Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George Delis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Μαγκες η Τεα κερναει κατι παραπανω απο φραπε?
 

Kavligator31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
139
Πόντοι
280
Ξερει κανενας συναδελφος αν προχωραει καθολου η Ελενα απο massage joy ?
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Ραντεβού με Βαλέρια Από massagelux ύστερα από ανάγνωση ποστ του 6Y44!! είναι θετικό που όντως αρκετά προφίλ εδώ μέσα δεν Είναι προμοτορικα κΆι μπορείς να εμπιστεύεσαι...το Ραντεβου με Βαλέρια στέφθηκε με άκρα επιτυχία...πολύ όμορφη άνετη καλο μασαζακι..γενικα πέρασα δυο πολύ ωραίες χαλαρωτικές ώρες...
:hi::hi:
τυπε το ευχαριστήθηκες βλέπω...
Για Ινεσα έχω ψηθεί από lux...
Αν έχω κενό σκ ίσως κάνω μια αναγνωριστική αλλιώς από joy καμία καλή...:P ?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.883
Πόντοι
4.365
Γελαω με τα τηλεφωνα 5 το πρωΙ! Προσφερομαι για γραμματεας της με ποσοστα και μετα οτι θελει ας μου κανει... παιζει και να της κατσω. Βγηκε σωστα στο boo με τον προμοτορα της που μπορει να ειναι η ιδια αλλα ας φτιαξει website πρωτα και να παρει λαδοκορες βοηθους οπως κανουν ολες. Δουλεια σιγουρα θα εχει. Διαφημιση της γινεται εδω και το σταυρο της να κανει. Εγω θα τη τιμησω παντως γιατι εχω περασει καλα

Φίλε δεν νομίζω να χαλάστηκε η Τέα. Μίλησα κι εγώ μαζί της. Μάλλον ο τύπος δείχνει υπεβολικό ζήλο.. Τώρα βέβαια για όσους δεν έχουν χώρο και πληρώνουν και το χοτέλι ψιλοακριβά είναι. Αλλά οκ, όποιος μπορεί..

αρχισε να ξαναδεχεται στο σπιτι της?

Όχι δυστυχώς
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Ραντεβού με Βαλέρια Από massagelux ύστερα από ανάγνωση ποστ του 6Y44!! είναι θετικό που όντως αρκετά προφίλ εδώ μέσα δεν Είναι προμοτορικα κΆι μπορείς να εμπιστεύεσαι...το Ραντεβου με Βαλέρια στέφθηκε με άκρα επιτυχία...πολύ όμορφη άνετη καλο μασαζακι..γενικα πέρασα δυο πολύ ωραίες χαλαρωτικές ώρες...
:hi::hi:
τυπε το ευχαριστήθηκες βλέπω...
Για Ινεσα έχω ψηθεί από lux...
Αν έχω κενό σκ ίσως κάνω μια αναγνωριστική αλλιώς από joy καμία καλή...:P ?
το ευχαριστηθηκα οσο τιποτα..βαλερια ειναι τοπ...το επομενο βημα ειναι να δοκιμασω 4 χερια με τη φιλη της την ινεσα αφου πρωτα παρς το μαγικο χαπακι για ναντεξω...χαχα
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Καλησπέρα!! Για massage joy και your massage τι ξέρουμε?? Προχωράνε κάνουν χωρίς πετσέτα εν ολίγοις τι παίζει με αυτα γιατί δεν έχω δοκιμάσει καθόλου από αυτά.
yourmassage ειναι απο τα παλια γραφεια του χωρου..εχει αξιολογα ατομα κανουν χωρις πετσετα..τελευταια φορα δοκιμασα αλισα που δουλευε σε σπα στο κολωνακι καλο μασαζακι και ανετη...massagejoy εχω παρει κανουν χωρις πετσετα και εχω δοκιμασει barefoot απο τη μικρουλα την αγγελικη με τη φιλη της μαρια..γενικα ειναι ναι απο μενα σαυτα τα γραφεια..
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Παιδιά στο κατ'οικον είμαι άσχετος στο τι παίζει. Μασάζ έχω κάνει άπειρες φορές σε ινστιτούτα όπως λέτε . Η κοπέλα κάνει άψογο μασάζ κ δυνατό .όπως το ζήτησα. Κοντή δεν την λες ούτε κ χοντρη . Στα υπόλοιπα λέτε δεν ; Αλλά άσχετο φίλοι συναγωνιστές μου είπε ότι έχει σταματήσει 6 μήνες από ντελουξ .αρχές καλοκαιριού. Άρα μήπως έκανες με άλλη ;
Καλησπέρα φίλε.Μαυτη είχα κανει.Έχω γράψει κριτική μήνες πριν.Αν δεν ήταν 4 και ήταν 5 οι μήνες Ψαξε τις κριτικές μου.Τη θυμάμαι πολύ καλά γιατί ήταν η πρώτη μεγάλη φόλα που είχα φάει απτό ντελουξ.Εκείνη τη μέρα είχα ξενερώσει τη ζωή μου.Δεν το συνηθίζω αλλά αυτή στο τηλέφωνο την είχα πάρει και της το είχα πει.Είχε και ύφος θυμάμαι.Εμενα μ αρεσουν οι κόντες αλλά χοντρή την λες.Εκτοσ αν αδυνάτησε τώρα.Στυλακι πάντως αυτό που μου χε σκάσει μέσα στο δωμάτιο δεν ήταν. Παλιά δούλευε στο μασαζ στο σπίτι.Για μένα είναι στα δεν.Αυστηρά δεν.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.883
Πόντοι
4.365
Ενημερωτικά πήρα 3 γνωστές μου μασαζούδες από μαγαζιά που δεν ανοίγουν και κάνουν κρα για ξενοδοχείο της περιοχής τους.. Λίγο πολύ μου είπαν ότι το κάνουν όλες με γνωστούς πελάτες που έχουν δώσει τηλέφωνο. Έχει πέσει πείνα μεγάλη..
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Πληροφοριες κάποιος για Γεωργια (κοκκινομαλα ) απο Velvet?

To Deluxe δουλευει κανονικα . πως το καταφερνουν απορω :) :)
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Η Βανέσσα από λουξ που φτάνει
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Οποίος ξέρει να μου πει να κλείσω για σήμερα
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Ενημερωτικά πήρα 3 γνωστές μου μασαζούδες από μαγαζιά που δεν ανοίγουν και κάνουν κρα για ξενοδοχείο της περιοχής τους.. Λίγο πολύ μου είπαν ότι το κάνουν όλες με γνωστούς πελάτες που έχουν δώσει τηλέφωνο. Έχει πέσει πείνα μεγάλη..
σιγά μη χανανε ευκαιρία
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπέρα παίδες.Επειδή έχω καταλάβει ότι διαβάζουν εδώ μέσα και μασαζοκοριτσα ΔΥΣΤΥΧΩΣ και αν δεν διαβάζουν κάποιοι αγαπούληδες τα μεταφέρουν ...Επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι για όλους και θα έρθουν ακόμα χειρότερες ημέρες ως προς τα οικονομικά,ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ! Δεν γίνεται για 1 ώρα μασαζ 50,60 ευρώ και να ζητάτε και εξτραδακια για μια μάλακ..Οκ καλαμάκι άντε συν 10,20 το πολύ.Ως εκεί.Υπάρχουν κοριτσάκια που το κάνουν τσαμπα.Και τσαμπα να μην το κάνουν δεν κάνουν παζάρια.Δεν έχω χειρότερο.Αν θέλει κάποιος να δώσει τιπς θα τα δώσει από μόνος του.Εγώ που δίνω γενικά από μονοσ Μου έχω σκηνικά του στυλ συν 20 φραπέ συν 40 καλαμάκι και έχω ξενερώσει τη ζωή μου.Οκ τα έδωσα αλλά δεν τις ξαναπηρα. Αυτά τα συν 20,40 ξεχάστε τα! Άλλοι δουλεύουν 12 ώρες τη μέρα για να βγάλουν 20 ευρώ.Αλλιώς θα μείνουν όλες χωρις δουλειά με την οικονομική κατάσταση που υπάρχει.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Αργά ή γρήγορα θα το πάρουν χαμπάρι οι μασαζοκοπελες..
 

Kavligator31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
139
Πόντοι
280
Καλησπέρα παίδες.Επειδή έχω καταλάβει ότι διαβάζουν εδώ μέσα και μασαζοκοριτσα ΔΥΣΤΥΧΩΣ και αν δεν διαβάζουν κάποιοι αγαπούληδες τα μεταφέρουν ...Επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι για όλους και θα έρθουν ακόμα χειρότερες ημέρες ως προς τα οικονομικά,ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ! Δεν γίνεται για 1 ώρα μασαζ 50,60 ευρώ και να ζητάτε και εξτραδακια για μια μάλακ..Οκ καλαμάκι άντε συν 10,20 το πολύ.Ως εκεί.Υπάρχουν κοριτσάκια που το κάνουν τσαμπα.Και τσαμπα να μην το κάνουν δεν κάνουν παζάρια.Δεν έχω χειρότερο.Αν θέλει κάποιος να δώσει τιπς θα τα δώσει από μόνος του.Εγώ που δίνω γενικά από μονοσ Μου έχω σκηνικά του στυλ συν 20 φραπέ συν 40 καλαμάκι και έχω ξενερώσει τη ζωή μου.Οκ τα έδωσα αλλά δεν τις ξαναπηρα. Αυτά τα συν 20,40 ξεχάστε τα! Άλλοι δουλεύουν 12 ώρες τη μέρα για να βγάλουν 20 ευρώ.Αλλιώς θα μείνουν όλες χωρις δουλειά με την οικονομική κατάσταση που υπάρχει.
Κι επίσης ας σκεφτούν όλες αυτές πως με 80-100 ευρώ γαμαμε μια ανεξάρτητη και τα κάνουμε μαζί της ολα!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Τι να πάρουνε χαμπάρι ρε φίλε... χρόνια τώρα τα ίδια λέμε όμως υπάρχει αρκετός κόσμος που τα σκάει και θα συνεχίσει δυστυχώς να τα σκάει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom