Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει κάποιος συναγωνιστής πάει με Ηρώ από velvet ?
Αξίζει ;
Προχωράει φουλ;
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

hellroach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
407
Πόντοι
280
Έχει κάποιος συναγωνιστής πάει με Ηρώ από velvet ?
Αξίζει ;
Προχωράει φουλ;
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Γιατί pm ρε παιδιά? Σκοπός του thread είναι να βρίσκουμε όλοι μία άκρη όχι να ρωτάμε τα ίδια και τα ίδια...
Επίσης το Attica Massage κατόπιν χθεσινής επικοινωνίας μου φάνηκε καλή περίπτωση. Αν κάποιος έχει εμπειρία ας επεκταθεί.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Να ρωτήσω κάτι η Μπελλα από Lux προχωραει?? οποιος ξερει ας μου πει ειτε εδω ειτε μεσω pm!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Σας έτυχε μετά από φραπέ/ καλαμάκι να σας ζητήσει να ανταποδώσετε ?? ??

τυπε ειχε τυχει σε ενα φιλαρακι αλλα εριξε ακυρο στην κοπελα επειδη οταν ξεκινησε την σπατουλα, μυρισε μια μιξη κονσερβα ριο μαρε με λαδι argan:confused:


ποοοο τι είπες τώρα?? μπλιαχ!!:confused:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Για τη Λένα από deluxe massage ξέρει κανείς συναγωνιστής αν δίνει μπριζόλα;

Απάντηση εδώ ή σε ΠΜ όποιος γνωρίζει δεκτό
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Καλησπέρα συναγωνιστές καθυστέρησα να ενημερώσω λόγω φόρτου εργασίας.
Θα φανώ κουραστικός αλλά θα ξανά επαναλάβω την προσωπική μου γνώμη και άποψη όσο αφορά τις κοπέλες στο μασάζ κατ οίκων σύμφωνα πάντα με τις δικές μου απαιτήσεις και προσωπικά γούστα. Το σίγουρο είναι ότι αυτό που επιθυμώ είναι μία όμορφη παρουσία , και προσωπικότητα πάνε μαζί σε συνδυασμό με ένα πολύ καλό μασάζ σύμφωνα με τις απαιτήσεις τις δικές μου.αν συνδυάζει εμφάνιση και πραγματικό μασάζ τότε είμαι ικανοποιημένος. Το έξτρα είναι κάτι το οποίο ζητώ αρκεί να μου το βγάλει η κοπέλα και όχι να μου το πουλήσει. Δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω αρκετά χρήματα αρκεί αυτές τις δύο ώρες του μασάζ να χαλαρώσω, να πάρω ένα όμορφο μασάζ και διάθεση από την κοπέλα. Αυτό είναι το ιδανικό για μένα.
Θα καταθέσω τις προσωπικές μου εμπειρίες με τις κοπέλες και θα ήθελα και πληροφορίες για κάποιες άλλες που με ενδιαφέρουν στο προσεχές διάστημα.
Συνάντηση με Δήμητρα από velvet. Καθόλου καλή επικοινωνία με το τηλεφωνικό κέντρο υπήρχε καθυστέρηση στο ραντεβού.
Εμφανισιακά μέτρια, όμως συμπαθητική κοπέλα, μασάζ μέτριο προς καλό άνετη χωρίς πετσέτα.Μπήκε μόνη της στο έξτρα και ξενέρωσα.
Ραντεβού από μασάζ lux , επικοινωνία από το viber μου έστειλε φωτογραφίες όλες τις κοπέλες πολύ σωστή η επικοινωνία μου με το τηλεφωνικό κέντρο τους. Έχω αδυναμία στα παρακάτω κορίτσια και έκανα με Μπέλα και Τεα τέσσερα χέρια στο ξενοδοχείο madison. Μασάζ καταπληκτικό και από τις δύο, ιδιαίτερα με την ΤΕΑ την κλείνω πάντα νωρίς για να τη βρίσκω, συνδυάζει και μασάζ και το αισθησιακό κομμάτι αλλά και πολύ δυνατή προσωπικότητα και παρουσία εμένα αυτό με απογειώνει, η Μπέλα από την Αιθιοπία μικρή σε ηλικία όμορφη γλυκιά, ταντρικό μασάζ η φωνή της αισθησιακή μιλούσαν ψιθυριστά, η Μπέλα μόνο με χέρι extra και body to body,κορυφή και οι δύο τους.
Ραντεβού πάλι από lux massage Βανέσα και ΤΕΑ τέσσερα χέρια.
Συναρπαστικό, μεγάλη χημεία μεταξύ τους η Βανέσα διαθέτει κορμί θανάτου, αδύνατη, από Βραζιλία η γυναίκα, μελαχρινή, στήθος δυάρι, κολάρα απίστευτη, το μασάζ αισθησιακό. Από πρόσωπο η Βραζιλιάνα μέτρια πράγματα.
Ραντεβού με Μιλάνα από deluxe μασάζ. Καλή επικοινωνία με το τηλεφωνικό ήρθε στην ώρα της,Αδύνατη, μελαχρινή, όμορφη κοπελα, καλύτερη από τη φωτογραφία, ωραίο κορμάκι,μασάζ χαλαρωτικό , δεν μπήκαμε σε έξτρα. Για μένα όμως αξίζει.
Από μασάζ deluxe Λυδία και Αλεξάνδρα τέσσερα χέρια πολύ δυνατό έργο, χαλάρωση extra με χέρι κομπλέ.
Ραντεβού με Νεκταρία από lux massage, μου την πρότειναν από το τηλεφωνικό κέντρο δεν ήταν διαθέσιμη η Τέα.Τριαντάρα μελαχρινή με χαρακτηριστικά εξωτικά, ευγενική χαμογελαστή αρκετά ερωτική,τεσσάρι στήθος, λίγα παραπανίσια κιλα,μασάζ καλό χαλαρωτικό ερωτικό extra με χέρι δεν μου ζήτησε χρήματα της έδωσα 20 ευρω.

Θα ήθελα πληροφορίες για Δανάη, ρομίλντα και Αγγελική από joy.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Γεια η ελευθερία από lux ξέρεις κάποιος να δώσει ινφο
Ευχαριστώ
αν εννοεις ευτυχια απο λουξ με κοτσιδακια κ γυμνασμενο κορμι κανει μονο μασαζ τπτ αλλο

Γι αυτην λεω
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.730
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
Γεια η ελευθερία από lux ξέρεις κάποιος να δώσει ινφο
Ευχαριστώ
αν εννοεις ευτυχια απο λουξ με κοτσιδακια κ γυμνασμενο κορμι κανει μονο μασαζ τπτ αλλο

Γι αυτην λεω
δεν νομιζω οτι υπαρχει αυτη. δεν την εχω δει στις φωτο που στελνει το γραφειο
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Καλημέρα

Αν κάποιος ξέρει να μου πει αν η Ιωάννα από attica massage προχωράει

Οι άλλες προχωράνε πάντως

Η βαλερια δεν αξίζει

Η Χριστίνα αξίζει Κ προχωράει
H Bάσω μου άρεσε...είναι μέσα στις κοπέλες που προχωράνε φουλ?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Η Ιωαννα απο το attica massage προχωραει σε εξτρα? ξερει κανεις?:think:
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
καλημερα συναγωνιστες μαζαζιουχοι.Μερες πριν δοκιμασα την δαναη καλο μασαζ και φραπε πολυ ομορφη παρουσια. Δοκιμαστηκε η Νικη και η Μαριαννα απο osmose . Η νικη αμεσως προχωραει σε ολα αλλα μετριοτητα και η μαριαννα μονο εικονα κατω του μετριου. Η κοπελα που ιδρωνει πραγαμτικα την φανελα ειναι η Μαριλου απο velvet εξαιρετικη σε ολα της και καλο τυπακι. Ειδα οτι μπηκε ενα γιαπωνεζακι το οποιο θα τιμησω συντομα. Να ειστε καλα συμπολεμιστες !!!
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές.
Για μένα στις καλύτερες των γραφείων με Καλο μασαζ με τα ωραία του,εμφάνιση ,συμπεριφορά είναι:
1.Αφροδιτη τζοι(δύναμη)
2.Καρινα ντελουξ
2.Τεα λουξ (είναι μια κατηγορία από μόνη της η κοπέλα)
3.Μιλανα ντελουξ (κάποιος έγραψε ότι είναι 6 βαθμολογία εμφάνιση.Για μένα είναι στο 9.Ψηλη -αν και δεν τις προτιμώ-αδύνατη χειλαρες.Πιο ωραία από ότι στη φωτογραφία που στέλνουν)
4.Δαναη ντελουξ (ισως το πιο όμορφο πρόσωπο στα μασαζ.Καμια σχέση με αρπακτικό που έγραψε καποιος.Ειναι από τις ελάχιστες που δεν ζητάνε ούτε 10 ευρώ επιπλέον.)
5.Αγγελικη τζοι (ζαρες)
6.Ελενα τζοι (λαρα)
7.Αλεξανδρα-Λύδια ντελουξ (συμφωνώ με όσα έχουν γραφτεί.Πολυ καλές)
8.Βανεσα λουξ δοκίμασα προχτες(γαριδα-εμένα μου ζήτησε 20 έξτρα.Καλη ήταν.)
Οποίος εχει πληροφοριες για Ελευθερία ντελουξ και πολύ περισσότερο Κατια από γιορ μασαζ ας μας πει.Φαινονται τούμπανα. Και Άντζελα τζοι.
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Καλησπέρα συναγωνιστές καθυστέρησα να ενημερώσω λόγω φόρτου εργασίας.
Θα φανώ κουραστικός αλλά θα ξανά επαναλάβω την προσωπική μου γνώμη και άποψη όσο αφορά τις κοπέλες στο μασάζ κατ οίκων σύμφωνα πάντα με τις δικές μου απαιτήσεις και προσωπικά γούστα. Το σίγουρο είναι ότι αυτό που επιθυμώ είναι μία όμορφη παρουσία , και προσωπικότητα πάνε μαζί σε συνδυασμό με ένα πολύ καλό μασάζ σύμφωνα με τις απαιτήσεις τις δικές μου.αν συνδυάζει εμφάνιση και πραγματικό μασάζ τότε είμαι ικανοποιημένος. Το έξτρα είναι κάτι το οποίο ζητώ αρκεί να μου το βγάλει η κοπέλα και όχι να μου το πουλήσει. Δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω αρκετά χρήματα αρκεί αυτές τις δύο ώρες του μασάζ να χαλαρώσω, να πάρω ένα όμορφο μασάζ και διάθεση από την κοπέλα. Αυτό είναι το ιδανικό για μένα.
Θα καταθέσω τις προσωπικές μου εμπειρίες με τις κοπέλες και θα ήθελα και πληροφορίες για κάποιες άλλες που με ενδιαφέρουν στο προσεχές διάστημα.
Συνάντηση με Δήμητρα από velvet. Καθόλου καλή επικοινωνία με το τηλεφωνικό κέντρο υπήρχε καθυστέρηση στο ραντεβού.
Εμφανισιακά μέτρια, όμως συμπαθητική κοπέλα, μασάζ μέτριο προς καλό άνετη χωρίς πετσέτα.Μπήκε μόνη της στο έξτρα και ξενέρωσα.
Ραντεβού από μασάζ lux , επικοινωνία από το viber μου έστειλε φωτογραφίες όλες τις κοπέλες πολύ σωστή η επικοινωνία μου με το τηλεφωνικό κέντρο τους. Έχω αδυναμία στα παρακάτω κορίτσια και έκανα με Μπέλα και Τεα τέσσερα χέρια στο ξενοδοχείο madison. Μασάζ καταπληκτικό και από τις δύο, ιδιαίτερα με την ΤΕΑ την κλείνω πάντα νωρίς για να τη βρίσκω, συνδυάζει και μασάζ και το αισθησιακό κομμάτι αλλά και πολύ δυνατή προσωπικότητα και παρουσία εμένα αυτό με απογειώνει, η Μπέλα από την Αιθιοπία μικρή σε ηλικία όμορφη γλυκιά, ταντρικό μασάζ η φωνή της αισθησιακή μιλούσαν ψιθυριστά, η Μπέλα μόνο με χέρι extra και body to body,κορυφή και οι δύο τους.
Ραντεβού πάλι από lux massage Βανέσα και ΤΕΑ τέσσερα χέρια.
Συναρπαστικό, μεγάλη χημεία μεταξύ τους η Βανέσα διαθέτει κορμί θανάτου, αδύνατη, από Βραζιλία η γυναίκα, μελαχρινή, στήθος δυάρι, κολάρα απίστευτη, το μασάζ αισθησιακό. Από πρόσωπο η Βραζιλιάνα μέτρια πράγματα.
Ραντεβού με Μιλάνα από deluxe μασάζ. Καλή επικοινωνία με το τηλεφωνικό ήρθε στην ώρα της,Αδύνατη, μελαχρινή, όμορφη κοπελα, καλύτερη από τη φωτογραφία, ωραίο κορμάκι,μασάζ χαλαρωτικό , δεν μπήκαμε σε έξτρα. Για μένα όμως αξίζει.
Από μασάζ deluxe Λυδία και Αλεξάνδρα τέσσερα χέρια πολύ δυνατό έργο, χαλάρωση extra με χέρι κομπλέ.
Ραντεβού με Νεκταρία από lux massage, μου την πρότειναν από το τηλεφωνικό κέντρο δεν ήταν διαθέσιμη η Τέα.Τριαντάρα μελαχρινή με χαρακτηριστικά εξωτικά, ευγενική χαμογελαστή αρκετά ερωτική,τεσσάρι στήθος, λίγα παραπανίσια κιλα,μασάζ καλό χαλαρωτικό ερωτικό extra με χέρι δεν μου ζήτησε χρήματα της έδωσα 20 ευρω.

Θα ήθελα πληροφορίες για Δανάη, ρομίλντα και Αγγελική από joy.

Σε ευχαριστούμε για την πολύ καλή ενημέρωση.
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές.
Για μένα στις καλύτερες των γραφείων με Καλο μασαζ με τα ωραία του,εμφάνιση ,συμπεριφορά είναι:
1.Αφροδιτη τζοι(δύναμη)
2.Καρινα ντελουξ
2.Τεα λουξ (είναι μια κατηγορία από μόνη της η κοπέλα)
3.Μιλανα ντελουξ (κάποιος έγραψε ότι είναι 6 βαθμολογία εμφάνιση.Για μένα είναι στο 9.Ψηλη -αν και δεν τις προτιμώ-αδύνατη χειλαρες.Πιο ωραία από ότι στη φωτογραφία που στέλνουν)
4.Δαναη ντελουξ (ισως το πιο όμορφο πρόσωπο στα μασαζ.Καμια σχέση με αρπακτικό που έγραψε καποιος.Ειναι από τις ελάχιστες που δεν ζητάνε ούτε 10 ευρώ επιπλέον.)
5.Αγγελικη τζοι (ζαρες)
6.Ελενα τζοι (λαρα)
7.Αλεξανδρα-Λύδια ντελουξ (συμφωνώ με όσα έχουν γραφτεί.Πολυ καλές)
8.Βανεσα λουξ δοκίμασα προχτες(γαριδα-εμένα μου ζήτησε 20 έξτρα.Καλη ήταν.)
Οποίος εχει πληροφοριες για Ελευθερία ντελουξ και πολύ περισσότερο Κατια από γιορ μασαζ ας μας πει.Φαινονται τούμπανα. Και Άντζελα τζοι.

Άψογος φίλε.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Όποιος συναγωνιστής έχει πληροφορία για Βάσω και Κωνσταντίνα από masazstodpiti και Γεωργία από oasis αναμένω pm και ανταποδίδω την πληροφορία... Ευχαριστώ!

Γεωργία από oasis χωρίς πετσετα στο δεύτερο ραντεβού αλλά δεν πάει παρακάτω . Από εμένα στα δεν.
καλα ρε φιλε, εδωσες 60 για μια ωρα, εκανες μασαζ με πετσετα η εσωρουχο και μετα εδωσες παλι αλλα 60 μηπως σε αφησει να βγαλεις το εσωρουχο? εισαι ηρωας τι να πω. Μαυρο στις μαλακισμενες

Φίλε μου εγώ ψάχνομαι και για πιο δύσκολες φάσεις . Κάποιοι θα καταλάβουν. Αρκετές φορές κάνω ραντεβού με γραφεία που είναι στα «δεν» ψάχνοντας το παραπάνω . Τις περισσότερες φορές παίρνω απλά ένα καλουτσικο μασάζ. Αν κάτσει όμως η φάση η ανταμοιβή είναι πολύ καλή!
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
  • Like
Αντιδράσεις: olddog

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Συναγωνιστές μου και συνάδελφοι μου , μιας και όλοι έχουμε άποψη και γνώμη θα συμφωνήσω λοιπόν στο ότι όλοι έχουμε συμπάθειες σε κάποια γραφεία και σε κάποιες κοπέλες και είναι λογικό.....

Η εμπειρία η δική μου μιας και είμαι στο χώρο πολλά χρόνια είναι ότι ο καθένας έχει διαφορετικα γούστα και διαφορετικη επαφή με τις κοπέλες.......Η Δήμητρα από το velvet , που την έχω δοκιμάσει πάρα πολλες φορές είναι σχεδόν από τις ελάχιστες στο χώρο που ξέρουν να κάνουν μασάζ δυναμικό αθλητικό.....και για τα έξτρα με πολύ ευγενια σε ρωτάει αν θα προχωρήσει.....τώρα όσο αναφορά την κοπέλα στο τηλέφωνικο κέντρο, μάλλον φίλε έχεις προσωπικό προβλήμα μαζί της......ποτέ δεν είχα προβλήμα με τα ραντεβού μου και την διαδικασία....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom