παντού μέχρι και πόδια και ξεκίνησε μια πίπα με προοπτικές. Κάπου εκεί κατέθεσα αφού ήμουν κουρασμένος. Μου είπε πως την επόμενη φορά θελει και σεξ. Ντουζακι και κουβεντούλα για λίγο και στοματικό Διάλυμα από μεριάς της. Συνολικός χρόνος 50’ για 70+30 το δωμάτιο που δεν το λες value for money. Ευγενική αρκετά, αλλά δεν τρελάθηκα. Ίσως αν είχε χώρο να ήταν διαφορετικά. Μετά από κανα 2ωρο την πέτυχα 3 στάσεις μέτρο παρακάτω, πιθανό να το περπάτησε όλο αυτό και ας φορούσε τακούνι με 40 βαθμούς έξω.
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
206
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
2.471
Σε ξενοδοχείο πάει.. αλλά βλέπω ότι είναι δύσκολη η επικοινωνία.. δηλαδή στέλνω μήνυμα κ απαντάει μετά από μια ώρα.... ότι να ναι.... το θέμα είναι μην κλείσουμε ραντεβού και μας ρίξει πιστόλι η μικρή... δε ξέρω γιατί αλλά δεν μου φαίνεται κ πολύ έμπιστη..... μακαρι να βγω ψεύτης.
Οντως αναξιοπιστη φουλ, πηρα απαντηση γρηγορα κανονισαμε συγκεκριμενη ωρα σε χοτελ και μετα εξαφανιζολ , εννοειται δεν ειχα παει στο ξενοδοχειο ,εστειλα πριν ξεκινησω και μην το ειδατε
 

super01

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
19
Like
25
Πόντοι
0
Είναι σε κανένα γραφείο τώρα; Υπάρχει κάπου φωτογραφία;
Στο the_worldofmassage_ στο ινστα θα μπεις και θα τις δεις και τις τρεις. Στο δεύτερο ποστ από αριστερά προς τα δεξιά θα δεις Βάσω, Κλεα, Λιντα
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom