Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
9
Like
1.809
Πόντοι
3.145


ωχ  ...ζει ακόμα αυτή;;  Πανε χρόνια.....5-7;;  
την γνώρισα απ την φωνή....  ξενερουά  50άρα...(οχι ελληνίδα...αν θυμάμαι καλά ρουμάνα)

ξεπέτα  ενα 50άρι ...ζηταει...λέει  φούλ...και αμα πας...μη το ενα μη το αλλο..

εχει χώρο στο  νεο κόσμο...μασσαζ  δεν υπάρχει εννοείται!!!!

ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ........ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΑΡΓΑ.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
ωχ  ...ζει ακόμα αυτή;;  Πανε χρόνια.....5-7;;  
την γνώρισα απ την φωνή....  ξενερουά  50άρα...(οχι ελληνίδα...αν θυμάμαι καλά ρουμάνα)

ξεπέτα  ενα 50άρι ...ζηταει...λέει  φούλ...και αμα πας...μη το ενα μη το αλλο..

εχει χώρο στο  νεο κόσμο...μασσαζ   δεν υπάρχει εννοείται!!!!

ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ........ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΑΡΓΑ.
Ετσι είναι οι αριστοκρατισες!
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
ωχ καταλαβα :headbang:
κυψελη μου ειπε οτι ειναι......σαυροειδες?

ΝΑΙ !!
ΛΕΠΤΗ -  σγουρο μαλι - σωματοτυπο κανονικο αλλα κατά την γνωμη μου ανδροιδη και πολύ σπασμενο προσωπο !
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΝΑΙ !!
ΛΕΠΤΗ -  σγουρο μαλι - σωματοτυπο κανονικο αλλα κατά την γνωμη μου ανδροιδη και πολύ σπασμενο προσωπο !

αν σου ειναι ευκολο στειλε μου πμ με οτι πληροφοριες εχεις...... :)
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Μεγάλη πουστιά

Ξέρω πως ο συγκεκριμένος χώρος αφορά μασάζ κατ'οικον με σεξ,αλλά αυτό που θα γράψω ίσως σώσει τα χρήματα ορισμένων..
Θα αναφερθώ σε ένα απο τα γραφεία που το προσφέρουν κ συγκεκριμένα στο ..
Τον Ιανουάριο είχα δει μία προσφορα για μασάζ μίας ώρας με 25 ευρώ με δικαίωμα επιλογής masseur-masseuse..
Επειδή μου έκαναν κλικ κάποιες κοπέλες,σκεφτηκα να το αγοράσω κ ας ήξερα οτι οι πιθανότητες για  :fuck1: ήταν ελάχιστες ως μηδενικές..
Σπιτι δεν έχω ελεύθερο όμως κ γνωρίζοντας οτι οι δικοί μου θα έφευγαν για εξοχικό αυτή τη βδομάδα πήρα τηλ πριν το αγοράσω κ ρώτησα τον τύπο αν θα ισχύει μετά απο 2 μήνες..αφού με διαβεβαίωσε οτι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα το αγόρασα!
Παίρνοντας σήμερα για να εξαργυρώσω το κουπόνι,να χαλαρώσω κ απο το στρες της καθημερινότητας,έφαγα την εξής ήττα..
Αφού ρώτησα αν λειτουργούν σήμερα κ πήρα θετική απάντηση,ζήτησα να έρθει στο σπίτι μία κοπέλα,η Ευαγγελία..
Μου λέει ο τύπος οτι διαθέσιμος είναι μόνο κάποιος Γιάννης..Του εξήγησα οτι θέλω μόνο κοπέλα κ μου απάντησε οτι έχει περάσει πολύς καιρός κ τα κουπόνια που αντιστοιχούσαν στις κοπέλες έχουν εξαντληθεί.
Μα,του λέω,όταν πήρα κ σε ρώτησα δε μου είπες οτι υπάρχει κάποιος τέτοιος περιορισμός κ ούτε το γράφει πουθενα στο κουπόνι της προσφοράς..
Μου λέει οτι αυτός είναι ο ισχύων κανονισμός κ δε μπορεί να κάνει κάτι..μου αντιπρότεινε επτωση,αν ήθελα κάποια κοπέλα,δλδ 50 αντί για 60 που είναι κανονικά  :headbang: :headbang: :headbang:
Κάτι που φυσικά δε δέχτηκα!!
Εναλλακτικά μου είπε οτι μπορώ να ακυρώσω την παραγγελία με ένα τηλ στο σάιτ που είχε την προσφορά..
Δεν έχω πάρει ακόμη, η επικοινωνία είναι μόνο για καθημερινές,αλλά δε νομίζω να βγάλω άκρη γτ στα ψιλά γράμματα αναγράφεται οτι μπορώ να ακυρώσω μόνο εντός 14 ημερών..
Μάλλον μου τα φάγανε τα 25 με μία πολύ φτηνή απάτη!!
Το ιδιο μου ειχε συμβει με κουπονι στο σκουφα 10..μου εστειλε ενα μαυρο να μου κανει μασαζ..
Η δικαιολογια ηταν οτι τα κουπονια τα εξηπηρετει μονο αυτος..φυσικα αρνηθηκα και μου εστειλε με το ζορι μια ξυνη
που μου το εκανε αγγαρια.
Μαλλον θα πρεπει να ρωταμε πριν αγορασουμε κουπονι.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Το ιδιο μου ειχε συμβει με κουπονι στο σκουφα 10..μου εστειλε ενα μαυρο να μου κανει μασαζ..
Η δικαιολογια ηταν οτι τα κουπονια τα εξηπηρετει μονο αυτος..φυσικα αρνηθηκα και μου εστειλε με το ζορι μια ξυνη
που μου το εκανε αγγαρια.
Μαλλον θα πρεπει να ρωταμε πριν αγορασουμε κουπονι.

Αγοραζεις και πληρωνεις, μονο οτι βλεπεις !!!  :idiot: :idiot: :idiot:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
γιατί ρε φίλε είναι 2 κοπέλλες? επειδή λέει BODY & MIND?    :2funny: :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Καλα υποκλινομαι!!!
εισαι μεγιστος κομμαντο!χαχαχαχα!!!!

ειμαι 100% σιγουρος πως αυτο το τρίμπαζο το έχει χτυπησει ήδη (και μάλιστα πολλές φορες) ο ανατολγαμει!!!!
κατι τετοιες του αρεσουνε  :2funny:

Κανα Ρωσοgilf γάμησες τελευταία να πεις εντυπώσεις?
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.679
Κριτικές
24
Like
2.397
Πόντοι
2.420
Το ιδιο μου ειχε συμβει με κουπονι στο σκουφα 10..μου εστειλε ενα μαυρο να μου κανει μασαζ..
Η δικαιολογια ηταν οτι τα κουπονια τα εξηπηρετει μονο αυτος..φυσικα αρνηθηκα και μου εστειλε με το ζορι μια ξυνη
που μου το εκανε αγγαρια.
Μαλλον θα πρεπει να ρωταμε πριν αγορασουμε κουπονι.
Ευτυχώς επικοινώνησα με το σάιτ των προσφορών κ δέχτηκαν να μου ακυρώσουν το κουπόνι κ να μου επιστρέψουν τα χρήματα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom