Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (1 μέλη και 43 επισκέπτες)

Ronin731

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Κανενας δεν της εδωσε την ιδεα να διαφημιστει εδω καθ οτι εγω την εβαλα χωρις να το ξερει η ιδια.Αν κανατε μαλακιες μετα καλα να παθετε :jerking: :headbang:Αν ξαναδειτε τηλεφωνο φορα παρτιδα εδω περα θα παω με φουστιτσα στην Συγγρου
Μιλας εκ μερους ολων εδω μεσα?? Γιατι εμενα αλλα μου ειπε η ιδια ! Το οτι εβγαλες εσυ πρωτος κατι δεν σημαινει οτι εσυ ησουν αυτος...Εκτος αν μου πουλησε παπα αλλα δεν παιζει κατι τετοιο..αν οχι τοτε εγω ζητω συγνωμη δεν ηξερα...
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Μιλαω εκ μερους του εαυτου μου.Αυτη εγω την ποσταρα εδω χωρις η ιδια να ξερει τιποτα.Τωρα πως εγινε εν γνωση της μονο αυτη ξερει...!!!??? :think:...Αλλα οπως ειπε και ο Αλπουλα οι περισσοτεροι οταν πανε σε πουτανα το πρωτο πραγμα που της λενε ειναι για το σαιτ μηπως παρουν την ευνοια της.... :P
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Αυτη τη "Ρουλα" ή "Χαρά" ή όπως διάλο τη λένε ή θέλει να τη λενε, δεν την ξέρω...

Αυτο που ξέρω, είναι ότι το τηλεφωνακι (της??) που δημοσιευτηκε τις προάλλες παραπάνω, ανήκει σε πολύ γνωστη ρωσίδα μιλφ μασατζου με θητεία σε διάφορα μαγαζια, κυρίως του κέντρου... ;)
Η εν λόγω ρωσίδα, έχει σταματήσει στα μαγαζια εδω και δυο χρόνια περιπου και κάνει ανεξάρτητες βιζιτες σε Αθήνα και επαρχία...

ΥΓ: Ασχετως... μίλησα με τη ρωσιδα αυτη, λίγες μερες μετά από την κριτική του σεμινολε, στο ίδιο νούμερο....

γι αυτο και τα περί "αματερ" κλπ, μαλλον δεν παίζουν.... :boobies:

με τις υγείες σας...  :coffee:
 

Ronin731

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Αυτη τη "Ρουλα" ή "Χαρά" ή όπως διάλο τη λένε ή θέλει να τη λενε, δεν την ξέρω...

Αυτο που ξέρω, είναι ότι το τηλεφωνακι (της??) που δημοσιευτηκε τις προάλλες παραπάνω, ανήκει σε πολύ γνωστη ρωσίδα μιλφ μασατζου με θητεία σε διάφορα μαγαζια, κυρίως του κέντρου... ;)
Η εν λόγω ρωσίδα, έχει σταματήσει στα μαγαζια εδω και δυο χρόνια περιπου και κάνει ανεξάρτητες βιζιτες σε Αθήνα και επαρχία...

ΥΓ: Ασχετως... μίλησα με τη ρωσιδα αυτη, λίγες μερες μετά από την κριτική του σεμινολε, στο ίδιο νούμερο....

γι αυτο και τα περί "αματερ" κλπ, μαλλον δεν παίζουν.... :boobies:

με τις υγείες σας...  :coffee:
Ετσι για να καταλαβουμε και εμεις οι ηλιθιοι  :uglystupid: Ποιος εγραψε για ''αματερ" ?? Και γιατι με τις υγειες μας ? Ενα πουτσο ριξαμε και το φχαριστηθηκαμε ! Δεν μας εγδυσαν μας πηραν μονο πενηντα και ουτε κινητα μας κλεψανε ουτε αλλo κακο παθαμε ! Γαμο δε μας ταξανε δαχτυλι δε δωσαμε καποτα φορεσαμε οποτε ολα καλα! Τα αλλα για μενα ειναι να χαμε να λεγαμε !
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
69809095285...ZOUMERI KAI ANEXSARTHTH KAULA ERXETE STON XORO SOU MONO ME 50 EURO,KALESE ME KAI DEN 9A XASEIS,9A SE XSEKOURASO ME TA XADIA -FILIA MOU ...KALESE ME ....

Η ηλικία μου είναι 23 έτη


ειναι  στο  freelist  η αγγελια.       για  οσους θελουν βυζοπουλα  και ζουμερη.     οι φωτο πραγματικες.    μικρη στην  ηλικια και 50 ευρω.    ερχεται σε  ξενοδοχειο.  ελληνιδα, ευχαριστη  και  στις υπηρεσιες της ,  ενταξει  ειναι.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
69809095285...ZOUMERI KAI ANEXSARTHTH KAULA ERXETE STON XORO SOU MONO ME 50 EURO,KALESE ME KAI DEN 9A XASEIS,9A SE XSEKOURASO ME TA XADIA -FILIA MOU ...KALESE ME ....

Η ηλικία μου είναι 23 έτη


ειναι  στο  freelist  η αγγελια.       για  οσους θελουν βυζοπουλα  και ζουμερη.     οι φωτο πραγματικες.    μικρη στην  ηλικια και 50 ευρω.    ερχεται σε  ξενοδοχειο.  ελληνιδα, ευχαριστη  και  στις υπηρεσιες της ,  ενταξει  ειναι.

το τηλέφωνο είναι 11 νούμερα :(

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
οι φωτο πραγματικες.    μικρη στην  ηλικια και 50 ευρω.    ερχεται σε  ξενοδοχειο.  ελληνιδα, ευχαριστη  και  στις υπηρεσιες της ,  ενταξει  ειναι.

Πραγματική φωτό, φαίνεται να είναι αυτή στη θάλασσα και ίσως η ολόσωμη στην κεντρική σελίδα της αγγελίας.

Για τα υπόλοιπα που ανέφερες, δεν έχω λόγο να τα αμφισβητήσω, αφού είσαι μέγας δοκιμαστής! :-*
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Αλήθεια την έχει δοκιμάσει κανένας τη συγκεκριμένη? Αν ναι ας πει καμία κριτική να μάθουμε και μεις (υπηρεσίες, τιμές, διάθεση κ.τ.λ)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Αλήθεια την έχει δοκιμάσει κανένας τη συγκεκριμένη? Αν ναι ας πει καμία κριτική να μάθουμε και μεις (υπηρεσίες, τιμές, διάθεση κ.τ.λ)

  τι  αλλο θελεις ?  αφου γραφτηκαν  μολις τωρα.    φωτογραφιες πραγματικες  ειναι και τις  βλεπεις.  για  μια ωρα 50 ευρω,  ειναι οτι πρεπει.    διαθεση  υπαρχει και ευχαριστη ειναι.    και  στις  υπηρεσιες  της  μια χαρα ειναι.  στο τηλεφωνο  απαντησε  και δεν εστησε.  αν θελεις κατι περισσοτερο παρτην τηλεφωνο  και μιλησε της.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
πάλι αυτη η Αλβανιδα μπροστά μας?
τώρα άρχισε το μασαζ?
ειχε αρχίσει απο το facebook,μετα αρχιζε να βάζει αγγελίες σε διάφορα sites και έχουν γραφτεί αρκετά απο πολλούς συναγωνιστές στο "ανεξαρτητα call girls" θεωρώντας την ως κομοδίνο!
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Τι την βαλατε αυτη στα μασαζ...Η Αλβανιδα απο την....Κρητη ειναι ( τι διαολο ολες οι Αλβανες απο την Κρητη λενε οτι ειναι) 1.55 τοφαλος και ξεπετα.Εχει ενα σμαρτακι και προλαβαινει 3 σε μια ωρα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
την καλησπέρα μου φίλτατε :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom