Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Καλημέρα! Το Joy λένε πως έχει φέρει νέες παρουσίες. Υπάρχει εικόνα ποια μπορεί να αξίζει και να μας κάνει τα χατήρια?
Μαίρη το νούμερο 1
Και Ναταλία υπερμουνο αυτά!

Ήθελα να ξερά που είδες το υπέρ μουνι ρε φιλε τζάμπα τα φράγκα που πέταξα από κάθε μαλακια του καθενός
Σαν τραβελι είναι αβυζοτο ακωλο
Και φωνή νταλικέρη
ΜΟΝΟ Gravitygr κανένας άλλος!!
μόνο για τραβελι δεν μοιάζει...
Μια χαρά για μένα είναι...
Ο καθένας έχει τις επιλογές του...
Ο gravity αν δε κάνω λάθος πιο πίσω λέει για Χρύσα vip dance massage.Νομιζω ότι η συγκεκριμένη είναι gilf...Ούτε κατά διάνοια για μένα...:confused:
Οπότε μη λέμε ότι θέλουμε μια πρόταση κάναμε...

Φιλαράκι την έχεις παρει συνέδρια ;;; Η όχι;; Αυτό Απαντησε μου! Και αν όχι παρτην σε παρακαλώ για να δεις τη διαφορά !!
Όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω...
:confused:

Άρα καλό είναι φιλε μου όταν κάνουμε συνέδρια τότε να λέμε τη γνώμη μας πάνω κάτω φαίνεται αν κάποια προχωράει η όχι
ΥΓ Επειδή ξέχασα να γράψω και την εμπειρία μου για το ΥΠΕΡΜΟΥΝΟ να πω ότι Εγω κάνω μονο πόδια ποτέ πλάτη και αυτή η μιάμιση καθότανε στο τελος το ποδιών στη άκρη του κρεβατιού και ούτε καν στη μέση και τα χέρια της είναι λιγο χοντρά και γεμάτο φουσκάλες λες και σηκώνει κιλά χωρίς γάντια
Ότι χειρότερο έχω παρει !!!
ΥΠΕΡΜΟΥΝΟ ΝΑΤΑΛΙ

Εγώ που πήρα Νάταλι που είναι και καλό παιδί,
μασάζ μου έκανε στο σώμα και να ξέρεις τη θέλω ακόμα...
Πάρε οποία θες εσύ κι ας είναι και χοντρή....
:sunglasses: :sunglasses:

Ρε φιλε lauro η πως αλλιώς Νά σου πω , πρέπει να είσαι καραγκιοζάκος τελικά !!! Όταν σε ρώτησα αν την ξέρεις και αν έχεις κάνει συνέδρια η απάντηση ήταν όχι ευχαριστώ τώρα μου λες ότι είναι καλό παιδί και κάνει και μασάζ !!! Άστο ρε φίλε προμοτάρε τίποτα άλλο γιατι είσαι ψιλομαλακακος.....
Ουστττττττττ λινάτσα
Φίλε deco718 , ο συνάδελφος lavro έχει συγκεκριμένη άποψη μόνο για τα συγκεκριμένα γραφεία που ξέρουμε και για συγκεκριμένες κοπέλες των γραφείων αυτών, επομένως μην αγχώνεσαι, διαβάζουμε τη γνώμη του χωρίς να δίνουμε σημασία.
ενώ οι υπόλοιποι είστε όλοι τοπ ενημερωτες...:confused:
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Σπαρτιάτη νομίζω δεν έχω κάτι να σου πω καθώς και στα δικά σου αέρα τα περνάω..
:vomit::shit::jerking::jerking::jerking::jerking:
Όχι καλά κάνεις, ειλικρινά ,είσαι πολύ συγκεκριμένος , κανένα προβλήμα , είσαι εκεί που είσαι και το υποστηρίζεις.
 

Pinguinos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
235
Κριτικές
14
Like
659
Πόντοι
291
Να ρωτήσω και γω κάτι: ψαχνω "θεραπευτρια" που να εχει δυνατό μπροστινό σύστημα (τεσσαρι και πανω) και να μην ειναι χοντρή....
Να κανειι τα βασικά στη μαλαξη και να προχωράει καλαμάκι...
Μπορεί να βοηθήσει καποιος να μην κλαίω τα λ7 μου?
Εχαριστώ για την απάντηση εδώ ή σε pm
Και καλαμάκι και τορπίλες μπροστά...Πολλά μαν...
Βολεψου με κάτι πιο απλό λέω γω τώρα...

Δηλαδή σ ολη τη πιατσα δε παιζει κατι σαν αυτό που ανεφερα ρε παίδες?
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλημέρα! Το Joy λένε πως έχει φέρει νέες παρουσίες. Υπάρχει εικόνα ποια μπορεί να αξίζει και να μας κάνει τα χατήρια?
Μαίρη το νούμερο 1
Και Ναταλία υπερμουνο αυτά!

Ήθελα να ξερά που είδες το υπέρ μουνι ρε φιλε τζάμπα τα φράγκα που πέταξα από κάθε μαλακια του καθενός
Σαν τραβελι είναι αβυζοτο ακωλο
Και φωνή νταλικέρη
ΜΟΝΟ Gravitygr κανένας άλλος!!
μόνο για τραβελι δεν μοιάζει...
Μια χαρά για μένα είναι...
Ο καθένας έχει τις επιλογές του...
Ο gravity αν δε κάνω λάθος πιο πίσω λέει για Χρύσα vip dance massage.Νομιζω ότι η συγκεκριμένη είναι gilf...Ούτε κατά διάνοια για μένα...:confused:
Οπότε μη λέμε ότι θέλουμε μια πρόταση κάναμε...

Φιλαράκι την έχεις παρει συνέδρια ;;; Η όχι;; Αυτό Απαντησε μου! Και αν όχι παρτην σε παρακαλώ για να δεις τη διαφορά !!
Όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω...
:confused:

Άρα καλό είναι φιλε μου όταν κάνουμε συνέδρια τότε να λέμε τη γνώμη μας πάνω κάτω φαίνεται αν κάποια προχωράει η όχι
ΥΓ Επειδή ξέχασα να γράψω και την εμπειρία μου για το ΥΠΕΡΜΟΥΝΟ να πω ότι Εγω κάνω μονο πόδια ποτέ πλάτη και αυτή η μιάμιση καθότανε στο τελος το ποδιών στη άκρη του κρεβατιού και ούτε καν στη μέση και τα χέρια της είναι λιγο χοντρά και γεμάτο φουσκάλες λες και σηκώνει κιλά χωρίς γάντια
Ότι χειρότερο έχω παρει !!!
ΥΠΕΡΜΟΥΝΟ ΝΑΤΑΛΙ

Εγώ που πήρα Νάταλι που είναι και καλό παιδί,
μασάζ μου έκανε στο σώμα και να ξέρεις τη θέλω ακόμα...
Πάρε οποία θες εσύ κι ας είναι και χοντρή....
:sunglasses: :sunglasses:

Ρε φιλε lauro η πως αλλιώς Νά σου πω , πρέπει να είσαι καραγκιοζάκος τελικά !!! Όταν σε ρώτησα αν την ξέρεις και αν έχεις κάνει συνέδρια η απάντηση ήταν όχι ευχαριστώ τώρα μου λες ότι είναι καλό παιδί και κάνει και μασάζ !!! Άστο ρε φίλε προμοτάρε τίποτα άλλο γιατι είσαι ψιλομαλακακος.....
Ουστττττττττ λινάτσα
Φίλε deco718 , ο συνάδελφος lavro έχει συγκεκριμένη άποψη μόνο για τα συγκεκριμένα γραφεία που ξέρουμε και για συγκεκριμένες κοπέλες των γραφείων αυτών, επομένως μην αγχώνεσαι, διαβάζουμε τη γνώμη του χωρίς να δίνουμε σημασία.
ενώ οι υπόλοιποι είστε όλοι τοπ ενημερωτες...:confused:
Ενημερώτες τοπ σε καμία περίπτωση δεν είμαστε , απλά δεν είμαστε και ηλίθιοι .

Το μόνο ελάττωμα ,ότι μας αρέσει το μουνι. Αν δεν ξέρουμε δεν ενημερώνουμε , αν κάτι ξερουμε απλά λέμε τη γνώμη μας και όποιος θέλει τη διαβάζει. Άπλα πράγματα.
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Να ρωτήσω και γω κάτι: ψαχνω "θεραπευτρια" που να εχει δυνατό μπροστινό σύστημα (τεσσαρι και πανω) και να μην ειναι χοντρή....
Να κανειι τα βασικά στη μαλαξη και να προχωράει καλαμάκι...
Μπορεί να βοηθήσει καποιος να μην κλαίω τα λ7 μου?
Εχαριστώ για την απάντηση εδώ ή σε pm
Και καλαμάκι και τορπίλες μπροστά...Πολλά μαν...
Βολεψου με κάτι πιο απλό λέω γω τώρα...

Δηλαδή σ ολη τη πιατσα δε παιζει κατι σαν αυτό που ανεφερα ρε παίδες?

Αγωνιστή κατά την γνώμη μου , Κατερίνα privemassage Instagram, Βαλερια Ντελουξ, Αφροδίτη Βελβετ. Έτσι όπως τις θες με τορπίλες μπροστά, τώρα για καλαμάκι δεν είμαι σίγουρος
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Εχει παρει καποιος κοπελα απο nirvana massage?:think: Απο τι ειδα εχει πολυ εμφανισιμες κοπελες!:bigdick:
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0

Tabu(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2021
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Χαιρεται! Εχω δει προσφατα διαφημισεις απο το yourmassage στο fb και μου εχει τραβηξει το βλεμμα μια Ελενα. Εχεις κανεις εμπειρια με το συγκεκριμενο μωρο;!
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Εχει παρει καποιος κοπελα απο nirvana massage?:think: Απο τι ειδα εχει πολυ εμφανισιμες κοπελες!:bigdick:
Ρώσο - Ουκρανό - Μολδαβό - Λευκορωσιδες μου φαίνονται. Μια χαρά.

Μπορεις να μου στειλεις το προφιλ τους στο fb γιατι δεν το βρισκω
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Να ρωτήσω και γω κάτι: ψαχνω "θεραπευτρια" που να εχει δυνατό μπροστινό σύστημα (τεσσαρι και πανω) και να μην ειναι χοντρή....
Να κανειι τα βασικά στη μαλαξη και να προχωράει καλαμάκι...
Μπορεί να βοηθήσει καποιος να μην κλαίω τα λ7 μου?
Εχαριστώ για την απάντηση εδώ ή σε pm
Και καλαμάκι και τορπίλες μπροστά...Πολλά μαν...
Βολεψου με κάτι πιο απλό λέω γω τώρα...

Δηλαδή σ ολη τη πιατσα δε παιζει κατι σαν αυτό που ανεφερα ρε παίδες?

Αγωνιστή κατά την γνώμη μου , Κατερίνα privemassage Instagram, Βαλερια Ντελουξ, Αφροδίτη Βελβετ. Έτσι όπως τις θες με τορπίλες μπροστά, τώρα για καλαμάκι δεν είμαι σίγουρος
Συμφωνώ απόλυτα Αφροδίτη από Velvet και η Κατερίνα από το πριβέ είναι ίσως από τα καλύτερα που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή αν κάποιος θέλει μία απλή κοπελίτσα να περάσει όμορφα με Happy End είναι η Χριστιάνα το Velvet και η Αφροδίτη που έφερε το πριβέ που επίσης για μένα τουλάχιστον είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή. Γενικά αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχει βελτιωθεί αισθητά το επίπεδο του μασάζ Ελπίζω να βοήθησα
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Να ρωτήσω και γω κάτι: ψαχνω "θεραπευτρια" που να εχει δυνατό μπροστινό σύστημα (τεσσαρι και πανω) και να μην ειναι χοντρή....
Να κανειι τα βασικά στη μαλαξη και να προχωράει καλαμάκι...
Μπορεί να βοηθήσει καποιος να μην κλαίω τα λ7 μου?
Εχαριστώ για την απάντηση εδώ ή σε pm
Και καλαμάκι και τορπίλες μπροστά...Πολλά μαν...
Βολεψου με κάτι πιο απλό λέω γω τώρα...

Δηλαδή σ ολη τη πιατσα δε παιζει κατι σαν αυτό που ανεφερα ρε παίδες?

Αγωνιστή κατά την γνώμη μου , Κατερίνα privemassage Instagram, Βαλερια Ντελουξ, Αφροδίτη Βελβετ. Έτσι όπως τις θες με τορπίλες μπροστά, τώρα για καλαμάκι δεν είμαι σίγουρος
Συμφωνώ απόλυτα Αφροδίτη από Velvet και η Κατερίνα από το πριβέ είναι ίσως από τα καλύτερα που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή αν κάποιος θέλει μία απλή κοπελίτσα να περάσει όμορφα με Happy End είναι η Χριστιάνα το Velvet και η Αφροδίτη που έφερε το πριβέ που επίσης για μένα τουλάχιστον είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή. Γενικά αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχει βελτιωθεί αισθητά το επίπεδο του μασάζ Ελπίζω να βοήθησα

Κατερίνα από το πριβέ τελικά προχώραι σε καλαμάκι η πάμε με βάρκα την ελπίδα; :wink:
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Να ρωτήσω και γω κάτι: ψαχνω "θεραπευτρια" που να εχει δυνατό μπροστινό σύστημα (τεσσαρι και πανω) και να μην ειναι χοντρή....
Να κανειι τα βασικά στη μαλαξη και να προχωράει καλαμάκι...
Μπορεί να βοηθήσει καποιος να μην κλαίω τα λ7 μου?
Εχαριστώ για την απάντηση εδώ ή σε pm
Και καλαμάκι και τορπίλες μπροστά...Πολλά μαν...
Βολεψου με κάτι πιο απλό λέω γω τώρα...

Δηλαδή σ ολη τη πιατσα δε παιζει κατι σαν αυτό που ανεφερα ρε παίδες?

Αγωνιστή κατά την γνώμη μου , Κατερίνα privemassage Instagram, Βαλερια Ντελουξ, Αφροδίτη Βελβετ. Έτσι όπως τις θες με τορπίλες μπροστά, τώρα για καλαμάκι δεν είμαι σίγουρος
Συμφωνώ απόλυτα Αφροδίτη από Velvet και η Κατερίνα από το πριβέ είναι ίσως από τα καλύτερα που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή αν κάποιος θέλει μία απλή κοπελίτσα να περάσει όμορφα με Happy End είναι η Χριστιάνα το Velvet και η Αφροδίτη που έφερε το πριβέ που επίσης για μένα τουλάχιστον είναι πάρα πολύ εντυπωσιακή. Γενικά αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχει βελτιωθεί αισθητά το επίπεδο του μασάζ Ελπίζω να βοήθησα

Κατερίνα από το πριβέ τελικά προχώραι σε καλαμάκι η πάμε με βάρκα την ελπίδα; :wink:
επειδή δεν θέλω να πάρω κάποιον στον λαιμό μου και να φανω ανακολουθος θα πω μονο οτι είναι θεμα χημείας. Και ΜΗ πίεσης....
 

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Ρε φίλε lavro μην λες αυτά που δεν υπάρχει. Από ότι έμαθα η συγκεκριμένη Ναταλία είναι εκτός χώρου εδώ και ένα χρόνο. Έχει κλείσει το χώρο της στη Γλυφάδα και δεν βγαίνει για δουλειά. Και καλά κάνει με όλα αυτά που γίνεται. Πότε δεν ξέρεις. Το μόνο που δεν χρειάζεται να κάνεις να προμοταρεις κάποια χωρίς λόγο. Οπότε ότι λες είναι όλα ψέματα. Λίγο σεβασμό στον κόσμο...
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Ρε φίλε lavro μην λες αυτά που δεν υπάρχει. Από ότι έμαθα η συγκεκριμένη Ναταλία είναι εκτός χώρου εδώ και ένα χρόνο. Έχει κλείσει το χώρο της στη Γλυφάδα και δεν βγαίνει για δουλειά. Και καλά κάνει με όλα αυτά που γίνεται. Πότε δεν ξέρεις. Το μόνο που δεν χρειάζεται να κάνεις να προμοταρεις κάποια χωρίς λόγο. Οπότε ότι λες είναι όλα ψέματα. Λίγο σεβασμό στον κόσμο...

Η Νάταλι από το joy...
Μάλιστα...
Εγώ έκανα ραντεβού μαζί της 28/1 οκ;
Δε χρειάζεται να κάνω προμοτιον πουθενα...

Άλλοι είναι οι προμοτορες μαγαζιών...Εγώ και στα call girls πάω και glamour,your Angels μασατζιδικα Φρατζή 7 που νομίζω δε ξέρετε ούτε καν ότι υπάρχουν γιατί τρωγεστε εδώ μέσα σαν κότες!!!
Άντε γεια!!!!:uzi:
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Παίδες ο lavro είναι επικίνδυνος
Μην πιαστείτε κορόιδα και όταν σας στείλει το joy φωτό της Ναταλί να την κλείσετε γιατι θα κλαίτε τα λεφτά σας η φωτογραφία είναι πολύ εντυπωσιακή !
Αυτά από μένα
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Εχει παρει καποιος κοπελα απο nirvana massage?:think: Απο τι ειδα εχει πολυ εμφανισιμες κοπελες!:bigdick:
Ρώσο - Ουκρανό - Μολδαβό - Λευκορωσιδες μου φαίνονται. Μια χαρά.

Μπορεις να μου στειλεις το προφιλ τους στο fb γιατι δεν το βρισκω
Μόνο Instagram έχω εντοπίσει συναγωνιστη
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Παίδες ο lavro είναι επικίνδυνος
Μην πιαστείτε κορόιδα και όταν σας στείλει το joy φωτό της Ναταλί να την κλείσετε γιατι θα κλαίτε τα λεφτά σας η φωτογραφία είναι πολύ εντυπωσιακή !
Αυτά από μένα
Α είμαι και επικίνδυνος...
Υποχρέωσα κάποιον να πάρει κάποια;;;ότι θέλει ο καθένας...
Πρόβλημα έχεις...

:jerking:
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
@ lavro , αφού βρε φίλε εκφέρεις γνώμη για κοπέλες που δεν έχεις δοκιμάσει,οι άλλοι σου φταίνε μετά ;
Για θέμα εμφάνισης και γούστου από φωτό κατέθεσα τη γνώμη μου ως αναφορά τη Χρύσα η οποία είναι τζιλφ για τα γούστα μου.
Αυτό...
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Ρε παιδια να ρωτησω κατι? Το βέλβετ έχει 1 ή 2 Αφροδίτες?
Γιατί εγω δοκίμασα μετα απο την εντυπωσιακη φωτο που ελαβα, αλλα αυτη που ήρθε, παροτι παρειχε, ήταν αστα να πανε εμφανισιακα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom