Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (7 μέλη και 42 επισκέπτες)

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
ρώτησα στο velvet για την αφροδίτη αλλά μου έλεγε τιποτα παραπάνω απο μασαζ γνωρίζουμε τελικά τι γίνετε ?
Κάθε κοπέλα στο μασάζ κατ οίκον , κάνει έξτρα υπηρεσίες κατά περίπτωση, αν γουστάρει με το πελατη προχωράει και το τερματίζει , άλλες κοπέλες κάνουν μόνο μασάζ και πολλές φορές είναι πάρα πολύ καλές μόνο στο μασαζ
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές . Με ενδιαφερει ΑΝ καποιος εχει παρει απο Massage Lux την Πατριτσια. ( υπηρεσιες κτλπ...... ) Πληροφορίες η εδω η σε μυνημα
Πατρίτσια έχω δει μόνο σε φωτό..
Έχω πάρει Ινεσα και Βαλέρια δύο φορές από lux.Με βλέπω ψήνομαι για μασάζακι σήμερα...
καλά κομμάτια και οι δυο
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Φίλοι συναγωνιστές καλησπέρα. Έχει κάποιος πληροφορίες για ινεσα ή Λάουρα από lux? Έχει μόνο φραπέ με καλαμάκι?
για ινεσα έχουν γραφτεί πολλά..είναι από τις τοπ του χώρου και μαζί με τη κουκλιτσα Φιλη της Βαλέρια κάνουν φοβερό 4 hands massage...προσωπικα εγώ είναι βαλεριανιας..η κοπέλα είναι κούκλι..λαούρα εξίσου καλή και ομορφούλα...πατριτσια ανετη χαλαρωτικό Μασαζακι όχι πολύ καλά ελληνικα μιας και είναι από Βραζιλία και λίγο μεγάλη περιφέρεια..πολύ καλή επισησ η Χριστίνα η αδύνατη..γενικά αρκετά θετικές οι εντυπώσεις από το συγκεκριμένο Γραφειο..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα συναγωνιστές σας ενημερώνω με δελτίο τύπου για το προηγούμενο δεκαήμερο. Δοκιμάστηκε Νίκη από όσμωση 120 εξαιρετική απόδοση, Δανάη από deluxe για όποιον θέλει μόνο φραπεδάκι θα περάσει εξαιρετικά και δοκιμάστηκε Μαριάννα και Αφροδίτη από Velvet. Η Μαρία να προχωράει λίγο πιο αργά και θέλει να χαλαρώσει έχει όμως πολύ καλές προοπτικές Γιατί γενικά το χει η Αφροδίτη , Ψηλή , Ξανθιά,καλό μασάζ κ άνετη σε όλα Αν υπάρξει χημεία πραγματικά χάνεις τον κόσμο και θα ξανάτιμηθεί άμεσα. Ακόμα μία φορά πολύ καλή επικοινωνία με το Viber του Velvet έχει διορθωθεί το παλιό χάος.

Μπράβο παναγιώτης!Σωστή και περιεκτική ενημέρωση για τα συγκεκριμένα κορίτσια,,,έτσι πρέπει να γράφουμε θετικές και αρνητικές εμπειρίες σε αυτόν τον χώρο.Προσωπικά ευχαριστώ

 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Σορρυ μαγκες, αλλα δεν εμπιστευομαι ανθρωπο που δεν γραφει σωστα ουτε το ονομα του. Τι παει να πει "Η Μαριαννα το παει πιο αργα και θελει να χαλαρωσει" ; αυτη να χαλαρωσει ή εμεις; σκοπος ειναι να χαλαρωσουμε εμεις.
Μετα, τι παει να πει αν υπαρξει χημεια με Αφροδιτη; τα εχουμε ακουσει πολλες φορες αυτα με τις χημεις, φτανει.
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές σας ενημερώνω με δελτίο τύπου για το προηγούμενο δεκαήμερο. Δοκιμάστηκε Νίκη από όσμωση 120 εξαιρετική απόδοση, Δανάη από deluxe για όποιον θέλει μόνο φραπεδάκι θα περάσει εξαιρετικά και δοκιμάστηκε Μαριάννα και Αφροδίτη από Velvet. Η Μαρία να προχωράει λίγο πιο αργά και θέλει να χαλαρώσει έχει όμως πολύ καλές προοπτικές Γιατί γενικά το χει η Αφροδίτη , Ψηλή , Ξανθιά,καλό μασάζ κ άνετη σε όλα Αν υπάρξει χημεία πραγματικά χάνεις τον κόσμο και θα ξανάτιμηθεί άμεσα. Ακόμα μία φορά πολύ καλή επικοινωνία με το Viber του Velvet έχει διορθωθεί το παλιό χάος.

Μπράβο παναγιώτης!Σωστή και περιεκτική ενημέρωση για τα συγκεκριμένα κορίτσια,,,έτσι πρέπει να γράφουμε θετικές και αρνητικές εμπειρίες σε αυτόν τον χώρο.Προσωπικά ευχαριστώ
Σωστές κριτικές , αυτό θέλουμε
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Σορρυ μαγκες, αλλα δεν εμπιστευομαι ανθρωπο που δεν γραφει σωστα ουτε το ονομα του. Τι παει να πει "Η Μαριαννα το παει πιο αργα και θελει να χαλαρωσει" ; αυτη να χαλαρωσει ή εμεις; σκοπος ειναι να χαλαρωσουμε εμεις.
Μετα, τι παει να πει αν υπαρξει χημεια με Αφροδιτη; τα εχουμε ακουσει πολλες φορες αυτα με τις χημεις, φτανει.

Δηλαδή φίλε κατάλαβες το πρώτο μισό της κριτικής, για Δανάη Νίκη και δεν κατάλαβες το δεύτερο μισό για Μαριάνα και Αφροδίτη.

Μάλλον καταλαβαίνεις ότι θες εσύ.

Τέλος πάντων όλοι καταλάβαμε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Σορρυ μαγκες, αλλα δεν εμπιστευομαι ανθρωπο που δεν γραφει σωστα ουτε το ονομα του. Τι παει να πει "Η Μαριαννα το παει πιο αργα και θελει να χαλαρωσει" ; αυτη να χαλαρωσει ή εμεις; σκοπος ειναι να χαλαρωσουμε εμεις.
Μετα, τι παει να πει αν υπαρξει χημεια με Αφροδιτη; τα εχουμε ακουσει πολλες φορες αυτα με τις χημεις, φτανει.

Και όμως σε αυτό το σύστημα υπάρχει η "χημεία" .Σκέψου ότι τα κορίτσια ΔΕΝ είναι μηχανάκια να μπουν στην πρίζα και να λειτουργήσουν . Εξαρτάται πώς και εμείς θα τις αντιμετωπίσουμε, πως θα κινηθούμε,πώς θα τις πλησιάσουμε.Για εμένα υπάρχει χημεία και όσο περισσότερο τις αντιμετωπίσεις σωστά και αυτές θα σου προσφέρουν ανάλογα.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Σορρυ μαγκες, αλλα δεν εμπιστευομαι ανθρωπο που δεν γραφει σωστα ουτε το ονομα του. Τι παει να πει "Η Μαριαννα το παει πιο αργα και θελει να χαλαρωσει" ; αυτη να χαλαρωσει ή εμεις; σκοπος ειναι να χαλαρωσουμε εμεις.
Μετα, τι παει να πει αν υπαρξει χημεια με Αφροδιτη; τα εχουμε ακουσει πολλες φορες αυτα με τις χημεις, φτανει.

Και όμως σε αυτό το σύστημα υπάρχει η "χημεία" .Σκέψου ότι τα κορίτσια ΔΕΝ είναι μηχανάκια να μπουν στην πρίζα και να λειτουργήσουν . Εξαρτάται πώς και εμείς θα τις αντιμετωπίσουμε, πως θα κινηθούμε,πώς θα τις πλησιάσουμε.Για εμένα υπάρχει χημεία και όσο περισσότερο τις αντιμετωπίσεις σωστά και αυτές θα σου προσφέρουν ανάλογα.

Ναι μωρε, πιο πολυ πλακα εκανα. Σιγουρα υπαρχει η χημεια, απλα καποιες που ειναι καλες επαγγελματιες λειτουργουν με ολους ανεξαιρετως. Για την Αφροδιτη ολοι λενε καλα λογια του βελβετ. Η Μαριαννα δεν ξερω τι κανει και απο οσα εγραψε δεν καταλαβα κιολας.
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Σορρυ μαγκες, αλλα δεν εμπιστευομαι ανθρωπο που δεν γραφει σωστα ουτε το ονομα του. Τι παει να πει "Η Μαριαννα το παει πιο αργα και θελει να χαλαρωσει" ; αυτη να χαλαρωσει ή εμεις; σκοπος ειναι να χαλαρωσουμε εμεις.
Μετα, τι παει να πει αν υπαρξει χημεια με Αφροδιτη; τα εχουμε ακουσει πολλες φορες αυτα με τις χημεις, φτανει.

Και όμως σε αυτό το σύστημα υπάρχει η "χημεία" .Σκέψου ότι τα κορίτσια ΔΕΝ είναι μηχανάκια να μπουν στην πρίζα και να λειτουργήσουν . Εξαρτάται πώς και εμείς θα τις αντιμετωπίσουμε, πως θα κινηθούμε,πώς θα τις πλησιάσουμε.Για εμένα υπάρχει χημεία και όσο περισσότερο τις αντιμετωπίσεις σωστά και αυτές θα σου προσφέρουν ανάλογα.

Ναι μωρε, πιο πολυ πλακα εκανα. Σιγουρα υπαρχει η χημεια, απλα καποιες που ειναι καλες επαγγελματιες λειτουργουν με ολους ανεξαιρετως. Για την Αφροδιτη ολοι λενε καλα λογια του βελβετ. Η Μαριαννα δεν ξερω τι κανει και απο οσα εγραψε δεν καταλαβα κιολας.
Βασικά πολλές φορές όλοι μπερδευομαστε με όλα όσα γράφονται. Αλλά , στην ουσία αυτό που μας ενδιαφέρει είναι , ένα σωστό ραντεβού , με μια σωστή κοπέλα . Αυτή την ώρα που έχουμε στη διάθεσή μας , τουλάχιστον να περάσουμε λίγο καλά και να μην πάνε χαμένα τα χρήματα που δίνουμε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Έτσι είναι bleach and Konnor!Απλώς οι νέες και καινούργιες δεν έχουν ακόμα φτάσει στο επίπεδο να έχουν την ίδια συμμετοχή και απόδοση που έχουν οι πεπειραμένες.Βλέπω όμως από τις εμπειρίες και κριτικές φίλων ότι και οι μικρές είναι αξιόλογες έως την στιγμή που θα έχω και εγώ να το διαπιστώσω " ιδίοις όμμασι "...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
ρώτησα στο velvet για την αφροδίτη αλλά μου έλεγε τιποτα παραπάνω απο μασαζ γνωρίζουμε τελικά τι γίνετε ?
Ναι ναι ναι...
ξέρεις η τηλεφωνήτρια μας τα χει κάνει λίγο θάλασσα...
Ούτε απαντάει κάποιες φορές ούτε είναι ξεκάθαρη στο άνετη η όχι...
Την πατησα με Μαριάννα...
Μασάζ δεν ξέρει καταρχάς και δεύτερον το απόλυτο τίποτα...
Από εμφάνιση κάτω του μετρίου...
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Νεα Αποκτηματα του Οσμοσε



+ μια κινεζα που δεν εχουν ανεβασει ακομα


Πολυ Καλες Ατζελινα + Νικη απο Οσμοσε


( ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ - ΟΣΜΟΣΕ )


Η Νικη τα βγαζει ολα κατα τη διαρκεια του μασαζ, και απο το πρωτο ραντεβου?:think:
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Οποιος συναγωνιστης θα ηθελε να μου πει περισσοτερα πραγματα για την Νικη απο Osmose , ας γραψει εδω,ή ας μου στειλει σε pm:cheesy: Eνδιαφερομαι για την συγκεκριμενη γιαυτο επιμενω!
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Πήρα Αφροδίτη από diamonds...
Παραδυρθηκα δηλαδή από τα γραφόμενα αρκετών...
Τη πάτησα....
Από εμφάνιση περίμενα κάτι καλύτερο αλλά ούτε καν...
Νόμιζα ότι ήρθε η γυναίκα από το σουβλατζίδικο της γειτονιάς...
Μασάζ δεν το χει...:confused:
Από μένα όχι...
Είπαμε μερικοί το χουν παρακανει εδώ...
Μας παίρνετε στο λαιμό σας και είμαστε μεροκαματιάρηδες...

Τέλος 6Υ44!
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Νεα Αποκτηματα του Οσμοσε



+ μια κινεζα που δεν εχουν ανεβασει ακομα


Πολυ Καλες Ατζελινα + Νικη απο Οσμοσε


( ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ - ΟΣΜΟΣΕ )
σόρρυ αλλά από εμφάνιση εγώ δεν...
Πλάκα κάνεις εδώ μιλάμε για μουνοπλακα....
Ρε σεις πάτε καλά με αυτές;;;
Πείτε μου από που ψωνίζετε μασάζ να πάω να πάρω φέτα!
 

Συνημμένα

  • ageladita.png
    ageladita.png
    51,7 KB · Εμφανίσεις: 33
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom