Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (11 μέλη και 39 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Η νεφελη του βιπ τι ηλικια μιλαμε?
στις φωτο 25αρα, απο κοντα 40αρα, οπως ειπες και εσυ πιο πανω. ειναι η εριεττα του vip που ειχαν πει για full καποιοι με το τατουαζ στον αριστερο ωμο. προσωπικα απο τα χειροτερα μου ραντεβου, ουτε που το ακουμπησε
 
Τελευταία τροποποίηση:

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Κινείται στα όρια του χώρου. Θα την κατέτασσα στα ΔΕΝ. Επί του παρόντος μόνο καλό μασάζ. Όπως ανέφερε ο συναγωνιστής αν θες κάτι παραπάνω πρέπει να καταταχτείς στην κατηγορία «Εμφανίσιμος Μέγας Χορηγός».
και οπως ειχα αναφερει την προηγουμενη φορα που ειχαμε την κουβεντα της με πολες πλαστικες και φωτογραφηση στην σιρινα
 

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
καλησπερα φιλοι μου ξερουμε τιποτα για την σελιδα osmose massage; μηπως εχει ασχοληθει καποιος;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
εαν αξιζει η φαση...πηρα ενα τηλ εγω μου ειπε 50 το μασαζ + οτι συμφωνισεις με την κοπελα αλλα αυτο το + φοβαμαι
Κάνε μια αναζήτηση στο νήμα (πάνω δεξιά). Έχουν γραφτεί παρά πολλές πληροφορίες για το συγκεκριμένο γραφείο.
Το + δεν ξεπερνάει τα 50-70€.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
εαν αξιζει η φαση...πηρα ενα τηλ εγω μου ειπε 50 το μασαζ + οτι συμφωνισεις με την κοπελα αλλα αυτο το + φοβαμαι
120 ολα μαζι για φουλ προγραμμαεχουν πει πολλα ατομα , ειναι σαν γραφειο call girl υπο μεταμφιεση βασικα
προσωπικα δεν εχω παρει
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Μέλος με το ψευδώνυμο Alpula φυσικά θα συνεχίσω έτσι... Αν έσυ δεν μπορείς να καταλάβεις τι εννοεί ένας άνθρωπος όταν λέει κάποια πράγματα που πρέπει να προσέχει ένα γραφείο και γράφεις ότι το θάβω τότε δε σου φταίει ο άλλος. Είναι γνωστός ο τρόπος που έχεις για να μειώνεις τα υπόλοιπα μέλη, μόνο και μόνο αν κοιτάξει κάποιος πως σχολιάζεις υποτιμητικά για τους άλλους θα το καταλάβει. Μην ξαναασχοληθείς μαζί μου σε παρακαλώ... εδώ γράφουμε εντυπώσεις , δεν κάνουμε λογοκρισία χωρίς αντίκρισμα. Αν δεν συμφωνείς απλά μην ασχολείσαι.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Μέλος με το ψευδώνυμο Alpula φυσικά θα συνεχίσω έτσι... Αν έσυ δεν μπορείς να καταλάβεις τι εννοεί ένας άνθρωπος όταν λέει κάποια πράγματα που πρέπει να προσέχει ένα γραφείο και γράφεις ότι το θάβω τότε δε σου φταίει ο άλλος. Είναι γνωστός ο τρόπος που έχεις για να μειώνεις τα υπόλοιπα μέλη, μόνο και μόνο αν κοιτάξει κάποιος πως σχολιάζεις υποτιμητικά για τους άλλους θα το καταλάβει. Μην ξαναασχοληθείς μαζί μου σε παρακαλώ... εδώ γράφουμε εντυπώσεις , δεν κάνουμε λογοκρισία χωρίς αντίκρισμα. Αν δεν συμφωνείς απλά μην ασχολείσαι.
πολύ εύθικτός είσαι!
Εγώ έγραψα "συνέχισε έτσι"
δεν σε καταλαβαίνω!
Βλέπω με διαβάζεις ε?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
καλησπερα φιλοι μου ξερουμε τιποτα για την σελιδα osmose massage; μηπως εχει ασχοληθει καποιος;;
osmose όπως σου έγραψε ο dem, γραφείο με αμφίεση μασαζ που στην ουσία είναι ξεπέτα!
Κοιτάνε να περάσουν στο παρασύνθημα για να φτάσει ο λογαριασμός 100€ +
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
η Αφροδίτη τι σχέση έχει?
Για Νεφέλες ο λόγος εδώ!!:)
η Μια Νεφέλη είναι η πρώην του velvet και η άλλη η πρώη του vip, η δεύτερη ΔΕΝ ενδύκνειται!
Η Νεφελη του Ντελουξ πρέπει να σταμάτησε γιατί έφυγε εξωτερικό.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.852
Πόντοι
8.815
Άσε ρε Τεα δεν βαρέθηκες να γράφεις για τον εαυτό σου; ? σε έχουμε παρει όλοι χαμπαρι μάνα μου είσαι η κλασική αρπαχτρα ότι και να λες. Έλα παραδέξου την πραγματική ηλικία σου μην ντρέπεσαι φαίνονται πλέον τα χρονάκια ότι και να κανείς πες μας ότι είσαι 50 φεύγα.?

είπαμε μαλακες προμο αλλά αυτή το παράκανε!!!!!!
καθομαι και διαβαζω για να μαζεψω πληροφοριες ετσι να εχω μια εικονα και επεσα πανω σε αυτο. 500 χρονια εδω μεσα,ερχεται ο σκαστος να μας πει τι και πως. του-της ειπες να παει στη σταση να δει αν περνανε λεωφορεια τουλαχιστον @alpula ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
καθομαι και διαβαζω για να μαζεψω πληροφοριες ετσι να εχω μια εικονα και επεσα πανω σε αυτο. 500 χρονια εδω μεσα,ερχεται ο σκαστος να μας πει τι και πως. του-της ειπες να παει στη σταση να δει αν περνανε λεωφορεια τουλαχιστον @alpula ?
πάς πίσω chris,πολύ πίσω!
Με αφορμή αυτή, μπαναριστήκαν πολλοί!
Ακόμα και τώρα φεύγουν ώστε να ξεβρωμίσει και το forum αλλά και ιδιαίτερα το νήμα!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
πάς πίσω chris,πολύ πίσω!
Με αφορμή αυτή, μπαναριστήκαν πολλοί!
Ακόμα και τώρα φεύγουν ώστε να ξεβρωμίσει και το forum αλλά και ιδιαίτερα το νήμα!
Το θέμα είναι ότι φαίνονται ακόμα "νορμάλ" αυτά τα μέλη, και συνεχίζουν και μπερδεύουν τον κόσμο που δεν είναι υποψιασμένος στην αναζήτηση.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.852
Πόντοι
8.815
πάς πίσω chris,πολύ πίσω!
Με αφορμή αυτή, μπαναριστήκαν πολλοί!
Ακόμα και τώρα φεύγουν ώστε να ξεβρωμίσει και το forum αλλά και ιδιαίτερα το νήμα!
μωρε πηγα για ''μελετη'' και να περασει η ωρα μου.ε μολις εντοπισα τη μαλακια δεν αντεξα. μα να σε βγαλει ο χθες ΤΕΑ,ο χθες? καπου ωπα δηλαδη. ενα οριο στη μαλακια να βαλουμε και οποιος το ξεπερναει να τρωει μπαν απ'ολο το internet.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Το θέμα είναι ότι φαίνονται ακόμα "νορμάλ" αυτά τα μέλη, και συνεχίζουν και μπερδεύουν τον κόσμο που δεν είναι υποψιασμένος στην αναζήτηση.
Έχεις δίκιο όπως πάντα!:)
Κανονικά θα έπρεπε να υπάρχει μια σήμανση στα Posts τους αυτόματα σε όσοι μπαναρίστηκαν!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.852
Πόντοι
8.815
Το θέμα είναι ότι φαίνονται ακόμα "νορμάλ" αυτά τα μέλη, και συνεχίζουν και μπερδεύουν τον κόσμο που δεν είναι υποψιασμένος στην αναζήτηση.
οι παλιοι οχι απλα τα ξεχωριζουμε,τα ξεφτιλιζουμε κιολας. αλλα ναι,ενας που δεν ξερει η ειναι καινουριος,θα του φαινεται νορμαλ.
 

phantomduck

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
καλησπερα φιλοι μου ξερουμε τιποτα για την σελιδα osmose massage; μηπως εχει ασχοληθει καποιος;;
Επειδή συνάντησα αρκετές από το συγκεκριμένο γραφείο κατά το lockdown, όλες προχώρησαν full ,και μην περιμένεις κάποιο ουσιώδες μασάζ.
Υπόψιν ότι κάποιες από τις κοπέλες μπορείς να τις βρεις στη Φυλής. Αν θες να γλυτώσεις το 50+ extra, περνά μια βόλτα από εκεί πρώτα. Βέβαια δεν είναι το ίδιο. Άλλο να έρθει στο χώρο σου και άλλο να πας εσύ, κατά εμένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom