Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Γιατί ποια δεν μαδάει πλέον ?
Φιλαράκι για αυτό σχολιάζουμε εδώ μέσα για να αποφύγουμε το μάδημα ,βέβαια αυτό στεναχωρεί κάποιους σαν του λόγου σου, αλλά ξυδάκι!
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
46
Like
5.440
Πόντοι
5.646
Που να ξέρουμε ρε μπραδερονι στειλαμε μυνημα και δεν τις εμφανίζουν οι κομπλέξαρες …το ζόρι τραβάει η τηλεφωνήτρια δεν έχουμε καταλάβει ακόμα ..
Κατάλαβα οκ…
 

Amerikanakias

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
16
Like
162
Πόντοι
0
μερικές συναντήσεις του καλοκαιριού

η Εβελίνα VIP: διαφορετική εμφάνιση από τη φωτογραφία, μεγαλύτερη, μέτριο μασάζ. Ωραίο βυζί, δεν είχε Πολλή διάθεση, έκανε στοματικό, δεν μου άρεσε πολύ μου ζήτησε 150 στο τέλος, 80 κόστιζε το μασάζ, + 70 το στοματικό.

η Μυρτώ VIP: μεγαλύτερη από τη φωτογραφία Αλλά ωραία με ωραίο σώμα, δηλώνει Ελληνίδα.
μου έβαλε χέρι που έκατσα με το εσώρουχο (πολλά ρούχα έβγαλες μου λέει) μάλλον ήθελε να κάτσω με το παντελόνι μου.
αρνήθηκε να προχωρήσει σε τίποτα extra, εάν Και δήλωσε ότι μόνο αν πλήρωνα πάνω από 300 ευρώ Θα μπορούσε να το σκεφτεί.
μείναμε μόνο στο μασάζ το οποίο ήταν πολύ καλό

η Τζούλι VIP: διαφορετική από τη φωτογραφία, μεγαλύτερη, σαραντάρα, δεν ήταν άσχημη.
μασάζ δυνατό, καλό, λίγο ατσούμπαλο αλλά εντάξει.
προχωράει full αλλά εγώ Πήρα μόνο ένα γρήγορο στοματικό. (είναι λίγο άγρια και σου τι λέει αν δεν τελειώσεις γρήγορα)
κόστος 150 για μιάμιση ώρα μασάζ + το έξτρα

η Χριστίνα VIP: 20 χρόνων Εντάξει εμφάνιση ωραίο σώμα, ανύπαρκτο μασάζ θέλει κατευθείαν στο Extra, τερματίζει. κόστος 150.

η Σόνια VIP: όμορφη τριαντάρα, πολύ ωραίο σώμα, ωραία βυζιά. τερματίζει.

Ιωάννα VIP: τελείως διαφορετική από τη φωτογραφία, παχουλή, δεν ήταν ωραία, πολύ ευδιάθετη όμως και πολύ ευγενική, ωραίο μασάζ, κάνει στοματικό με συν 30.

η ζωή/ Zoe SILK: πολύ ωραία εμφάνιση, ωραίο σώμα, καταπληκτικό μασάζ, πολύ ερωτική γυναίκα, προχωράει μέχρι χέρι.

Inesa DELUXE: όμορφη σαραντάρα με ωραία μάτια, ωραίο σώμα, πολύ περιποιημένη, καθαρή πάρα πολύ καλό μασάζ, προχωράει μέχρι χέρι.

η Μάρθα DELUXE: ωραία κοπέλα γύρω στα 35, πολύ ευδιάθετη, πολύ ωραίο μασάζ, προχωράει στα extra μέχρι full αν της αρέσεις.

η Νάγια TEA: ίδια με τις φωτογραφίες, ωραία εμφάνιση, sexy, πολύ ωραίο μασάζ, πάρα πολύ ωραίο blowjob, δυνατό throat.
γενικά τα κορίτσια της TEA είναι καλά εκπαιδευμένα και ώριμα.
2 ώρες μασάζ σώμα με σώμα γυμνό, nuru, geisha services, shower μαζί 120+20 extra.

τόσα χρόνια Διάβαζα μόνο
Ήρθε η ώρα να αφήσω και εγώ κανένα review
Καλό χειμώνα σε όλους...
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Φιλαράκι για αυτό σχολιάζουμε εδώ μέσα για να αποφύγουμε το μάδημα ,βέβαια αυτό στεναχωρεί κάποιους σαν του λόγου σου, αλλά ξυδάκι!
Βλέπεις να αγχώνομαι πολύ για τα γραφόμενα ? Καθομολογία συμφωνούμε όλοι οτι μας μαδάνε.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
μερικές συναντήσεις του καλοκαιριού

η Εβελίνα VIP: διαφορετική εμφάνιση από τη φωτογραφία, μεγαλύτερη, μέτριο μασάζ. Ωραίο βυζί, δεν είχε Πολλή διάθεση, έκανε στοματικό, δεν μου άρεσε πολύ μου ζήτησε 150 στο τέλος, 80 κόστιζε το μασάζ, + 70 το στοματικό.

η Μυρτώ VIP: μεγαλύτερη από τη φωτογραφία Αλλά ωραία με ωραίο σώμα, δηλώνει Ελληνίδα.
μου έβαλε χέρι που έκατσα με το εσώρουχο (πολλά ρούχα έβγαλες μου λέει) μάλλον ήθελε να κάτσω με το παντελόνι μου.
αρνήθηκε να προχωρήσει σε τίποτα extra, εάν Και δήλωσε ότι μόνο αν πλήρωνα πάνω από 300 ευρώ Θα μπορούσε να το σκεφτεί.
μείναμε μόνο στο μασάζ το οποίο ήταν πολύ καλό

η Τζούλι VIP: διαφορετική από τη φωτογραφία, μεγαλύτερη, σαραντάρα, δεν ήταν άσχημη.
μασάζ δυνατό, καλό, λίγο ατσούμπαλο αλλά εντάξει.
προχωράει full αλλά εγώ Πήρα μόνο ένα γρήγορο στοματικό. (είναι λίγο άγρια και σου τι λέει αν δεν τελειώσεις γρήγορα)
κόστος 150 για μιάμιση ώρα μασάζ + το έξτρα

η Χριστίνα VIP: 20 χρόνων Εντάξει εμφάνιση ωραίο σώμα, ανύπαρκτο μασάζ θέλει κατευθείαν στο Extra, τερματίζει. κόστος 150.

η Σόνια VIP: όμορφη τριαντάρα, πολύ ωραίο σώμα, ωραία βυζιά. τερματίζει.

Ιωάννα VIP: τελείως διαφορετική από τη φωτογραφία, παχουλή, δεν ήταν ωραία, πολύ ευδιάθετη όμως και πολύ ευγενική, ωραίο μασάζ, κάνει στοματικό με συν 30.

η ζωή/ Zoe SILK: πολύ ωραία εμφάνιση, ωραίο σώμα, καταπληκτικό μασάζ, πολύ ερωτική γυναίκα, προχωράει μέχρι χέρι.

Inesa DELUXE: όμορφη σαραντάρα με ωραία μάτια, ωραίο σώμα, πολύ περιποιημένη, καθαρή πάρα πολύ καλό μασάζ, προχωράει μέχρι χέρι.

η Μάρθα DELUXE: ωραία κοπέλα γύρω στα 35, πολύ ευδιάθετη, πολύ ωραίο μασάζ, προχωράει στα extra μέχρι full αν της αρέσεις.

η Νάγια TEA: ίδια με τις φωτογραφίες, ωραία εμφάνιση, sexy, πολύ ωραίο μασάζ, πάρα πολύ ωραίο blowjob, δυνατό throat.
γενικά τα κορίτσια της TEA είναι καλά εκπαιδευμένα και ώριμα.
2 ώρες μασάζ σώμα με σώμα γυμνό, nuru, geisha services, shower μαζί 120+20 extra.

τόσα χρόνια Διάβαζα μόνο
Ήρθε η ώρα να αφήσω και εγώ κανένα review
Καλό χειμώνα σε όλους...
.....και μια και αναφερθήκαμε στις θεραπεύτριες του vip/prive να προσθέσω και την Ειρήνη η οποία δεν έχει καμμία σχέση με την φωτογραφία που στέλνουν ...αλλά συμπαθητική με ωραίο σωματότυπο... μασαζ διεκπεραιωτικό και όταν σε γυρίζει βγαίνει ο τιμοκατάλογος ...170 € για full ...
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
354
Κριτικές
7
Like
943
Πόντοι
371
.....και μια και αναφερθήκαμε στις θεραπεύτριες του vip/prive να προσθέσω και την Ειρήνη η οποία δεν έχει καμμία σχέση με την φωτογραφία που στέλνουν ...αλλά συμπαθητική με ωραίο σωματότυπο... μασαζ διεκπεραιωτικό και όταν σε γυρίζει βγαίνει ο τιμοκατάλογος ...170 € για full ...
170 για φουλ? μαζι με το μασαζ?
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
354
Κριτικές
7
Like
943
Πόντοι
371
Αν είναι 170 χωρίς το μασάζ που φτάσαμε...;
δεν συμφερει παιδια.το εχουνε ξεφτιλισει το θεμα
πας σε μαγαζι και βλεπεις τι θα παρεις και δινεις και
λιγοτερα. οπως φραντζη η λαγουμιντζη.. γνωμη μου βεβαια
ο καθενας τα λεφτα του τα κανει οτι θελει.
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
.....και μια και αναφερθήκαμε στις θεραπεύτριες του vip/prive να προσθέσω και την Ειρήνη η οποία δεν έχει καμμία σχέση με την φωτογραφία που στέλνουν ...αλλά συμπαθητική με ωραίο σωματότυπο... μασαζ διεκπεραιωτικό και όταν σε γυρίζει βγαίνει ο τιμοκατάλογος ...170 € για full ...
Ποσοοοο;;;;;; Ρε μπας και παίρνει από τις κοπελιτσες ποσοστό και από τα φιλοδωρήματα η αφεντικίνα και αναγκάζονται να ανεβάζουν τις τιμές τα κοριτσόπουλα ;;άκου 170
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά. Η Ίριδα ξέρει κανεις αν παίζει μπαλίτσα ακόμα;
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.082
Πόντοι
1.336

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.160
Πόντοι
7.636

Καλησπέρα, έχει κανείς εμπειρία με την εν λόγω κυρία;
Δε νομίζω ότι υπάρχει αυτή
Έχει σταματήσει
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.082
Πόντοι
1.336
η ζωή/ Zoe SILK: πολύ ωραία εμφάνιση, ωραίο σώμα, καταπληκτικό μασάζ, πολύ ερωτική γυναίκα, προχωράει μέχρι χέρι.
παιδια ενδιαφερομαι μονο για μασαζ, αξιζει;
στην φωτο φαινεται πολυ ωραια
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
115
Like
191
Πόντοι
1
Πρόσφατες συναντήσεις:
- Μαρίνα silk: εξαιρετικό μασάζ δεν προχώρησε σε κάτι παραπάνω, άφησε υπονοούμενα για επόμενο ραντεβού.

- Άννα Μαρία vip: από μασάζ τίποτα (μου είπε ξεκάθαρα δεν ξέρουμε..) έκανε ένα 20λεπτο και μετά μου είπε να γυρίσω, μόνο φραπέ πήρα με +20 γιατί είχα ξενερώσει.
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
παιδια ενδιαφερομαι μονο για μασαζ, αξιζει;
στην φωτο φαινεται πολυ ωραια
Αναλόγως γιατί μασάζ ενδιαφέρεσαι φίλε . .
Αθλητικό δεν κάνει η Ζωή.
Χαλαρωτικό με φουλ αισθησιακό τελείωμα θα έλεγα εγώ .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom