Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Ξέρεις κάποιος κάτι για την παρακάτω αγγελία?
https://*****/erotikes-gnorimies/μασαζ-με-τα-ποδια/

ευχαριστω!!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Πάντως ας απαντήσουν και άλλα μέλη αλλά φανταστικό μασαζ η Νεφέλη πρώην velvet,με παραξενεύει τύπε!
Αν θέλει, κάνει καλό μασάζ. Για φανταστικό , δεκάρι με τόνο κτλ κοιτάμε αλλού :grin:. Άσε που αν την πετύχεις σε κακή μέρα σε ξεπετάει. Είναι ιδιαίτερα κυκλοθυμική.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Αν θέλει, κάνει καλό μασάζ. Για φανταστικό , δεκάρι με τόνο κτλ κοιτάμε αλλού :grin:. Άσε που αν την πετύχεις σε κακή μέρα σε ξεπετάει. Είναι ιδιαίτερα κυκλοθυμική.
Αν μιλάμε για Νεφελη2 από deluxe είναι full εγωίστρια και κυκλοθυμικη όντως.. τώρα αν την πέτυχε στην μέρα της ο σύντροφος..οκ γιατί fullaρει εξάλλου.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
τελη 2020 υπηρχε Νεφελη στο ντελουξ μαυρομαλλα με μεγαλο στηθος η οποια δεν ειναι η ιδια με την σημερινη
Αυτή είναι η χοντρή που πήγε στην Τέα και μετά μόνη της, που δεν έκανε τίποτα ιδιαίτερο ούτε από μασάζ ούτε από εξτρά και είχε κάνει λογαριασμό εδώ και έκραζε ότι βρωμάνε οι κώλοι μας όταν μας κάνει μασάζ.
Αυτή που λέει ο φίλος το πάει φουλ, νομιζω ηρθε Γενάρη στο ντελούξ από velvet και το πάει φουλ (νομίζω ήταν cg κιόλας παλιά)
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Αυτή είναι η χοντρή που πήγε στην Τέα και μετά μόνη της, που δεν έκανε τίποτα ιδιαίτερο ούτε από μασάζ ούτε από εξτρά και είχε κάνει λογαριασμό εδώ και έκραζε ότι βρωμάνε οι κώλοι μας όταν μας κάνει μασάζ.
Αυτή που λέει ο φίλος το πάει φουλ, νομιζω ηρθε Γενάρη στο ντελούξ από velvet και το πάει φουλ (νομίζω ήταν εσκορτάκι κιόλας παλιά)
φουλ το πάει αλλά έχει δίκιο ο @olddog και ο @jeisonkm ότι είναι κυκλοθυμική!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Είναι αυτή που ΑΦΟΥ τελειώσει το συμπαθητικό μασάζ της και σου παίξει την πούτσα, σου αμολάει ότι η φανταστική υπηρεσία που σου προσέφερε χρεώνεται εξτρα 30€...

Τσίφσα ροπ είναι δεν περίμενα κάτι καλύτερο :P
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.429
Πόντοι
1.436
Η ζωή tantra από deluxe είναι ακόμα στο γραφείο? Έστειλα στο viber και μου είπαν οχι
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.140
Πόντοι
456

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Είναι αυτή που ΑΦΟΥ τελειώσει το συμπαθητικό μασάζ της και σου παίξει την πούτσα, σου αμολάει ότι η φανταστική υπηρεσία που σου προσέφερε χρεώνεται εξτρα 30€...

Τσίφσα ροπ είναι δεν περίμενα κάτι καλύτερο :P
50 ξεφουρνιζε παλια... υποθετω επεσε στα 30 απο τα απανωτα κραξιματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.715
Πόντοι
201
Αυτή που κατά τη γνώμη μου είναι μια πολύ καλή περίπτωση, είναι η Μαίρη από viber joy.. Και από εμφάνιση και από μασάζ, κυμαίνεται σε υψηλά επίπεδα.. Δεν είναι ο ορισμός της άνεσης (μέχρι να σε μάθει), αλλά έχει ποιότητα.. Με εμένα έφτασε μέχρι φραπέ, αλλά δεν επεδίωξα και κάτι παραπάνω. Συστήνεται ανεπιφύλακτα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.429
Πόντοι
1.436
Καλά αν έχασαν την Ζωή, , πέφτει το γραφείο σκάλες στην εμπειρία του μασαζ!
Μάλλον εμένα δεν μου την έστειλαν. Η απάντηση που μου είπαν στο viber είναι ότι είναι οι κοπέλες που βλέπω στο σαιτ άρα για κάποιον λόγο δεν θέλανε να μου στείλουν κάτι παραπανω
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.064
Πόντοι
1.416
Ακόμα δοκιμάζω με βάση τα λεγόμενά σας, αλλά δίνω ραπόρτο.

Δοκιμές από Art Massage:

Δήμητρα: Πολύ ωραία γκόμενα, αρκετά σφικτή. Συμπαθητικό μασάζ. Γυμνή (με κάτω εσώρουχο) και φραπέ. Δεν προχώρησε σε μένα, επιφυλάσσομαι για επόμενα ραντεβού
Νίνα: Επίσης πολύ ωραία γκόμενα, skinny κατηγορία. Καλύτερο μασάζ από Δήμητρα. Προχωράει φουλ αλλά μπορεί να σε ξεπαραδιάσει
Ηρώ: Μέτρια γκόμενα στην καλύτερη (για να το θέσω ευγενικά). Μέτριο μασάζ. Προχωράει φουλ αλλά πήρα μόνο φραπέ (ο οποίος ήταν αρκετά καλός)

Γενικά και οι 3 τους χρεώνουν διαφορετικά, κι όπως να ναι.

Ντρέπομαι να γράψω τι πλήρωσα καθώς νέος στον τομέα, και κακός διαπραγματευτής.

Πάντως Δήμητρα και Νίνα τοπ γκόμενες

Cheers!
 
Τελευταία τροποποίηση:

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Αυτή είναι η χοντρή που πήγε στην Τέα και μετά μόνη της, που δεν έκανε τίποτα ιδιαίτερο ούτε από μασάζ ούτε από εξτρά και είχε κάνει λογαριασμό εδώ και έκραζε ότι βρωμάνε οι κώλοι μας όταν μας κάνει μασάζ.
Αυτή που λέει ο φίλος το πάει φουλ, νομιζω ηρθε Γενάρη στο ντελούξ από velvet και το πάει φουλ (νομίζω ήταν cg κιόλας παλιά)
Δεν είναι καποια Νεφελη της Τεας. Η μία είναι η πρώην Εριετα από vip με το τατουάζ στο ωμο και η άλλη η Νεφελη του βελβετ. Καμία δεν είναι χοντρή από αυτές τις 2.
Χοντρη στην Τεα ήταν η Ολυμπια/Αμαρυλις που πήγε πριβε μετά και η Αφροδίτη πρώην deluxe και άλλα γραφεία, που νομιζω ότι έγραφε εδω
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.833
Πόντοι
456
Η Νεφέλη που ήταν στο deluxe ήταν μια 35-40 που έκανε πολύ καλό μασάζ , τυπική στα εξτρα και ήταν κυρία.
Καμία σχέση με το παρτσιακλο που έμπαινε εδώ και έλεγε μαλακίες.
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Αν ξέρει κάποιος συναγωνιατής μία Έλενα ωραίο μωρό που ήταν στο lotus ξέρει κανείς αν πήγε σε άλλο μαγαζί?
Ευχαριστώ
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Υπάρχει κάποια που διαφημιζει στο φ/β αισθησιακο μασαζ με υπονοουμενα που παραπεμουν σε φουλ και εδραζεται στο πρίαμος ηλιούπολη.
ξερει καποιος κατι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom