Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Ρε αδερφε ποια Χρυσανα εχεις παρει? Απο το deluxe; θα μας τρελανεις βραδιατικα? Μηπως πηρες αλλη? Χρυσαναρα και ξερο ψωμι.Χρυσανα και μετα ολες οι υπολοιπες.Ειναι μια κατηγορια μονη της η γυναικα.Και οκ δεν σου τον επαιξε ρε αδερφε.Αλλα χαλια μασαζ η χρυσανα? Που παιζει να κανει και το καλυτερο μασαζ απολες? Τι ειναι αυτα που λες για την εμφανιση? Μονο κοντη ειναι που προσωπικα εμενα μαρεσει.Κατα ταλλα ειναι μια χαρα και ατομαρα.Προσεξε αδερφε τι γραφεις.Εχει μεγαλο fun club η συγκεκριμενη.Εγω παλι δεν σε βρισκω εμπαθη που σου εγραψε ο φιλος.Γιατι την εθαψες απο μασαζ απο εμφανιση απο ολα.Σε βρισκω βαλτο φιλε.Εχεις θεμα με τη χρυσανα. Κοιταξε το..

Φίλε μου , παλιά έκανε κάτι (πολύ)παραπάνω , τώρα δε νομίζω να τρως ...
ΔΕΝ πήρα εγώ αλλά έτσι έμαθα από αξιόπιστο φίλο...
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Φίλε μου , παλιά έκανε κάτι (πολύ)παραπάνω , τώρα δε νομίζω να τρως ...
ΔΕΝ πήρα εγώ αλλά έτσι έμαθα από αξιόπιστο φίλο...
Επειδη εγω δεν μαθαινω απο φιλους αλλα την παιρνω εγω ο ιδιος 1 φορα στις 10 μερες η γυναικα δεν υπαρχει.Στο μασαζ σε ολα.Και κατι ακομα.Ειναι απτις ελαχιστες εξυπνες γκομενες της αγορας.Και κατι τελευταιο.Ειναι και απτις ελαχιστες που δεν ζητανε κατι παραπανω.Πολυ μουφα μου ακουγονται εμενα ολα αυτα.Υπαρχουν 100 εδω μεσα που μπορουν να το επιβεβαιωσουν.Κ μενα φιλος μου ειπε οτι εκανε φουλ με μια που δεν παιζει να εκανε ποτε ειδικα μαυτη.Δεν ξερω αδερφε.Εγω οτι ξερω λεω.Χρυσαναρα και μετα ολες τους.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Επειδη εγω δεν μαθαινω απο φιλους αλλα την παιρνω εγω ο ιδιος 1 φορα στις 10 μερες η γυναικα δεν υπαρχει.Στο μασαζ σε ολα.Και κατι ακομα.Ειναι απτις ελαχιστες εξυπνες γκομενες της αγορας.Και κατι τελευταιο.Ειναι και απτις ελαχιστες που δεν ζητανε κατι παραπανω.Πολυ μουφα μου ακουγονται εμενα ολα αυτα.Υπαρχουν 100 εδω μεσα που μπορουν να το επιβεβαιωσουν.Κ μενα φιλος μου ειπε οτι εκανε φουλ με μια που δεν παιζει να εκανε ποτε ειδικα μαυτη.Δεν ξερω αδερφε.Εγω οτι ξερω λεω.Χρυσαναρα και μετα ολες τους.

Εγώ σε πιστεύω ...
και ο άλλος αλήθεια μου έλεγε.. αλλά είναι βλάκας ;)
 

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
Παιδια, 3 ερωτησεις
1) velvet massage εχει δοκιμασει κανεις?
2) Ελενα απο joy ειναι καλη εμφανισιακα ή η φωτογραφια στο site την ανεβαζει πολυ?
3) clickformassage? Αρκετα πονηρο φαινεται...

Οποιοδηποτε hint = ευπροσδεκτο!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Βρε εραστή (lover) μασάζ κατ οίκον γράφουν τα site δεν σου είπε κανένας πως είναι πήδημα κατ οίκον. Όντως κάποιες κοπέλες δεν γνωρίζουν οπότε τα 50€ τα σκας μπας και σου κάτσει... έχουμε φάει όλοι άκυρο και έχουμε σκάσει 50€ και 70€ με το hotel. Αυτή είναι η φάση την ξέρουμε και όποιος δεν γουστάρει το ρίσκο απλά δεν συμμετέχει είναι απλά τα πράγματα!
  Ααααααααααα............... τώρα κατάλαβα,    δεν είναι πουτάνες, είναι..... φό πουτάνες 
        όπως λέμε δεν είναι χρυσό....  είναι  φο μπιζού!!!!!!!!!!!!!
 

Efraimoglou

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2017
Μηνύματα
29
Like
72
Πόντοι
0
Ρε αδερφε ποια Χρυσανα εχεις παρει? Απο το deluxe; θα μας τρελανεις βραδιατικα? Μηπως πηρες αλλη? Χρυσαναρα και ξερο ψωμι.Χρυσανα και μετα ολες οι υπολοιπες.Ειναι μια κατηγορια μονη της η γυναικα.Και οκ δεν σου τον επαιξε ρε αδερφε.Αλλα χαλια μασαζ η χρυσανα? Που παιζει να κανει και το καλυτερο μασαζ απολες? Τι ειναι αυτα που λες για την εμφανιση? Μονο κοντη ειναι που προσωπικα εμενα μαρεσει.Κατα ταλλα ειναι μια χαρα και ατομαρα.Προσεξε αδερφε τι γραφεις.Εχει μεγαλο fun club η συγκεκριμενη.Εγω παλι δεν σε βρισκω εμπαθη που σου εγραψε ο φιλος.Γιατι την εθαψες απο μασαζ απο εμφανιση απο ολα.Σε βρισκω βαλτο φιλε.Εχεις θεμα με τη χρυσανα. Κοιταξε το..

Για μενα η Χρυσανα ειναι στις τοπ 3 εμπειριες μου. Ειδικα οταν σε καβαλαει να σε τριψει με το σωμα της ειναι αλλο πραμα. Και ειναι οντως πολυ καλο ατομο
 

dimi4444

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
καλησπέρα. Έχει κανείς εμπειρία από κάποια site που διαφημίζονται για μασαζ στο σπίτι?
ευχαριστώ.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Επειδη γνωριζω χρυσαννα ειναι πολυ καλη και ικανη σε αυτο που κανει. Δεν ειπε κανενας οτι ειναι μοντελο ουτε οτι κανει φουλ αλλα αυτα που κανει τα κανει καλα και με το παραπανω χωρις να ζητησει εξτρα οπως κανουν αλλες που σε τριβουν ανα 15 λεπτα στο ιδιο εκατοστο για να περασει η ωρα και μετα ζητανε και λεφτα με θρασος.Η  Χρυσαννα ειναι σωστη επαγγλεματιας, ξερει να σε φτιαχνει και θελει κοπο για να την βρεις ελευθερη πλεον. Αυτα. Τωρα παμε σε Ανδρομεδα και Grace αλλα σε αλλο νημα...

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Επειδη γνωριζω χρυσαννα ειναι πολυ καλη και ικανη σε αυτο που κανει. Δεν ειπε κανενας οτι ειναι μοντελο ουτε οτι κανει φουλ αλλα αυτα που κανει τα κανει καλα και με το παραπανω χωρις να ζητησει εξτρα οπως κανουν αλλες που σε τριβουν ανα 15 λεπτα στο ιδιο εκατοστο για να περασει η ωρα και μετα ζητανε και λεφτα με θρασος.Η  Χρυσαννα ειναι σωστη επαγγλεματιας, ξερει να σε φτιαχνει και θελει κοπο για να την βρεις ελευθερη πλεον. Αυτα. Τωρα παμε σε Ανδρομεδα και Grace αλλα σε αλλο νημα...
Φίλε ποιες είναι αυτές ;
Στειλε καμία πληροφορία με πμ
Ευχαριστώ!!!
 

goldenbrown28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
202
Κριτικές
5
Like
534
Πόντοι
301
sex εχει καταφερει να κανει καποιος μαζι της??
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
μάλλον μιλάει για τα spa της Ιπποκράτους και Αμαρουσίου...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.659
Πόντοι
1.056
Επειδη γνωριζω χρυσαννα ειναι πολυ καλη και ικανη σε αυτο που κανει. Δεν ειπε κανενας οτι ειναι μοντελο ουτε οτι κανει φουλ αλλα αυτα που κανει τα κανει καλα και με το παραπανω χωρις να ζητησει εξτρα οπως κανουν αλλες που σε τριβουν ανα 15 λεπτα στο ιδιο εκατοστο για να περασει η ωρα και μετα ζητανε και λεφτα με θρασος.Η  Χρυσαννα ειναι σωστη επαγγλεματιας, ξερει να σε φτιαχνει και θελει κοπο για να την βρεις ελευθερη πλεον. Αυτα. Τωρα παμε σε Ανδρομεδα και Grace αλλα σε αλλο νημα...
Φίλε ποιες είναι αυτές ;
Στειλε καμία πληροφορία με πμ
Σάκη, το "Ανδρομέδα" και το "Grace" δεν είναι κοπέλες... Είναι επωνυμίες μασατζιδικων
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Στο joy υπάρχει και ΕΛΕΝΗ και ΕΛΕΝΑ και ΕΛΕΑΝΝΑ....

εγω πηρα ΕΛΕΝΑ...δεν εγινε τπτ απολυτως ουτε καν εκανε κινησεις περιεργες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom