Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (13 μέλη και 43 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Η Νεφέλη 1 ξέρουμε τι έγινε. Είχε καυλόφατσα και ωραίο στηθος
Αν αναφέρεσαι σε μια πιτσιρίκα, μελαχροινή τότε θα διαπιστώσεις(επειδή τα ψάχνω αυτά) ότι έχει καλές κριτικές απο μέλη που ως επι τω πλείστον έχουν μπαναριστεί ως προμότορες ή κλώνους!
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
ναι αλλά με μπέρδεψες!
Γιατί είναι ελάχιστοι αυτοί που θέλουν skinny!
Επειδή η πλειοψηφία γράφει κορμάρα γυμνασμένη και τέτοια!
Θα δοκιμάσω και εγώ και θα επανέλθω!
Φίλε μήπως δοκίμασες Alice από DIamonds?
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.833
Πόντοι
456
Αν αναφέρεσαι σε μια πιτσιρίκα, μελαχροινή τότε θα διαπιστώσεις(επειδή τα ψάχνω αυτά) ότι έχει καλές κριτικές απο μέλη που ως επι τω πλείστον έχουν μπαναριστεί ως προμότορες ή κλώνους!
Ρε μπερδεύετε συνέχεια την Αφροδίτη με την Νεφέλη 1 ,την πρώτη δεν την έχω πάρει ποτέ :cool2: ,την Νεφέλη 1 την είχα πάρει και δεν είναι ούτε πιτσιρίκα ούτε χαζοβιολα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ρε μπερδεύετε συνέχεια την Αφροδίτη με την Νεφέλη 1 ,την πρώτη δεν την έχω πάρει ποτέ :cool2: ,την Νεφέλη 1 την είχα πάρει και δεν είναι ούτε πιτσιρίκα ούτε χαζοβιολα.
υπάρχουν 2 νεφέλες.
Η Νεφέλη 2 είχε έρθει στο deluxe απο το velvet αν θυμάμαι καλά!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.833
Πόντοι
456
Οκ να το κάνω λιανα , υπήρχε μια Αφροδίτη (το σαχλοκουδουνο) ,μια Νεφέλη 1 (40αρα με πολύ καλό μασάζ ,σοβαρό άτομο) και η Νεφέλη 2 (30αρα ,καλό μασάζ ,πάει ως φουλ , κυκλοθυμική) ,αυτά στο deluxe πριν από κάτι μήνες.
Εσύ σε ποια αναφέρεσαι φίλε;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Οκ να το κάνω λιανα , υπήρχε μια Αφροδίτη (το σαχλοκουδουνο) ,μια Νεφέλη 1 (40αρα με πολύ καλό μασάζ ,σοβαρό άτομο) και η Νεφέλη 2 (30αρα ,καλό μασάζ ,πάει ως φουλ , κυκλοθυμική) ,αυτά στο deluxe πριν από κάτι μήνες.
Εσύ σε ποια αναφέρεσαι φίλε;
η Αφροδίτη τι σχέση έχει?
Για Νεφέλες ο λόγος εδώ!!:)
η Μια Νεφέλη είναι η πρώην του velvet και η άλλη η πρώη του vip, η δεύτερη ΔΕΝ ενδύκνειται!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.833
Πόντοι
456
Η νεφελη του βιπ τι ηλικια μιλαμε?
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Αδερφε καλημερα. Η δανάη συνεχιζει ? θα εκτιμουσα εαν εχει πληροφοριες με πμ
Έτσι έχω ακούσει από κάποιες πηγές. Νομίζω έχει ελαττωθεί πολύ η παρουσία της, δεν είμαι σίγουρος ότι έχει σταματήσει εντελώς. Ζήτησέ τη από την υπεύθυνη εξυπηρέτησης του γραφείου και ίσως μάθεις περισσότερα.
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
όχι ακόμα!
Πολύ σύντομα όμως!
Σου απαντώ σε σχόλιο που έκανες για μένα επειδή εκεί που μου μου γράφεις δεν μπορώ να ανταπαντήσω για κάποιο λόγο.
Το πρώτο comment που έκανα για το γραφείο τον Απρίλη δεν εμφανίστηκε στον υπολογιστή μου. Για αυτό έγραψα καινούριο.
Τώρα αν για σένα θεωρείται θάψιμο κάτι που διευκρίνισα ότι πρέπει να προσέξει το γραφείο... τι να σου πω... μάλλον δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά του θαψίματος και κάποιων πραγμάτων που πρέπει να τονίζονται από εμάς όταν τα διαπιστώνουμε. Στο μεταξύ γράφεις στο ίδιο σχόλιο πως είπα τα ίδια τον Απρίλη και μετά πως τη μία γράφω πως θάβω το γραφείο και από την άλλη πως είναι το πιο σοβαρό. Αποφάσιε. Αν γράφω διαφορετικά πράγματα σε δύο σχόλια δεν είναι τα ίδια πράγματα. Έλεος απλά ρε φιλαράκο.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
2
Like
3.844
Πόντοι
456
Δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση (ή δεν ήξερα τι ακριβώς να αναζητήσω) αλλά γνωρίζζει κάποιος κάτι ?
καλυτερα που δεν βρηκες .εκτος αν εχεις μηνιαιο εισοδημα 5-10.000 ...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση (ή δεν ήξερα τι ακριβώς να αναζητήσω) αλλά γνωρίζζει κάποιος κάτι ?
Κινείται στα όρια του χώρου. Θα την κατέτασσα στα ΔΕΝ. Επί του παρόντος μόνο καλό μασάζ. Όπως ανέφερε ο συναγωνιστής αν θες κάτι παραπάνω πρέπει να καταταχτείς στην κατηγορία «Εμφανίσιμος Μέγας Χορηγός».
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Κινείται στα όρια του χώρου. Θα την κατέτασσα στα ΔΕΝ. Επί του παρόντος μόνο καλό μασάζ. Όπως ανέφερε ο συναγωνιστής αν θες κάτι παραπάνω πρέπει να καταταχτείς στην κατηγορία «Εμφανίσιμος Μέγας Χορηγός».
Δεν κανει τιποτα εξτρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Σου απαντώ σε σχόλιο που έκανες για μένα επειδή εκεί που μου μου γράφεις δεν μπορώ να ανταπαντήσω για κάποιο λόγο.
Το πρώτο comment που έκανα για το γραφείο τον Απρίλη δεν εμφανίστηκε στον υπολογιστή μου. Για αυτό έγραψα καινούριο.
Τώρα αν για σένα θεωρείται θάψιμο κάτι που διευκρίνισα ότι πρέπει να προσέξει το γραφείο... τι να σου πω... μάλλον δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά του θαψίματος και κάποιων πραγμάτων που πρέπει να τονίζονται από εμάς όταν τα διαπιστώνουμε. Στο μεταξύ γράφεις στο ίδιο σχόλιο πως είπα τα ίδια τον Απρίλη και μετά πως τη μία γράφω πως θάβω το γραφείο και από την άλλη πως είναι το πιο σοβαρό. Αποφάσιε. Αν γράφω διαφορετικά πράγματα σε δύο σχόλια δεν είναι τα ίδια πράγματα. Έλεος απλά ρε φιλαράκο.
δεν είπα ότι έγραψες διαφορετικά σχόλια, αλλά ότι στο δεύτερο σχόλιο σου πρώτα μας γράφεις ότι είναι το πιο σωστό γραφείο του μασαζ και ύστερα απο κάτω γράφεις τα αρνητικά!
Καταλάβες τώρα?
Συνέχισε έτσι....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Έτσι έχω ακούσει από κάποιες πηγές. Νομίζω έχει ελαττωθεί πολύ η παρουσία της, δεν είμαι σίγουρος ότι έχει σταματήσει εντελώς. Ζήτησέ τη από την υπεύθυνη εξυπηρέτησης του γραφείου και ίσως μάθεις περισσότερα.
ποιες πηγές?
το γραφείο όταν παίρνετε τηλέφωνο τι λέει, οτι υπάρχει ή οτι δεν υπάρχει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η νεφελη του βιπ τι ηλικια μιλαμε?
τριαντάρα σίγουρα
 

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Παντως πολλες κοπελες που αναφερονται εδω απο συναγωνιστες , στα site των μασαζερι δεν υπαρχει καμια (προφανως εχουν παλιες λιστες με φωτο και δεν τις ανανεωνουν)
Υπαρχει αλλη πηγη να εχουμε εικονα των κοριτσιων αυτων η μπα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom