Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
:2funny: αυτη μου ειχε ζητησει ταυτοτητα τραγικα σκηνικα.......
εχει κανει κανεις δοκιμη στο παρακατω ιδρυμα?περασα μια βολτα εχει 2 τεμαχια μεσα αλλα δεν δοκιμασα.....το ενα ειδικα ειναι μοντελε φαση και εχει μπει στα προσεχως........


Δεν ανοιγει η σελιδα !!!  :helpplea:
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Αν ειναι στον Α.Ιωαννη, στην Λ.Βουλιαγμενης, θα κανω μια επισκεψη !!!  ;)

με καθε επιφυλαξη νομιζω οτι ειναι καινουργιο μαγαζι πριν κανα μηνα ανοιξε
  το ροστερ  νομιζω ειναι ολες οι ηληκιες.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
με καθε επιφυλαξη νομιζω οτι ειναι καινουργιο μαγαζι πριν κανα μηνα ανοιξε
  το ροστερ  νομιζω ειναι ολες οι ηληκιες.
1ον ειμαστε σε λαθος νημα...εδω ειναι μασαζ κατοικον...
2ον..αν το μαγαζι ειναι γωνια με την βουλιαγμενης,τοτε υπηρχε και παλιοτερα..ειναι στον 1ο οροφο,και στην πορτα(τοτε),ηταν η στελλα απο την μιχαλακοπουλου..και μεσα στο ροστερ ηταν και η βικη,με τα θηρια,που τωρα ειναι πορτα στην αρκαδιας....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
λοιπόν...μου φαίνεται ότι κάθε φορά περιμένετε εμένα να σας δώσω τις πληροφορίες  :grin:

αστειεύομαι...

Λ. Βουλιαγμένης 130, δυο κοπέλες Ελληνίδες, τα προγράμματα ξεκινούν από 40 και φτάνουν μέχρι 70. Τηλεφωνική ενημέρωση

τώρα πάμε στο προκείμενο. Σας θυμίζει κάτι αυτή η τιμολογιακή πολιτική; Εμένα ναι, το Ηλιουπόλεως 112.

Μόνο ένας μπορεί να μας ενημερώσει αν πρόκειται για τις ίδιες κοπέλες. ggary1000 ;)

Παρακαλούνται οι mods να μεταφέρουν τα posts στο αντίστοιχο thread ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
λοιπόν...μου φαίνεται ότι κάθε φορά περιμένετε εμένα να σας δώσω τις πληροφορίες  :grin:

αστειεύομαι...

Λ. Βουλιαγμένης 130, δυο κοπέλες Ελληνίδες, τα προγράμματα ξεκινούν από 40 και φτάνουν μέχρι 70. Τηλεφωνική ενημέρωση

τώρα πάμε στο προκείμενο. Σας θυμίζει κάτι αυτή η τιμολογιακή πολιτική; Εμένα ναι, το Ηλιουπόλεως 112.

Μόνο ένας μπορεί να μας ενημερώσει αν πρόκειται για τις ίδιες κοπέλες. ggary1000 ;)

Παρακαλούνται οι mods να μεταφέρουν τα posts στο αντίστοιχο thread ;)
...εμενα μου θυμιζει ,οτι αν ειναι το ιδο,ουτε απεξω....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
λοιπόν...μου φαίνεται ότι κάθε φορά περιμένετε εμένα να σας δώσω τις πληροφορίες  :grin:

αστειεύομαι...

Λ. Βουλιαγμένης 130, δυο κοπέλες Ελληνίδες, τα προγράμματα ξεκινούν από 40 και φτάνουν μέχρι 70. Τηλεφωνική ενημέρωση

τώρα πάμε στο προκείμενο. Σας θυμίζει κάτι αυτή η τιμολογιακή πολιτική; Εμένα ναι, το Ηλιουπόλεως 112.

Μόνο ένας μπορεί να μας ενημερώσει αν πρόκειται για τις ίδιες κοπέλες. ggary1000 ;)

Παρακαλούνται οι mods να μεταφέρουν τα posts στο αντίστοιχο thread ;)
sygnwmh gia greeklish....ontws 2 kopeles h mia mounara kai h allh kalh.... 40 eurw to misawro kai 70 h wra apo kei kai pera epipleon 20 gia frape epipleon 40 gia kalamaki kai eipleon 50 gia full . sta tou masaz katw tou metrio
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
sygnwmh gia greeklish....ontws 2 kopeles h mia mounara kai h allh kalh.... 40 eurw to misawro kai 70 h wra apo kei kai pera epipleon 20 gia frape epipleon 40 gia kalamaki kai eipleon 50 gia full . sta tou masaz katw tou metrio
...90 το μισαωρο για φουλ!!!!!!!!!!!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.612
Like
28.090
Πόντοι
5.006
Τιμες οπως ακριβως τα ειπαν οι συναγωνιστες.Σκυλι του πολεμου μεν στην εμφανιση,προκλητικο εφαρμοστο φορεμα,προστυχος κωλος και πετρωμενο βυζι,αλλα μασαζ για γελια,διαρκεια για σφαλιαρες επισης.Τελευταια φορα που πηγα ηταν δυο εβδομαδες πριν,και η τελευταια βεβαια.
ετσι οπως τα λες.....μου αρεσει που εδινε και καρτα για να πιασει πελατεια αλλα με αυτα τα μυαλα  :uglystupid: :uglystupid:
 

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
ναι αυτη μετα θελει 70 στοματικο με προφυλαξη και 100 αμα σε μαθει sex μια φορα...μακρια...οποιος θελει ας παει για το μασαζ με εκτονωση ισα ισα για να γινει σου κανει βεβαια αλλα δεν αξιζει νομιζω....
Τιμες οπως ακριβως τα ειπαν οι συναγωνιστες.Σκυλι του πολεμου μεν στην εμφανιση,προκλητικο εφαρμοστο φορεμα,προστυχος κωλος και πετρωμενο βυζι,αλλα μασαζ για γελια,διαρκεια για σφαλιαρες επισης.Τελευταια φορα που πηγα ηταν δυο εβδομαδες πριν,και η τελευταια βεβαια.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Με την ψηλη την μοντελα.... Δεν κανει για μασαζ αυτη... Πιστευω οτι στα αματεουρ cg θα εκανε παταγο....να μην σου πω οτι προερχεται απο εκει... Αυτη ειναι η εκτιμηση μου...
επιασε τον παπα απο τα αρχιδια ομως...μασατζιδικο,και με την κοροιδια,που πουλαει,θα βγαζει ενα πολυ καλο μισθο,αβιαστα...εξυπνο κοριτσι...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
οχι παιζουμε...λεει..αντι να παω σε μαγαζι,οπου θα με ξεπατωσουν,να μαζεψω κανενα φραγκο..παω σε καινουργιο,κανω και το κομματι μου,πουλαω τρελα,και να ο μπερντες....αυτα ειναι...ρε που τις καναμε και ανθρωπους...!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom