Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Σωστα αν και το έχουμε υπερεκτιμησει το μασάζ σ ευρώ...ένα καλό μασάζ (σκέτο μασαζ) από θεραπεύτρια με.πτυχια κλπ...όχι λαδόκολλα.. δίδεται έξω στην αγορά με.35 ευρω/ώρα αντε κ 40 σ λέω εγώ.. εδώ εμείς ξεκινάμε με. 50 κ 60 με.μασαζ αμφιβόλου ποιοτητας εως χάλια κ πρέπει να είμαστε στα + 20 η +30 για ένα φραπέ η 1 καλαμάκι.. γούστα είναι αυτά αλλά ανεβαίνει το κασε κ πολλές φορές εμείς του δίνουμε ώθηση.. αξία. Αυτά τα ολίγα μην κουράζω..
Για τα οικονομικα δεδομενα της Χωρας και της κορονο εποχης
οντως Γενικα οι υπηρεσιες στο σπιτι μασαζ + ερωτικες ειναι αρκετα υψηλες
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Καποιος με ειχε ρωτησει για τη ΝΙΚΗ μελαχρινη τουρκαλα ΜΙΛΦ

απο ΟΣΜΟΣΕ

Αυτη ΕΦΥΓΕ

και πηγε στο BEST MASSAGE

αυτη κανει ΦΟΥΛ προγραμμα / ΣΕΞ με 100Ε ΣΥΝΟΛΟ
Εγω σε ειχα ρωτησει φιλε gravity για τη Νικη! :wink: Ευτυχως δεν σταματησε τελειως! Εχει φωτο της στο site του best massage για να σιγουρευτω οτι ειναι αυτη ή μονο μεσω viber φωτο? Ελπιζω να μην αλλαξε υπηρεσιες τωρα που αλλαξε γραφειο η Νικη! :zfuck:
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εγω σε ειχα ρωτησει φιλε gravity για τη Νικη! :wink: Ευτυχως δεν σταματησε τελειως! Εχει φωτο της στο site του best massage για να σιγουρευτω οτι ειναι αυτη ή μονο μεσω viber φωτο? Ελπιζω να μην αλλαξε υπηρεσιες τωρα που αλλαξε γραφειο η Νικη! :zfuck:
Ναι ετσι φιλε μου........

Καλα να περνας...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γενικα η Μονικα για τα δικα μου γουστα

ειναι πολυ ωραια κοπελα με καλες υπηρεσιες...


Εμεις κοιταμε να παρουμε κοπελες που αξιζουν σαν συνολικο πακετο
και ειναι ανετες και προχωρανε........

προσωπικα εμενα δεν με νοιαζει σε ποιο γραφειο ανηκει η καθεμια τους

Εμεις κοιταμε να περναμε καλα , με νορμαλ χρηματικα ποσα
με καλη συντροφια και καλο μασαζακι.......
Ακριβώς έτσι φίλε Gravity ! Ο σκοπός μας είναι να περνάμε όσο γίνεται καλύτερα με τα κορίτσια με καλές υπηρεσίες και καλές λογικές τιμές άσχετα σε ποιο γραφείο δουλεύουν ! Δεν πρέπει να ακολουθούμε τα γραφεία στον πόλεμο του ανταγωνισμού , αλλά να γράφουμε τα θετικά και αρνητικά όπου χρειάζεται για να προστατευθούμε από κακοτοπιές και μούφες
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Φίλε μου χωρίς παρεξηγηση αλλά μην ανεβάζεις φάτσα κάρτα προσωπα εδώ μέσα !

Το συστημα δεν μου το απαγορευσε ... ουτε μου ηρθε καμια ειδοποιηση να μην το κανω! Τελος παντων, θα το αποφευγω, αν και βοηθησα και αλλους που αναζητουσαν την κοπελα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Φίλε μου χωρίς παρεξηγηση αλλά μην ανεβάζεις φάτσα κάρτα προσωπα εδώ μέσα !
Έτσι και αλλοιώς σχεδόν όλες έχουν φωτογραφίες παντού ! Εδώ τουλάχιστον τις βλέπουν λιγότεροι
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
ΑΠΟ JOY MASSAGE
ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΕΣΩ VIBER καποια απο τις παρακατω...
αυτες ξεχωρισα εγω με τα δικα μου γουστα ωραια μωρα...

ρωτηστε τη κοπελα στο βαιμπερ για λεπτομεριες.......


ΜΑΙΡΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΝΑΤΑΛΙ ( αυτη δεν ξερω αν προχωραει )

ΕΙΡΗΝΗ 2



6978115555
Εμένα πάντως το συγκεκριμένο γραφείο αρνήθηκε να μου στείλει φωτογραφίες μέσω Viber...
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Καποιος με ειχε ρωτησει για τη ΝΙΚΗ μελαχρινη τουρκαλα ΜΙΛΦ

απο ΟΣΜΟΣΕ

Αυτη ΕΦΥΓΕ

και πηγε στο BEST MASSAGE

αυτη κανει ΦΟΥΛ προγραμμα / ΣΕΞ με 100Ε ΣΥΝΟΛΟ
Μα πόσα γραφεία υπάρχουν τέλος πάντων! :grin: Το βλεπουν τα γκαρντάσια στην Θεσσαλονίκη & Πάτρα και ζηλεύουν! Σε αυτό το BEST γίνεται παιχνίδι ή ανήκει στα ΔΕΝ;
 

Difficult support85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
438
Πόντοι
290
Έτσι και αλλοιώς σχεδόν όλες έχουν φωτογραφίες παντού ! Εδώ τουλάχιστον τις βλέπουν λιγότεροι

Εμένα πάντως το συγκεκριμένο γραφείο αρνήθηκε να μου στείλει φωτογραφίες μέσω Viber...
Εμένα κανονικά μου έχουν στείλει όσα έχω ρωτήσει.
Και πρόσφατα μάλιστα...
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Μα πόσα γραφεία υπάρχουν τέλος πάντων! :grin: Το βλεπουν τα γκαρντάσια στην Θεσσαλονίκη & Πάτρα και ζηλεύουν! Σε αυτό το BEST γίνεται παιχνίδι ή ανήκει στα ΔΕΝ;


Γίνεται παιχνίδι! τώρα ποσο πάει το μαλλί ανάλογα πόση ώρα θα κανείς μασάζ + τα έξτρα! ?
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
ναι και σε εμένα το κάνει! 2-3 φορές έχω στείλει και με γράψανε κανονικά!
Εμένα 3 γραφεία με γείωσαν λόγω Covid και επειδή τους ζήτησα σε ξενοδοχείο....ίσως σε σπίτι έρχονται αν και τα κρούσματα έχουν πάει στο ΘΕΟ τις τελευταίες ημέρες.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Εμένα 3 γραφεία με γείωσαν λόγω Covid και επειδή τους ζήτησα σε ξενοδοχείο....ίσως σε σπίτι έρχονται αν και τα κρούσματα έχουν πάει στο ΘΕΟ τις τελευταίες ημέρες.


καλά παίζει κ αυτό ρόλο αλλά αν είσαι τακτικός πελάτης σε κάποιο γραφείο κ ζητήσεις να έρθει η κοπέλα σε ξενοδοχείο λίγο δύσκολο να πει όχι!
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
καλά παίζει κ αυτό ρόλο αλλά αν είσαι τακτικός πελάτης σε κάποιο γραφείο κ ζητήσεις να έρθει η κοπέλα σε ξενοδοχείο λίγο δύσκολο να πει όχι!
Γιατί αν είσαι τακτικός πελάτης δεν κολλάς; Άσε που μπορεί πολλές κοπέλες οι ίδιες να φοβούνται να συναντήσουν πελάτη λόγω διασποράς του ιού.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΟΚ μου το γράφεις σαν να είσαι σίγουρος!
Θα σε ακούσω!
Δεν είμαι σίγουρος για τις άλλες κοπέλες bro....
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Εμένα 3 γραφεία με γείωσαν λόγω Covid και επειδή τους ζήτησα σε ξενοδοχείο....ίσως σε σπίτι έρχονται αν και τα κρούσματα έχουν πάει στο ΘΕΟ τις τελευταίες ημέρες.
...και εμείς γιατί δεν "γειώνουμε" όσες θεραπεύτριες δεν έχουν αρνητικό τεστ για covid 19;
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Όσο ήταν με την Τεα η Μονικα και Bianca μερικοί τις βάπτισαν χοντρές ... ???
Γιατι φιλε μου , θες να μου πεις οτι δεν εχει περιττα κιλα ή οτι ειναι οπως φαινεται στις φωτογραφιες?
Οκ απο υπηρεσιες ηταν πενα.
Αλλα εμενα που μου αρεσουν οι αδυνατες , μαξ νορμαλ και ειδα αυτες τις φωτο οταν ανοιξα την πορτα αντικρισα κατι τελειως διαφορετικο.
Αν δεν σε ενδιαφερουν τα πιασιματα και οι καμπυλες ειναι τοπ , αλλα μην την βαφτιζετε και αδυνατη γιατι ο κοσμος που εχει προτιμηση στις αδυνατες θα πεταξει τα λεφτα του.
 

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα μήπως ξέρει κάποιος μια κοπέλα που δούλευε στην Τεα στην αρχή με το όνομα Ίριδα αν έχει πάει κάπου αλλού αν δουλεύει ακόμα?
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Γιατί αν είσαι τακτικός πελάτης δεν κολλάς; Άσε που μπορεί πολλές κοπέλες οι ίδιες να φοβούνται να συναντήσουν πελάτη λόγω διασποράς του ιού.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν είμαι σίγουρος για τις άλλες κοπέλες bro....


δεν λέω ότι δεν κολλάς αλλά άλλη αντιμετωπιση έχουν οι τακτικοί πελάτες και αλλιώς αυτοί που περνουν μια στις τόσες! εγώ σε 2 γραφεία που έστειλα μου ειπανε ότι δεν δουλεύανε λόγου lockdown (lockdown του κωλου ητανε αυτο αλλα τεσπα)
και εδώ μέσα έβλεπα που γράφανε κάποιοι ότι πήρανε κοπέλες από αυτά τα γραφεία ενώ εγώ είχα φάει άκυρο! που θέλω να καταλήξω είναι ότι κάνουν προτιμήσεις κ βλέπουν ποιος καλεί τακτικά κ ποιος όχι! βέβαια κ εμείς θα μπορούσαμε να ζητάγαμε αρνητικό τεστ από την κοπέλα πριν μπει στο σπίτι μας η στο δωματειο ξενοδοχείου και αυτό γίνεται!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...και εμείς γιατί δεν "γειώνουμε" όσες θεραπεύτριες δεν έχουν αρνητικό τεστ για covid 19;


πολύ σωστά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom