Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
9
Like
5.405
Πόντοι
1.436
Συνάντηση με Καρολίνα exotic.
Δεν ήξερα που να γράψω την κριτική γιατί ενώ την συνάντησα σε μασατζιδικο, τις μισές μέρες δουλεύει σε κατοικον.
Η κοπέλα Εμφανισιακά είναι όμορφη.
Έχει κορμί λαμπάδα με φτιαγμένο στήθος αλλά πολύ καλή αφή.
Πρόσωπο όμορφο.
Μασάζ σε γενικές γραμμές το κατέχει.
Είναι πιο πολύ αισθησιακό χωρίς πολύ δύναμη αλλά ούτε και σκέτο χάδι.
Στα του σεχ όμορφη αργή πίπα με περιποίηση και της γύρω περιοχής, και σε ότι στάση θες.
Ευχάριστος χαρακτήρας με το χαμογελο
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Συνάντηση με Καρολίνα exotic.
Δεν ήξερα που να γράψω την κριτική γιατί ενώ την συνάντησα σε μασατζιδικο, τις μισές μέρες δουλεύει σε κατοικον.
Η κοπέλα Εμφανισιακά είναι όμορφη.
Έχει κορμί λαμπάδα με φτιαγμένο στήθος αλλά πολύ καλή αφή.
Πρόσωπο όμορφο.
Μασάζ σε γενικές γραμμές το κατέχει.
Είναι πιο πολύ αισθησιακό χωρίς πολύ δύναμη αλλά ούτε και σκέτο χάδι.
Στα του σεχ όμορφη αργή πίπα με περιποίηση και της γύρω περιοχής, και σε ότι στάση θες.
Ευχάριστος χαρακτήρας με το χαμογελο
Ναι και σε αυτο το νήμα μπορεί και στο μασέρ με δικό τους χώρο μπορεί.. οκ το παν είναι η ενημέρωση. Κόστος και ώρα στο λαδομαγαζο?
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
9
Like
5.405
Πόντοι
1.436
Ναι και σε αυτο το νήμα μπορεί και στο μασέρ με δικό τους χώρο μπορεί.. οκ το παν είναι η ενημέρωση. Κόστος και ώρα στο λαδομαγαζο?
45 λεπτά - 70€
Στο Συγγρού 169
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Το ερώτημα είναι ... ... εσύ θα γράψεις για να μας φωτίσεις μετά το ραντεβού σου με τη Βικτώρια;

Γιατί και εδώ που έκλεισες με την Βαλέρια από τον Απρίλιο, ακόμα περιμένουμε κριτική και εντυπώσεις
Έχεις δίκιο..
Δεν έγραψα τπτ τότε με Βαλέρια γιατί άφησε σεκο,με ενοχλούσε η μεσηπριν την φωνάξω, μετά το μασάζ έκανα μια βδομάδα να περπατησω κανονικά ούτε για δουλειά δεν πήγαινα..
Η Βικτώρια μου έκανε πολύ καλό μασάζ,πραγματικά άλλος άνθρωπος μετά,στα έξτρα φραπές σκέτος,ούτε να αγγίξω έδωσα από μόνος μου +20

Γενικό σύνολο μέτριο γιατί δεν μου πολύ άρεσε η τύπισσα,μου έμεινε όμως το καλό μασάζ που σπάνια παίρνεις στον χώρο..
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα σας!
Έχω ξεψαχνισει τα threads και δεν βρίσκω κάποια κατηγορία για yoni massage.
Υπάρχει κάποιο μέλος να με κατατοπίσει.
Ευχαριστώ ?
Καλημέρα GirlOnGirl
Κάνε μερικά post εως 3-5 και μπορώ να σου πω σε προσωπικο μνμ ...έχω δύο πιθανές περιπτώσεις
 

Indy79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
107
Πόντοι
0
Romilda - Joy Massage

East round face with body that has few grips

Moderate to good massage with frappe at the end

Cost 60 + 20

Hey everyone, such a nice forum full of information! I'm a big fan of the "rub and tug" massage treatment, and it seems there are lots of places in Athens to have the experience.

I would love to have a few recommendations, described like the post above (name of the business, name of the girl (or girls) that play, the cost of massage + cost of extras) so I can give them a try.

I'll be happy to share my experiences in detail so you can use the info for your own good.

By the way, one place that I'd read does the frappe and maybe some extras is EN Relax. I went there once and the masseuse was not playing along, but the manager approached me after and said that I should call and ask her next time for special treatment and she could arrange it. The thing is, I do not remember her name. Does anyone have advice for this?

Thanks and have a good day, gentleman and scoundrels. ;)
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Έχεις δίκιο..
Δεν έγραψα τπτ τότε με Βαλέρια γιατί άφησε σεκο,με ενοχλούσε η μεσηπριν την φωνάξω, μετά το μασάζ έκανα μια βδομάδα να περπατησω κανονικά ούτε για δουλειά δεν πήγαινα..
Η Βικτώρια μου έκανε πολύ καλό μασάζ,πραγματικά άλλος άνθρωπος μετά,στα έξτρα φραπές σκέτος,ούτε να αγγίξω έδωσα από μόνος μου +20

Γενικό σύνολο μέτριο γιατί δεν μου πολύ άρεσε η τύπισσα,μου έμεινε όμως το καλό μασάζ που σπάνια παίρνεις στον χώρο..
Καλό μασάζ η Βικτώρια ε;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Hey everyone, such a nice forum full of information! I'm a big fan of the "rub and tug" massage treatment, and it seems there are lots of places in Athens to have the experience.

I would love to have a few recommendations, described like the post above (name of the business, name of the girl (or girls) that play, the cost of massage + cost of extras) so I can give them a try.

I'll be happy to share my experiences in detail so you can use the info for your own good.

By the way, one place that I'd read does the frappe and maybe some extras is EN Relax. I went there once and the masseuse was not playing along, but the manager approached me after and said that I should call and ask her next time for special treatment and she could arrange it. The thing is, I do not remember her name. Does anyone have advice for this?

Thanks and have a good day, gentleman and scoundrels. ;)
The name of the lady who is in charge there is Marina my friend.
Try and tell us if something interesting ? happens
Good luck ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Indy79
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα σας!
Έχω ξεψαχνισει τα threads και δεν βρίσκω κάποια κατηγορία για yoni massage.
Υπάρχει κάποιο μέλος να με κατατοπίσει.
Ευχαριστώ ?
Υπάρχει ένα γραφείο μασαζ κατ οίκον Girl on Girl στο Instagram kai Facebook που διαφημίζει την υπηρεσία που ενδιαφέρεσαι και αναζήτησες .
Diamondsmassage.gr που η Τεα έχει αυτήν την υπηρεσία όπως και πολλές άλλες υπηρεσίες …
Μπορείς αν έχεις χρόνο να δεις το γραφείο με όλες τις πληροφορίες που θελεις
Το έχω δει και το θυμήθηκα μετά την ερώτηση σου
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
286
Κριτικές
7
Like
369
Πόντοι
21
Επαναλειτουργούν από σήμερα οι υπηρεσίες ευεξίας δεδομένου ότι πρόκειται για δραστηριότητες υποστηρικτικές του τουρισμού και είναι απαραίτητο να ανοίξουν παράλληλα με τις υπόλοιπες υπηρεσίες ευεξίας που είναι ήδη σε κανονική λειτουργία, με τις υπηρεσίες εκμετάλλευσης λουτρών, υπηρεσίες θεραπευτικών λουτρών και ιαματικών πηγών και υπηρεσίες μασάζ.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.893
Like
9.548
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σας!
Έχω ξεψαχνισει τα threads και δεν βρίσκω κάποια κατηγορία για yoni massage.
Υπάρχει κάποιο μέλος να με κατατοπίσει.
Ευχαριστώ ?
Εχω πληροφορίες να σε στειλω για αυτο που ζητας
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Hey everyone, such a nice forum full of information! I'm a big fan of the "rub and tug" massage treatment, and it seems there are lots of places in Athens to have the experience.

I would love to have a few recommendations, described like the post above (name of the business, name of the girl (or girls) that play, the cost of massage + cost of extras) so I can give them a try.

I'll be happy to share my experiences in detail so you can use the info for your own good.

By the way, one place that I'd read does the frappe and maybe some extras is EN Relax. I went there once and the masseuse was not playing along, but the manager approached me after and said that I should call and ask her next time for special treatment and she could arrange it. The thing is, I do not remember her name. Does anyone have advice for this?

Thanks and have a good day, gentleman and scoundrels. ;)
By the way Indy79 it looks that you are new here but you have the same interests as most of us who read everything about sex and erotic services.
I can tell you that there is a lot to try in this kind of "business " depends what you are looking for.
Massage at home with different girls from different companies, one of the best ones is diamondsmassage.gr by Tea and you can find information about service, price, girls at Instagram and Facebook. They have good ? reviews in this topic .
There are also some good massage parlors and you can see information on each one in there page .
And many more
 
  • Like
Αντιδράσεις: Indy79

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.730
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
Συνάντηση με Καρολίνα exotic.
Δεν ήξερα που να γράψω την κριτική γιατί ενώ την συνάντησα σε μασατζιδικο, τις μισές μέρες δουλεύει σε κατοικον.
Η κοπέλα Εμφανισιακά είναι όμορφη.
Έχει κορμί λαμπάδα με φτιαγμένο στήθος αλλά πολύ καλή αφή.
Πρόσωπο όμορφο.
Μασάζ σε γενικές γραμμές το κατέχει.
Είναι πιο πολύ αισθησιακό χωρίς πολύ δύναμη αλλά ούτε και σκέτο χάδι.
Στα του σεχ όμορφη αργή πίπα με περιποίηση και της γύρω περιοχής, και σε ότι στάση θες.
Ευχάριστος χαρακτήρας με το χαμογελο
Η κάρολινα έγραψε στο fb της ότι Κυριακές θα δουλευει στο vip fyi
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
135
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές! Πρόσφατες εμπειρίες:
1.Αλεξάνδρα vip: φιλότιμη και ευγενική, προσφέρει αβασανιστα φραπε με καλαμάκι , μασάζ 7/10
2. Νάντια MS: αυστηρά μασάζ 9/10, πετσέτα, χαμηλός φωτισμός ότι πρέπει για νανούρισμα!
3. Δήμητρα velvet: , κορμί μοντέλου, μικροβιοφοβική ( άδειασε μισό λίτρο αντισηπτικό) φραπέ χωρίς καλαμάκι. Κάτι παθαίνει τη δεύτερη φορά και βαριέται...
4. Ελεάνα oasis: , καλαμάκι αβίαστα, κορμί λαμπάδα ομως δε σταματά να μιλάει ...
5. Σταυρίνα oasis : μετά από πολλές συναντήσεις επιτέλους προχώρησε σε φραπέ με καλαμάκι....Τιποτα το ιδιαίτερο, σαν αγγαρεία, δεν άξιζε το ποσό ( χαλάλι της, ήταν όμως απωθημένο)
6. Τζιά your senses: μασάζ 9/10, απίστευτο άγγιγμα. Θα ξαναπροτιμηθει και θα διερευνηθεί το κατά πόσο προχωράει.

Επόμενοι στόχοι: Κορίνα vip, Σοφία your senses, Ελίνα velvet. Οι εμπειριες απο τα ανωτέρω τεμάχια ευπρόσδεκτες!
 

player21

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Αν θέλει κάποιος συναγωνιστής να ανταλλάξει τις εμπειρίες του με Καρίνα....inbox.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.893
Like
9.548
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom