Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.762
Κριτικές
56
Like
6.151
Πόντοι
11.836

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
αυτο που εδω και καιρο δεν εχει θιξει κανεις εδω ειναι οτι το ντελουξ στελνει μονο κατ'οικον και οχι χοτελ:confused::confused:
στελνει κανονικά σε ξενοδοχεία το deluxe massage συναγωνιστή..
εννοείται και στέλνει
Ναι κανονικά στέλνουν , χωρίς κανένα προβλήμα
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
115
Like
191
Πόντοι
1
Καλημέρα σας.
Έχει δοκιμάσει κανείς Ευγενία από velvet?
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Τελικα για βικτωρια deluxe μαθαμε κατι; Δαναη ειναι καλη οπως αναφερθηκε και παλιοτερα καλυτερη...αλλα εχει κουρασει. Τα ιδια και τα ιδια αδελφακι μου. Αλεξανδρα μια απο τα ιδια. Ανανεωση στο προγραμμα τιποτα.
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλημέρα σας.
Έχει δοκιμάσει κανείς Ευγενία από velvet?
ειναι πολυ καλη, ανετη , γλυκιά και της αρέσει αυτό που κάνει την εχω δοκιμασει. Αξίζει πραγματικά. Το μονο κακο ότι δουλεύει Κυριακές. Βέβαια μαθαίνω ότι παίζει και άλλες μερες απλα να ρωτάμε.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
αυτο που εδω και καιρο δεν εχει θιξει κανεις εδω ειναι οτι το ντελουξ στελνει μονο κατ'οικον και οχι χοτελ:confused::confused:
στελνει κανονικά σε ξενοδοχεία το deluxe massage συναγωνιστή..
εννοείται και στέλνει

Ισως να μπερδευονται με το Lux . Το Lux μου ειπε οτι δεν στελνει, αλλα δεν ειχα παρει ποτε απο αυτους και ισως το δεχονται μονο σε πελατες να ερθουν σε hotel.
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές, το Velvet έχει πολλά νέα ταλέντα. Έχει δοκιμάσει κάποιος Άννα, Γωγώ , Xριστιάννα, Αγγελική, Μαριάννα ή (MILF?) Σόφια;
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Το λουξ εξυπηρετεί κανονικά πάντως ,είναι σίγουρο.

Δύο νέες κοπέλες έχω εντοπίσει και μάλιστα φαίνονται πολύ αξιόλογες , δεν έχω δοκιμάσει ακόμη ,για λεπτομέρειες, αλλά θα δοκιμάσω πολύ άμεσα.

Λάουρα από λουξ

Αγγελική από velvet.

Πολύ καλό να βλέπουμε νέες παρουσίες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πρόσφατη επικοινωνία με το νέο (??) κατ'οίκον μασάζ nirvanamassage.gr μετά από ειδοποίηση ότι με ακολουθεί στο instagram kai viber μέσω κινητού από την σελίδα τους. Άνετη επικοινωνία με την Όλγα όπως μου συστήθηκε για πληροφορίες και προτάσεις για 4 χέρια. Ενδιαφέρουσες θεραπεύτριες Όλγα, Laura,Alina ,Anastasia , Izabela ,Sofia με τα γυαλιά,Mariana με ατομικές και ομαδικές φωτογραφίες. Αναστασία από άλλη εταιρία (μεταγραφή ?) νομίζω και Αλίνα. Είμαι καινούργιος σε αυτήν την σελίδα ,εκτός Αθηνών και έτσι δεν έχω εμπειρία από τα κορίτσια.
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Εμαθε κανεις τιποτα

για την Ειρηνη και τις Φιλες της ,

αυτες που δουλεουν μεσω ινσταγραμ + ΦΒ + Viber ?
μακριά φίλος πριν από λίγο με ενημέρωσε ότι στη συνάντηση πήγε άλλη κοπέλα η οποία δεν είχε καμία σχέση με οτιδήποτε φαίνεται στη φωτογραφία και φυσικά Την έδιωξε. Για μένα αυτό που αξίζει Είναι από πριβέ massage η Κατερίνα είναι πολύ γλυκιά όμορφη άνετη κάνει όμορφο μασάζ και είναι πάρα πολύ ωραία Παρουσία . Αν πάλι Κάποιος θέλει κάτι πιο γκλάμουρ η Αφροδίτη από το Velvet ενδείκνυται Εμένα μου αρέσουν πιο απλά κορίτσια αλλά στο συγκεκριμένο τομέα είναι πολύ δυνατή.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Εμαθε κανεις τιποτα

για την Ειρηνη και τις Φιλες της ,

αυτες που δουλεουν μεσω ινσταγραμ + ΦΒ + Viber ?
μακριά φίλος πριν από λίγο με ενημέρωσε ότι στη συνάντηση πήγε άλλη κοπέλα η οποία δεν είχε καμία σχέση με οτιδήποτε φαίνεται στη φωτογραφία και φυσικά Την έδιωξε. Για μένα αυτό που αξίζει Είναι από πριβέ massage η Κατερίνα είναι πολύ γλυκιά όμορφη άνετη κάνει όμορφο μασάζ και είναι πάρα πολύ ωραία Παρουσία . Αν πάλι Κάποιος θέλει κάτι πιο γκλάμουρ η Αφροδίτη από το Velvet ενδείκνυται Εμένα μου αρέσουν πιο απλά κορίτσια αλλά στο συγκεκριμένο τομέα είναι πολύ δυνατή.

Site εχει αυτο το πριβε;;;

Επισης απο μια γρηγορη ματια, το nirvanamassage ειναι παρακλαδι του Osmose.
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Εμαθε κανεις τιποτα

για την Ειρηνη και τις Φιλες της ,

αυτες που δουλεουν μεσω ινσταγραμ + ΦΒ + Viber ?
μακριά φίλος πριν από λίγο με ενημέρωσε ότι στη συνάντηση πήγε άλλη κοπέλα η οποία δεν είχε καμία σχέση με οτιδήποτε φαίνεται στη φωτογραφία και φυσικά Την έδιωξε. Για μένα αυτό που αξίζει Είναι από πριβέ massage η Κατερίνα είναι πολύ γλυκιά όμορφη άνετη κάνει όμορφο μασάζ και είναι πάρα πολύ ωραία Παρουσία . Αν πάλι Κάποιος θέλει κάτι πιο γκλάμουρ η Αφροδίτη από το Velvet ενδείκνυται Εμένα μου αρέσουν πιο απλά κορίτσια αλλά στο συγκεκριμένο τομέα είναι πολύ δυνατή.
private massage δεν βλέπω να έχει site για πες λεπτομέρειες κ στο fb δεν έχει ούτε τηλ
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Εμαθε κανεις τιποτα

για την Ειρηνη και τις Φιλες της ,

αυτες που δουλεουν μεσω ινσταγραμ + ΦΒ + Viber ?
μακριά φίλος πριν από λίγο με ενημέρωσε ότι στη συνάντηση πήγε άλλη κοπέλα η οποία δεν είχε καμία σχέση με οτιδήποτε φαίνεται στη φωτογραφία και φυσικά Την έδιωξε. Για μένα αυτό που αξίζει Είναι από πριβέ massage η Κατερίνα είναι πολύ γλυκιά όμορφη άνετη κάνει όμορφο μασάζ και είναι πάρα πολύ ωραία Παρουσία . Αν πάλι Κάποιος θέλει κάτι πιο γκλάμουρ η Αφροδίτη από το Velvet ενδείκνυται Εμένα μου αρέσουν πιο απλά κορίτσια αλλά στο συγκεκριμένο τομέα είναι πολύ δυνατή.
Αν έχεις επιπλέον πληροφορίες συναγωνιστη , δώσε μας
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εμαθε κανεις τιποτα

για την Ειρηνη και τις Φιλες της ,

αυτες που δουλεουν μεσω ινσταγραμ + ΦΒ + Viber ?
μακριά φίλος πριν από λίγο με ενημέρωσε ότι στη συνάντηση πήγε άλλη κοπέλα η οποία δεν είχε καμία σχέση με οτιδήποτε φαίνεται στη φωτογραφία και φυσικά Την έδιωξε. Για μένα αυτό που αξίζει Είναι από πριβέ massage η Κατερίνα είναι πολύ γλυκιά όμορφη άνετη κάνει όμορφο μασάζ και είναι πάρα πολύ ωραία Παρουσία . Αν πάλι Κάποιος θέλει κάτι πιο γκλάμουρ η Αφροδίτη από το Velvet ενδείκνυται Εμένα μου αρέσουν πιο απλά κορίτσια αλλά στο συγκεκριμένο τομέα είναι πολύ δυνατή.

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου

αυτο πιστευα και εγω

γιατι οι φωτο ειναι μουφα

φαινεται κ ειναι κ επιτηδες θολες

γλιτωσαμε τις φολες παλι καλα


Πριβε μασαζ εχει ωραια ανετα μωρα ναι μου αρεσουν κ μενα
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές, το Velvet έχει πολλά νέα ταλέντα. Έχει δοκιμάσει κάποιος Άννα, Γωγώ , Xριστιάννα, Αγγελική, Μαριάννα ή (MILF?) Σόφια;
ισχύει πολλά νέα ταλέντα , πέρα από Ελίνα και Ρίτα σίγουρακια. Αν δοκιμάσει κανείς ίνα , Έμμα , Αλίκη ας ρίξει ένα μυνημα
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές, το Velvet έχει πολλά νέα ταλέντα. Έχει δοκιμάσει κάποιος Άννα, Γωγώ , Xριστιάννα, Αγγελική, Μαριάννα ή (MILF?) Σόφια;
ισχύει πολλά νέα ταλέντα , πέρα από Ελίνα και Ρίτα σίγουρακια. Αν δοκιμάσει κανείς ίνα , Έμμα , Αλίκη ας ρίξει ένα μυνημα
Η Εμμα είναι αρκετό καιρό στο velvet , είναι πολύ καλή την έχω δοκιμάσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom